• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
autor
Miško zítra vám držíme palce. Až budeš něco vědět, tak se ozvi jo a neboj, určitě to bude dobrý. :wink:
31. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško, píšu ti sem, kvůli Markee. Jsem moc ráda, že se srdíčko zlepšilo a miminko si můžete nechat, mám z vás velkou radost holky :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme zpátky Kde začít Takže výsledky od minule malinké zlepšení takže nám prdelku nechají Levá komora je pořád menší a zužená, ale paní doktorka říkala, že to vypadá dobře a že se vyvijí což je hlavní a že není v žádném místě zužená a že se snad už nezuží a kdyby , že už si stím lékaři poradí Takže závěr je takovej , že si nás budou hlídat ale vypadá to nadějně. Mám velkou radost _Nakonec to vypadá, že porod bude v Brně jen porodnici vybereme až podle přištího utz. Takže 1.10 další kontrola , snad to bude jen a jen lepší
1. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc Romy :wink:

Market je mi líto :unamused:
1. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to hrozný, myslím, že asi půjdou na přerušení :frowning2: Miško já mám takový strach z toho příštího týdne. Bude to první ultrazvuk, na kterém nám budou zjišťovat, jestli je miminko zdravé a jestli má všechno co má mít. Já vůbec nevím, jak bych se rozhodla, kdybych musela :frowning2:
1. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jak je?
Péťo neni už čas na testování :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romy prosím nad tím nepřemýšlej kdyby jsi se musela rozhodnout tak by jsi se prostě rozhodla :unamused: Ale dokuď nemusíš tak nad tím nepřemýšlej a musíš věřit a doufat , že to bude Ok a ono to bude :wink:
3. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj Miško já vím, ale sama víš, jaké to je :unamused:
3. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo, tak jak?
5. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo tak čekáme :wink:
6. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky za 8,5 hodiny odjíždíme na ultrazvuk, bojím,
7. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak u mě zase nic :frowning2: a nebojte vše bude v pořadku nebojjjjjjteeee bude vše OK mociny vam to přeji
7. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo díky, je mi líto, že to nevyšlo, ale neboj, oni se na vás v Caru podívají pořádně a pomůžou :wink:
7. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
TÄK DALŠÍ MĚSÍC JE TO TUTOVKA PETI :wink:

Romi tak at zítra dobře dopadnete :wink:
7. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jdu na vás zase kouknout :slight_smile:

Romco, tak jak jste dopadli?? A koukám, že to bude chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face: Tak gratulko :slight_smile:

Peti, neboj, určo mimi brzy přijde.

Míšo, co ty...vše ok?
8. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Sonísku, jo jo, budeme mít s Miškou páreček :grinning: . Jinak to dopadlo dobře, na velkém ultrazvuku nebyly vidět žádné vady. Jen srdíčko nešlo pořádně vidět kvůli mojí postavě a poloze miminka, každopádně vadu kritického charakteru vyloučil :wink: Stále jsme o 4 dny mladší než podle menstruace, takže termín spíš kolem toho 19.1., to jsem zvědavá, jestli se nám to nepovede taky 23. :grinning:
8. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romco, super, ze vse ok :slight_smile:
A to by byla sranda, kdyby nektere z vas to vyslo taky na 23.1. :grinning:
A ty mas vybrany kocarek?
9. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: U´nás docela dobrý jen se musí sledovat to srdíčko a modlit se aby se nehoršilo :wink:
9. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romy tak dneska máš ten 3D tak at se malej prdola dobře točí :wink:
11. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Soníšku už ho mám objednaný, ode dneška :grinning: . Je v albu.
Miško neboj, určitě to bude OK.
Malému jsem hodinu před ultrazvukem dala jedno espreso :sweat_smile: a doktorka říkala, že je nějakej až moc živej :grinning:
11. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, koukala jsem v albu, že máš nějaké problémy, tak snad je vše ok a Míšovi to nemůže ublížit...
Kočárek je pěkný, co to je za značku?? To snad ani neznám :grinning:
A na 3D vypadal malej hezky, je dobře, že se vám ukázal, náš prcek se nechtěl moc ukazovat :grinning:
12. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na miminko to údajně nemá naštěstí vůbec vliv. Kočárek je espiro GT.
Sonísku já jsem úplně unešená z Tomíka, to je tak krásný mimčo :dizzy_face: .
12. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, že na Míšu to vliv nemá....
Ježiši, se budu červenat :grinning: Ale tak všechna mimča jsou krásná, ne :wink: A tvoje bude nejkrásnější :slight_smile: A mišičky taky..a všech tady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje bude nejkarsnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A moje bude po tátovi :frowning2: :grinning: :grinning: samozřejmě taky nejkrásnější :grinning:
13. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Niky s Míšou budou nejkrásnější svatební dvojice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak v pondělí na novo :frowning2: tak držte palce at se cysta stratila a at je vše jak má být a mam noční ted tak jak mě se už nechce holky moje at už to ted vyjde bo mě trefí a co jinak vy??vše v pořadku??

Miško četla jsem o malé a srdíčku neboj vše bude dobré ja měla taky šelest a žiju tak neboj mala je bojovnice

spagetko a co ty??vše jak má být??
16. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky
Sonísku :grinning: tak to by byla fakt sranda :grinning: , ale já myslím, že pojede Niky spíš po Tomíkovi, přeci jenom je o rok starší :sunglasses: :grinning:
Péťo tobě se udělala cysta? :confused: To mi nějak uniklo. Neboj určitě to bude dobrý a povede se to :wink: .
My jsme s malým v pořádku. Akorát se mi začínají dělat asi křečáky na stehnech :angry: , v pondělí jdu do poradny, tak uvidím, co mi na to doktor řekne.
Zítra jsem si vzala dovolenou a jedeme do Prahy nakupovat nějaké věcičky pro Míšu.
16. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagi ty chodíš ještě do práce???hmm tě obdivuji ja jsem rozhodnuta jednou zůstat doma hned a nemyslet na práci ani na chvilku :slight_smile: jinak jo udělala jse mi během 14 dnů bo v centru ji neviděli dva doktoři a můj gyndař ji viděl tak jsem zvědava na pondělí co mi řeknou a uvidí na UTZ no bojím se podbřišek pořad bolí na té pravé straně doufám že se to nezvětšilo :frowning2:
17. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek