• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Peti jaké ujel vlak znám tolik lidí co otěhotněly v 30 a vše bylo super a v pořádku. :wink:
2. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Péťo, moc děkuju za popis :wink:

S tím vlakem to tedy vůbec není pravda. Mojí švagrové bude v březnu 31. Je rok a půl vdaná. Na začátku roku "omylem" otěhotněla, potratila a vůbec se tím netrápí. Naopak hned jak mohla, tak zase nasadila prášky, aby se to neopakovalo. Prostě si na dítě připadá zatím moc mladá :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky máte pravdu někdo to tak necítí mít mimiska znam takovo stejně staré holky a děti zatím nechcou ale pro mě už je to čekaní utrpení proto ja dítě chci za každou cennu ale hlavně aby bylo zdravoučné ale chci asi moc po své psychyce což si myslím že je jedinny problém ale stím vlakem u mě to tak cidím hold jsem asi hysterka ale je to tak.ted jsem šla do diskuze kde holky se snaží dlouho a ejhle už jsou tam dvě těhu už mi připada kde začnu psat tak hned sou tam těhulky a ja jsem zase na nule :frowning2:
4. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo tak tady do té diskuze napíšu zase já tobě, aby jsi byla brzo těhulka ty jo. A posílám ti spoustu bacilů, aby jsi to taky chytla :wink:
5. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já posilám moc moc těhu bacilů a věřím , že brzo nás Peti překvapiš // :wink:
5. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se že jsem se tu dlouho neukázala a neodpověděla na otázky ohledně IUI, ale Peťa to zvládla skvěle :slight_smile:
Máme teď s manželem dovču tak si jí pěkně užíváme a odpočíváme doma a čekáme na mrchu, abych mohla začít dlabat Clostilbegyt. Už se na to docela těšíma jsem zvědavá co to se mnou udělá :slight_smile:
5. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcelko to je jasný, to co se mnou :wink:
6. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak nové info o nás

Ráno na štitné žláze jsme dopadly dobře, porodem přestanu brát prášky a mělo by to být Ok :wink: Horší to bylo na kardiu. Srdíčko už je pěkně velké takže už tam jde všechno krásně vidět a jak poslední dvě sezení říkala, že se to vyvijí dobře tak tentokrát to byla pěkná podpásovka , kterou jsme nějak už nečekaly a srdíčko nám stagnuje a tá druhá půlka je strašně zúžená , takže říkala že po porodu se to skoro na 100% ucpe neboli sroste. Takže co to pro nás znamená, v pondělí si budeme volat tady k nám do porodnice kde si nás už převezmou a budou nás sledovat a domluvíme se na porodu atd....Domluvily jsme se , že tedy budeme rodit tady v Brně jelikož s tou Prahou by to bylo moc složité. Hned jak se malá narodí tak té doktorce zavoláme a ona nám malou přijede zkotrlovat a podle toho v jakém stavu tedy bude to srdce tak se rozhodne jak dál. Takže nás při nejmenším čekají kapačky na roztahnutí cév nebo co a v tom horším což říkala, že to klidně může být tak operace :unamused: Ale to by nám kočku převezly po porodu do té Prahy a my tam jely za ní. Včera jsem pořád brečela a dneska mi taky není moc OK-. Ještě , že odpo jdeme na muzikál n a Bídníky tak přijdu na jiné myšlenky. Je mi princezny moc líto, že už přijde do života a bude to mít komplikované jen doufám, že to všechno její srdíčko zvládne a ani nechci myslet na to nejhorší. Už to chci mít za sebou, už ať je Leden :wink:
7. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišičko a Spagatko díky moc za vaše bacilky a chytám je a už se těším na těhu což bude ted v listopadu :grinning: rozhodla jsem se neberu žadné servítky.

Jinak Mišičko ted jsem četla co malinka ještě není na světě a už to má takové těžké ale trochu tě uklidním pač ted ta medicína je na takové urovni že se není pomalu čeho bát a kardimedicína je už na urovni kdy dělají zazraky.Ale jedno ti řeknu na uklidnění jak se narodila sestra ted má 19 let ta sousedka porodila sice o pár měsíců dříve ale malý ted už taky 19 její syn měl vrozenou vadu srdíčka víš jak tehdy se to dozvěděli až se maly narodil a hned jako malinky šel na operaci vím že měl tay asi nějaky problém jako tva malinka ale hned šel ze sálu na operaci a ted nemá žadny problém tak se neboj a ja ti spíšer přeji ať malinka je taková bojivnice kdy všem vytře zrak a jak se narodí tak půjde sváma hned domů a vy sní budete chodit jen na kontroly tak se neboj a mysli jen na to že malinka bude zdravá a věř že to tak bude pač jak budeš pesimista vše bude špatně ale když budeš věřit že bude vše v pořadku tak možna čekej na zazrak a uvidíš budete štasní rodičové tak malá má na to 9 tydnu a neboj je to bojovnice tak věř a bude i v pořadku :wink:
8. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti dík moc za podoru :wink:
8. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak se jdu pochlubit že uži nám se zadařilo a našla jsem poprvý v životě na testu dvě krásný čárky. Mám neuvěřitelnou radost a věěřim, že bude všechno v pořádku. Ve středu 18.11. jdu na krev, tak snad to bude dobrý.
Měli jsme jít na to IUI - smířili jsme se s tím, navíc jsme měli dovolenou, tak se to najednou povedlo úplně samo a přirozeně.
14. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééééééééééééééééé Marcelka velká gratulace a ať vše jde jak po másle :wink:

Tak Peťi jsi na řadě :wink:
15. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Marcelko to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jak ti vychází termín - v červenci?
Ve středu to určitě dopadne dobře, tak na sebe hlavně dávej pozor :wink:
15. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď mi došlo, jak jsem blbá :grinning: Už vím jak vychází termín, protože jsem si to já šikulka přečetla v pasu že :sweat_smile: No jo těhotenská demence, to říkám furt. :grinning:
Takže Marcelko posuň to na 21. jo, to má narozky můj manžel :wink:
15. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko mocinky gratuluji tak holky už jsem na to sama 20.11jdeme do CARu tak doufám že už se povede IUI :frowning2:
15. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo nejsi na to sama. Prostě budeš mít nejmladší miminko, ale budeme je mít všechny narozené 2010 :wink:
15. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc za gratulace. Vůbec jsme to už nečekali, že by se to mohlo povést samo a ono najednou... :slight_smile:
Jsem z toho pořád ještě v šoku. Ještě že jsem si test udělala v pátek večer a celej víkend jsem to mohla vstřebávat a nemusela jsem být v práci.
Jsem ráda, že termín vychází na červenec, je to hezky v létě až bude teplíčko. Je jasný, že ať se miminko narodí kdykoliv, tak je to krásný, ale já jsem si vždycky řikala, že bych radši v létě. Tak nám to vyjde :slight_smile:

Peťo, to už máte taky za pár. Držíme pěsti, aby se to povedlo a mohla jsi nám taky napsat radostný zprávy.
15. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
PEti třeba taky zjistíš než vůbec půjdeš do toho caru , že už jsi v tom :wink:
15. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje vyjde to ale v CARu bo jdem ted v pátek budu 11DC a hned další tyden jdem určitě na IUI pač není na co čekat ale ted to nenecháme nahodě a budem sexovat i po IUI a není možné aby to nevyšlo už ja chci taky mimisko v roce 2010 nejpozději v srpnátko :wink: a splní se mi sen jaky si přeji už hodně let kéž by ale musím ted věřit že to vyjde :wink:

holky chci od vás všech těhu bacily a prskejte at to od vas chytnu a za 21dní se mi objeví dvě čarečky na testu a budu tak štasna jako vy :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo: prssssssk prsssssssk prsssssk :wink:

Určitě to už taky vyjde - musí :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti taky prskám prssssssssk :wink:
16. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcelko tak co, potvrzeno od doktora? :wink:
19. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Marcel, moc gratuluju k //, to je super, že vám to tak vyšlo :slight_smile: A červenec je super, pěkně léto, teplíčko :slight_smile: A co nějaké nevolnosti? doufám, že nebudou :slight_smile: Já na ně pořád čekala a oni nikde :grinning:
Peti, tobě držím palce ať to vyjde co nejdřív a prskám rovnou dítko :slight_smile:)))
Romčo, dodatečně vše nej k svátku, měla jsi ho včera, že? :grinning:
Míšo a co ty, v pohodě? Co ta cukrovka? A ty asi nebudeš moci přenášet, co? Mám taky kámošku, co má teď těhu cukrovku a řikala, že pokud neporodí do termínu, že jí to vyvolají.
19. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Sonísku, děkuju za přání :slight_smile:
S tou cukrovkou nás fakt asi přenášet nenechají, což je dobře. Ale myslím si, že Miška nastoupí na vyvolání ještě dřív než já kvůli tomu srdíčku. A nebo se ti naši drobkové rozhodnou a vylezou bez vyvolání třeba na silvestra :grinning:
19. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, ty jí máš taky? A jo, jsem to zapomněla...tak jsem na vás holky zvědavá :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme potvrzenou bublinku :slight_smile: Dneska jsem byla na první utz. Je to skvělej pocit.

soni: nevolnosti nic..třeba na mě taky nepřijdou :slight_smile: zatim necítím žádný velký příznaky. Jen mě občas bolej prsa, ale to většinou jenom večer, když jsem unavená.
19. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci tak gratulace potvrzení od doktora :wink:

No já to vidím, že asi po novém roce nastoupím bud na vyvolání a nebo na planovaného císaře :wink: Ale jak píše Romča třeba nebude už třeba :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak super, že tam bublinka sídlí :slight_smile:

Holky, třeba ty vaše dětičky dostanou šok o Silvestra, těma dělbuchama, a vylezou :grinning:
20. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A naše bude první a dostaneme peníze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcelko tak už máte potvrzené srdíčko?

Péťo a co vy, co v CARu?
27. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek