Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
spagaticeautor
15. kvě 2009
Miško díky, ale ještě si nejsem jistá, jestli je k čemu :-|
spagaticeautor
16. kvě 2009
TAk jsem si dnes ráno udělala test a čárka je zase o něco silnější, snad to dobře dopadne. Miško a ty jsi to měla dostat kdy?
sonisek
16. kvě 2009
holky, já mám z vás radost x-) x-) Držím palce 🙂
misicka455
16. kvě 2009
Tak já to měla dostat o minulím víkendu takže mám asi přes týden zpoždení a doufám, že to spoždění bude aspoň roční 😉
misicka455
16. kvě 2009
Ve středu jdu k dr. tak držte palečky 😉
spagaticeautor
16. kvě 2009
Miško tak já to měla dostat v pátek 8.5., takže by jsme případně měly stejně staré děti 😃 To by byla sranda. Máš nějaké příznaky? Mě nejvíc asi trápí bolest břicha. A ještě jsem se bála, že mám pořád testovací čárku slabší než kontrolní, ale dnes je zase o něco silnější, tak snad bude vše OK.
misicka455
16. kvě 2009
Tak mě taky strašně bolí břicho někdy se až leknu , že jsem dostala mrchu. :-| Taky mě občas pěkně bolí prsa a jsem poslední dva dny nějaká nevyspalá.
Kdy jdeš k doktorce?
spagaticeautor
16. kvě 2009
Já už jsem objednaná přes měsíc na 27. 5. takže ještě si pár dní počkám, ale doufám, že se dočkám 😃
spagaticeautor
16. kvě 2009
A jak vypadá tvoje testy?
misicka455
16. kvě 2009
Asi tři dny starej 😉 Nový nemám nafocený, ale čárka je stejný jak testovací. dneska ¨jsem ještě etestovala a včera vlastně taky ne.
spagaticeautor
16. kvě 2009
Tak ta moje po limitu vypadá taky stejně, ale v limitu je ještě trochu slabší, ale od včerejška zesílila, tak snad bude dobrá. Nesmíme to zakřiknout, ale bylo by to super viď. A kdyby nám to vyšlo takhle nastejno, tak by to bylo ještě lepší
spagaticeautor
16. kvě 2009
Jo a když to vyjde, tak se nám asi narodíl miminko s Jelzinem v ruce, protože o narozeninové oslavě, jsem trochu slavila no :-N
misicka455
16. kvě 2009
Výjde to musí , musíme tomu věřit 😉 Možná jsi měla ovulu později tak ti čárka silí až po limitu 😉 Já jsem a tm jsem ještě netušila , že jsme v tom taky se pěkně napila 😉

Týjo, ale to břichoi to je dneska drsný.
spagaticeautor
16. kvě 2009
Kolikrát mám strach, aby se v břichu nedělo něco špatného.
misicka455
16. kvě 2009
Na to člověk nesmí myslet i když já si někdy připadám jak debil pořád chodím na zachod a pozoruji toaleťák jestlu na něm není krev, no prostě blb 😃
misicka455
16. kvě 2009
Ale snažím se myslet pozitivně, koupila jsme si vitaínky pro těhulky a sice to nikdo neví, ale davám na sebe pozor jako na těhuli a hlavně si povidám z břichem a pořád mu řikám aˇt bojuje 😃 😃
spagaticeautor
16. kvě 2009
😃 Mišičko asi máme obě dost viď. No není se čemu divit. Ani jedna nemáme cestu k miminku jednoduchou
misicka455
16. kvě 2009
Co manžel na to?
misicka455
16. kvě 2009
Koukala, jsem na ty tvoje testy a vypadá to dobře 🙂
spagaticeautor
16. kvě 2009
Jo tak mi oba hladíme bříško a taky si s ním povídáme. Manžel je rád, i když se radši zatím drží při zemi, jak už jsem psala, tak jeho brácha s ženou potratili letos v 7-8 týdnu, takže se oba radujeme ale zároveň máme strach.
spagaticeautor
16. kvě 2009
Myslíš, to jsem ráda, tolik se bojím ty kontroly u doktora
misicka455
16. kvě 2009
Tak to jsme na tom stejně, mě před dvouma dnama potratila kolegyně v práci 4tt , o mě to nikdo nevěděl a vlastně neví, ale bylo mi z toho pekně smutno :-|
spagaticeautor
16. kvě 2009
To je hrozný, snad se nám to vyhne
spagaticeautor
16. kvě 2009
Každopádně už je skoro jistý, že se nemusím bát, že bych byla neplodná. Je vidět, že stačí trocha hormonu a vajíčka dozrávají 🙂 z toho mám velikou radost.
misicka455
16. kvě 2009
Určitě vyhne 😉
spagaticeautor
16. kvě 2009
Koukám, že jdeš teď ve středu k doktorce, no a já za týden ve středu. Jsem na to zvědavá, tak dej hlavně vědět, co se dozvíš a jestli už bude srdíčko 🙂
misicka455
16. kvě 2009
Určitě napíšu, sama jsem nedočkavá 😉
spagaticeautor
17. kvě 2009
Ahoj děvčata, takže dnešním dnem končím jakékoliv testování, dne jsem vyzkoušela jinou značku testu a testovací čárka je slabší než kontrolní. Dnes to byl test Pepino a včera jsem zkoušela GS Mamatest a na tom mám čárky stejné. Takže jsem se rozhodla, že se na celý testování vykašlu, protože z těch testů stejně nevykoukám, co se mi děje v břichu. Teď počkám 10 dní na kontrolu u doktora no a ten mi buď pogratuluju, nebo mi dá doporučení do CARu. Nenechám si to přeci přerůst přes hlavu ne. A stresovat se každý den nad testem, to případnému miminku taky nepřidá. 😉
misicka455
17. kvě 2009
Romy, ale je tam né to je nejhlavnější , nějaký test ti může udělat slabší a jiný silnější jde o to, že každý test má jinou citlivost 😉
Já si dělala jeden den mamatest tam byla čára jako dálnice a zároveň i
Gravitest a na tom gravitestu byla jen slabá čmouha. 😉