Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
misicka455
27. kvě 2009
Soňi přiští rok udeš mít ročního prcka a mi pár měsiční batole 😉
misicka455
28. kvě 2009
Ahojky , tak doma je fajn jen v té telce by mohl být větší výběr :-|
spagaticeautor
28. kvě 2009
Ahoj Miško, ty provokatérko, prý v telce nic moc, no a v práci je to fajn. Já odjíždím z domova v půl sedmé a vrátila jsem se teď. No kdo to má lepší 😃 TT jsem si posunula, protože si myslím, že naše mimčo bude o něco mladší. A vůbec tomu nerozumím, vždyť to neni stáří miminka, tak proč se to tam píše takhle, když je to zkreslené?
misicka455
28. kvě 2009
No v práci asi taky nic moc co 😃 Tak se na to vykašly a zůstaň taky doma 😉
spagaticeautor
28. kvě 2009
Já to nějak nemůžu udělat ostatním v práci víš, začíná nám nejhorší měsíc, je nás tam málo, všichni padají na hubu a já bych zůstala doma. No dokud je všechno v pořádku, tak jim to prostě udělat nemůžu. 😉
misicka455
28. kvě 2009
Taky jsme tak přemýšlela, ale pak jsme řekla, že to nemůžu přece udělat mimču, ale je fakt , že za mě to vyřešilo to špinění jinak bych asi taky ještě makala.
misicka455
28. kvě 2009
Ale když je všechno v pohodě a ty zvladáš tak bych do práce ještě chvilu chodila.
spagaticeautor
28. kvě 2009
No jakmile by byl minimální náznak, že neni něco v pořádku, tak budu doma a všichni mi jsou ukradení :-N
misicka455
28. kvě 2009
Tak je to správně 😉
misicka455
29. kvě 2009
Téda já čím víc ležím tím víc jsme hotová.Zitra budu muset pomalu ze sebou něco dělat 🙂
spagaticeautor
29. kvě 2009
Mě dal tedy dneska uzlíček pěkně zabrat, hodinu a půl jsem seděla na záchodě :-S
misicka455
29. kvě 2009
Takže už raní nevolnosti jo?
misicka455
29. kvě 2009
Tak my jsme stímto v pohodě jen nemáme na nic chuť :-|
spagaticeautor
29. kvě 2009
No nevolnosti, spíš jde všechno ven z druhý strany 😞 Chuť k jídlu nemám ráno a večer, přes den to jde. Ale hlad mám pořád 😃
ma12
29. kvě 2009
Misko: jen zustan hezky doma. Ja zustala do 12 tt a pak od 25 tt, kdy me odvezla zachranka z prace, bylo mi blbe, v Podoli rekli, ze to jsou kontrakce, takze lezet a bejt hodna, pak za 14 dni uz to bylo v poho, ale ty bolesti me provazeli cely tehu i potehu no a pred 2 mesicema zjistili, ze to jsou zlucnikovy sutry =-) .
A tim, ze jsem zustala doma, tak jsem nebyla ve stresu a tim padem to neprenasela na Anicku a prijde mi ze Ani je tim padem uplne v pohode a mam dost pohodovy dite.

A utece to ani nebudete vedet jak 😉
sonisek
30. kvě 2009
Marti, tak jsem si akorát pročetla začátky tady a my jsme si tam dokonce spolu psaly, když jsme otěhotněly....se mi fakt zatemnil mozek a úplně jsem na to zapomněla :-N :-N
misicka455
31. kvě 2009
Holky člověk se tu setká s takovou spoustou lidí , že zapomene co? 😃 😃 😃

Tak jsem myslela, že mám po špinění a jeden den to bylo super a včera nanovo :-| Ale dneska zas nic tak i ze mě tělo dělá srandu ]-( Možná se jen prcek zavrtavá víc do bříška 🙂
spagaticeautor
31. kvě 2009
Miško určitě je to v pořádku, neboj. Mě je tento víkend špatně. Docela uvažuju o tom, že zítra do práce nepůjdu.
misicka455
31. kvě 2009
Jestli je ti blbě tak do práce nechoď budeš se tam jen trápit 😉
spagaticeautor
31. kvě 2009
No jo jenže já se bojím toho, co se stane potom, tu práci za mě nikdo neudělá a až se vrátím do práce, tak to budu muset všechno dohánět a být v práci víc než 11 hodin (to jsem teď) a ještě o víkendu. A to bych asi nezvládla.
misicka455
31. kvě 2009
A co vlastěn děláš? A jak to děláýš když jseš nemocná?
misicka455
31. kvě 2009
Jsem se teď najedla takovou chuť jsem na to měla a teď nevím zda to nepůjdu vrhnout do záchodu ]-(
spagaticeautor
31. kvě 2009
Nemoci zásadně přecházím a pracuju. Dělám asistenta auditora. Takže jezdím po světě po firmách a kontroluju jim účetnictví a daně a píšu z toho zprávy. Můj pracovní den vypadá asi takto: v šest vstanu (někdy i o hodinu dřív), jedu půl hodiny do práce, tam pobudu v kanceláři asi hodinu a pak jedu do nějaké firmy (většinou mimo město, ve kterém pracuju), ve firmě jsem do tří, nebo do pěti, podle toho do kolika dělám. V té firmě se tahám s šanonama a hrabu se v papírech (teď už tahám maximálně dva šanony najednou). No a když mají ve firmě padla, tak já se seberu, jedu do kanceláře a ještě dodělávám. A teď když jsem těhu, tak jsem si dala závazek, že v práci budu max do šesti (jinak jsem byla i do sedmi, do osmi), pak jedu zase půl hodinu domu. No a doma se tak maximálně vykoupu a fláknu sebou na gauč. Problém byl už když jsem byla na laparo v únoru. Věděli to dopředu, tak část prací za mě udělali dva kolegové (z nich tam ale jeden už neni), no a větší část jsem pak dodělávala když jsem se vrátila) :-S
misicka455
31. kvě 2009
No přecházet nemoci teda není dobrý, ale asi jsi měla zatím štěstí , že to nebylo nic važného a přechodit se to dalo.
misicka455
31. kvě 2009
Stejně kdyby mi nebylo dobře tak bych myslela na mimi a z prácí flákla, nějak by to musely udělat 😉
spagaticeautor
31. kvě 2009
Já vím, taky už jsem kolikrát přemýšlela, jak dlouho to bude travat a takové přecházení mi padne třeba na srdce a podobně a bude zle 😞
misicka455
31. kvě 2009
Doufám, že ti z to davají aspoň dobrý prachy 😃 😃 😃
misicka455
31. kvě 2009
Jo a jako těhotná by jsi neměla dělat víc než 8 hodin denně 😉
misicka455
31. kvě 2009
Kdy jdeš na tu kontrolu?
spagaticeautor
31. kvě 2009
No když se to rozpočítá na hodiny, tak to až zas takový zázrak neni. Ale jinak do jde.
Kolega byl na podzim nemocný, dostal antibiotika a byl v práci. Vyléčil se a za týden to měl zpátky. No a šéfová na to řekla, že měl asi blbý antibiotika ]-(