• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Dám vědět až odpo, ještě chceme projít nějaký obchody :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo už jsem taková malá kulička :wink:
28. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Miško, tak jsem v jiném tématu četla jak jste dopadli. Radit ti, aby si se nebála je blbost, protože mě ten test teprve čeká a stejně mám hrozný strach :frowning2: Musíš prostě věřit, že jsou výsledky ovlivněny tou tvojí chřipkou, nebo i něčím jiným a že krev bude v pořádku a hlavně že se ti v lednu narodí zdravé miminko. Musíme tomu věřit obě. Myslím na vás PS: Vendelín zdraví Ufounka :wink:
29. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík moc musíme čekat na ten pátek snad to uteče, dneska jsem z toho taková paf, doufám že zítra už to bude lepší :wink:

Ufounek

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2959610&vReferer=
29. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo Miško tak teď už je mi jasný proč Ufounek :grinning:
29. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško neboj určitě to uteče, pamatuješ jak jsem byly nedočkavé u první kontroly? No a už jsi byla minimálně na třetí.
29. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vím člověk hold pořád na něco čeká.

Ale klásnej ufounek :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, jak se máte?
Míšo, četla jsem co se přihodilo a doufám, že to byl jen nějaký omyl a bude všechno v pořádku :wink:
1. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soňi i já pořád doufám :wink:

Romy tak co dnešní kontrola jsme napjatí :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romy tak co už jsi doma?
1. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky moje, tak už jsem konečně doma. Nakonec mi doktor ten ultrazvuk nedělal (myslela jsem, že bude, ale asi to neumí :unamused: ), ale to nevadí, zítra mi budou brát alespoň tu krev. Myslím, že kdyby něco, tak to z té krve taky zjistí ne. Jinak miminko je v naprostém pořádku. Odpovídá 12 týdnu. Mlelo se tam, plácalo nožičkama i ručičkama, no paráda. Máme i fotečku, později ji dodám do alba. Zítra mi vystaví průkazku. A další kontrola až za měsíc :frowning2: to bez toho prcka nevydržím. Už aby mi začal fungovat ten přístroj a budu mimčo alespoň poslouchat přes sluchátka :wink:
1. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a to jsem ani nepsala, ode dneška zase chodím do práce. Jsem docela ráda, dokonce jsem se na to těšila :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda tak to je super. gratuluji
2. črc 2009 v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, tak super k mimískovi :slight_smile:
A už zas chodíš do práce, jo? A chceš chodit až do nástupu na mateřskou?

Míši, ty jsi doma??
2. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsme doma, jsem teď nachlazená takže se do práce neženu :grinning:
2. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už nějak nevěřím, že by to mohlo být dobrý jedině, že by se stal zázrak. Dneska jsme si volala výsledky z krve a taky dopadly blbě, větší riziko vývojovích vad, ale jaký nebo co to nevím. Odpo si jdu pro zprávu tak snad budu chytřejší a asi se i obědnat na odběr té plodovky. Jen mě štve , že to zas bude měsíc čekání a tenb prcek vě mě roste a roste, je to šilený vůbec nevím zda mám na toto ještě síly.
3. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, je mi to líto, ale tak uvidíš, co se dozvíš odpoledne. Držím palečky a drž se!
3. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky od doktorky o něco chytřejší a o další naději chudčí.
Takže máme zvyšení nějaký trichromozony nebo co a taky ten Daunůw syndrom. Víděla jsme malí zase na ultrazvuku je pořád krásný a pěkně se ve mě mlelo :grinning: Poslechly jsme i srdíčko a pak mi doktorka začala vysvětlovat co to teda pro nás všechno znamená. Takže jestli nám to výjde v té plodovce tak je jediná možnost dát to pryč :unamused: ˇRekla my , že se na to mám připravit, že to k tomu vše směřuje. Chápete dá mi poslechnout srdíčko a pak řekne tohle :astonished: No na odběr mě obědnaly až na 10.8 šilený, ale doktorka mi řekla ať se ntam stavím v uterý osobně a zkusím se obědnat ještě na ty odběry těch klků nebo co prý je to podobné jako plodovka jen se napychuje placenta a výsledky jsou stejné. Za 2000 jsou výsledky do dvou dnů. Tak uvidíme jak dopadnu s obědnaním v to uterý.
3. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško to je mi líto. Udělalo se mi úplně špatně když jsem to četla :frowning2: . Ale bude to všechno asi jenom zvýšený riziko ne. Nebo se ví s jistotou, že má DS? Já pořád věřím, že budete mít zdravé miminko. Jsem docela ráda, že mi ty testy nedělali, akorát je člověk víc nervozní. Stejně mi za měsíc budou dělat AFP a pak kdyby něco bylo, tak mi to řeknou. Ty se budeš akorát o to víc stresovat. :confounded: Musíme prostě věřit, že i když jsou výsledky horší, nebo je vůbec nevíme, tak je miminko v pořádku.
3. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jak se máte? U nás bude asi pěkná bouřka. Zatáhlo se a je slyšet jeden hrom za druhým. Ale doufám, že se to rychle přežene, protože ve čtyři mají dorazit naši i s neteří a synovcem na opékání buřtů. Já jsem dneska tak ospalá, válela jsem se do desíti a pak znovu od jedenácti do půl druhé :sunglasses: No a teď se snažím uklízet, ale vůbec mě to nebaví :rolling_eyes:
6. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě je už druhý dne blbě od žaludku a včera jsem si zvracela :unamused:
6. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo myslíš, že dorazily velké těhotenské nevolnosti, nebo že jsi něco snědla? Doufám, že se ti brzo udělá líp.
6. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po jídle to podle mě není, ještě mě napadly nervy,no uvidíme zitra :wink:
6. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si musím na ten odběr počkat do 17.7 a pak zhruba do tří dnů bych měla vědět na čem jsem :wink:
7. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo a jak je?
Tak budu držet palce, ať je to v pořádku a že byl jen planý poplach..
7. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic moc, ale snažím se :wink:
7. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo to už budeš v patnáctém týdnu viď. Budu na tebe myslet.
8. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo to už budu :wink:
9. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso: co to ctu :confused: , 17.7. bude stastny datum, mam svatek, takze MUSI. A doufam, ze z tohohle zbyde jen nocni mura
9. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma12 díky moc já doufám, že to bude štastné datum vždyť 7 jsou promě štastné :wink:
9. črc 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek