• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
autor
Ahoj holky, jak se máte? Já jsem dneska zase skoro o kilo lehší :frowning2: . Mám o toho cvrčka strach. A teď se mi udělalo tak špatně :confounded: . Jdu říct budoucímu tatínkovi, ať nám udělá něco k jídlu. Protože jsme teprve přech chvílí vstávali :grinning:
11. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně odpočívej :wink:
11. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak dnes jsme podle MS konečně ve 4. měsíci :grinning: tak miminko dostalo dárek, první hračku, takovou žirafu na zavěšení na kočárek. A taky jsme mu s babičkou koupily lahev na pití. Babička koupila Avent 125 ml a já Avent 260 ml (tu měli dvě za cenu jedné). Takže mimouš už má tři lahvičky. No jedna zůstane u babičky připravená až bude hlídat :grinning: Jak se máte co????
13. črc 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já začinám čtvrtej měsíc zítra taky bych nakupovala ale...... :unamused:

Jinak nerv ozita pracuje na plné obrátky čím víc se bliží ten odběr tím víc jsem nervozní ještě 4 dny.
13. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo jak to že zítra, vždyť já jsem pozadu po tobě, podle MS začínáme dneska ne? Já vím, dneska jsem viděla v kalendáři, že 17. je už v pátek a myslela jsem na tebe. Neboj, oni vám řeknou, že mimčo je v pořádku a budeš v klidu. Potom se budu zase stresovat já dokud nebudu mít výsledky AFP. :confounded:
13. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čtvrtej měsíc začiná 13 plus 3 a to jsem zítra :wink: Viz tabulka v mém albu :wink:
13. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele a počítáš to podle MS, nebo podle UTZ?
13. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počitám to podle ms.
13. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, tak to jsi ji dostala naposledy 11.4? Já 10.4.
13. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jí měla naposledy taky 10.4 :wink:
13. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele to neni možné, protože já jsem od začátku ve středu XX+5
se z toho picnu asi
13. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co není možné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No fakt a hele já se jdu kouknout do průkazky jo
13. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak 1.7. mi napsala sestra, že jsem podle MS 11+5, tak kde se stala chyba :grinning:
13. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tedy já chodila 18 let do školy, ale tady na to počítání aby člověk ze školy vůbec neodešel :confounded: :grinning:
13. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli jsi poslední mrchu měla 10.4 tak jsi dneska 13tt plus 2 stejně jako já :grinning:

No podle sestry z gyndy jsi o jeden den víc.
13. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele ale když si to vezmeš jo tak
10. 4. je pátek a jsme 0+0
11. 4. je sobota a jsme 0+1
12. 4. je neděle a jsme 0+2
13. 4. je pondělí a jsme 0+3
14. 4. je úterý a jsme 0+4
15. 4. je středa a jsme 0+5
Nebo se to počítá pozpátku :grinning: já už fakt nevím
13. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mám spočitaný přesně i s doktorem jsme se minule zhodly :wink:
13. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele já to vzdávám, asi se to na Lounsku a na Brněnsku počítá jinak :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten pátek se asi nepočitá nebo já nevím, už jsme z toho taky jelen, ale všude kde to zadám tak jsem prostě 13 plus 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi, jeden den tam jeden den sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jdu se na to vyspat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je jedno, stejně jsem podle UTZ o 4 dny mladší :grinning: . A přece nebudeme puntičkářky a nebudeme to počítat na hodiny. Prostě hurá do čtvrtého měsíce :wink:
13. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my to nedalo a koukla jsme na nějaké těhu kalkulačky a asi bude pravda u tebe, že jsme do druhého trimestru šly už včera :grinning: :grinning: :grinning: Ale nechám si to tak jak to zatím mám, kdyžtak to změnim podle porodu.

Tak vítej v druhém kole :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Míšo, tak zítra ti budu držet pěsti. Nedej se!!! Určitě všechno dopadne dobře. :wink:
A co ostatní holky, už k nám zase nechodí :angry: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vždy jen nakouknou a pak na dlouho zmizí.

Pamatuješ chodila semka i Marcelapetriková tak už má asi měsiční holčičku :wink:

Na zítřek se bojím, ale i těším, že to budeme mít za sebou :wink:
16. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ani si ji moc nepamatuju, kouknu se na začátek diskuze.
16. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jediná Marcelka, kterou si pamatuju je Marcelkap a ta určitě miminko nemá, ještě nedávno byla na operaci. Takže vůbec netuším :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jak se máte?
My vejletíme po rodičích, v neděli konečně pojedeme zase dom...

Míšo, držím palce, ať je vše ok :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak že bych si jí spletla z jiné diskuze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky tak vám ještě popíšu ten odběr aby jste věděli o co jste přišly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak nejprve jsme přišly k doktorce kde nám bylo vysvětleno co nás čeká, co nám našly na tom NT vyšetření , udělala nám rodokmen jaká je šance, že se něco najde, vyplnily milión papírů. Pak jsme šly čekat do jiné čekárny na ten odběr. Zavolaly nás rychle, sestřička teda žádnou příjemností netrpěla hned mě hodila na lehátko, ruku pod hlavu pak jsem měla skrčené nohy tak mi je narovnala div mi je nezlomila, no to bylo něco na mě na citlivku nervozní ještě, že semnou byl manžel velká opora celého dne :wink: Potom přišla doktorka, vzala utz a říkala že bude prcka prohlížet to bylo super, ale máme strašně leniví dítě ne a ne se otočit, pořád na nás ukazovalo zadek a záda . Jinak jsme viděly hlavičku , srdíčko a ručičky a jednu mělo u pusiny.Pitomí bylo, že když byl zádama nemohla se mrknout na ty kůstky jestli už máme, takže zase víme hovínko. No to NT sice s těží naměřila a je o něco menší než před těma 14 dnama.No pak přišel samotnej zákrok moc přijemný to nebylo , ale vydržet se to dalo. V pravo na břichu mě napíchly jehlou až k plodové vodě, vše bylo vidět na utz a odebíraly asi dvě velký zkumavky. Nejhorší bylo když to napichovaly a pak vyndávaly hnusnej tlak v břiše.Pak mě naraky krve a asi deset min jsem ležela , vyfásla magnézko a mohly jsme jít.
No a výsledky tedy kvůli teplu budou v pondělí.
17. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo to je k vzteku když čekáte na každou dobrou zprávu a všechno se oddaluje viď. Myslím tu kůstku a ty výsledky, které měli být v pátek :angry:
19. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek