• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Šéfovou bych poslala k šípku :slight_smile:
31. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo no, žijou v trochu jiným světě, než my ostatní :grinning:
31. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co když jdeš na tu kontrolu?
31. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
desátého, jdeme asi stejně ne?
31. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to jdem už aby to bylo :wink: Mě to nějak neutiká ještě 10dní :astonished: :astonished: :astonished:
31. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak já to nějak nepočítám. Teď jsem četla v jednom albu, že pojišťovna propláce jen tři ultrazvuky za celé těhu. Neni to nějaké divné?
31. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
teda Romčo, to máš docela náročnou práci, ne? A co kdyby tě dr. poslal na rizikový, tak snad bys doma zůstala, ne? Jako zase práce není všechno...
Já jsem jim s tím taky sekla ze dne na den v tom září....šéfová mi přemlouvala aŤ jsem tam ještě týden, a ještě jeden, a ještě jeden, a já už byla tak K.O., že jsem prostě jeden den, když jsem měla volno, jim zavolala, že jsem nemocná (samo, že nebyla) a že radši už nepřijdu vůbec :grinning: :grinning: Na mě se tam taky nikdo neohlížel :unamused:

A pojišťovny opravdu proplácí jen tři utz...mně teda dělala moje dr. dělala 3, v 8tt, v 11tt a ve 30tt...ve 20tt jsem byla na lepším utz v Podolí...A kdybych chtěla u ní nějakej navíc, tak bych platila dvě kilča..
31. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Sonísku, samozřejmě, že když doktor řekne, že bude lepší, když budu domat, tak poslechnu a doma budu. To je jasný. Ty jo tak s těma utz mám asi utrum, už jsem byla dvakrát :unamused:
31. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tím chcete říct, že toho 10 mě nebudou dělat utz, protože by byl třetí :astonished:
31. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem po třetí chtěla vzít manžela a nechat si udělat fotku :unamused:
31. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si ho klidně zaplatím nemůže to být tak drahý ne?
31. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vždyť to řikám 200 kila pohoda :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako pokud vim, tak pojistovna proplaci utz ve 12tt, ve 20tt a ve 30tt...takze mne delala ten v 8tt jako navic :grinning:
Nekde se plati dve kila a nekde i pet :grinning: Ja treba byla ve 12tt a pak az ve 20tt a jako ta doba mezitim byla silena :cry:
31. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já bych se asi zbláznila :astonished:
31. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele já myslím, že pokud je to nutný, tak jich třeba můžou udělat víc ne. U mě si potvrzovala poprvé jestli bolesti zad jsou od toho a jestli je to vůbec v děloze. Jinak já si klidně tak zaplatim. A teď mě tak napadá, že si minule nevyjel ani ten obrázek, tak třeba to bylo natajno :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
O ten obrázek si musíš říct :wink: Ty už máš nějakej? Já jsme vždy zapoměla :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, a to ten v osmym mi delala vaginalni...a taky prave chtela vedet, jestli je mimi, tam kde ma :grinning:
A my mame v kabince napsano, ze o foto z utz je treba zazadat si predem :grinning: A to jeste jsme platili pajsku za fotku..a v Podoli chteli kilo...
31. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já obrázek ještě nemám, taky na to zapomínám, ale on si ho dělá pro sebe a zakládá do karty, tedy právě kromě minula.
31. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tá má ho nedělá člověk musí řict tak snad toho desátého :slight_smile:

Holky já pořád špiňím už mi to leze na palici nevím zda mám někam jít, ale doktorka říkala, že když to bude pořád stejné tak se nic neděje.Že mám přijít kdyby se to rozjelo víc a ono to je pořád stejné jen to už trvá čtvrtým dnem :unamused:
1. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Mišičko já tedy nevím, určitě je dobrý, že je to pořád stejný (myslím, že se to nezhoršuje), ale proč to nepřestává, tomu nerozumím. Já jsem zatím neměla ani kapičku krve. Za to dneska dopoledne jsem myslela, že umřu, mě bylo tak zle od žaludku. první jídlo jsem do sebe dostala až v jedenáct a to trochu kuřecího vývaru :unamused:
1. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona to není krev je to spíš hnědý výtok nebo možná hnědá krev kdo ví :unamused: Už jsme dneska chtěla jet do nemocnice, ale chytla mě hlava tak nic, jestli to zítra neustane tak si tam zajedu.
1. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jseš ráda, že je víkend a že jsi byla doma když ti nebylo tak dobře :wink:
1. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško dneska už není víkend :grinning:
1. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé no jo dneska je ponědlí no vydiš to já jsme pár dní doma a mám to pomotoané.Tak jsi do práce nešla?
1. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: , No bohužel šla :confounded: A myslela jsem, že tam umřu. Ráno když jsem odjížděla do práce, tak mi nebylo nejlíp, ale takhle hrozně taky ne. No a v práci se to rozjelo na plno :rolling_eyes:
1. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsi to celé přečkala v práci jo , to jsi ani nešla dřív :astonished:
1. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No přečkala jsem to do 11, pak jsme šli na ten oběd a udělalo se mi trochu llíp a pak se to jen zlepšovalo a až tak kolem čtvrté se to začlo zase zhoršovat, a v šest jsem jela domu. Asi trochu blázen že
1. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No trochu hodně blázen :grinning: V práci už to ví?
1. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ví, šéf mě chtěl v pátek odvézt domu (když mi bylo špatně) :slight_smile: , dneska mi donesl vodu na poradu :slight_smile: , ale hned mi přidal další práci :angry:
1. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co na to říkaly? Tak to už musí pomalu počítat stím, že můžeš ze dne na den zkončit.
1. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek