• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Tohle mi napsala kámoška , dobrý na pozbuzení :wink:

ježíš vždyť je to trochu jedno,jestli 6nebo 4 tt ne? hlavně,že jste těhu a cítíš se v rámci možností dobře.
Když se budeš tady tři týdny nervačit a přemejšlet co kdyby a jeslti jo a nebo ne a pod. tak to vážně nevýjde a něco se stane!
Buď ráda,že jsi těhulenka jedna malinká a těš se!dělej si jen samé radosti v životě a užij si to!
Až se něco stane,potom plač..ale dřív ne!
Jinak ti mocinky moc gratuluju
20. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa mějte se :wink:
20. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pravda, teď jsme těhule a teď se z toho budeme radovat a basta :grinning:
20. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A mám taky změněnej profil :wink:
20. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suuuu per :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky lednovky :slight_smile:. To je super, že to máte potvrzený, držim palce, určitě vám to vyjde :dizzy_face: .
20. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, já vám tak závidim. Já chci takyyy :cry:

Určitě bude všechno v pořádku a užívejte si to těhulkování.
Můžu se jenom zeptat..jestli nevadí. Měly jste nějaký pocity ještě než jste se dělaly test? Jako třeba "šimrání" v břiše, bolest prsou a tak? Díky
20. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já měla jeden velkej a to v hlavě, prostě to věděla :wink:
Jo a ke všemu mě pořád bolelo břicho a strašně prsa :wink:

Weri dík :wink:
20. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcelko, je to divný, ale já jsem si to nepřipouštěla, ale i tak jsem to prostě věděla. :wink:
21. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak podle koňa máme další týden za sebou :grinning: :grinning: :grinning: Zatím žádné moc příznaky jen jsme totálně unavená, ke všemu mě chytli záda a vůbec neuším zda si je můžu něčím namazat či vzít prášek, včera jsme to zaspala, ale dneska jdu do práce na odpo a jetli mě to tam chytne tak netuším co budu dělat. :unamused:
22. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak je?Mě dobře skoro nemám žádné příznaky tak doufám, že je vše OK :wink:
24. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mišičko, určitě je to dobře. Už mě tady některé holky s tím štvou, jak straší, že když nemáš příznaky, tak je něco špatně. A co ty ženské, kterým nic neni celé těhu? Můžeme být akorát rády, když je některý den v pohodě. Já jsem například ve středu měla hrozné bolesti zad. No a ve čtvrtek, se ozvaly až večer a přes den to byla paráda. A ve čtvrtek jsem vstávala v půl páté a nebyla jsem ani nijak extrémně ospalá a dneska jsem vylezla v 10, přelezla do obýváku, kam mi manžel přinesl snídani a v půl dvanáctý jsem zase chrněla a vylezla jsem před chvílí. Prostě unavená jako blázen. :slight_smile: Středa už se blíží, tak jsem zvedavá, co se dozvím u doktora :wink: Včera jsem zjistila, že se nesmím po ránu celá protahovat, potom mě bolí břicho :unamused: Tak na to musím myslet, protože se protahuju skoro ze spaní a pak si nadávám :grinning:
24. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak stím protahováním to máme stejné jak se protáhnu jako bych si protáhla i vaječníky a to je tedy bolest :unamused: Já jsme prospala včerejšek dnešek je v poho :wink:
24. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak doufám, že zítra budu v pohodě i já, protože musím jít makat :grinning:
24. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já zítra valím zase do práce :unamused: Ale nevím jak dlouho to ještě budu zvládat.
24. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já doufám, že ty první tři měsíce vydržím a potom, že se to zlepší. Největší záhul máme teď do června. V létě máme zkrácenou pracovní dobu. No a v září už je normální pracovní doba, ale je míň práce. Ve výplatě za září dostanu odměnu no a pak už můžu být klidně doma :grinning:
24. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen vás jdu podpořit tím, že já za celý těhu ani jednou neblila, neměla nevolnosti, nic...joo, dvakrát jsem teda omdlela a spíš, že se mi občas snížil tlak, ale to bylo asi tak vše. A zezačátku jsem neměla vůbec chuť na sýry :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak jsem v podstatě byla absolutně bez příznaků, takže se nebojte, a i když vám nic není, tak se nic neděje :wink: Já tenkrát byla prvně u doktorky vlastně až 3 týdny po objevení // na testu a ona mi nechala doma automaticky, tak jsem byla měsíc a půl doma, a pak ještě dva měsíce jsem do práce chodila a bylo to fajn, na tom začátku být doma, přeci jenom člověk je ospalejší, že :wink:
24. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to co bylo ráno už neplatí už hodinu je mi divně od žaludku a divnej pocit na zvracení takže to jdu zaspat :wink:

Soňi dík za podporu :wink:
24. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Sonísku, díky. Já si taky myslím, že o tom to neni. :wink:
Mišičko jak je? Já jsem v noci blbě spala, už nevím, jak si lehat. A teď jsem přijela z práce no a jśem úplně hotová. No a to mě ještě čeká žehlení.
25. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No raní stavaní v pohodě, ale v práci se mi pak chtělo strašně spat,nakonec jsem to nevydržela a když jsme dojela domů tak jsme na dvě hodiny vytuhla :grinning: Jed to asi jedině příznak co zatím nejvíc pociťuju taky to tepo miu nedělá moc dobře :unamused:
25. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To bude krásný léto viď :slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych nechodila do práce tak mi to tak nevadí :wink:
25. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem teď zase narazila na blbý téma tedy :frowning2:
25. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevydnost plodu a tlkot strdca v 9tt
25. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nečti takové kraviny :angry: jen se pak zbytečně stresuješ :wink:
25. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jen dva dny a uvidíš bublinu jak povyrostla :wink:
25. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já doufám, že bude i něco v ní. Radši půjdu asi žehlit, to bude alespoň trochu užitečné.
25. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čekáš, že už bude srdíčko? A v kolikátím ti podle utz řekla doktorka, že asi jseš?
25. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím, že srdíčko ještě nebude, doktorka mi nic neřekla, byla tam jen 3mm bublina, takže myslím, že srdíčko ani být ještě nemůže, bude úplně stačit, když v té bublině už něco poroste
25. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, asi si na me nepamatujete, zacinala jsem s vami a uz mam doma skoro 4 mesicniho mrnouska.
Drzim vam palecky, at je vse jak ma byt a uzivejte si tehu a naspavejte co to jen jde :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek