Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
misicka455
11. čer 2009
Manžel by nejraději kluka to je jasan i já bych ho raději, ale i když bude holka tak budeme oa da šťastný 😉 Já si taky pořád řikám, že to přeci musí být v pohodě 😉 Zatím nic jen te cucek ráno, tak je možný , že je to fakt po tom utz 😉
Jo a ty moje testy tojsou první Trip testy 🙂
misicka455
11. čer 2009
A kolik vůbec měříte ? Já s ena to ůplně zapoměla zeptat 😃
spagaticeautor
11. čer 2009
Já to taky nevím, kolik měříme, ale vím, že ho měřil a potom napsal do karty, že odpovídáme 8+1tt, tak nevím :-N Já jsem nejdřív chtěla chlapečka a manžel taky. Ale teď když vidím co kluci dokážou (vidím to u svých bratrů), tak bych nejraději holčičku 🙂
misicka455
11. čer 2009
Příště se musím zeptat jak jsme velicí 😃 😃 😃
spagaticeautor
11. čer 2009
JJ, já si vždycky naplánuju tolik otázek a pak nic 😞 😃 Ale o fotku jsem si řekla, takže nejsem úplně mimo 😃
sonisek
11. čer 2009
holky a vy nemáte na těch fotkách z utz, kolik mají fazolky cm?
sonisek
11. čer 2009
tak já na utz mám napsáno, že v 7tt+6 je napsáno 1,39 cm a z 11tt+3 je 4,28 cm 🙂
misicka455
11. čer 2009
No já tam mám na boku 8 cm což se mi zdá teda trochu moc 😃 😃 😃 😃 Takže já to celý mám 8 cm, ale kolik z toho má mimčo netuším.
misicka455
11. čer 2009
No a ke všemu jsme si neřekla ani o vycházky jsme to prostě trupka 😃
spagaticeautor
11. čer 2009
Já na tom obrázku nějaká čísla mám, ale na rozměry to nevypadá
misicka455
12. čer 2009
Ta příště 😃 😃 A kolikáteho teda jdeš příště?
misicka455
12. čer 2009
Hele a dostala jsi vycházky?
misicka455
12. čer 2009
Bolí tě ještě břicho? Mě už né tolik, ale občas ještě jo.
spagaticeautor
12. čer 2009
Vycházky jsem nedostala, protože pořád marodím s virozou a beru antibiotika. Nemusím ležet v posteli a povalovat se mám, a to já umim 😃 . Břicho mě už tolik nebolí, občas mě píchne v podbříšku vlevo nebo vpravo, ale zjistila jsem, že to bude mít asi hodně společného se střevama :-N
Akorát když prudce vstanu, nebo se hýbnu, tak mě zabolí.
spagaticeautor
12. čer 2009
A teď jsem docela otrávená z mojí šéfky. Jedna holka od nás z práce mi volala, že šéfová uvažuje o tom, že mi pošle práci emailem domu, abych dělala alespoň doma. No chápeš to ]-( Asi abych se doma jen tak neflákala 8-( A to že je mi blbě, že mám pořád zvýšenou teplotu, že jsem pořád unavená a tak ležím, to nikoho nezajímá, to si asi vymýšlím :-| No mě naštvala teda.
misicka455
12. čer 2009
Týjo bych se na ni vykašlala , jednou mám neschopenku tak nebudu nic dělat.
spagaticeautor
12. čer 2009
To si piš, akorát bych jí utvrdila v tom co si myslí, a to, že se doma jen flákám, protože se mi nechce dělat. A to tedy nee
misicka455
12. čer 2009
Nechápu nějaké zaměstnavatele jak je to vůbec může napadnout :-o
misicka455
13. čer 2009
Tak dnešek mám jako spací, jen spím a spím 😃
spagaticeautor
15. čer 2009
Tedy ten koník jde nějak špatně ne. Mě nešel včera a dneska až teď odpoledne :-|
misicka455
16. čer 2009
I mě to nějak blblo :-| ¨

Dneska jedu k doktorce jestli mi dá vycházky tak jsem zvědavá včera po telefonu se moc netvářila :-|

A co jak je?

Už se tu dlouho neukázala Peťa aňi Marcelka :-o
spagaticeautor
16. čer 2009
JJ holky to nějak flákají. Já jsem byla dneska u doktorky, pořád marodím s tou blbou virozou, v pondělí jdu znova na kontrolu. Tak jsem si jela do práce pro počítač a pár šanonů abych se nenudila :-| 😃
misicka455
16. čer 2009
Teda Romy tak ty fakt makáš i na neschopence jo :-o

Tak vycházky mám, ale moc odvazaná z toho nejsem
Ráno od 10 do 12 a odpo od 14 do 16 hod
spagaticeautor
16. čer 2009
Miško alespoň něco ne, já nemám žádný 😉
misicka455
16. čer 2009
No jo aspoň něco, ale než se dostanu do města je půl hodiny v trapu, další půl hodiny nazpátek takže stejně nic nezařidím, doufám, že mi je za ty tři týdny dá v kuse 😉
spagaticeautor
18. čer 2009
Miško uvidíš, jak se máte? Já jak jsem doma, tak pořád čučim na televizi a je to hrůza, pořád tam někdo potrácí 8-(
misicka455
19. čer 2009
Jo jo taky mám puštěnou telku a moc mi to na psychice nepřidá :-| Jinak se máme dobře 😉
spagaticeautor
19. čer 2009
To je dobře, že je vše v pořádku. Ostatní holky, tedy pěkně zlobí viď. Už tady dlouho nebyly ]-( 😃
misicka455
19. čer 2009
No nebyly kašlou na nás. Chvilkama si řikám zda jsem vůbec těhu , že mi nic není 😃
spagaticeautor
19. čer 2009
No tak to buď ráda, mě to mimčo připomíná každou chvíli, že jsem těhu. V noci nemůžu spát (mimčo bude asi pařmen po tatínkovi 😃), 2/3 dne je mi špatně, mám hlad, a když se moc hýbu, tak mě holí břicho a záda. Ale jinak je mi krásně
😎