• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Miši, jsem ráda, že jsme v tom spolu. To je náhodička, mít to takhle najednou.
Volala jsem dneska k Dr. kvůli výledkům. Takže prej to lepší neni a ve čtvrtek to jdu s panem doktorem zkonzultovat a poradíme se co dál. Tyjo, začínám z toho bejt psycho...pořád na něco čekám a pořád nevim co bude. Je to fakt hrozný.
9. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně klídek i když lehko se řekne hůř se dělá :wink: Já začinám cvičit mojžu po mrše tak uvidíme, ale mě se vlastěn Únor ani na otěhotnění nelíbil Březen je lepší :grinning: :grinning: :grinning: No tak uvidíš co ti doktor řekne :wink:
9. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, ještě si vybírej, kdy chce otěhotnět :grinning:
10. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Marcelko, to je škoda, ale neboj, ono se to povede. Holky já jsem se bála a byla jsem naštvaná :angry: , že musím jet na služebku a nebudu po dobrání clostylbegitu doma na snažení :angry: (kdyby to náhodou vyšlo). No a teď jsem na té služebce (s vámi můžu být díky wifině :grinning: ) a nemusím se vůbec stresovat, protože jsem to ještě nedostala :rolling_eyes:
10. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Romi, kdybys to tak nedostala vůbec co?
Já jdu zítra panu doktorovi tak jsem zvědavá co mi řekne.
11. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj a kdy jsi to měla dostat? A co tetstík :wink:
12. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dneska jsem byla u dr. Výslekdy špatný, takže v pondělí jdu k primáři do nemocnice objednat se na konizaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a co to znamená :frowning2:
12. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To znamená něco takovýho, že mi odstraní část děložního čípku v kónickým tvaru - proto prej konizace. A pak by to prej mělo bejt dobrý.
12. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A potom se normálně můžete snažit ne_?
12. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslim, že třeba ještě potom budeme muset nějakej čas počkat, než se to "zahojí", určitě bude ještě nějaká kontrola. Ale myslim, že pak se budem normálně snažit.
13. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulky, tak já si včera vyrazila na ples a i když jsme byli ve tři doma docela jsem se dobře vyřádila a trošku i opila takže sranda byla Teď lezu z postele, dneska se ude odpočívat , uklízet a pojedese na nákup a možná i stihnem nějakou prochajdu když je venku pěkně. Zítra si uděláme výlet za kámoškou je v lázních

Taky hodně koketujeme s myšlenkou vzít si první týden v Dubnu dovču a vali někam za teplem a mořem a načerpat síly akdo ví třeba počít nějakého malého človíčka

Ráno mi psal kamoš , že se jim narodila málá Kristínka tak to semnou asi na chvilku zamávalo a pak už to bylo dobrý Nejhorší bude až ji uvidím Ale já to dám

Ve čtvrtek jdu cvičit tu mojžíšku tak jsem zvědavá i kdyby mi to dalo dohromady jen záda takapoň něco
Taky se chystám v týdnu změnit vizáš takže kadeřník to jistí a trošku se rozmazlovat obědnám se na masáž
14. bře 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak už jsem to konečně dostala, 45 DC večer. Ale je to hrozný. Poslední tři týdny mě bolelo břicho, ale co se děje teď :unamused: . Krvácím za dvě, asi abych si vynahradila ty minulé vynechané :grinning: . Už se těším na zítra, začínám brát hormony.
A s těhotnýma mi ani nemluvte, od té doby, co jsem se vrátila z nemocnice, tak mi každý týden někdo oznamuje, že je těhotný :confounded: tak se to snažím brát s nadhledem :sunglasses: ale nějak se to nedaří :frowning2:
Marcelko budu na tebe myslet, určitě budeš v pořádku. :wink:
14. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak nám porodila holka z diskuze Brno a nějak to semnou zamávalo mám asi depkařské období snad to brzy přejde :slight_smile:
14. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se hlasím doma z propršeného výletu v Luhačovicích. Sice lilo jak z konve, ale i tak to bylo pěkný. Jsem utahaná tak jdu do sprchy zkouknu manželky a chápat ráno se brzo stavá :unamused:
15. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak mám jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Tak ta dobrá je, že clostil zabral na MS (2. a 3. DC jsem hodně krvácela, 3. DC jsem začla brát clostil, no a 4. DC už MS nebyla :slight_smile: ). Teď ještě aby zabral na vajíčka. No a ta špatná je, že švagrová potratila. Už jsem to zkousla, že čeká, už jsem se začala těšit na další miminko v rodině a teď tohle. Je mi to líto. :frowning2:
17. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda to je mi líto, že to švagrová potratila :unamused: Já teˇd zkousavám tři nové porody a nějak mi to nejde :unamused: Ale ono to půjde :wink: Teď jsem pěkně nachlazená tak se lečím a dneska si vzala volno.
Tak super, že ti tozabralo na mrchu a držím palec aby to zabralo i na vaja :wink:
20. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jaká?
28. bře 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Miško, u nás žádná. Dnes jsem 16 DC a nevím na čem jsem. Vůbec nevím, jestli ty prášky zabraly. Zkouším měřít teplotu, ale mám to jak na horský dráze :frowning2:
28. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsme dneska 19 dc a taky vůbec nevím zda ovu byla nebo ne jelikož na testech sice druhou čárku mám, ale ještě pořád není silnější jak kontrolní :unamused:
29. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já na to naprosto dlabu. První měsíc od toho co se snažíme. Vůbec ani nevim kdy to mám dostat, a už vůbec netušim jakej mám DC. Jenom jsem se začala docela těšit na ten měsíc marození, že si pěkně odpočinu od práce :slight_smile:
29. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap:tak na to se těším i ja ani nevíš jak až příjde ten pravy čas a budu těhu a hnedd jdu na marodku až do porodu a seru na práci :slight_smile:

jinak holky hoj jak je|?
29. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, ráda vás zase čtu :wink: Marcelko takže je všechno už v pořádku? Péťo v nějaké diskusi jsem se dočetla, že se chystáš do Caru, je to pravda? A kdy a kam? Nás to totiž taky brzo čeká. I když dneska se nám to zkomplikovala kvůli penězům :frowning2: Musela jsem půjčit švagrové 18 tisíc Kč aby je nevyhodili z bytu :frowning2: , brácha jí lže a nic jí neřekl, nemůže od něj odejít, protože ji vydírá, že se zabije, když ho opustí, no děs :angry: Ale pomoc jsem jim musela, už kvůli jejich dětem (Adámkovi a Sárince), mám je moc ráda. Bohužel vím, že je to nenávratná půjčka. Před dvouma rokama jsem jim takhle půjčila přes 50 tisíc a nevrátili mi ani korunu. Pokud mají něco navíc naši rodiče, tak mi něco splatí, ale oni platí zase jiné jeho dluhy. Omlouvám se, že s tím tady otravuju, ale vůbec nevíme co dál dělat. :frowning2:
31. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já tento měsíc vůbec netuším zda ovula byla nebo ne prostě se tak nějak obden max tři dny snažíme tak uvidíme, jen vydržet a předsčasně netestovat , a to nebudu když si nekoupím na dovču test :grinning:

Romi, teda to je situace, ale chápu taky bych asi půjčila i když bych bylanaštvaná , že ty peníze asi neuvidím. A co nějakej splátkovej kalendář třeba po pětistovce až se vyhrabe trochu z dluhů?
A co proluvit si z bráchem ? to je takové éro :astonished:
1. dub 2009 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, v pořádku ještě všechno není. Uvidíme po tý konizaci, která mě čeká 17.4.
Dneska mě naštvali zase v práci, že s tim mám zase chuť seknout.
1. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se jdu rozloučit 14 dní tu nebude valíme na dovču tak doufám, že jak přijdeu budete mít jen samé dobrí zprávy :wink:
2. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
Mišičko tak si to tam pěkně užijte a doufám, že zpátky se vrátíte 2 v 1 :slight_smile:
Marcelko budu na tebe myslet. A co se děje v práci? U nás je to taky občas na dvě věci :unamused:
2. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...dneska jsme byli na vítání občánků našeho synovečka. Bylo to celkem pěkný. Pak jsme si s manžou půjčili malýho a šli jsme vozit, aby si švagrová odpočinula. Chodili jsme s nim venku dvě a čtvrt hodiny a jsem z toho úplně odrovnaná. Bolej mě nohy jako už dlouho ne. No jo, holt chybí trénink :slight_smile:

Ještě zejtra, čtvrtek a pátek do práce a minimálně na měsíc mám s prací konec. Fakt se na to už těšim.
7. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcelko proč nebudeš pracovat? Kvůli té konizaci? :confused:
11. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, prej se po tom tak tři až čtyři týdny marodí. A tenhle týden mám dovolenou :slight_smile:
15. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek