• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Ahojky Weru , ráda tě vidím a je super, že to bude holka :wink: U nás to bude taky holka a ten boj o jména je taky :grinning: :grinning: :grinning: Dík za palečky , každá duše co na nás myslí nám dodavá sílu bojovat :wink: a my to zvládnem :wink:
13. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jak je?
17. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi teplo co :grinning:
17. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo tepla jsou šilený nejraději nikam nevycházet :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé se ti to říká viď, když nemusíš do práce :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to tedy jo asi bych to v těch vedrech v práci nezvládla tak jsme ráda, že jsem doma a ty budeš děšlat ještě jak dlouho?
19. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško já doufám, že to půjde až do mateřské (nástup 20.11. - 5.12.), asi dojedu celý listopad, jestli to půjde tedy :wink:
19. srp 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo tak jak jste dopadli v CARu?
19. srp 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak nástup na mateřskou máme stejnej já taky 20.11 :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagi jedem zítra na 10h bo nam to přesunuli ale moje nervy co nas čeká :grinning: :sweat_smile:

holky ja vam tak zavidím že to máte pomali zasebou :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Péťo to věřím, že to jsou nervy. Ale neboj, čekají vás jenom pěkné věci. Já ti tedy řeknu, že když jsem dřív u někoho viděla 19 tt, tak jsem si taky říkala, jé ta už je ale těhotná :grinning: , ale teď mi to vůbec nepřijde. Pořád nás čeká tolik vyšetření a tolik nástrah :frowning2: , že úplně jistá si budu asi až v lednu :grinning:. Ale neztěžuju si, to k tomu prostě patří, jen je hrozné, jak při každé prohlídce čekáš, jestli to dopadne dobře. Pak nemám mít vyšší tlak, když jsem taková cíťa že :confused: :grinning: Já jsem docela zvědavá, v čem je u vás problém, když už jsi jednou čekali. My jsme se tedy tady v tématu sešly co, kolik nás tu zůstalo (beru že na stálo 5) a kolik z toho mají problémy (no kromě Soníska se dá říct, že všechny ostatní), to je hrozný :angry:
19. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťi doopravdy nám nemáš co závidět. Závidět nám můžeš v Lednu až porodíme zdravá mimča :wink:
20. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak dneska jsme uspěšně přežili první setkání s p.Sobkem hmmm pohodář ale má zvlášní humor ale jinak spermiogram na pohodu a v pondělí na IUI a genetiku a jinak vše na pohodu zaplatili jsme 390kč a jinak sestřičky na pohodu a jelikoš jsem 13DC tak se doktorovi nelíbí moje vaječníky málo sliznice ale na neděli máme nařízeny sex a v pondělí prí ta inseminace tak se uvidí a musím pochválit přítele je to můj malý hrdina.
20. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak snad se s pomocí zadaří :wink:
20. srp 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško taky doufám není už možné abych neměla aspon trochu toho štěstí :frowning2:
20. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo ty jo, to je rychlost, je to jenom dobře a neboj, určitě se na tebe taky štěstí usměje :wink:
20. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeme ti držet palčeky ať je z tebe brzo těhule :wink:
21. srp 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky doufám je to už dlouho vy už jste ve 20tt a ja se teprve dostala na inseminaci holky ja chci být už taky těhulka konečně a držet mazlíčka v naručí a brečet štěstím že je už konečně u nás holky ještě půlku a rodíte konečně :grinning:
22. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo Péťo ani mi nemluv. Poslední dny mám o toho prcka strach. Jednak se nemůu dostat přes svoji původní váhu a navíc je mi už třetí den zase špatně (včera jsem i zvracela), takže váha jde zase dolu :frowning2: Já když jsem chtěla vždycky zhubnout, tak jsem přibírala a teď, když můžu přibírat, tak nic. Doufám, že miminko dobře roste :frowning2:
22. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagi neboj a kdyby bylo špatně nevahej a jeďtě okamžitě do nemocnice za ten stres to nestojí a vaha jak říkaš musí jít nahoru a ne dolů a pokud ti není dobře ja bych raději jela abych se zbavila stresu i za podmínek hospitalizace v nemocnici tak neboj a pokud si myslíš že není něco v pořadku obleč se vem si hadry do nemocnice a šup šup s chlapem at sedíte v autě jasnéééééé|!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo jasné :grinning: Dneska už je mi líp, dokonce jsem i jedla :confused: Ve středu jdu do poradny, tak to zkonzultuju s doktorkou. No jediné štěstí je to, že jsem si před těhu vytvořila takové dobré základy na zadku a nohách :sweat_smile: alespoň má miminko kde brát :grinning: Trochu mě uklidňuje přístroj na poslouchání srdíčka, můžu si ho kdykoliv poslechnout a slyším i pohyby. :wink:
23. srp 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Péťo, zítra na tebe budu myslet a budu vám držet palečky, ať je to první a poslední zásah doktorů jo a za měsíc chci vidět u tebe v albíčku fotky testů s // a k tomu fotečku z UTZ s bublinkou. Jasné!!! :wink:
23. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romy tak fajn, že je ti líp je možný , že prcek tlačí na žaludek a tobě je blbě, ale snaž se něco sníst a hodně pij :wink:
23. srp 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško ty jsi všude :grinning: právě jdu jíst chlebíčky :grinning:
23. srp 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím mít přehled :grinning: :grinning: Super, že něco jíš :wink:
23. srp 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Péťa se nehlásí, to může znamenat jediné, dali s manžílkem na radu doktora :grinning:
23. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A miláškují se co to dá :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ :grinning: doufám, že jim to vyjde. Miško koukala jsem do alba, kdepak jste to byli co? Máš pěkné bříško. Já si ho nechám vyfotit ve středu, po další poradně :wink:
23. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Peti, držím palce, ať vše vyjde a brzy taky budete mít drobečka u sebe.
Míšo, ty už máš ale bříšeno, paráda :dizzy_face:
Romčo, snad bude brzy líp :slight_smile:
Jinak držím palce těhulky, ať už jde vše bez problémů :frowning2:
23. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bříško, řekla bych že už je to pořádnej břuch :grinning: :grinning: Byly jsme na zámku v Lednici tady u nás na moravě :slight_smile:
23. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek