Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
misicka455
28. čer 2009
Dám vědět až odpo, ještě chceme projít nějaký obchody 🙂
misicka455
28. čer 2009
No jo už jsem taková malá kulička 😉
spagaticeautor
29. čer 2009
Ahoj Miško, tak jsem v jiném tématu četla jak jste dopadli. Radit ti, aby si se nebála je blbost, protože mě ten test teprve čeká a stejně mám hrozný strach 😞 Musíš prostě věřit, že jsou výsledky ovlivněny tou tvojí chřipkou, nebo i něčím jiným a že krev bude v pořádku a hlavně že se ti v lednu narodí zdravé miminko. Musíme tomu věřit obě. Myslím na vás PS: Vendelín zdraví Ufounka 😉
misicka455
29. čer 2009
Dík moc musíme čekat na ten pátek snad to uteče, dneska jsem z toho taková paf, doufám že zítra už to bude lepší 😉

Ufounek

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
spagaticeautor
29. čer 2009
Ty jo Miško tak teď už je mi jasný proč Ufounek 😃
spagaticeautor
29. čer 2009
Miško neboj určitě to uteče, pamatuješ jak jsem byly nedočkavé u první kontroly? No a už jsi byla minimálně na třetí.
misicka455
29. čer 2009
No já vím člověk hold pořád na něco čeká.

Ale klásnej ufounek 🙂
sonisek
1. črc 2009
čauky holky, jak se máte?
Míšo, četla jsem co se přihodilo a doufám, že to byl jen nějaký omyl a bude všechno v pořádku 😉
misicka455
1. črc 2009
Soňi i já pořád doufám 😉

Romy tak co dnešní kontrola jsme napjatí 🙂
misicka455
1. črc 2009
Romy tak co už jsi doma?
spagaticeautor
1. črc 2009
Ahoj holky moje, tak už jsem konečně doma. Nakonec mi doktor ten ultrazvuk nedělal (myslela jsem, že bude, ale asi to neumí :-| ), ale to nevadí, zítra mi budou brát alespoň tu krev. Myslím, že kdyby něco, tak to z té krve taky zjistí ne. Jinak miminko je v naprostém pořádku. Odpovídá 12 týdnu. Mlelo se tam, plácalo nožičkama i ručičkama, no paráda. Máme i fotečku, později ji dodám do alba. Zítra mi vystaví průkazku. A další kontrola až za měsíc 😞 to bez toho prcka nevydržím. Už aby mi začal fungovat ten přístroj a budu mimčo alespoň poslouchat přes sluchátka 😉
spagaticeautor
1. črc 2009
Jo a to jsem ani nepsala, ode dneška zase chodím do práce. Jsem docela ráda, dokonce jsem se na to těšila :-N
misicka455
1. črc 2009
Téda tak to je super. gratuluji
sonisek
2. črc 2009
Romčo, tak super k mimískovi 🙂
A už zas chodíš do práce, jo? A chceš chodit až do nástupu na mateřskou?

Míši, ty jsi doma??
misicka455
2. črc 2009
Já jsme doma, jsem teď nachlazená takže se do práce neženu 😃
misicka455
3. črc 2009
Ahojky holky, tak už nějak nevěřím, že by to mohlo být dobrý jedině, že by se stal zázrak. Dneska jsme si volala výsledky z krve a taky dopadly blbě, větší riziko vývojovích vad, ale jaký nebo co to nevím. Odpo si jdu pro zprávu tak snad budu chytřejší a asi se i obědnat na odběr té plodovky. Jen mě štve , že to zas bude měsíc čekání a tenb prcek vě mě roste a roste, je to šilený vůbec nevím zda mám na toto ještě síly.
sonisek
3. črc 2009
Míšo, je mi to líto, ale tak uvidíš, co se dozvíš odpoledne. Držím palečky a drž se!
misicka455
3. črc 2009
Tak jsem zpátky od doktorky o něco chytřejší a o další naději chudčí.
Takže máme zvyšení nějaký trichromozony nebo co a taky ten Daunůw syndrom. Víděla jsme malí zase na ultrazvuku je pořád krásný a pěkně se ve mě mlelo 😃 Poslechly jsme i srdíčko a pak mi doktorka začala vysvětlovat co to teda pro nás všechno znamená. Takže jestli nám to výjde v té plodovce tak je jediná možnost dát to pryč :-| ˇRekla my , že se na to mám připravit, že to k tomu vše směřuje. Chápete dá mi poslechnout srdíčko a pak řekne tohle :-o No na odběr mě obědnaly až na 10.8 šilený, ale doktorka mi řekla ať se ntam stavím v uterý osobně a zkusím se obědnat ještě na ty odběry těch klků nebo co prý je to podobné jako plodovka jen se napychuje placenta a výsledky jsou stejné. Za 2000 jsou výsledky do dvou dnů. Tak uvidíme jak dopadnu s obědnaním v to uterý.
spagaticeautor
3. črc 2009
Miško to je mi líto. Udělalo se mi úplně špatně když jsem to četla 😞 . Ale bude to všechno asi jenom zvýšený riziko ne. Nebo se ví s jistotou, že má DS? Já pořád věřím, že budete mít zdravé miminko. Jsem docela ráda, že mi ty testy nedělali, akorát je člověk víc nervozní. Stejně mi za měsíc budou dělat AFP a pak kdyby něco bylo, tak mi to řeknou. Ty se budeš akorát o to víc stresovat. :-S Musíme prostě věřit, že i když jsou výsledky horší, nebo je vůbec nevíme, tak je miminko v pořádku.
spagaticeautor
6. črc 2009
Ahoj holky, jak se máte? U nás bude asi pěkná bouřka. Zatáhlo se a je slyšet jeden hrom za druhým. Ale doufám, že se to rychle přežene, protože ve čtyři mají dorazit naši i s neteří a synovcem na opékání buřtů. Já jsem dneska tak ospalá, válela jsem se do desíti a pak znovu od jedenácti do půl druhé 😎 No a teď se snažím uklízet, ale vůbec mě to nebaví 8-(
misicka455
6. črc 2009
Tak mě je už druhý dne blbě od žaludku a včera jsem si zvracela :-|
spagaticeautor
6. črc 2009
Míšo myslíš, že dorazily velké těhotenské nevolnosti, nebo že jsi něco snědla? Doufám, že se ti brzo udělá líp.
misicka455
6. črc 2009
Po jídle to podle mě není, ještě mě napadly nervy,no uvidíme zitra 😉
misicka455
7. črc 2009
Tak já si musím na ten odběr počkat do 17.7 a pak zhruba do tří dnů bych měla vědět na čem jsem 😉
sonisek
7. črc 2009
Míšo a jak je?
Tak budu držet palce, ať je to v pořádku a že byl jen planý poplach..
misicka455
7. črc 2009
Nic moc, ale snažím se 😉
spagaticeautor
8. črc 2009
Míšo to už budeš v patnáctém týdnu viď. Budu na tebe myslet.
misicka455
9. črc 2009
Jo jo to už budu 😉
ma12
9. črc 2009
Miso: co to ctu =-) , 17.7. bude stastny datum, mam svatek, takze MUSI. A doufam, ze z tohohle zbyde jen nocni mura
misicka455
9. črc 2009
ma12 díky moc já doufám, že to bude štastné datum vždyť 7 jsou promě štastné 😉