• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Tak pěknej víkend přeji :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mě je pořád tak špatně od žaludku. My budeme mít táááááááááák hodňoučký miminko, protože si to vybírá už teď :frowning2:
7. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romy já to mám jen občas, ale věřím ,že je to nepřijemný. Naštěsti nebliju jen se mi občas navalí a nemám na nic chuť.
7. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak je ti líp?
7. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak se to lepší (myslím ta viroza), ale rozhodla jsem se, že prostě nejsem schopná teď chodit do práce. Uvidíme, co mi na to řekne v úterý doktorka. Každou chvíli se mi motá hlava a já se rozhodně bojím jezdit autem sama. Přece nebudu riskovat život našeho dítěte a svůj.
7. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně zůstaň doma :wink:
7. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mě napadlo jestli ta Péťa se náhodou zrovna nestěhuje do nového.
8. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem byla u obvodní na kontrole, dostala jsem antibiotikum (do nosu i do pusy a je pěkně hnusný) a za týden znovu na kontrolu :unamused:
9. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A už jenom 26 hodin a uvidíme, jestli to miminko překonává v pohodě. Už aby to bylo za námi :confounded:
9. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky, teda tak ať ti zaberou :wink:

Já už se zítřka nemůžu dočkat na jednu stranu se těším na druhou se strašně bojím, nakonec semnou půjde i manžel tak budu mít podporu :slight_smile: Ještě na, že jdu na ráno na půl 11 , v kolik jdeš ty :slight_smile: Budeme si držet navzájem pěstičky :wink:
9. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jdu právě až v šest večer, už jen 25 hodin :wink: , ty jsi mimčo viděla alespoň minulý týden, já ne, a navíc ta viroza :unamused:
9. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele i kdybych ho viděla každý den tak pořád budu nervozní :grinning:
9. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím, je mi to jasný. Myslím na vás a až se vrátíš, tak se ozvi jo.

PS: už jen 10 hodin
10. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, držím palce na kontroly :wink:
10. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sonísku díky. Miško tak jak? Jsem napnutá, ty určitě místo aby jsi nám napsala, tak už někde vybíráš kočárek viď :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak kontrola dopadla dobře, krásně jsme povyrostly a srdíčko krásně tluče. 29.6 jsme obědnány na TN testy, zase čekačka :grinning: Dostaneme i knížku :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak gratuluju k dobrým zprávám :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile:
10. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Romča?
10. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jsem tady, my máme jednu dobrou a jednu špatnou zprávu.
10. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ta dobrá je, že miminko krásně roste (už máme fotečku, i když z ní neni moc poznat :grinning: ), ale bije nám srdíčko. 1.7. jdu na kontrolu a vystaví mi TP, no a den potom ráno mi vezmou krev na ty testy (myslím, že je to to samé jako máš ty Miško, budu platit 400,- Kč). Jo a dle UTZ jsme 8+1 tt :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a teď ta druhá smutná, že miminka měly být dvě. Máme syndrom mizejícího dvojčete, takže mám v břiše ještě jednu, ale prázdnou bublinu. :frowning2:
10. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jaká špatná správa , co by sis se dvěma počala aspoň si toho jednoho líp užiješ :wink:

Já budu platit teda víc peněz mám to i s ultrazvukem plus tu krev :wink:

Gratuluji srdíčku , tak to jsi jen od tři dny míň než já , my jsme 8 plus 4 :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím, ani jsme s druhým nepočítali, ale stejně nám bylo trochu smutno :frowning2: . Ale jsme šťastní, že Vendelín (pracovní název pro mimčo) je v pořádku. :wink: Hele a jak se ten test jmenuje? Já nevím s tím ultrazvukem, on mi ho dělá vždycky.
10. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, moooc gratuluju k rostoucímu miminku a je mi líto toho druhého, ale hlavně, že bude jedno a zdravé :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to TN test, zkoumá se tam jestli je plod doře vyvinut :slight_smile: Jen nevím zda nejdu moc brzo.
10. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, to má být ten screening ve 12tt?? Ty jo, to já snad ani neměla...já vim jen, že jsem byla v 11tt na kontrole a na utz...
10. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo asi to je ono :wink:
11. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
já se asi už psychicky zhroutím, včera kontrola vše bylo OK, prý ani žádnou sraženinu na utz nenašla a dneska ráno stavám a co na toaleťáku kus krve Tak uvidíme jak to bude probíhat přes den a kdyžtak zase pojedu zpátky na gyndu i když jsme tam byla včera Tak to už si fakt řekne, že jsem nenormální Já nemůžu mít nic v klidu, mám strašnej strach. Sice se řiká, že jako bych teď měla mít krámy tak člověk může trochu špinit, ale tohle byl cucek tmavé krve Jsem jelen
11. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško neboj, třeba to byl jen malý zbytek toho z čeho si krvácela do teď. Já si myslím, že teď už máme miminka tak velký, že kdyby jsme potratily, tak by jsme to nejdřív poznaly podle velké bolesti břicha. A vůbec se nestresuj jo!!! Ti naši caparti to zvládnou neboj. Co byste vlastně radši holčičku, nebo chlapečka?
Sonísku děkuju. Jo a ty testy, tak sestra mi řekla, že se musejí udělat do 11+3tt, tak nevím :confounded:
11. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek