• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
autor
No tak holky, kde jste :confused:
1. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagi ahojky a holky my nic můj to nedal bylo tam moc lidí a na zachoddě to prostě nedal nezlobila jsem se na něj tak jsem šla za sestrou a byla hodna vše vysvětlila a příště pokud nějaké bude si to dovezem z domu bude v klidu a ja to pak mezi kozama dovezu do CARu :grinning: ale folikuly jsem měla ukazkové tak mi píchl aspon pregnil a měli jsme se zkoušet doma a to jsem taky dělali tak pořad doufám že to vyjde a už do CARu nepůjdem :wink: tak příští tyden mam termín MS ale stejnak věřím že to ted vyšlo ale pořad jsem hrozna bo kuřím a každa mě pak sere ale co pokud by to bylo pozitivní hned zkončím jak před tím v dubnu ale ted to s mimiskem vydržíme do konce a budu ho držet v naruči :astonished: :slight_smile: jinak ten pregnil mi udělal zase to že mě začali bolet kříže ale už od ovulky mam žravou a kozy naduté jako koza :grinning: tak nevím a večer mě pobolíva v podbřišku tak neprovozujem ani tulení aby kdyby něco tak jen však víte :grinning: aby mu nepraskla hlava :grinning: jo a břicho mam nafouklé jako v 3 měsíci no holky není boha aby stoho něco nebylo třeba mimisek :grinning: už konečně a pod stromečkem by to byl nej dárek pod sluncem :grinning:
1. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo to je škoda, že to v CARu nevyšlo, ale třeba to fakt vyjde doma :wink: Já se tomu tvému manželovi ani nedivim, já bych to taky nedala :sweat_smile: . Ale to vám mohly říct rovnou, že to má přivést z domova. My jsme to na vyšetření z domova taky vezli.
3. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagi přesně tak ale poprvé to můj dal ale to jsme tam byli sami ale s plnou čekarnou bych to taky nedala ani se mu nedisím no uvidíme jesli se mi někdy zadaří je to už dlouho a tydy v té diskuzi jsem už opravdu sama co je snažilak :rolling_eyes: :frowning2:
3. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale Péťo prosímtě, vždyť na tom vůbec nezáleží, jestli jsi poslední, nebo ne. Počkej jak se ti to bude hodit, až budeš těhu a budeš potřebovat poradit. Já jsem si vždycky říkala a říkám si to pořád, že to prostě mělo nějaký důvod, že to otěhotnění tak trvalo, prostě to život zařídil tak, že mimčo bude až teď. Člověk si na tom všem musí hledat i ty pozitivní věci :wink: A nesmutni, jsou vánoce :dizzy_face:

Třeba se Sonísek za chvíli přidá do snažilek, když už malej Tomík bude mít rok :wink: Nebo až pojedeme druhé kolo (včetně tebe), tak třeba budeš první, kdo otěhotní :wink:
3. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak se Vam to blizi - misicko a romco. Tak tfuj tfuj at je to rychly a bezbolestny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Misi: snad to dopadne vsechno dobre. Do Motola jezdim ted bohuzel casto, je to tam zrekonstruovany a fajn, ale ne na kardio pro maly prcky, ale bohuzel na onkologii :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ja nevim, co mam delat driv.

Kdybyste potrebovali hracky, tak jedine na www.uberusky.cz :wink:
3. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ma díky, snad to bude rychlý a hlavně s hezkým koncem :wink:
Ty jsi nemocná :confused:

Péťo myslím na tebe a držím palce :wink:
6. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Tak naše kontrola u kardioložky: Takže kvuli srdíčku vůbec nevadí normální nebo vyvolaný porod, srdíčko to zvládne. Jenže pak .Nechaj mi malou tak hoďku dvě a pak mi jí budou převážet do dětské na kardio na pozorovaní , takže já porodím a budu bez dítěte chápete to? Mě tam nepřevezou je to dětská nemocnice a jsme z Brna takže až mě pustí z porodky cca dva dny když se bude rodit normálně (po císařu nevím) tak pojedu za malou do nemocnice a budu tam od rána do večera , ale na noc budu jezdit domů. Jsem zvědavá jestly tam vezmou i taťky nebo tam budu muset být sama :unamused: Doktorka chce abych kojila takže budu první dny asi odstříkávat malá bude asi první dva dny v inkubátoru ( hrozí kvůli tomu, že jsem diabetik větší pravděpodonost žloutenky) pak až jí vezmou z inkubátoru tak by chtěly aby tam byla matka a snažila se rozkojit, ale i tak bude beruška pořád na přistrojích (budou jí hlídat) , nikdo neřekl jak dlouho to zaleží jak se to vyvine a jestly zaberou prášky nebo bude nutná operace :unamused:
9. pro 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
MA 12 prosímtě nechceš říct, že ti našly rakovinu nebo něco podoného?
9. pro 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojy holky,
Míšo, to je hrozný vědět takhle dopředu, že budeš bez malý. Ale za se možná lepší to vědět než být potom překvapená co se to děje. Každopádně je to hrozný a vůbec si to nedokážu představit, že by se to stalo nám. Ty jsi ale silná a zmákneš to, budeme na tebe myslet.
Už se vám to holky, blíží co? :slight_smile:

My už máme potvrzený srdíčko a máme 1cm, to jsme veliký co? :slight_smile:)
9. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci to teda jste velcí rostete jak z vody :wink:

Už bych chtěla mít ten porod a to vše za sebou a jen se těšit z malé kéž už by byl Leden za námi :wink: Ale jak píšeš nějak to zvládnem. Malá si to nebude pamatovat a já na to taky trochu zapomenu :wink:
10. pro 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo Marci to je macek :grinning:

Miško taky se tak těšíš na únor :grinning:
11. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak nové info u nás za 14 dní nejpozději za tři týdny jdeme na vyvolání :wink:

A co je jinak nového zde?
18. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jdu na vás čihnout a zkontrolovat brzyrodící :grinning: :grinning:

Míšo, tak to už budeš mít v podstatě za pár, tý jo :slight_smile: A snad bude malá dobrá...možná je lepší, dkyž to víš teď, porodit a "sebrat" ti ji, aniž bys věděla proč, by bylo ještě horší...i když už takhle to bude záhul, ale to zvládnete :slight_smile:

Romčo a co ty?
20. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak finišují vánoční přípravy :slight_smile: U nás už máme i do včera sromek co kdyby náhodou to na nás přišlo :grinning: :grinning:

Jinak na kontrolu jdeme 25.12 a budeme se domlouvat n a tom vyvolání do 14 dní tu asi berunka ¨bude, už se začinám bát, ale i těšit :wink:
22. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
Sonísku já si hezky počkám až do ledna, teda doufám, začala jsem chodit na monitory. Mám ho každé pondělí. Poslíčci chodí každý večer, ale jinak je všechno v pořádku. Malému jsem zakázala vylézt v prosinci, může až v lednu :grinning: . Já doufám, že ještě ty tři týdny do termínu vydržíme a pak hurá ven :grinning:
22. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přeji vám krásné Vánoce, bohatého Ježíška a hodně zdraví, štěstí a lásky do nového roku 2010 :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aťje hodně dárečkú i u tveho stromečku, v každem aťje zabalen jeden Šťastný všední den. Všechno nejlepší k vánocúm!
24. pro 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky my vám s Míšou (v bříšku) přejeme taky šťastné a veselé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Soni tak co, letos asi máte nejhezčí vánoce viď.

A co Péťa a Marcelka, jaké jsou vánoce?

Mišku monitoruju každý den, takže víme viď :grinning:

Mě je mále zkazila tchýně a moje máma, ale nakonec jsem se nedala. Ovšem mínus u mě mají :angry: .
25. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jasan se spagi jsme v kontaktu tak se navzájem hlidáme :wink:

Holky jsem nachlazená jako svina a pěkně mě to s.re :angry:
26. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak u nás vánoce bohaté a pěkné ale jediné co mi opět ježíšek nedonesl je miminko no co možna jednou donese v lednu chci jít na vyšetření a uvidíme včem je problém bo mě už trefí.Jinak s alkoholem jsem opět po včerejšku vyrovnana a silvestra slavíme doma s mužem bez alkoholu :slight_smile:

Jinak holky kdyby něco piště jasně :slight_smile:
28. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tyjo úplně jsem z vás nervózní kdy to u vás přijde :slight_smile:
My měli vánoce krásný, ale tenhle týden mi začalo být hrozně špatně, tak jsme to včera zabalila v práci v půlce dne a mám do konce roku neschopenku. Pak se půjdu do práce zase ukázat a zkusit to, ale asi to tam už moc dlouho nevydržim.
30. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, no u nás když to nepřijde do pondělka samo tak jdem v pondělí na vyvolán í :wink:
30. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji Vám do nového roku hlavně zdravíčko a konečně at se dočkáme těch malinkých uzlíčků co jsi mocinky přejem a hlavně lásku a pohodu to vám přeji já zasloužilá snažilka Petra a s přítelem Peťou :wink:
31. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak co zítra, jdeš na vyvolání??
3. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni jo jo zítra nastupujem v sedm do porodky a budou nám vyvolávat porod.
3. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
miško tak hodně štěstíčka a neboj budem ti držet palečky a chlap at pak se přihlasí a napíše co a jak ju??Drž se holka :wink:
3. led 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Míšo, no tak držíme palce, ať to máš rychle za sebou a moc tě netrápí...snad se to někde dozvíme jak a co...Romča by nás mohla informovat, že :wink:
3. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romču zaukoluji a napíše :wink:
3. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tedy holky až teď vidím, jak jste to tady na mě pěkně vymyslely :grinning: . A já to tušila, tak jdu hlásit, že Miška psala po poledni, že musí na císaře, víc nevíme :wink:
4. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek