• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Soňi přiští rok udeš mít ročního prcka a mi pár měsiční batole :wink:
27. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , tak doma je fajn jen v té telce by mohl být větší výběr :unamused:
28. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Miško, ty provokatérko, prý v telce nic moc, no a v práci je to fajn. Já odjíždím z domova v půl sedmé a vrátila jsem se teď. No kdo to má lepší :grinning: TT jsem si posunula, protože si myslím, že naše mimčo bude o něco mladší. A vůbec tomu nerozumím, vždyť to neni stáří miminka, tak proč se to tam píše takhle, když je to zkreslené?
28. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v práci asi taky nic moc co :grinning: Tak se na to vykašly a zůstaň taky doma :wink:
28. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to nějak nemůžu udělat ostatním v práci víš, začíná nám nejhorší měsíc, je nás tam málo, všichni padají na hubu a já bych zůstala doma. No dokud je všechno v pořádku, tak jim to prostě udělat nemůžu. :wink:
28. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme tak přemýšlela, ale pak jsme řekla, že to nemůžu přece udělat mimču, ale je fakt , že za mě to vyřešilo to špinění jinak bych asi taky ještě makala.
28. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale když je všechno v pohodě a ty zvladáš tak bych do práce ještě chvilu chodila.
28. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jakmile by byl minimální náznak, že neni něco v pořádku, tak budu doma a všichni mi jsou ukradení :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to správně :wink:
28. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda já čím víc ležím tím víc jsme hotová.Zitra budu muset pomalu ze sebou něco dělat :slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě dal tedy dneska uzlíček pěkně zabrat, hodinu a půl jsem seděla na záchodě :confounded:
29. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže už raní nevolnosti jo?
29. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme stímto v pohodě jen nemáme na nic chuť :unamused:
29. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nevolnosti, spíš jde všechno ven z druhý strany :frowning2: Chuť k jídlu nemám ráno a večer, přes den to jde. Ale hlad mám pořád :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko: jen zustan hezky doma. Ja zustala do 12 tt a pak od 25 tt, kdy me odvezla zachranka z prace, bylo mi blbe, v Podoli rekli, ze to jsou kontrakce, takze lezet a bejt hodna, pak za 14 dni uz to bylo v poho, ale ty bolesti me provazeli cely tehu i potehu no a pred 2 mesicema zjistili, ze to jsou zlucnikovy sutry :confused: .
A tim, ze jsem zustala doma, tak jsem nebyla ve stresu a tim padem to neprenasela na Anicku a prijde mi ze Ani je tim padem uplne v pohode a mam dost pohodovy dite.

A utece to ani nebudete vedet jak :wink:
29. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak jsem si akorát pročetla začátky tady a my jsme si tam dokonce spolu psaly, když jsme otěhotněly....se mi fakt zatemnil mozek a úplně jsem na to zapomněla :sweat_smile: :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky člověk se tu setká s takovou spoustou lidí , že zapomene co? :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem myslela, že mám po špinění a jeden den to bylo super a včera nanovo :unamused: Ale dneska zas nic tak i ze mě tělo dělá srandu :angry: Možná se jen prcek zavrtavá víc do bříška :slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško určitě je to v pořádku, neboj. Mě je tento víkend špatně. Docela uvažuju o tom, že zítra do práce nepůjdu.
31. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli je ti blbě tak do práce nechoď budeš se tam jen trápit :wink:
31. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo jenže já se bojím toho, co se stane potom, tu práci za mě nikdo neudělá a až se vrátím do práce, tak to budu muset všechno dohánět a být v práci víc než 11 hodin (to jsem teď) a ještě o víkendu. A to bych asi nezvládla.
31. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co vlastěn děláš? A jak to děláýš když jseš nemocná?
31. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se teď najedla takovou chuť jsem na to měla a teď nevím zda to nepůjdu vrhnout do záchodu :angry:
31. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nemoci zásadně přecházím a pracuju. Dělám asistenta auditora. Takže jezdím po světě po firmách a kontroluju jim účetnictví a daně a píšu z toho zprávy. Můj pracovní den vypadá asi takto: v šest vstanu (někdy i o hodinu dřív), jedu půl hodiny do práce, tam pobudu v kanceláři asi hodinu a pak jedu do nějaké firmy (většinou mimo město, ve kterém pracuju), ve firmě jsem do tří, nebo do pěti, podle toho do kolika dělám. V té firmě se tahám s šanonama a hrabu se v papírech (teď už tahám maximálně dva šanony najednou). No a když mají ve firmě padla, tak já se seberu, jedu do kanceláře a ještě dodělávám. A teď když jsem těhu, tak jsem si dala závazek, že v práci budu max do šesti (jinak jsem byla i do sedmi, do osmi), pak jedu zase půl hodinu domu. No a doma se tak maximálně vykoupu a fláknu sebou na gauč. Problém byl už když jsem byla na laparo v únoru. Věděli to dopředu, tak část prací za mě udělali dva kolegové (z nich tam ale jeden už neni), no a větší část jsem pak dodělávala když jsem se vrátila) :confounded:
31. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přecházet nemoci teda není dobrý, ale asi jsi měla zatím štěstí , že to nebylo nic važného a přechodit se to dalo.
31. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně kdyby mi nebylo dobře tak bych myslela na mimi a z prácí flákla, nějak by to musely udělat :wink:
31. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím, taky už jsem kolikrát přemýšlela, jak dlouho to bude travat a takové přecházení mi padne třeba na srdce a podobně a bude zle :frowning2:
31. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že ti z to davají aspoň dobrý prachy :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jako těhotná by jsi neměla dělat víc než 8 hodin denně :wink:
31. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy jdeš na tu kontrolu?
31. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No když se to rozpočítá na hodiny, tak to až zas takový zázrak neni. Ale jinak do jde.
Kolega byl na podzim nemocný, dostal antibiotika a byl v práci. Vyléčil se a za týden to měl zpátky. No a šéfová na to řekla, že měl asi blbý antibiotika :angry:
31. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek