Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
spagaticeautor
17. kvě 2009
Miško díky za uklidnění. Ale dneska ráno jsme z toho byla tak vynervovaná, že bych akorát tomu našemu uzlíčku ublížila, než pomohla, kdybych si ty testy pořád dělala. Prostě budeme věřit, že mrcha nepřijde a uzlíček se bude dobře vyvíjet. Na vás taky budu myslet, aby všechno dobře dopadlo. 😉
misicka455
17. kvě 2009
No jestli tě to nervuje tak se na to vykašly a testni třeba až před tím než půjdeš n gyndu 😉

Jsem se teď naobědvala a je mi nějak divně, né blbě, ale divně od žaludku :-o

Mrcha příjde, ale u obou až za 9 měsícůů 😉
petra123
18. kvě 2009
a ha těhulky moje jak je??? doufám že je vše v pořadku a jsrte doma na nemocenské a odpočívate!!!!jesli ne superte na gyndu a už at jste doma 🙂 jinak ja ted o víkendu ovulace tak jsme zvědava jak to dopadne ale věřím že dobře tentokráte
misicka455
18. kvě 2009
Tak já jsem ještě v práci na gyndu jdu ve středu tak uvidíme, ale chtěla bych tak do května v práci a pak zůstat doma 😉
misicka455
18. kvě 2009
Romy tak jak je?
spagaticeautor
18. kvě 2009
Ahoj holky, je mi dobře, pořád mě pobolívá břicho a záda, budím se kvůli tomu ráno před pátou :-S ale nebojte, pak zase usnu 😃 Jinak já budu (pokud mi doktor nedoporučí něco jiného) v práci asi až do podzimu.
misicka455
19. kvě 2009
Tak já si musela vzít dva dny volna, včera jsme lezla z postele poi čtyřech. Jinak břicho mě taky festovní bolí. Už zítra se dozvím jestli je všechno v pořádku. Tak prosím držte pěstičky 😉

Já jelikož mám ještě některé svoje zdravotní problémi tak pro mě bude lepší zůstat doma 😉
spagaticeautor
19. kvě 2009
Mišičko drž se. Snad se nic neděje. Já jsem se dneska rozčílila v práci a začalo mě taky pobolívat víc. Snad to přejde. Já doufám, že bude všechno v pořádku a budu moci chodit normálně do práce, protože bych byla doma a stejně bych pořád uklízela a nevydržela odpočívat. Pár dní jo, ale několik měsíců 🙂 Ale kdyby mi to doktor doporučil, nebo bych se v práci necejtila, tak potom hurá domu, leháro na gauči, počítač k tomu a koník to jistí 😃
marcelkap
19. kvě 2009
Ahoj holky, tyjo, já jsem teď na sebe úplně naštvaná, že jsem tu dlouho nebyla.
Hned jsem se rozbrečela, když jsem vás tu četla. Mám z vás ooooobrovskou radost. Strašně moc vám gratuluju a věřim, že to všechno bude dobrý a budete mít nádherný zdraví miminka.
Držte se, ať vás bříška bolí co nejmíň a prckové pěkně rostou.

Já doufám, že se k vám co nejdřív přidám. 28.5. mi končí šestinedělí, ale podle propočtů bych měla mít 25.5. ovu. Tak asi šestinedělí nedosržíme a zkusíme, jestli by se nám taky mimino nezadařilo. Pan doktor ho nezakázal, naopak doporučil otěhotnět co nejdřív.
weri
19. kvě 2009
Ahojky všem 🙂.
Pamatujete si mě ještě vůbec 😉? Taky nakukuju a koukám, že tady to těhotní. Moc vám holky držím palce x-) . Jinak jak u mě vidíte, tak jsem znovu těhule, jak jsem loni otěhotněla, tak to nevyšlo, ve 12 tt jsem šla na revizi. I teď tohle těhu nemám zrovna snadný, už jsem si i poležela v nemocnici, ale dnes jsem viděla znovu mimíse na UTZ a zatím je vše ok. I když zítra mi začíná 10 tt a v tom týdnu mi zrovna loňský mimi umřelo 😞. Tak mám nahnáno, ale snažim se nepřipouštět něco špatnýho, i když připravená jsem na vše. Ale nechci vás tady s tim nějak stresovat, vám ty těhu dopadnou dobře 🙂 . Držím vám palce.
marcelkap
19. kvě 2009
Ahoj weri, sice se asi "neznáme", ale přeju ti, aby bylo miminko v pořádku a ty samozřejmě taky.
weri
19. kvě 2009
Ahoj marcel. Moc děkuju a tobě držím palce ať se ti podaří brzy otěhotnět x-) .
spagaticeautor
20. kvě 2009
Ahoj holky, tak kvůli bolesti zad jsem u doktorky dneska byla taky a zatím je brzo :-| , každopádně těhotná jsem 🙂 , bublina má tři milimetry ale ještě nedokáže doktorka s určitostí říct, jestli je v děloze :-| takže za týden se dozvím víc.
Marcelko moc nebreč a radši se k nám přidej 😃
A Weri tobě držím palce, ať to vyjde. 😉
spagaticeautor
20. kvě 2009
Mišičko, co jsi se dozvěděla u doktorky ty? Už máš vidět srdíčko?
misicka455
20. kvě 2009
Ahojky holky, tak jedna zpráva je, že těhu potvrzeno, ale druhá tá míň příjemná, že jsme teprve v 4tt a to kůň mi vyhazuje 6tt tak jsme z toho mauglí a mám strach , že nerosteme. Mám dojít až skoro za tři týdny, to nevydřžím čekat :-|
spagaticeautor
20. kvě 2009
No Mišičko, to jsme dopadly viď. A jak jste velcí?
misicka455
20. kvě 2009
Vůbec netuším jak jsme velcín to jsme Asi přeslechla :-|
misicka455
20. kvě 2009
Braly ti krev?
spagaticeautor
20. kvě 2009
Vůbec, vykašlala se na mě a tobě brali?
misicka455
20. kvě 2009
Taky ne :-|
misicka455
20. kvě 2009
Tak ať nám to čekaní utíka 😉
spagaticeautor
20. kvě 2009
Ty jo nebyly jsme u té stejné blbky doktorky 😃
misicka455
20. kvě 2009
Že by 😃 😃 😃 ?
spagaticeautor
20. kvě 2009
Alespoň mi řekla, že to vypadá nadějně. Na kontrolu jdu za týden.
misicka455
20. kvě 2009
Tak budu držet palečky 😉
spagaticeautor
20. kvě 2009
Budeme si je držet obě navzájem, určitě jsme měly akorát ovulku později. To bude sranda, až se v lednu budeme předhánět která z nás dřív porodí 🙂
misicka455
20. kvě 2009
Už se na to těším 😃 😃 😃
spagaticeautor
20. kvě 2009
A kdyby to náhodou nevyšlo, jsem i tak šťastná, že jsme po roce donutili moje vaječníky pracovat. 🙂
misicka455
20. kvě 2009
Jak kdyby náhodou výde to 😉
spagaticeautor
20. kvě 2009
Ale ono to vyjde!!!!!!!!!!! 😉 Tak se mějte oba hezky, my se jdeme s uzlíčkem (pracovní název miminka - zavedl budoucí dědeček 🙂 ) vykoupat a pak ještě budu dělat něco do práce :-| Jsem dneska vypadla ve dvanáct, tak to musím dohánět ]-( Zítra večer se zase stavím, tak zatím pa

Začni psát odpověď...

Odešli