• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
ahojda, je tu ještě někdo?? Já už se uvelebila s noťáskem v posteli a už nehodlám nic dělat :grinning:
28. dub 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucu: uff, teprve, to je priserny, kam my emancipovany zensky spejem :grinning: ale kdyz nas to bavi :slight_smile:
28. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já přijíždím domů z práce v deset, končím v osm a než se dostanu domů, tak je tolik :frowning2: Ale to proto, že holt dělám dvanáctky...
28. dub 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam co rikat, v praci kazdy den v pul osmy, jsem rada, kdyz se odtamtud vyhrabu v pul sesty... domu prijedu v sest
28. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to chodis kazdy den? Ja bych asi nebyla schopna chodit kazdy den a mit volno jen sobotu a nedeli... :confused:
28. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo.
28. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já mám dneska na odpoledne a z práce přijdu až kolem devátý a ráno stávačka v pět na rání , ale doma budu už kolem druhý a ve čtvrtek volno na to se těším nejvíc :grinning:
29. dub 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, tak to Míšo budeš mít perný teda, to já taky, zítra jdu na denní i na noční, mimořádně, ale pak zas až do neděle volno. Takže ze sedmi dní jdu do práce jen jakoby na jeden den :grinning:
29. dub 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dnes tu opět nikdo není?
30. dub 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achojda, já tu teď momentálně jsem :grinning:
30. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já momentálně obědvám takže tu taky jsem :grinning:
30. dub 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou chuť :dizzy_face: Já si taky zachvíli pro něco skočím, už mám docela hlad...
30. dub 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes měla jen pletýnku, ale Ty určitě nebudeš vědět co to je že mám pravdu? :slight_smile:
30. dub 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pletýnka, tak pod tím si představením něco jako sledký rohlík...nebo něco třeba se skořicí?? :grinning:
Tak já si pro něco jdu....tak zatím pa, ještě se tu ukážu :wink:
30. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já už jsem doma z práce, hurá a až v Pátek.

Pletýnky je toto :grinning:
http://recepty.atlas.cz/foto/big/8453.jpg
30. dub 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a není to něco jako preclík? Teda aspoň naše mamka řiká preclíku tomu, když dělává kynutý buchty a zbyde jí těsto, tak z toho ještě udělá preclíky :grinning: :grinning:
30. dub 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No preclík je něco trošku podobného , ale jen trošku. pletýnky je větší a slaná :slight_smile:
30. dub 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

Tak nakonec jsem k obídku měla drůběží karbanátek s bramborem, ale nebyla to žádná sláva...a mám to i k véče...
30. dub 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty se máš můj oběd zatím byl jen rohlík ze salámem, nějak se mi nechce nic dělat, no snad se odhodlám :grinning:
30. dub 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych si snad taky dala rohlík se salámem, než ty karboše...byly snad cibulový než drůbeží :fearful:
30. dub 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to je tak když si to člověk neudělá sám :grinning:
30. dub 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn....

jsem si včera koupila takovej pěknej hrneček, tak jsem si ho vzala do práce a suprově se z něj bumbá kafíčko :-d
30. dub 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já jsem si taky vzala pěkněj do práce a holky mi ho pak nechtěně rozflákli tak teď tam mjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')ám takovej obyč
30. dub 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem dát smajlíka a ukázalo se tohle :grinning:
30. dub 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
si řikám, co to tady píšeš :grinning: No, já tu měla takový pěkný modrý s úsměvem a jak z něj všichni pijou, hlavně některý holky černej čaj, tak je takovej zašlej...takže jim tu asi nechám pěkně vzkaz, že teda at na nějakej černej čaj zapomenou...Mně ani tak neva když z něj někdo pije (když tu pak dva tři dny nejsem), ale štve mi, že jim to je u zadnice, že to není jejich a tak to mýt nebudou...a nechávaj to na ráno do myčky, která to ani neumyje...
30. dub 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo holt něktěří jsou prostě prasátka a nejlepší je to s věcima co nejsou naše :wink:
30. dub 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna holka tu měla hrneček hodně dlouho, pak nastoupila jiná a ta jí ho po 14 dněch rozflákala...tak jí koupila novej a ten jí zase rozbila jiná :grinning: Takže docela sranda tady...
30. dub 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je tak když dělá více lidí na pracovišti :grinning:
30. dub 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele, zas tak tolik nás tu není, na recepci 5 + 2 pokojský, ale stačí to :wink:
30. dub 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, ja se máte?
30. dub 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek