Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
misicka455
19. čer 2009
😉 Aspoň víš, že když je ti špatně je vše v pořádku 😉
spagaticeautor
21. čer 2009
V tématu "První tři měsíce" psala malá_hodná o tom přístroji AngelSounds, že se dá sehnat v Americe za poloviční cenu, tak jsem psala tetě (ona je Američanka), no a prý mi ho už objednala a dostanu ho jako dárek, tak se nemůžu dočkat x-)
misicka455
21. čer 2009
Jé tak to zavidím 🙂
sonisek
21. čer 2009
Ahoj holky, zdravím při neděli 🙂
Jak se máte, vše OK u vás?? A kdy budou zase kontroly??
misicka455
21. čer 2009
Ahojky Soňi tak tá moje až za týden v pondělí.

Jak jste se včera měly dobře co? Moc mě mrzelo, že jsem nejela :-|
spagaticeautor
22. čer 2009
Ahoj holky, u nás všechno v pořádku. Dneska jsem byla u obvodní a jsem pořád doma, kontrola za týden, řekla jsem si o vycházky a automaticky mi je napsala od dvou do šesti, takže dobrý 😉 Na gyn. jdu až prvního, ale už se nemůžu dočkat.
misicka455
22. čer 2009
Od dvou do šesti to jde 😉 Já chv ilku počkám a pak si řeknu ať mi je posune do odpoledních hodin. 😉
spagaticeautor
23. čer 2009
Ahoj holky, tak mě je dneska docela dobře, špatně je mi jen občas, celodenní nevolnosti se mění na večerní a noční nevolnosti. Ale tak od dvou hodin se mi hrozně motá hlava, nevím co to zase má být. No a od včerejška mám zase o půl kila míň, to znamená, že za poslední tři dny mám o 1,5 kg míň. Obvodní říkala, že je to proto, že si mimčo bere živiny ze mě, ale já mám stejně blbý pocit :-|
sonisek
23. čer 2009
čauky těhulky 🙂
Romčo, mimčo se má určitě dobře, neboj 🙂

A už máte holky vybraná jména?? A necháte si říct, to to bude??
misicka455
23. čer 2009
Romy něco na tom bude já ze začátku přibrala kilo a dneska jsem lezla na váhu a mám o 1,5 dole 😃 A to nezvracím 😉

My si určitě necháme říct co to bude, ale na jménama ještě moc nepřemyšlíme 😉
spagaticeautor
23. čer 2009
My si to taky necháme říct. A jména máme zatím taková:
pro chlapečka: Michálek, Filípek
pro holčičku: Markétku, Adélku
Už aby jsme to miminko drželi v náručí, nemůžu se dočkat 🙂
misicka455
24. čer 2009
Ani já ne dneska se mi zdálo o porodu a jestlo to bude probíhat jak ve snu tak se nemám čeho bát 😃
sonisek
24. čer 2009
Míšo, tak to jsem na to zvědavá 😃

Mně se zdálo včera, že jsem těhotná, už ve 20tt, jsem byla úplně zpocená :-N

Romi, to jsou krásná jména 🙂
misicka455
24. čer 2009
Spocená strachy 😃 😃 😃
sonisek
24. čer 2009
to jo... jsem fakt byla úplně mimo z toho snu :-N :-x
krista
25. čer 2009
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
misicka455
26. čer 2009
No my než se k tomu číslu vůbec dohrabem 😃
petra123
26. čer 2009
čaute holky moje těhotné jak je??vše jak má být to je super ja nic v červenci se objednávame do Caru do POlanky u Oder at víme na čem jsme konečně bo už to není možné 😞
spagaticeautor
26. čer 2009
Ahoj Péťo, no konečně ses ozvala 🙂 už se nám stýskalo. To je dobře, že se už necháte vyšetřit, někdy neni na co čekat. My by jsme na tom bez pomoci taky mohli ležet od rána do večera a nic by z toho nebylo. Uvidíš, třeba ti budou stačit hormony jako mě a hned se to povede 😉
petra123
26. čer 2009
ahojky spagi tak taky v to doufám oba jsme zdraví to víme ja mam za sebou HSG a můj spermiogram který je na jedničku tak nevím taky doufám jen v hormony můj gyndař je na pi.. a myslím že ho vyměním už jsem, u něho nebyla ani nepamatuji a myslím že mu ani nechybím neudělal mi ani hormonalní profil že prí je mu to kničemu taky co myslíš není to fušař 😞 jsem naštvana anevím co dělat ale asi mu ani neřeknu že jdu do CARu asi by to stejnak ani nezajimalo děbila,on je jen dobry na vyšetření a ultrazvuk a nej ženy jsou ty které nemají problény s otěhotněním,toť můj nazor.Ale zase je to ve městě a jezdit pak někdy s děckem někam tak nevím ale otec mi ted dal auto formana a tak ho musím trochu dát dohromady a jezdím konečně 🙂
spagaticeautor
26. čer 2009
No vidíš, tak můžeš k doktorovi zajet i někam jinam. Já taky jezdím po světě, bydlím na vesnici, doktora mám sice 10 minut autem, ale pracuju v jiném městě, takže když jdu k doktorovi, tak většinou odpoledne a je to tak, že jedu 25 minut domu, osprchnu se a jedu 10 minut k doktorovi. Ale je celkem v pohodě, tak mi to vůbec nevadí. Hormonální profil mi tedy taky nedělal, ale po půl roce snažení nás poslal na spermio (dopadlo hůř), hned potom mě na laparo... a hystero..., hned jak měl výsledky mi dal hormony a řekl, že mám přijít za dva měsíce a dá mi doporučení do CARu. Takže rozhodně na nic nečekal. Naopak byl hrozně rád (a stále je), že zase narazil na jednu, která si miminko přeje. 😉
petra123
26. čer 2009
tak my se snažíme už věky ale jinak 3 roky ale po měnší pauze tyk od unora 08 a nic tak nevím sice v tom dubnu potrat samovolny ale to už mohl něco dělat vzít mi krev proč se to stalo a od té doby nic se mnou nedělal i kdyý jsem urgovala ale stejnak nic tak ho kašlu i ted zajdu rovnou do CARu a tak mi pomůžou doufám 🙂 :-N
spagaticeautor
26. čer 2009
no tak to je ten doktor tedy pěkně pitomej ]-(
spagaticeautor
26. čer 2009
neboj určitě vám pomůžou 😉
petra123
26. čer 2009
spagi ja doufám že ano pač mimisko je jediné co si už fakt moc přeji bo už mě nebaví práce chci být doma a odpočívat a užívat si těhu se vším všudy a za chvíli mít doma mimiska tak za tí půjdu tedy stím argumentem půjdu do CARu at mi pomohou že jsem už zoufala 😞
misicka455
27. čer 2009
Ahojy Peťi, už jsme na tebe myslely co s tebou je 😉 Tak super, že top jdete řešit neboj teď to půjde CAru jako po másle a do vánoc je z tebe těhule 😉
petra123
28. čer 2009
Miško čauky jj doufám že ano už se nemůžu dočkat jak půjdeme poprvé a co nam řeknou aspon konečně budem vědět co nám je nebo není a nebo budou stačit jen hormony a zapadnu hned 😉 doufám :-N
misicka455
28. čer 2009
Holky , zítra ná m držte palečky valíme na to NT vyšetření a uvidím po třech týdnech brouka v bříšku 😉
spagaticeautor
28. čer 2009
To víš že jo, myslíme na tebe. Nás to čeká ve středu, tak dej hned vědět, jak to probíhá jo, já mám docela strach =-)
spagaticeautor
28. čer 2009
Tedy Miško koukala jsem na to tvoje bříško a už tedy pěkně rostete viď 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli