• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
čauky holky tak za chvíli jedem tak držte palečky moc se bojím ale věřím že to vyjde myslím si že hlen jse mi vytvořil a uvidíme co řekne ještě DR ale holky za 11 dní chci mít na testu dvě // bůh mi doufám pomůže :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na tebe Peti myslíme :wink: tfuj tfuj :wink:
24. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo tak už jste zpátky?
24. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak vše šlo dobře a aji genetika na pohodu doufám že i krev dopadne na jedničku a mám brát utroš 3x denně 10 dní pak vysadit a pak se uvidí holky doufám že to vyjde zítra to ještě pojistíme a není možné :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péti to přeci není možné, aby to nevyšlo, to bude super, když už budeme tři do party viď :wink:
24. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kura ani mi nemluv už to musí vyjít konečně né???????????????? :grinning:
24. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přesně tak!!!! :grinning: :wink:
24. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ako sa mate??prisla som vas pozret ze co nove :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Nathali, tedy já si tě vůbec nepamatuju (asi těhotenské hormony). Ale myslím, že se to tu docela hezky rozjíždí. Tomík od Soníska roste jako z vody. Miška a já se v lednu budem předhánět, která dřív porodí. Péťa se chystá za 11 dní fotit // do alba (a my jí držíme palce, aby to vyšlo). Akorát Marcelka se nám neozívá. A jak se máš ty?
24. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo ja som sa sekla a napisala som do inej temy tak preto si ma nemozes pametat :grinning: ale aj tak rada s vami pokecam :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagetko tak to je fakt jsem zvědava která svás porodí dříve ja budu ráda za květen aby se narodil na krásny měsíc jako můj otec ten je 3.5 ale m,rně by se narodilo asi někde uprstřed ale už se na něj těšíme s mojim můj už mě hlída co jsme odjeli z CARu nic nedělej odpočívej a dneska jsme mu dovolila at jde na pivko :slight_smile: ale za chvíli bude doma bo mě musí mít na očích :grinning: :confused: ne sranda dovolila jsem mu jít na pivko za to vše co pro mě udělal ted je to můj velky hrdina :slight_smile: no nic jsem unavena nevím z čeho asi z utroše a dělají se mi jebaky na bradě ty už jsem dlouho neměla :grinning: no určitě to je první příznak :grinning: nic valím spinkat dobrou holky moje :slight_smile: :pensive:
24. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo, květen je super, já mám narozky sedmého :grinning: Ten tvůj mužík je hodný, tak se hezky vyspi jo ahoj
Nathali aha, takže to se mnou neni ještě zase tak špatné viď. :grinning:
24. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
spaget nieeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bud v pohode :slight_smile:
to ste tu vsetky tehu??? len petra nie?
24. srp 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali my dvě se známe z druhé diskuze ne??,přeci :grinning: jj nejsem těhu ale dneska jsem byla na IUI a už jsem těhu za 10 dní to uvidím na testu :grinning:
24. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a pak ještě ta Marcelka. Ono nás sem chodí jenom pět + návštěvy :grinning: Holky já se jdu utopit, pak sebou fláknu do postele a budu čekat na manžílka. Mějte se Dobrou
24. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už jdu taky tak pá,pá taky jdu hají :pensive:
24. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej my sa pozname ale moc sme toho nekecali
24. srp 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem konečně tady. JSem ráda, že na mě i přes mojí absenci stále myslíte.

Míšo, myslím na tebe, aby bylo všechno v pořádku s malinkou, určitě bude bojovat a zvládnete to. Držím pěsti.

Peťo, přeju brzo ty dvě čárečky, ať se konečně objevěj.

Jinak co u nás nového....jak vidíte, pořád jsme ve stavu snažení. Přibrali jsme nějaké vitamíny, začala jsem pít kontryhelový čaj a čekáme a snažíme se. Ale přece jenom nějakej pokrok asi bude. 6.8. byl manžel na spermiogramu a má asthenozoospermie - snížená pohyblivost. Ale prej to neni tak kritický. Norma je 40% a on má 38%. 24.8. jsem byla u dr., dělal mi stěry, jestli je všechno ok po tom, jak jsem byla v dubnu na konizaci. A jestli výsledky dopadnou dobře, tak si mám za tři týdny přijít k panu doktorovi pro žádanku do caru. Takže budeme doufat v tom, že nám páni doktoři pomůžou.
26. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marceko taky ti přeji to samé a neboj v CARu to je na pohodu a uvidíš pomohou ti :wink:
26. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, Marcelko důležité je, že se alespoň trochu hýbou a že tam ty spermijky jsou :wink: . A CARu věřte, já bych jim taky věřila a pokud bude potřeba u druhého miminka, tak tam klidně jezdit budu. Pro miminko udělám skoro cokoliv :wink:
27. srp 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ještě vám to napíšu, od včerejška cítím miminko, zatím žádný velký kopance, jen bublinky a ťukání, ale je to paráda :wink:
27. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, to musí bejt krásný když tě tam tak lechtá a pokopává :slight_smile:

Dneska nám ukazoval kolega v práci fotku z utz od jeho přítelkyně. Tak jsme to zkoumali a mě to připadalo jak gumovej medvídek :grinning: Tak jsem si zase tak trochu zasteskla. Ale co, dyť my budeme mít taky :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romy tak velká gratulace k pohybům :wink:

Marcelka Petka tak at to výjde :wink:

My dneska byly na utz ve 20 tt a vše kromě teda toho našeho srdíčka máme v pořádku , bála jsem se ještě aby nebyli něco z hlavičkou, ale naštěstí ne :wink: Tak teď ještě v uterý si počkáme na ortel :wink: Tak snad to bude v rámci možností dobré :wink:
28. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško 21 viď :grinning:
Neboj, určitě to nebude tak špatný, jak to vypadalo před měsícem. Já nejsem doktor, možná to bude znít divně, ale kdyby se to srdíčko od minula vůbec nehlo, tak by asi miminko normálně nerostlo ne, takže to bude určitě dobrý. Já mám taky strach z toho, co nám 8. poví :unamused:
28. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já až zítra :frowning2:
28. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prej až zítra :grinning: To jsem na vás zvědavá, jak se budete předhánět až budete mít porodit :slight_smile:
28. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcelko ahoj, já myslím, že ještě dvacátýho tady budeme drbat :wink:
28. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi já doufám, že 20. ledna už budu mít malou u sebe :wink:
Necháte si říct na tom utz pohlaví?
29. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to víš že necháme, už se nemůžu dočkat :slight_smile:
29. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek