Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
misicka455
20. kvě 2009
Tohle mi napsala kámoška , dobrý na pozbuzení 😉

ježíš vždyť je to trochu jedno,jestli 6nebo 4 tt ne? hlavně,že jste těhu a cítíš se v rámci možností dobře.
Když se budeš tady tři týdny nervačit a přemejšlet co kdyby a jeslti jo a nebo ne a pod. tak to vážně nevýjde a něco se stane!
Buď ráda,že jsi těhulenka jedna malinká a těš se!dělej si jen samé radosti v životě a užij si to!
Až se něco stane,potom plač..ale dřív ne!
Jinak ti mocinky moc gratuluju
misicka455
20. kvě 2009
Pa mějte se 😉
spagaticeautor
20. kvě 2009
Pravda, teď jsme těhule a teď se z toho budeme radovat a basta 😃
spagaticeautor
20. kvě 2009
A mám taky změněnej profil 😉
misicka455
20. kvě 2009
Suuuu per 🙂 🙂
weri
20. kvě 2009
Ahojky holky lednovky 🙂. To je super, že to máte potvrzený, držim palce, určitě vám to vyjde x-) .
marcelkap
20. kvě 2009
Tyjo, já vám tak závidim. Já chci takyyy 😢

Určitě bude všechno v pořádku a užívejte si to těhulkování.
Můžu se jenom zeptat..jestli nevadí. Měly jste nějaký pocity ještě než jste se dělaly test? Jako třeba "šimrání" v břiše, bolest prsou a tak? Díky
misicka455
20. kvě 2009
Jo já měla jeden velkej a to v hlavě, prostě to věděla 😉
Jo a ke všemu mě pořád bolelo břicho a strašně prsa 😉

Weri dík 😉
spagaticeautor
21. kvě 2009
Marcelko, je to divný, ale já jsem si to nepřipouštěla, ale i tak jsem to prostě věděla. 😉
misicka455
22. kvě 2009
Ahojky, tak podle koňa máme další týden za sebou 😃 😃 😃 Zatím žádné moc příznaky jen jsme totálně unavená, ke všemu mě chytli záda a vůbec neuším zda si je můžu něčím namazat či vzít prášek, včera jsme to zaspala, ale dneska jdu do práce na odpo a jetli mě to tam chytne tak netuším co budu dělat. :-|
misicka455
24. kvě 2009
Ahojky tak jak je?Mě dobře skoro nemám žádné příznaky tak doufám, že je vše OK 😉
spagaticeautor
24. kvě 2009
Ahoj Mišičko, určitě je to dobře. Už mě tady některé holky s tím štvou, jak straší, že když nemáš příznaky, tak je něco špatně. A co ty ženské, kterým nic neni celé těhu? Můžeme být akorát rády, když je některý den v pohodě. Já jsem například ve středu měla hrozné bolesti zad. No a ve čtvrtek, se ozvaly až večer a přes den to byla paráda. A ve čtvrtek jsem vstávala v půl páté a nebyla jsem ani nijak extrémně ospalá a dneska jsem vylezla v 10, přelezla do obýváku, kam mi manžel přinesl snídani a v půl dvanáctý jsem zase chrněla a vylezla jsem před chvílí. Prostě unavená jako blázen. 🙂 Středa už se blíží, tak jsem zvedavá, co se dozvím u doktora 😉 Včera jsem zjistila, že se nesmím po ránu celá protahovat, potom mě bolí břicho :-| Tak na to musím myslet, protože se protahuju skoro ze spaní a pak si nadávám 😃
misicka455
24. kvě 2009
Jé tak stím protahováním to máme stejné jak se protáhnu jako bych si protáhla i vaječníky a to je tedy bolest :-| Já jsme prospala včerejšek dnešek je v poho 😉
spagaticeautor
24. kvě 2009
Tak doufám, že zítra budu v pohodě i já, protože musím jít makat 😃
misicka455
24. kvě 2009
I já zítra valím zase do práce :-| Ale nevím jak dlouho to ještě budu zvládat.
spagaticeautor
24. kvě 2009
Já doufám, že ty první tři měsíce vydržím a potom, že se to zlepší. Největší záhul máme teď do června. V létě máme zkrácenou pracovní dobu. No a v září už je normální pracovní doba, ale je míň práce. Ve výplatě za září dostanu odměnu no a pak už můžu být klidně doma 😃
sonisek
24. kvě 2009
Ahoj holky, jen vás jdu podpořit tím, že já za celý těhu ani jednou neblila, neměla nevolnosti, nic...joo, dvakrát jsem teda omdlela a spíš, že se mi občas snížil tlak, ale to bylo asi tak vše. A zezačátku jsem neměla vůbec chuť na sýry :-p Ale jinak jsem v podstatě byla absolutně bez příznaků, takže se nebojte, a i když vám nic není, tak se nic neděje 😉 Já tenkrát byla prvně u doktorky vlastně až 3 týdny po objevení // na testu a ona mi nechala doma automaticky, tak jsem byla měsíc a půl doma, a pak ještě dva měsíce jsem do práce chodila a bylo to fajn, na tom začátku být doma, přeci jenom člověk je ospalejší, že 😉
misicka455
24. kvě 2009
Tak to co bylo ráno už neplatí už hodinu je mi divně od žaludku a divnej pocit na zvracení takže to jdu zaspat 😉

Soňi dík za podporu 😉
spagaticeautor
25. kvě 2009
Ahoj Sonísku, díky. Já si taky myslím, že o tom to neni. 😉
Mišičko jak je? Já jsem v noci blbě spala, už nevím, jak si lehat. A teď jsem přijela z práce no a jśem úplně hotová. No a to mě ještě čeká žehlení.
misicka455
25. kvě 2009
No raní stavaní v pohodě, ale v práci se mi pak chtělo strašně spat,nakonec jsem to nevydržela a když jsme dojela domů tak jsme na dvě hodiny vytuhla 😃 Jed to asi jedině příznak co zatím nejvíc pociťuju taky to tepo miu nedělá moc dobře :-|
spagaticeautor
25. kvě 2009
To bude krásný léto viď 🙂
misicka455
25. kvě 2009
Kdybych nechodila do práce tak mi to tak nevadí 😉
spagaticeautor
25. kvě 2009
Tak jsem teď zase narazila na blbý téma tedy 😞
spagaticeautor
25. kvě 2009
Nevydnost plodu a tlkot strdca v 9tt
misicka455
25. kvě 2009
Nečti takové kraviny ]-( jen se pak zbytečně stresuješ 😉
misicka455
25. kvě 2009
Už jen dva dny a uvidíš bublinu jak povyrostla 😉
spagaticeautor
25. kvě 2009
Já doufám, že bude i něco v ní. Radši půjdu asi žehlit, to bude alespoň trochu užitečné.
misicka455
25. kvě 2009
Čekáš, že už bude srdíčko? A v kolikátím ti podle utz řekla doktorka, že asi jseš?
spagaticeautor
25. kvě 2009
Myslím, že srdíčko ještě nebude, doktorka mi nic neřekla, byla tam jen 3mm bublina, takže myslím, že srdíčko ani být ještě nemůže, bude úplně stačit, když v té bublině už něco poroste
ma12
25. kvě 2009
Holky, asi si na me nepamatujete, zacinala jsem s vami a uz mam doma skoro 4 mesicniho mrnouska.
Drzim vam palecky, at je vse jak ma byt a uzivejte si tehu a naspavejte co to jen jde 😃 😃 😃