Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
spagaticeautor
31. srp 2009
Miško zítra vám držíme palce. Až budeš něco vědět, tak se ozvi jo a neboj, určitě to bude dobrý. 😉
spagaticeautor
1. zář 2009
Miško, píšu ti sem, kvůli Markee. Jsem moc ráda, že se srdíčko zlepšilo a miminko si můžete nechat, mám z vás velkou radost holky 🙂
misicka455
1. zář 2009
Ahojky holky, tak jsme zpátky Kde začít Takže výsledky od minule malinké zlepšení takže nám prdelku nechají Levá komora je pořád menší a zužená, ale paní doktorka říkala, že to vypadá dobře a že se vyvijí což je hlavní a že není v žádném místě zužená a že se snad už nezuží a kdyby , že už si stím lékaři poradí Takže závěr je takovej , že si nás budou hlídat ale vypadá to nadějně. Mám velkou radost _Nakonec to vypadá, že porod bude v Brně jen porodnici vybereme až podle přištího utz. Takže 1.10 další kontrola , snad to bude jen a jen lepší
misicka455
1. zář 2009
Díky moc Romy 😉

Market je mi líto :-|
spagaticeautor
1. zář 2009
Je to hrozný, myslím, že asi půjdou na přerušení 😞 Miško já mám takový strach z toho příštího týdne. Bude to první ultrazvuk, na kterém nám budou zjišťovat, jestli je miminko zdravé a jestli má všechno co má mít. Já vůbec nevím, jak bych se rozhodla, kdybych musela 😞
spagaticeautor
3. zář 2009
Ahoj holky, jak je?
Péťo neni už čas na testování 🙂
misicka455
3. zář 2009
Romy prosím nad tím nepřemýšlej kdyby jsi se musela rozhodnout tak by jsi se prostě rozhodla :-| Ale dokuď nemusíš tak nad tím nepřemýšlej a musíš věřit a doufat , že to bude Ok a ono to bude 😉
spagaticeautor
3. zář 2009
jj Miško já vím, ale sama víš, jaké to je :-|
spagaticeautor
5. zář 2009
Péťo, tak jak?
misicka455
6. zář 2009
Peťo tak čekáme 😉
misicka455
7. zář 2009
Tak co? 😃 😃 😃 😃 😃
spagaticeautor
7. zář 2009
Holky za 8,5 hodiny odjíždíme na ultrazvuk, bojím,
petra123
7. zář 2009
holky tak u mě zase nic 😞 a nebojte vše bude v pořadku nebojjjjjjteeee bude vše OK mociny vam to přeji
spagaticeautor
7. zář 2009
Péťo díky, je mi líto, že to nevyšlo, ale neboj, oni se na vás v Caru podívají pořádně a pomůžou 😉
misicka455
7. zář 2009
TÄK DALŠÍ MĚSÍC JE TO TUTOVKA PETI 😉

Romi tak at zítra dobře dopadnete 😉
sonisek
8. zář 2009
Ahojky holky,
jdu na vás zase kouknout 🙂

Romco, tak jak jste dopadli?? A koukám, že to bude chlapeček x-) x-) Tak gratulko 🙂

Peti, neboj, určo mimi brzy přijde.

Míšo, co ty...vše ok?
spagaticeautor
8. zář 2009
Ahoj Sonísku, jo jo, budeme mít s Miškou páreček 😃 . Jinak to dopadlo dobře, na velkém ultrazvuku nebyly vidět žádné vady. Jen srdíčko nešlo pořádně vidět kvůli mojí postavě a poloze miminka, každopádně vadu kritického charakteru vyloučil 😉 Stále jsme o 4 dny mladší než podle menstruace, takže termín spíš kolem toho 19.1., to jsem zvědavá, jestli se nám to nepovede taky 23. 😃
sonisek
9. zář 2009
Romco, super, ze vse ok 🙂
A to by byla sranda, kdyby nektere z vas to vyslo taky na 23.1. 😃
A ty mas vybrany kocarek?
misicka455
9. zář 2009
😉 U´nás docela dobrý jen se musí sledovat to srdíčko a modlit se aby se nehoršilo 😉
misicka455
11. zář 2009
Romy tak dneska máš ten 3D tak at se malej prdola dobře točí 😉
spagaticeautor
11. zář 2009
Soníšku už ho mám objednaný, ode dneška 😃 . Je v albu.
Miško neboj, určitě to bude OK.
Malému jsem hodinu před ultrazvukem dala jedno espreso :-N a doktorka říkala, že je nějakej až moc živej 😃
sonisek
12. zář 2009
Romi, koukala jsem v albu, že máš nějaké problémy, tak snad je vše ok a Míšovi to nemůže ublížit...
Kočárek je pěkný, co to je za značku?? To snad ani neznám 😃
A na 3D vypadal malej hezky, je dobře, že se vám ukázal, náš prcek se nechtěl moc ukazovat 😃
spagaticeautor
12. zář 2009
Na miminko to údajně nemá naštěstí vůbec vliv. Kočárek je espiro GT.
Sonísku já jsem úplně unešená z Tomíka, to je tak krásný mimčo x-) .
sonisek
13. zář 2009
Tak super, že na Míšu to vliv nemá....
Ježiši, se budu červenat 😃 Ale tak všechna mimča jsou krásná, ne 😉 A tvoje bude nejkrásnější 🙂 A mišičky taky..a všech tady x-) x-) x-)
misicka455
13. zář 2009
Moje bude nejkarsnější :-p 😃 😃 😃 😃
spagaticeautor
13. zář 2009
A moje bude po tátovi 😞 😃 😃 samozřejmě taky nejkrásnější 😃
sonisek
16. zář 2009
A Niky s Míšou budou nejkrásnější svatební dvojice 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😎 😎 😎 😎 x-) x-) x-) x-) x-)
petra123
16. zář 2009
čauky holky tak v pondělí na novo 😞 tak držte palce at se cysta stratila a at je vše jak má být a mam noční ted tak jak mě se už nechce holky moje at už to ted vyjde bo mě trefí a co jinak vy??vše v pořadku??

Miško četla jsem o malé a srdíčku neboj vše bude dobré ja měla taky šelest a žiju tak neboj mala je bojovnice

spagetko a co ty??vše jak má být??
spagaticeautor
16. zář 2009
Ahoj holky
Sonísku 😃 tak to by byla fakt sranda 😃 , ale já myslím, že pojede Niky spíš po Tomíkovi, přeci jenom je o rok starší 😎 😃
Péťo tobě se udělala cysta? =-) To mi nějak uniklo. Neboj určitě to bude dobrý a povede se to 😉 .
My jsme s malým v pořádku. Akorát se mi začínají dělat asi křečáky na stehnech ]-( , v pondělí jdu do poradny, tak uvidím, co mi na to doktor řekne.
Zítra jsem si vzala dovolenou a jedeme do Prahy nakupovat nějaké věcičky pro Míšu.
petra123
17. zář 2009
spagi ty chodíš ještě do práce???hmm tě obdivuji ja jsem rozhodnuta jednou zůstat doma hned a nemyslet na práci ani na chvilku 🙂 jinak jo udělala jse mi během 14 dnů bo v centru ji neviděli dva doktoři a můj gyndař ji viděl tak jsem zvědava na pondělí co mi řeknou a uvidí na UTZ no bojím se podbřišek pořad bolí na té pravé straně doufám že se to nezvětšilo 😞

Začni psát odpověď...

Odešli