• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
To my vykládej :grinning: :grinning:

Až se mi narodí vycukaný dítě vím kdo za to může :wink:
19. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško tak ještě jednou ti moc gratuluju, je to krásný. Už abych měla po těch triplech. Tobě je budou dělat? Nebo už je to zbytečný, když ti brali tu plodovku? Jsem zvědavá, jestli budeme mít páreček, nebo obě holčičky. Jestli to bude páreček, tak je můžem dát dohromady :grinning:
20. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec netuším zda mi je budou dělat, ale asi už ne :slight_smile: Na kontrolu ke své jdu 30.7 tak uvidím co mi řekne :wink:
20. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, ještě jednou gratulko k výsledkům a koukám, že mimi bude holčička?? No super, to je krása :dizzy_face: :dizzy_face: Co manžel na to?
20. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel je rád i když kluk by byl kluk :wink: Tak příště :wink:
21. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doufám, že se tady máte dobře a miminka vám pěkně rostou. Dlouho jsem tu u vás nebyla...
Misko, koukala jsem, že budete mít holčičku, tak přeju, ať se má dobře a i taťka aby z ní měl radost - určitě bude, i když není ten kluk :slight_smile:

Já jsem byla dneska u dr. pro žádanku na spermiogram, tak se konečně začne něco dít a uvidíme jak to dopadne.
22. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marci , takže to začináte řešit? Tak ať vám brzo dopomůžou k mimču :wink:
23. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romy tak jak se daří?
28. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Miško, já začínám být krapet hysterická, pořád se vztekám a nadávám :frowning2: . Chudák manžel :sweat_smile: . Dnes jsem volala na gynekologii a říkala jim o těch zarděnkách. No a sestra i doktorka mi řekly, že když jsme obě očkované, tak rozhodně nehrozí, že by je jedna z nás chytla. Tak jsem tááááááááááááááákhle ráda :grinning:
29. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co holčička, jak se má?
29. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčička se má fajn, dneska nám došel zbytek výsledků a jsou v pořádku :wink:
29. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško no to je paráda viď. Já jsem z těch testů tedy jelen, má smysl se takhle nervovat? :sunglasses: Gratuluju
29. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi nemá dokuď není černé na bilém :wink:
29. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak dneska mi brali krev na tripl testy, pokud bude něco v nepořádku, tak se mi za týden ozvou. Což je pěkně blbé, protože se budu pořád bát, jestli je to v pořádku, nebo jestli třeba ty výsledky nějak nezdržujou :angry:
4. srp 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško tak jak?
4. srp 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcelko jak dopadlo to spermio?
Péťo a co vy, už se taky něco řeší?
4. srp 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy mmoje
vidím že vše jak má být Miško to je dobře ted už jsi užívej zbytek těhu na pohodu ju tedy jasnééé :grinning: jinak spagetko ty se neboj vše bude dobré jasnéééééé tak klídek a pohoda jak u Mišky :wink:

my jdem toho 19.8 do Polanky tak se uvidí jinak za 4 dny má dojít MS ale nevím zatím mě bolí jen kříže jako vžydycky tak uvidíme jak to dopadne do CARu se mi nechce :frowning2:
4. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme zpátky z utz a mám z toho rozpolcený pociti. Bohužel paní doktorka potvrdila to co včera doktor malá má jednu stranu menší a to pro nás znamená zpoustu věcí :unamused: a bohužel né moc pěkných. Někde kde prostě proudí krev tak se to v nějakým místě prostě časem uzavře a je více variant a podle toho to bude vážný. No prostě když to zhrnu tak nás po porodu nemine operace srdíčka , teď nám , ale doktorka nemohla pořádně nic říct jelikož srdíčko je malí takže jdeme na utz za měsíc a tam nám k tomu řekne už více informací. Máme možnost , že se to bude lepšit tak by to byla jen banálná operace po porodu, další možnost je , že se to někde ucpe což říkala, že by byly asi tři operace po narození po sobě , že je to sice složitější, ale pořád je tam šance. Pak je možnost, že se to hodně zlepší tak malá bude jen hlidaná a na prašcích a když se to vůbec nepohne či ještě zhorší tak nám prý nabídnou přerušení těhu :unamused: Takže celkově jsem z toho jelen, bohužel jediné co víme, že tam něco špatně je a teď vše zaleží na malé jak moc bude bojovat a taky to chce čas. Takže za měsíc 1.9.2009 se rozhodne a a jak dál.
4. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo to já jsem se do CARu těšila, protože jsem věděla, že se něco začne dít. Neboj, uteče to a ty budeš brzo mamina.
Miško je mi líto, že musíte pořád něčímt takovým procházet. Ale vidíš, že se potvrdilo to, co jsme ti minule psaly ve veselé partě, že je moc brzo :angry: vždyť ti drobkové se teprve vyvíjejí. Já věřím tomu, že to může klidně ještě tvoje holčička dohnat. Věř mi. Nezapomeň, že jsem tady tvrdila, že ty budeš další maminka po Sonče. No a jak to dopadlo. I ten termín máš podle UTZ o dva dny dřív než já, takže jsem měla pravdu. Tak a teď vím, že se v lednu budeš těšit z holčičky jo. Já jdu na to srdíčko týden po tobě 8.9. včetně velkého UTZ, kde mimču zkontrolují všechny orgány. Tedy když tripply dopadnou dobře. Miško držte se, myslím na vás. Dobrou
4. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,
Míšo, věřím, že vše bude ok a holčička bude zdravá, a v lednu se dočkáš krásné dcerušky :slight_smile:
Romčo, co triply??

My jsme jinak u tchanovců, ale zitra už jedem domů, tak se těším. Budem týden doma a pak budu s malým zase týden u našich, takže pořád zabalit, vybalit atd. Ale aspoň je dobrý to, že můžu užívat bazének, klidu, nemusím uklízet, vařit, skoro nic nedělám :slight_smile:
Romčo, v úterý jsme byli v Žatci v Tescu :wink:
8. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo Sonísku a proč jsi nic neřekla, jsme mohly nakupovat spolu :grinning:
A jinak se musím pochlubit, že triply dopadly dobře, jsou negativní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romy už jsem ti jednou přála tak ještě jednou gratuluji a čím jsi se tedy odměnila?
11. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, tak gratulko k testům :dizzy_face:
To byla taková hurá akce do Tesca, byli jsme tam ani ne 15 minut a jeli do centra ještě do DMka a Rossmanna a domů. Malý totiž byl u tchánovců, tak jsme "museli" rychle zpátky :grinning:
11. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky, Soni je mi to jasný :grinning:
Mimču jsem koupila chrastítko, čepičku a taková ta chrastítka na řetízku, která se připevní na kočárek (ať si hraje a nezlobí :grinning: ). A sobě jsem si koupila čokoládu :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy bude nějaká nová fotka mimča?
11. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi až 8.9. z velkého ultrazvuku, jestli mi udělají fotku :frowning2: , v poradně už mi ultrazvuk nedělají :angry:
12. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, a kde ty budeš rodit?
Prej v Žatci je porodnice? Ale Kadań je asi lepší, ne?
12. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romy tak gratulace dneska jdeme do patého měsíce :wink:
13. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Miško, toto letí viď. Ale je krásný, že jsme se dostaly tak daleko, teď už to snad dotáhnem do konce ne :wink: Sonísku asi budu rodit v Žatci. Ještě uvidím. Zkusím se trochu poptat maminek, které v Žatci rodily, každopádně to tam vypadá hezky.
13. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Snad neva, že vám sem lezu :sweat_smile: . Jenom jsem vás chtěla pozdravit.
Vždycky vás pročítám a koukám, že Misicka asi taky nikdy nebude mít klid :frowning2: . Já myslela, že po tom všem jak tě strašili a pak se ukázalo, že mimi nebude postižený, že už bude u tebe vše ok. Tak moc držím palce ať to s miminkovou zvládnete :slight_smile: .
spag: gratuluju k triplům, další šutrák spadnul ze srdce, co :wink:?
Jinak u nás vše ok, mimís je zdravej a prej to bude na 100% holčička, tak uvidíme. Že by po dvou rošťácích změna :dizzy_face: !?
13. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek