Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
misicka455
6. čer 2009
Tak pěknej víkend přeji 🙂
spagaticeautor
7. čer 2009
Holky mě je pořád tak špatně od žaludku. My budeme mít táááááááááák hodňoučký miminko, protože si to vybírá už teď 😞
misicka455
7. čer 2009
Romy já to mám jen občas, ale věřím ,že je to nepřijemný. Naštěsti nebliju jen se mi občas navalí a nemám na nic chuť.
misicka455
7. čer 2009
A jinak je ti líp?
spagaticeautor
7. čer 2009
Jo jinak se to lepší (myslím ta viroza), ale rozhodla jsem se, že prostě nejsem schopná teď chodit do práce. Uvidíme, co mi na to řekne v úterý doktorka. Každou chvíli se mi motá hlava a já se rozhodně bojím jezdit autem sama. Přece nebudu riskovat život našeho dítěte a svůj.
misicka455
7. čer 2009
No jasně zůstaň doma 😉
spagaticeautor
8. čer 2009
Tak mě napadlo jestli ta Péťa se náhodou zrovna nestěhuje do nového.
spagaticeautor
9. čer 2009
Ahoj holky, tak jsem byla u obvodní na kontrole, dostala jsem antibiotikum (do nosu i do pusy a je pěkně hnusný) a za týden znovu na kontrolu :-|
spagaticeautor
9. čer 2009
A už jenom 26 hodin a uvidíme, jestli to miminko překonává v pohodě. Už aby to bylo za námi :-S
misicka455
9. čer 2009
🙂 Ahojky, teda tak ať ti zaberou 😉

Já už se zítřka nemůžu dočkat na jednu stranu se těším na druhou se strašně bojím, nakonec semnou půjde i manžel tak budu mít podporu 🙂 Ještě na, že jdu na ráno na půl 11 , v kolik jdeš ty 🙂 Budeme si držet navzájem pěstičky 😉
spagaticeautor
9. čer 2009
no já jdu právě až v šest večer, už jen 25 hodin 😉 , ty jsi mimčo viděla alespoň minulý týden, já ne, a navíc ta viroza :-|
misicka455
9. čer 2009
Hele i kdybych ho viděla každý den tak pořád budu nervozní 😃
spagaticeautor
10. čer 2009
Já vím, je mi to jasný. Myslím na vás a až se vrátíš, tak se ozvi jo.

PS: už jen 10 hodin
sonisek
10. čer 2009
Holky, držím palce na kontroly 😉
spagaticeautor
10. čer 2009
Sonísku díky. Miško tak jak? Jsem napnutá, ty určitě místo aby jsi nám napsala, tak už někde vybíráš kočárek viď 🙂
misicka455
10. čer 2009
Holky tak kontrola dopadla dobře, krásně jsme povyrostly a srdíčko krásně tluče. 29.6 jsme obědnány na TN testy, zase čekačka 😃 Dostaneme i knížku 🙂
sonisek
10. čer 2009
Míšo, tak gratuluju k dobrým zprávám 🙂
misicka455
10. čer 2009
Děkuji 🙂
misicka455
10. čer 2009
A co Romča?
spagaticeautor
10. čer 2009
Už jsem tady, my máme jednu dobrou a jednu špatnou zprávu.
spagaticeautor
10. čer 2009
Tak ta dobrá je, že miminko krásně roste (už máme fotečku, i když z ní neni moc poznat 😃 ), ale bije nám srdíčko. 1.7. jdu na kontrolu a vystaví mi TP, no a den potom ráno mi vezmou krev na ty testy (myslím, že je to to samé jako máš ty Miško, budu platit 400,- Kč). Jo a dle UTZ jsme 8+1 tt 🙂
spagaticeautor
10. čer 2009
No a teď ta druhá smutná, že miminka měly být dvě. Máme syndrom mizejícího dvojčete, takže mám v břiše ještě jednu, ale prázdnou bublinu. 😞
misicka455
10. čer 2009
Jé jaká špatná správa , co by sis se dvěma počala aspoň si toho jednoho líp užiješ 😉

Já budu platit teda víc peněz mám to i s ultrazvukem plus tu krev 😉

Gratuluji srdíčku , tak to jsi jen od tři dny míň než já , my jsme 8 plus 4 🙂
spagaticeautor
10. čer 2009
Já vím, ani jsme s druhým nepočítali, ale stejně nám bylo trochu smutno 😞 . Ale jsme šťastní, že Vendelín (pracovní název pro mimčo) je v pořádku. 😉 Hele a jak se ten test jmenuje? Já nevím s tím ultrazvukem, on mi ho dělá vždycky.
sonisek
10. čer 2009
Romčo, moooc gratuluju k rostoucímu miminku a je mi líto toho druhého, ale hlavně, že bude jedno a zdravé 🙂
misicka455
10. čer 2009
Je to TN test, zkoumá se tam jestli je plod doře vyvinut 🙂 Jen nevím zda nejdu moc brzo.
sonisek
10. čer 2009
Míšo, to má být ten screening ve 12tt?? Ty jo, to já snad ani neměla...já vim jen, že jsem byla v 11tt na kontrole a na utz...
misicka455
11. čer 2009
Jo asi to je ono 😉
misicka455
11. čer 2009
Ahojky holky,
já se asi už psychicky zhroutím, včera kontrola vše bylo OK, prý ani žádnou sraženinu na utz nenašla a dneska ráno stavám a co na toaleťáku kus krve Tak uvidíme jak to bude probíhat přes den a kdyžtak zase pojedu zpátky na gyndu i když jsme tam byla včera Tak to už si fakt řekne, že jsem nenormální Já nemůžu mít nic v klidu, mám strašnej strach. Sice se řiká, že jako bych teď měla mít krámy tak člověk může trochu špinit, ale tohle byl cucek tmavé krve Jsem jelen
spagaticeautor
11. čer 2009
Miško neboj, třeba to byl jen malý zbytek toho z čeho si krvácela do teď. Já si myslím, že teď už máme miminka tak velký, že kdyby jsme potratily, tak by jsme to nejdřív poznaly podle velké bolesti břicha. A vůbec se nestresuj jo!!! Ti naši caparti to zvládnou neboj. Co byste vlastně radši holčičku, nebo chlapečka?
Sonísku děkuju. Jo a ty testy, tak sestra mi řekla, že se musejí udělat do 11+3tt, tak nevím :-S