• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
autor
No oni si to nechtějí připustit. Kolegové se všichni radovali (i proto, že vědí, že nás čekalo IVF). Šéfová měla taky radost a šéfovi to řekla šéfová. Takže já s ním o tom nemluvila.
A doma jsou všichni dojatí a kamarádi taky :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé vy už jste to řekly i doma to jste lepší než my :grinning:
1. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No řekli no, víš já nevěřím na to zakřiknutí, já spíš věřív v osud. Jestli se nedej bože stane, že miminko odejde, tak to bude mít určitě svůj důvod. Jestli se nám narodí v lednu zdravé miminko, tak to bude mít taky svůj důvod a my budeme oba dva moc štastní. Svůj důvod určitě mělo i to, že sme si rok museli počkat.
1. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo a teď jsem dostala chuť na bramborovou kaši s máslem, tak si ji jdu dát. Ještě k ní máme karbanátky a obalovanou brokolici, ale kaše je kaše :grinning: :grinning: Tak dobrou.
1. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je suoer, že to takhle bereš :wink: Taky tohle těhu beru trošku jinak , tak snad to výjde :wink:
Dej si kaši a né že pak půjde do záchodu :grinning: :grinning: Dobrou
1. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj tak hlásím změny, ode dneška jsem doma (tedy zatím). Přes noc se mi udělal opar :confounded:, mám zvýšenou teplotu a jsem hrozně unavená. Tak jsem šla k doktorce. No a ta když slyšela, že dělám dvanáctky od pondělí do pátku a ještě pracuju i o víkendu, tak řekla, že to teda ne a zatím mě nechala doma :wink: V práci jsou určitě dojatí :rolling_eyes: ale mě je to jedno :sweat_smile: hlavně aby se to nepustilo do miminka :zipper_mouth:
2. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nechci říkat super, je mi líto co ti je, ale aspoň budeš v klidu :slight_smile: Já pořád koketuji s myšlenkou jet a pohotovost zase špiňím jen malinko, ale bylo to tam :angry:
2. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško, myslím, že bys byla klidnější, kdyby se na tebe podívali. Hele a dali ti nějaké léky na udržení?
2. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to tak byla jsem na pohotovosti a jsem fakt klidnější :wink: Melej je v pořádku srdíčko pořád tluče :slight_smile: a máme 1,1 cm :slight_smile: Léky na udržený nemám není to typická krev :wink: Napsaly nějaký pisání pro moji gynoložku :slight_smile:
2. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak vidíš, to je dobře. Neboj, určitě to dobře dopadne. :wink:
2. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jee, tak vy jste obě doma...tak hlavně klídek a pěkně odpočívejte, ať jsou mimískové OK :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jiného nedělám :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co Romy dneska líp?
3. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska je to stejný, teplota se drží (ještě že neroste), mám rýmu a pořád bych spala. No tak spím no :grinning: Ale už mě z toho válení bolí záda. A co vy?
3. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás vše při starém , ale stím valením jsme na tom stejně taky mě bolí záda jako prase :unamused:

No aspoň jsem dneska něco vyprala, ale žádná slávA :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ke všemu manžel odjel na dva dny pracovně do Prahy tak mě ani nemá kdo ty záda pomačkat :grinning:
3. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to je nuda viď, když je manžel pryč. Ten můj chodí zrovna tento týden na odpolední, takže taky nic moc. Po jedné odejde a vrací se v půl jedenácté :confounded: Je to trošku nuda. Určitě bych mohla uklízet :unamused: ale radši ležím, aby se mi ta nemoc nerozjela víc. Doufám, že se z toho brzo dostaneme. I když po práci se mi moc nestýská :sweat_smile: :grinning:
3. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Miško už příbýváš na váze? Já se zatím docela držím, asi to bude tím, že je mi pořád zle. A břicho asi taky moc neroste, no vzhledem k tomu, že bylo pořádný i před těhu :sweat_smile: tak to neni moc poznat :grinning: Ale kalhoty zatím dopnu :wink:
3. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tAK JÁ se citím nějaká jakoby nafouknutá, jinak kilo nahoře už je :grinning: :grinning:
Takže až se vyležíš tak půjdeš do práce? Nebudeš doma už do porodu?
3. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já nevím, asi ještě do práce půjdu, od července to bude docela pohodička ve srovnání s tím, jak je v práci teď. Máme nejhorší měsíc v roce. Ráda bych vydržela až do září kvůli penězům.
3. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky potřebovala bych poradit, jak mám do alba vložit ten "metr" jak velký je miminko. Našla jsem si to na stránkách baby-gaga, upravila podle data poslední MS, ale neumím to vložit k sobě do alba :frowning2: nešika no
3. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak stím ti poradím já si stím hrála dneska celí den :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když si nastavíš datum porodu tak klikneš na ten metr potom pod ním je napsáno tohle klikni na to¨:

get mi ticker

na stránce je takovej menší rámeček je tam napsáno yes .........klikni na to
objeví se ti stránka a hnedka jako první je adresa html celí si to označ a dej ctrl c pak si najeď do alba a zkopíruj si tam ten odkaz ctrl v :wink: a máš to tam :wink:
3. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám by se peníze taky šikly, ale nevím nevím . Taky jsme uvažovala nad tím, že bych se uschopnila od července a srpen a zaří bych odchodila, ale zase jsou to ty největší tepla a u nás v práci je nazdechnutí i když těhotá nejsi.No nechám to na doktorce.Ale do třetího měsíce chci být doma určitě :wink:
3. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ještě uvidím, dneska se mi tedy pěkně motá hlava. Ale teplota už odešla, doufám, že na pořád
4. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a děkuju, už se mi to povedlo :wink:
4. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dneska líp, mě už od včera bolí hlava ach jo :unamused:
5. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dneska se mi teplota vrátila a stejně tak průjem :unamused: , mám pořádnou rýmu a pořád kýchám a jsem unavená :rolling_eyes: No prostě nic moc.
Tu hlavu ti tedy nezávidím, já na migrény taky trpím, ale v těhotenství zatím ne.
A co Péťa, jak je na tom? Tuším, že třetího nečekala MS, tak jak to dopadlo?
5. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to se taky moc nemáš, tak s e pořádně poť a pij čajíky s medem a citrónem :slight_smile:
5. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
O Peťi nic nevím snad nám dá o víkendu vědět jak to sní vypadá :wink:
5. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek