Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
sonisek
28. dub 2008
ahojda, je tu ještě někdo?? Já už se uvelebila s noťáskem v posteli a už nehodlám nic dělat 😃
ma12
28. dub 2008
Lucu: uff, teprve, to je priserny, kam my emancipovany zensky spejem 😃 ale kdyz nas to bavi 🙂
sonisek
28. dub 2008
tak já přijíždím domů z práce v deset, končím v osm a než se dostanu domů, tak je tolik 😞 Ale to proto, že holt dělám dvanáctky...
ma12
28. dub 2008
Ja mam co rikat, v praci kazdy den v pul osmy, jsem rada, kdyz se odtamtud vyhrabu v pul sesty... domu prijedu v sest
sonisek
28. dub 2008
a to chodis kazdy den? Ja bych asi nebyla schopna chodit kazdy den a mit volno jen sobotu a nedeli... =-)
ma12
28. dub 2008
jo jo.
misicka455
29. dub 2008
ahojky tak já mám dneska na odpoledne a z práce přijdu až kolem devátý a ráno stávačka v pět na rání , ale doma budu už kolem druhý a ve čtvrtek volno na to se těším nejvíc 😃
sonisek
29. dub 2008
ahojík, tak to Míšo budeš mít perný teda, to já taky, zítra jdu na denní i na noční, mimořádně, ale pak zas až do neděle volno. Takže ze sedmi dní jdu do práce jen jakoby na jeden den 😃
adellaide03
30. dub 2008
Ahoj holky dnes tu opět nikdo není?
sonisek
30. dub 2008
Achojda, já tu teď momentálně jsem 😃
adellaide03
30. dub 2008
Já momentálně obědvám takže tu taky jsem 😃
sonisek
30. dub 2008
tak dobrou chuť x-) Já si taky zachvíli pro něco skočím, už mám docela hlad...
adellaide03
30. dub 2008
Já dnes měla jen pletýnku, ale Ty určitě nebudeš vědět co to je že mám pravdu? 🙂
sonisek
30. dub 2008
pletýnka, tak pod tím si představením něco jako sledký rohlík...nebo něco třeba se skořicí?? 😃
Tak já si pro něco jdu....tak zatím pa, ještě se tu ukážu 😉
misicka455
30. dub 2008
Ahojky tak já už jsem doma z práce, hurá a až v Pátek.

Pletýnky je toto 😃
http://recepty.atlas.cz/foto/big/8453.jpg
sonisek
30. dub 2008
a není to něco jako preclík? Teda aspoň naše mamka řiká preclíku tomu, když dělává kynutý buchty a zbyde jí těsto, tak z toho ještě udělá preclíky 😃 😃
misicka455
30. dub 2008
No preclík je něco trošku podobného , ale jen trošku. pletýnky je větší a slaná 🙂
sonisek
30. dub 2008
😃 😃 😃

Tak nakonec jsem k obídku měla drůběží karbanátek s bramborem, ale nebyla to žádná sláva...a mám to i k véče...
misicka455
30. dub 2008
Ty se máš můj oběd zatím byl jen rohlík ze salámem, nějak se mi nechce nic dělat, no snad se odhodlám 😃
sonisek
30. dub 2008
no to bych si snad taky dala rohlík se salámem, než ty karboše...byly snad cibulový než drůbeží 😕
misicka455
30. dub 2008
no jo to je tak když si to člověk neudělá sám 😃
sonisek
30. dub 2008
njn....

jsem si včera koupila takovej pěknej hrneček, tak jsem si ho vzala do práce a suprově se z něj bumbá kafíčko :-d
misicka455
30. dub 2008
To já jsem si taky vzala pěkněj do práce a holky mi ho pak nechtěně rozflákli tak teď tam mjavascript:addEmoticon(😅','vBody')
javascript:addEmoticon(😅','vBody')ám takovej obyč
misicka455
30. dub 2008
Chtěla jsem dát smajlíka a ukázalo se tohle 😃
sonisek
30. dub 2008
si řikám, co to tady píšeš 😃 No, já tu měla takový pěkný modrý s úsměvem a jak z něj všichni pijou, hlavně některý holky černej čaj, tak je takovej zašlej...takže jim tu asi nechám pěkně vzkaz, že teda at na nějakej černej čaj zapomenou...Mně ani tak neva když z něj někdo pije (když tu pak dva tři dny nejsem), ale štve mi, že jim to je u zadnice, že to není jejich a tak to mýt nebudou...a nechávaj to na ráno do myčky, která to ani neumyje...
misicka455
30. dub 2008
Jo jo holt něktěří jsou prostě prasátka a nejlepší je to s věcima co nejsou naše 😉
sonisek
30. dub 2008
jedna holka tu měla hrneček hodně dlouho, pak nastoupila jiná a ta jí ho po 14 dněch rozflákala...tak jí koupila novej a ten jí zase rozbila jiná 😃 Takže docela sranda tady...
misicka455
30. dub 2008
No to je tak když dělá více lidí na pracovišti 😃
sonisek
30. dub 2008
no hele, zas tak tolik nás tu není, na recepci 5 + 2 pokojský, ale stačí to 😉
spagaticeautor
30. dub 2008
Ahoj holky, ja se máte?

Začni psát odpověď...

Odešli