• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
autor
Miško díky za uklidnění. Ale dneska ráno jsme z toho byla tak vynervovaná, že bych akorát tomu našemu uzlíčku ublížila, než pomohla, kdybych si ty testy pořád dělala. Prostě budeme věřit, že mrcha nepřijde a uzlíček se bude dobře vyvíjet. Na vás taky budu myslet, aby všechno dobře dopadlo. :wink:
17. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No jestli tě to nervuje tak se na to vykašly a testni třeba až před tím než půjdeš n gyndu :wink:

Jsem se teď naobědvala a je mi nějak divně, né blbě, ale divně od žaludku :astonished:

Mrcha příjde, ale u obou až za 9 měsícůů :wink:
17. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
a ha těhulky moje jak je??? doufám že je vše v pořadku a jsrte doma na nemocenské a odpočívate!!!!jesli ne superte na gyndu a už at jste doma :slight_smile: jinak ja ted o víkendu ovulace tak jsme zvědava jak to dopadne ale věřím že dobře tentokráte
18. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem ještě v práci na gyndu jdu ve středu tak uvidíme, ale chtěla bych tak do května v práci a pak zůstat doma :wink:
18. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Romy tak jak je?
18. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, je mi dobře, pořád mě pobolívá břicho a záda, budím se kvůli tomu ráno před pátou :confounded: ale nebojte, pak zase usnu :grinning: Jinak já budu (pokud mi doktor nedoporučí něco jiného) v práci asi až do podzimu.
18. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já si musela vzít dva dny volna, včera jsme lezla z postele poi čtyřech. Jinak břicho mě taky festovní bolí. Už zítra se dozvím jestli je všechno v pořádku. Tak prosím držte pěstičky :wink:

Já jelikož mám ještě některé svoje zdravotní problémi tak pro mě bude lepší zůstat doma :wink:
19. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mišičko drž se. Snad se nic neděje. Já jsem se dneska rozčílila v práci a začalo mě taky pobolívat víc. Snad to přejde. Já doufám, že bude všechno v pořádku a budu moci chodit normálně do práce, protože bych byla doma a stejně bych pořád uklízela a nevydržela odpočívat. Pár dní jo, ale několik měsíců :slight_smile: Ale kdyby mi to doktor doporučil, nebo bych se v práci necejtila, tak potom hurá domu, leháro na gauči, počítač k tomu a koník to jistí :grinning:
19. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tyjo, já jsem teď na sebe úplně naštvaná, že jsem tu dlouho nebyla.
Hned jsem se rozbrečela, když jsem vás tu četla. Mám z vás ooooobrovskou radost. Strašně moc vám gratuluju a věřim, že to všechno bude dobrý a budete mít nádherný zdraví miminka.
Držte se, ať vás bříška bolí co nejmíň a prckové pěkně rostou.

Já doufám, že se k vám co nejdřív přidám. 28.5. mi končí šestinedělí, ale podle propočtů bych měla mít 25.5. ovu. Tak asi šestinedělí nedosržíme a zkusíme, jestli by se nám taky mimino nezadařilo. Pan doktor ho nezakázal, naopak doporučil otěhotnět co nejdřív.
19. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:.
Pamatujete si mě ještě vůbec :wink:? Taky nakukuju a koukám, že tady to těhotní. Moc vám holky držím palce :dizzy_face: . Jinak jak u mě vidíte, tak jsem znovu těhule, jak jsem loni otěhotněla, tak to nevyšlo, ve 12 tt jsem šla na revizi. I teď tohle těhu nemám zrovna snadný, už jsem si i poležela v nemocnici, ale dnes jsem viděla znovu mimíse na UTZ a zatím je vše ok. I když zítra mi začíná 10 tt a v tom týdnu mi zrovna loňský mimi umřelo :frowning2:. Tak mám nahnáno, ale snažim se nepřipouštět něco špatnýho, i když připravená jsem na vše. Ale nechci vás tady s tim nějak stresovat, vám ty těhu dopadnou dobře :slight_smile: . Držím vám palce.
19. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj weri, sice se asi "neznáme", ale přeju ti, aby bylo miminko v pořádku a ty samozřejmě taky.
19. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj marcel. Moc děkuju a tobě držím palce ať se ti podaří brzy otěhotnět :dizzy_face: .
19. kvě 2009 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak kvůli bolesti zad jsem u doktorky dneska byla taky a zatím je brzo :unamused: , každopádně těhotná jsem :slight_smile: , bublina má tři milimetry ale ještě nedokáže doktorka s určitostí říct, jestli je v děloze :unamused: takže za týden se dozvím víc.
Marcelko moc nebreč a radši se k nám přidej :grinning:
A Weri tobě držím palce, ať to vyjde. :wink:
20. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mišičko, co jsi se dozvěděla u doktorky ty? Už máš vidět srdíčko?
20. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jedna zpráva je, že těhu potvrzeno, ale druhá tá míň příjemná, že jsme teprve v 4tt a to kůň mi vyhazuje 6tt tak jsme z toho mauglí a mám strach , že nerosteme. Mám dojít až skoro za tři týdny, to nevydřžím čekat :unamused:
20. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No Mišičko, to jsme dopadly viď. A jak jste velcí?
20. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Vůbec netuším jak jsme velcín to jsme Asi přeslechla :unamused:
20. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Braly ti krev?
20. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vůbec, vykašlala se na mě a tobě brali?
20. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky ne :unamused:
20. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ať nám to čekaní utíka :wink:
20. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ty jo nebyly jsme u té stejné blbky doktorky :grinning:
20. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Že by :grinning: :grinning: :grinning: ?
20. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Alespoň mi řekla, že to vypadá nadějně. Na kontrolu jdu za týden.
20. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak budu držet palečky :wink:
20. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Budeme si je držet obě navzájem, určitě jsme měly akorát ovulku později. To bude sranda, až se v lednu budeme předhánět která z nás dřív porodí :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Už se na to těším :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A kdyby to náhodou nevyšlo, jsem i tak šťastná, že jsme po roce donutili moje vaječníky pracovat. :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak kdyby náhodou výde to :wink:
20. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ale ono to vyjde!!!!!!!!!!! :wink: Tak se mějte oba hezky, my se jdeme s uzlíčkem (pracovní název miminka - zavedl budoucí dědeček :slight_smile: ) vykoupat a pak ještě budu dělat něco do práce :unamused: Jsem dneska vypadla ve dvanáct, tak to musím dohánět :angry: Zítra večer se zase stavím, tak zatím pa
20. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek