• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
autor
Miško díky, ale ještě si nejsem jistá, jestli je k čemu :unamused:
15. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk jsem si dnes ráno udělala test a čárka je zase o něco silnější, snad to dobře dopadne. Miško a ty jsi to měla dostat kdy?
16. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já mám z vás radost :dizzy_face: :dizzy_face: Držím palce :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to měla dostat o minulím víkendu takže mám asi přes týden zpoždení a doufám, že to spoždění bude aspoň roční :wink:
16. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu jdu k dr. tak držte palečky :wink:
16. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško tak já to měla dostat v pátek 8.5., takže by jsme případně měly stejně staré děti :grinning: To by byla sranda. Máš nějaké příznaky? Mě nejvíc asi trápí bolest břicha. A ještě jsem se bála, že mám pořád testovací čárku slabší než kontrolní, ale dnes je zase o něco silnější, tak snad bude vše OK.
16. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě taky strašně bolí břicho někdy se až leknu , že jsem dostala mrchu. :unamused: Taky mě občas pěkně bolí prsa a jsem poslední dva dny nějaká nevyspalá.
Kdy jdeš k doktorce?
16. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už jsem objednaná přes měsíc na 27. 5. takže ještě si pár dní počkám, ale doufám, že se dočkám :grinning:
16. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak vypadá tvoje testy?
16. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi tři dny starej :wink: Nový nemám nafocený, ale čárka je stejný jak testovací. dneska ¨jsem ještě etestovala a včera vlastně taky ne.
16. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ta moje po limitu vypadá taky stejně, ale v limitu je ještě trochu slabší, ale od včerejška zesílila, tak snad bude dobrá. Nesmíme to zakřiknout, ale bylo by to super viď. A kdyby nám to vyšlo takhle nastejno, tak by to bylo ještě lepší
16. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a když to vyjde, tak se nám asi narodíl miminko s Jelzinem v ruce, protože o narozeninové oslavě, jsem trochu slavila no :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výjde to musí , musíme tomu věřit :wink: Možná jsi měla ovulu později tak ti čárka silí až po limitu :wink: Já jsem a tm jsem ještě netušila , že jsme v tom taky se pěkně napila :wink:

Týjo, ale to břichoi to je dneska drsný.
16. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolikrát mám strach, aby se v břichu nedělo něco špatného.
16. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to člověk nesmí myslet i když já si někdy připadám jak debil pořád chodím na zachod a pozoruji toaleťák jestlu na něm není krev, no prostě blb :grinning:
16. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale snažím se myslet pozitivně, koupila jsme si vitaínky pro těhulky a sice to nikdo neví, ale davám na sebe pozor jako na těhuli a hlavně si povidám z břichem a pořád mu řikám aˇt bojuje :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Mišičko asi máme obě dost viď. No není se čemu divit. Ani jedna nemáme cestu k miminku jednoduchou
Co manžel na to?
Koukala, jsem na ty tvoje testy a vypadá to dobře :slight_smile:
16. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak mi oba hladíme bříško a taky si s ním povídáme. Manžel je rád, i když se radši zatím drží při zemi, jak už jsem psala, tak jeho brácha s ženou potratili letos v 7-8 týdnu, takže se oba radujeme ale zároveň máme strach.
autor
Myslíš, to jsem ráda, tolik se bojím ty kontroly u doktora
Tak to jsme na tom stejně, mě před dvouma dnama potratila kolegyně v práci 4tt , o mě to nikdo nevěděl a vlastně neví, ale bylo mi z toho pekně smutno :unamused:
16. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je hrozný, snad se nám to vyhne
16. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Každopádně už je skoro jistý, že se nemusím bát, že bych byla neplodná. Je vidět, že stačí trocha hormonu a vajíčka dozrávají :slight_smile: z toho mám velikou radost.
16. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě vyhne :wink:
16. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že jdeš teď ve středu k doktorce, no a já za týden ve středu. Jsem na to zvědavá, tak dej hlavně vědět, co se dozvíš a jestli už bude srdíčko :slight_smile:
16. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě napíšu, sama jsem nedočkavá :wink:
16. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata, takže dnešním dnem končím jakékoliv testování, dne jsem vyzkoušela jinou značku testu a testovací čárka je slabší než kontrolní. Dnes to byl test Pepino a včera jsem zkoušela GS Mamatest a na tom mám čárky stejné. Takže jsem se rozhodla, že se na celý testování vykašlu, protože z těch testů stejně nevykoukám, co se mi děje v břichu. Teď počkám 10 dní na kontrolu u doktora no a ten mi buď pogratuluju, nebo mi dá doporučení do CARu. Nenechám si to přeci přerůst přes hlavu ne. A stresovat se každý den nad testem, to případnému miminku taky nepřidá. :wink:
17. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romy, ale je tam né to je nejhlavnější , nějaký test ti může udělat slabší a jiný silnější jde o to, že každý test má jinou citlivost :wink:
Já si dělala jeden den mamatest tam byla čára jako dálnice a zároveň i
Gravitest a na tom gravitestu byla jen slabá čmouha. :wink:
17. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek