• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
spagi jo a křečáky večer si stoupni do vany a sprchuj si ńohy studenou vodou a jak vylezeš dej si je do urovně hlavy v lehu a odpočívej je to nejlepší na křečáky taky to dělam sice je nemam ale stojím 8 h na nohou tak asi trochu bolí a neboj uleví se ti a je to i zdravé taky bych si to dělala jak by jsem tím trpěla
17. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo no prosimtě, co v tom centru dělají, že si ničeho nevšimli? :angry: To jsem fakt zvědavá, co ti řeknou. Do práce pořád chodím, doma bych se asi ukousala nudou a takhle se alespoň držím trochu v pohybu. Ale bůhví co mi řekne doktor, abych to nakonec nedostala příkazem :confounded: . Osprchovat si nohy studovou vodou jo, brrrrrrr :sweat_smile: , vždyť budu mít infarkt :grinning:
19. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
u nás nic nového další kontrolu máme prvního což je za týden a něco a já už zase začinám být nervozní jsem fakt hrozná stresmenka :grinning: :grinning:

Peťi tak snad napodruhé?Budu na tebe myslet. Holky Nikola si bude moc vybírat co vím tak se rodí víc kluků než holek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško nestraš, snad nebudeme mít mladýho doma ještě na stará kolena :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, Péťo tak co vám řekli?
Já jsem od pondělí doma. Už se do práce nevrátím :frowning2:
23. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, jaktože jsi už teda doma?
Já být tebou, tak si to doma užívám plnými doušky...to po porodu už mít nebudeš...
24. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, koukám, jak už máš pěkné bříško :slight_smile:
24. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sonísku dohodli jsme se s doktorem kvůli tomu mému krvácení. Řekl mi, že nemám jezdit tolik v autě a dlouho nechodit když potom krvácím. Tak jsem se ho zeptala kdo za mě má chodit do práce. No a on řekl, že mi klidně napíše neschopenku, že by raději zůstal doma, než potom litoval, až to ublíží mimču. Tož jsem přikývla a jsem doma :wink:
24. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sem na vás občas mrknu, jestli jste všechny v pořádku a jak se máte.
Jen buďte hezky doma a v klídku odpočívejte, ať jsou ti vaši broučci v pořádku. Míšo, už se vám blíží další kontrola, co, určitě bude všechno v pořádku. Ale to čekání musí být hrozný. Asi nemůžeš ani dospat co?
28. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak v centru jsme nebyli bo můj neměl čas tak příští měsíc jak pojedem tak se dozvím co a jak ale cely měsíc mě bolí prsa ted už aji bradavky a celou dobu vaječníky a hlavně pravy tak cysta asi nepraskala tak uvidíme jak to dopadne a vy se mi holky držte
29. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo kontrola se bliží jdeme prvního a už teď mám zase nervy :unamused:
29. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško neměj vše bude v pořadku nestraš sebe a a aji mimisko :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
Marcelko a jak vy?
Péťo ti chlapi, co vyváděl, že neměl čas? Musel být v práci? Já to vidím u mého manžela, ten když potřebuje jednou za půl roku den volna, tak aby si žádal prezidenta :angry:
Miško neboj, malá kope jak čert, tak to bude určitě dobrý. Zítra ti držíme s Míšou pěsti.
Náš malej měl včera svátek, tak dostal dvě bodýčka a chtěla jsem mu koupit nějakej dort. Nakonec jsem si to rozmyslela a dneska upeču hruškovej koláč. Tak si pochutná :grinning:
30. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, my jsme byli v CARu - zatím jenou jednou. Tenhle víkend jsme se snažili o 106 a jestli přijde mrcha tak půjde na krev na hormonální profil a pak na IUI. Takže teď čekáme a doufáme, že ta mrcha jedna už nepřijde.
30. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To by bylo fajn, kdyby mrcha nepřišla a vy nemuseli jít už do centra. Držím palce :wink:
30. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak kontrola dopadla docela dobře nehoršíme se a srdíčko roste :wink:

Marcelka tak snad to výjde, budem držet palečky :wink:
3. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo já vám taky držim palečky a jak čtu, tak to s vámi vypadá dobře. To jsem moc ráda.
4. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc Marci docela to jde., Teď mě vyšel blbě cukr tak jdu za týden do poradny dia tak jsem zvědavá co to pro nás bude obnášet :unamused:
7. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, Miško jsem ti v patách, všechno vidím :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Míšo, co to čtu? Tak snad to nebude nic moc strašného...max. tak asi nějaké omezení co se týče jídelníčku...tak pak dej vědět, co a jak...Držím palce!

Marcel, i tobě držím palečky, ať to vyjde :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jak se máte? To je ale zima poslední dny co. Já ani nevycházím z baráku, dokud to neni nutný :grinning: .
14. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romco, takže už budeš doma napořád?
TO je pohoda, co? Jen si to užívej a buď pěkně doma v klídku :slight_smile:
My chodíme teda ven s kočárem každý den, liják neliják, zima nezima...co doma s tím dítkem pořád, že...

Míšo, jsem koukala do alba, že jsi byla v té dia poradně? CO ti řekli??
14. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jdu vás zkotrolavat a mrknout se na vás
Tak u nás v rámci možností pořád stejný , poslední kontrola srdíčka dopadla docela dobře tak snad to tá naše holka vybojuje Jméno samo ještě nemáme , ale už konečně máme favorita na kočár
http://www.hrosikshop.cz/eshop/produkt/kocar-komb-retrus-fire-s-autos ale asi v jiném barevném provedení

Jediné co nás trapí,našly mi těhotenskou cukrovku. Takže bojuji z sacharidama, cukrama , tabulka a vahou Takže taková čokoláda je pro nás do porodu tabu Taky mám glukoměr a meříme si po jídle hodnotu cukru. Zítra si děláme prví profil tak jsem zvědavá jeké hodnoty naměříme a zda¨nebudeme muset na inzulín
Už jsme začala na malou i prat , ale škoda venku to nemohu mít je tam šílená zima a každou chvilku tak nějak poprchavá.
A co tady nového? Doufám, že se vás nikoho netýkaly ty sněhové kalamity jak to ukazovaly v telce. My byly kvůli tomu, že máme novej kotel a nikdo sním neumí asi ani prodejce dva dny bez topení a i když to tu není taková hrůza tak mě bylo docela kosa :unamused:
18. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doufám, že se vy naše těhulky máte dobře a vaše miminka taky.
Míšo, snad to s tou cukrovkou nebude moc špatný, už vám moc času nezbývá, tak už to doklepete :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Soni doma už budu pořád :wink: Mám z toho sice trochu blbej pocit, že kdybych byla v práci, tak se víc hejbu, ale co bych pro malého neudělala.

Marcelko já i malej jsme v pořádku. Akorát mám taky těhotenskou cukrovku. No jo no, musím mít všechno co má Míša :unamused:

A co vy holky, co v centru?
30. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo , ale inzulín si pichám jenom já :grinning:
31. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy si navymejšlíte s těma problémama :grinning: Myslim na vás, abyste se vy i miminka měli co nejlíp to jde.

My jsme byli v úterý v centru a příští měsíc jdeme na IUI. Tak už se na to těšim, i když moc nevěřim, že to na poprvý vyjde.
31. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško zase nemusím mít úplně všechno :grinning: :grinning:
Ahoj Marcelko já mám na tebe i na Péťu jeden takovej dotaz (když nebudete chtít odpovídat, tak neodpovídejte jo). Kamarádka má taky PCO, clostilbegyt na rozběh vaječníků ji nezabírá. Teď zvažuje, že půjde do nějaké poradny, kde by ji udělali nějaké testy, nasadili třeba něco silnějšího než clostilbegyt, nebo třeba přidali pregnyl. Ale jde ji o peníze. Zatím je nemají, proto odmítá jít na IVF. Dá se to zatím řešit nějak jinak a stojí to nějaké peníze? To IUI je inseminace? Za tu se platí? Děkuju moc holky, je z toho už trochu na prášky, tak ji chci pomoc.
31. říj 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě laika IUI je inseminace a paltí se jen za injekci což je jak kde nejvíc mám dojem 1000kč :wink:

Marci tak třeba to napoprvé výjde :wink:

Romi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy čauky

spagi za iUI se neplatí nic jen prašky jako utrogestan a jdeš domů IUI můžeš podstoupit za rok 6x bezplatně a pak platíš cca prí 1500kč za ukon o nic nejde chlap dá spermijky srčí je do kolotoče a na vrchu skumavky budou jen ty nejsilnější spermijky ty dají do injekce a pak je zavedou tenkou hadičkou do dělohy pak zazatkuji dělohu takovou umělou zatkou a ta se vytahne jako tampon po 4.5h a pak hned zavede utrogestan.to je celé IUI.

JInak ženy cely měsíc poctivě piju drnek a papkam kyselinku ale asi to zase nevyjde tak příští měsíc jdeme na IUI další tak doufám že to vyjde už bylinky budu pít pořad než se povede.Dneska se jdu ostříhat a pak se s kamoškou musím domluvit na melír asi na pátek tak to bude zase :slight_smile: Holky zase mě bolí ty moje kříže doufám že to jednou už bolet nebude a budu těhu bo to je předzvěst MS :cry: tak holky za pár dní mi bude 29 let tak doufám že do 3 měsíců počnem aby se mi podařilo aspon mít jedno mimisko do 30 let jesli ne už si začnu myslet že mi opravdu ujel vlak :frowning2:

jinak vidím že vše v pořadku mimiska rostou a za chvíli už je budte mít doma :wink:
2. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek