• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
:wink: Aspoň víš, že když je ti špatně je vše v pořádku :wink:
19. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V tématu "První tři měsíce" psala malá_hodná o tom přístroji AngelSounds, že se dá sehnat v Americe za poloviční cenu, tak jsem psala tetě (ona je Američanka), no a prý mi ho už objednala a dostanu ho jako dárek, tak se nemůžu dočkat :dizzy_face:
21. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to zavidím :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím při neděli :slight_smile:
Jak se máte, vše OK u vás?? A kdy budou zase kontroly??
21. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Soňi tak tá moje až za týden v pondělí.

Jak jste se včera měly dobře co? Moc mě mrzelo, že jsem nejela :unamused:
21. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, u nás všechno v pořádku. Dneska jsem byla u obvodní a jsem pořád doma, kontrola za týden, řekla jsem si o vycházky a automaticky mi je napsala od dvou do šesti, takže dobrý :wink: Na gyn. jdu až prvního, ale už se nemůžu dočkat.
22. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od dvou do šesti to jde :wink: Já chv ilku počkám a pak si řeknu ať mi je posune do odpoledních hodin. :wink:
22. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak mě je dneska docela dobře, špatně je mi jen občas, celodenní nevolnosti se mění na večerní a noční nevolnosti. Ale tak od dvou hodin se mi hrozně motá hlava, nevím co to zase má být. No a od včerejška mám zase o půl kila míň, to znamená, že za poslední tři dny mám o 1,5 kg míň. Obvodní říkala, že je to proto, že si mimčo bere živiny ze mě, ale já mám stejně blbý pocit :unamused:
23. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky těhulky :slight_smile:
Romčo, mimčo se má určitě dobře, neboj :slight_smile:

A už máte holky vybraná jména?? A necháte si říct, to to bude??
23. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romy něco na tom bude já ze začátku přibrala kilo a dneska jsem lezla na váhu a mám o 1,5 dole :grinning: A to nezvracím :wink:

My si určitě necháme říct co to bude, ale na jménama ještě moc nepřemyšlíme :wink:
23. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My si to taky necháme říct. A jména máme zatím taková:
pro chlapečka: Michálek, Filípek
pro holčičku: Markétku, Adélku
Už aby jsme to miminko drželi v náručí, nemůžu se dočkat :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani já ne dneska se mi zdálo o porodu a jestlo to bude probíhat jak ve snu tak se nemám čeho bát :grinning:
24. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak to jsem na to zvědavá :grinning:

Mně se zdálo včera, že jsem těhotná, už ve 20tt, jsem byla úplně zpocená :sweat_smile:

Romi, to jsou krásná jména :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spocená strachy :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo... jsem fakt byla úplně mimo z toho snu :sweat_smile: :zipper_mouth:
24. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my než se k tomu číslu vůbec dohrabem :grinning:
26. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky moje těhotné jak je??vše jak má být to je super ja nic v červenci se objednávame do Caru do POlanky u Oder at víme na čem jsme konečně bo už to není možné :frowning2:
26. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Péťo, no konečně ses ozvala :slight_smile: už se nám stýskalo. To je dobře, že se už necháte vyšetřit, někdy neni na co čekat. My by jsme na tom bez pomoci taky mohli ležet od rána do večera a nic by z toho nebylo. Uvidíš, třeba ti budou stačit hormony jako mě a hned se to povede :wink:
26. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky spagi tak taky v to doufám oba jsme zdraví to víme ja mam za sebou HSG a můj spermiogram který je na jedničku tak nevím taky doufám jen v hormony můj gyndař je na pi.. a myslím že ho vyměním už jsem, u něho nebyla ani nepamatuji a myslím že mu ani nechybím neudělal mi ani hormonalní profil že prí je mu to kničemu taky co myslíš není to fušař :frowning2: jsem naštvana anevím co dělat ale asi mu ani neřeknu že jdu do CARu asi by to stejnak ani nezajimalo děbila,on je jen dobry na vyšetření a ultrazvuk a nej ženy jsou ty které nemají problény s otěhotněním,toť můj nazor.Ale zase je to ve městě a jezdit pak někdy s děckem někam tak nevím ale otec mi ted dal auto formana a tak ho musím trochu dát dohromady a jezdím konečně :slight_smile:
26. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš, tak můžeš k doktorovi zajet i někam jinam. Já taky jezdím po světě, bydlím na vesnici, doktora mám sice 10 minut autem, ale pracuju v jiném městě, takže když jdu k doktorovi, tak většinou odpoledne a je to tak, že jedu 25 minut domu, osprchnu se a jedu 10 minut k doktorovi. Ale je celkem v pohodě, tak mi to vůbec nevadí. Hormonální profil mi tedy taky nedělal, ale po půl roce snažení nás poslal na spermio (dopadlo hůř), hned potom mě na laparo... a hystero..., hned jak měl výsledky mi dal hormony a řekl, že mám přijít za dva měsíce a dá mi doporučení do CARu. Takže rozhodně na nic nečekal. Naopak byl hrozně rád (a stále je), že zase narazil na jednu, která si miminko přeje. :wink:
26. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se snažíme už věky ale jinak 3 roky ale po měnší pauze tyk od unora 08 a nic tak nevím sice v tom dubnu potrat samovolny ale to už mohl něco dělat vzít mi krev proč se to stalo a od té doby nic se mnou nedělal i kdyý jsem urgovala ale stejnak nic tak ho kašlu i ted zajdu rovnou do CARu a tak mi pomůžou doufám :slight_smile: :sweat_smile:
26. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to je ten doktor tedy pěkně pitomej :angry:
26. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj určitě vám pomůžou :wink:
26. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagi ja doufám že ano pač mimisko je jediné co si už fakt moc přeji bo už mě nebaví práce chci být doma a odpočívat a užívat si těhu se vším všudy a za chvíli mít doma mimiska tak za tí půjdu tedy stím argumentem půjdu do CARu at mi pomohou že jsem už zoufala :frowning2:
26. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojy Peťi, už jsme na tebe myslely co s tebou je :wink: Tak super, že top jdete řešit neboj teď to půjde CAru jako po másle a do vánoc je z tebe těhule :wink:
27. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško čauky jj doufám že ano už se nemůžu dočkat jak půjdeme poprvé a co nam řeknou aspon konečně budem vědět co nám je nebo není a nebo budou stačit jen hormony a zapadnu hned :wink: doufám :sweat_smile:
28. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky , zítra ná m držte palečky valíme na to NT vyšetření a uvidím po třech týdnech brouka v bříšku :wink:
28. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To víš že jo, myslíme na tebe. Nás to čeká ve středu, tak dej hned vědět, jak to probíhá jo, já mám docela strach :confused:
28. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tedy Miško koukala jsem na to tvoje bříško a už tedy pěkně rostete viď :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek