Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
spagaticeautor
30. dub 2008
Tady nikdo neni? 😞
Jen mě tak napadlo, jestli si neuděláme taky nějakou tabulku, kde si budeme psát jméno, věk, snažení, otěhotnění, porod, váha apod. já už nevím co všechno
sonisek
30. dub 2008
ahoj spag, ja jsem jeste stale v praci a budu az do rana...a pujdu se za chvilku divat na Hrisnej tanec 🙂 ale jak se znam, tak to zas budu prepinat...
tabulka by byla sikovna, ale ten porod se mi nezda 😉 =-) V kolika tabulkach ja nebudu 😃 😃
spagaticeautor
30. dub 2008
ahoj sonisku,
neboj porod by se doplnil až nakonec, začnem pěkně od začátku, třeba jménem 😃
parisse
30. dub 2008
Ahojky snažilky,řešily jste tu to je DC.Byly jste hoodně blízko.Třeba 15 DC je 15 den cyklu a 15 DPO je 15 den po ovulaci 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Snažílkování zdar a brzičko všem krásné // těhu dálnice.Dubnová snažilka Lenka
sonisek
30. dub 2008
ahoj parisse, tak na DC jsme už přišly, ale nad tím DPO bychom určitě taky dlouho přemýšlely, tak dík za info 😃 😃 A snažilkování zdar 😉
misicka455
1. kvě 2008
Jsem pro tabulky 😃 Snažilkovíní zdar 😃
sonisek
1. kvě 2008
ty jo miso, ty už sis tam dala snažilka, jo...no tak to bych neměla být pozadu 😃
misicka455
1. kvě 2008
Jo jo dala 😃 a ty už to tam máš taky co? 😃
sonisek
1. kvě 2008
😃 😃 Přece nebudu pozadu 😃
spagaticeautor
1. kvě 2008
Ahoj holky, tak co tedy do té naší tabulky napíšem? 😉
sonisek
1. kvě 2008
až na to, že ty tam zítra budeš mít 4tt 😃 😃
misicka455
1. kvě 2008
Kdo já? No to by bylo 😃
misicka455
1. kvě 2008
Spíš si myslím, že tím stresem co proživám ho tam snad ani nemůžu mít , vždyť by bylo chudák 😃
sonisek
1. kvě 2008
sim tě 😃 😃 A zrovna tam bude..
misicka455
1. kvě 2008
Jsem se právě dívala na nějaké članky skrz měření té teploty, kdyby se to náhodu těďka nepovedlo a rovnou řikám, že bych to nedala. Každý den ve stejnou dobu měřit , když každý den stavám jinak atd...
sonisek
1. kvě 2008
ja bych na to taky neměla čas, měřit jí každý den ve stejnou dobu...
misicka455
1. kvě 2008
Mě to připadá, když jsem to četla jako nějaká otázka na maturitu :-o

A co teda dáme do té tabulky? 😃
sonisek
1. kvě 2008
tak by se tam mohlo dát nick, jméno, odkud cca jsme, kdy jsme vysadily, odkdy se snazime, a nevim co dal...treba jeste vek?
misicka455
1. kvě 2008
No to by šlo 🙂
sonisek
1. kvě 2008
a kdo jí teda udělá, Romča? Ta to navrhla a je zakladatelka, tak by mohla něco sesmolit, co Romčo?? 😎 x-)
misicka455
1. kvě 2008
No jasně necháme to na ní 😉
sonisek
1. kvě 2008
bodejť 😃 😃
spagaticeautor
1. kvě 2008
tak jo, udělám ji, i když nevím, jak ji dostanu do alba, nevíte to některá?
sonisek
1. kvě 2008
no normálně jako fotku...i když je fakt, že když jsem jednu dělala, tak mi musel manža poradit...jsem jí dělala v Excelu, ale pak se to nějak muselo v Malování nebo v něčem předělat jako na obrázek, tu tabulku, dát to do JPG a pak to sem jenom vložit
spagaticeautor
1. kvě 2008
=-)
sonisek
1. kvě 2008
no, taky jsem čučela a nevím jestli bych to teď najednou taky udělala...Nebo tu tabulku můžu udělat já, kdyby náhodou...
spagaticeautor
1. kvě 2008
zkusím to, tak mi pošlete ty vaše údaje jo 🙂
sonisek
1. kvě 2008
jj, tak já ti to písnu do IP...
spagaticeautor
1. kvě 2008
jj
misicka455
1. kvě 2008
taky pošlu 😉