Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
sonisek
1. kvě 2008
tak to tam máš, snad se v tom vyznáš 😃
spagaticeautor
1. kvě 2008
jj, díky, už to mám v tabulce, přidala jsem tedy jména pro holčičku, pro chlapečka, a jestli chceme raději holčičku, nebo chlapečka, tabulku budeme aktualizovat, takže pokud bude nějaká změna, tak mi to napište do IP a já ji předělám, nemáte některá nějaký hezký obrázek mimča, kterým by jsme uvedli naše album?
sonisek
1. kvě 2008
tak to nemám, ale tak si zadej do vyhledávače do obrázku miminko, nebo do googlu třeba baby a ono určo něco pěkného vyleze 🙂 Tak já myslím, že určitě přijdem na nějakou další kolonku, tak se tam časem dodá 🙂
spagaticeautor
1. kvě 2008
už to umím 😉
spagaticeautor
1. kvě 2008
misicko posíláš?
sonisek
1. kvě 2008
mišičky se nedočkáš, čučí na Ordinaci 😃
spagaticeautor
1. kvě 2008
tedy a já ji obětovala a dělám tabulku 🙂
spagaticeautor
1. kvě 2008
tak co, šlo by to takhle?
spagaticeautor
1. kvě 2008
ještě bych mohla doplnit datum kdy NEčekáme MS
spagaticeautor
1. kvě 2008
tak co? jste tu? ordinace už zkončila 😉
sonisek
1. kvě 2008
jsem tu 🙂
sonisek
1. kvě 2008
tabulka dobrá, jen je nás tam zatím málo 😃
spagaticeautor
1. kvě 2008
jj, chtělo by to trochu přidat, myslím, že se to zlepší, ale misicka asi dneska už nebude viď
petra123
1. kvě 2008
čaute holky jak je co tu řešíte tabulku přidam se jesli můžu 🙂 Petra
spagaticeautor
1. kvě 2008
ahoj Péťo, to víš, že se přidej, napiš mi do IP
petra123
1. kvě 2008
spagatice:kam mam napsat??poraď mi díky ,chodím tu sem přes rok ale IP kdo to je??jako interní pošta že??a komu to mam pslat tobě??
spagaticeautor
1. kvě 2008
jo pošli to mě do interní pošty, u mého příspěvku klikni na tu obálku na pravo a ono se ti to otevře
spagaticeautor
1. kvě 2008
Holky jdu do hajam, neni mi nějak dobře, zítra tabulku doplním, když mi pošlete info. Dobrou
petra123
1. kvě 2008
tak dobrou noc spagatice
🙂
sonisek
1. kvě 2008
ahoj petro, vítej 🙂 Ale já už jdu taky do hajan, tak dobrou noc a ukážu se až v neděli, tak papa.
petra123
1. kvě 2008
sonisku tak dobrou noc ja asi dneska tady uletím ale taky se chystam do hajan 🙂 tak dobrou noc 😉
misicka455
2. kvě 2008
Ahojky, tak všem nepracujicím přeji krásný pátek a těm pracujicím což se tyká aji mě ať to rychle uteče 😉
spagaticeautor
2. kvě 2008
ahoj holky, jste tu některá?
anastazka
2. kvě 2008
Ahoj, můžu se přidat? =-)
spagaticeautor
2. kvě 2008
Ahoj, určitě jo, 🙂
anastazka
2. kvě 2008
tady na stránkách se pohybuju delší dobu, zaregistrovala jsem se až teď, co jsem objevila toto téma, je totiž pro mě aktuální.... V březnu jsem vysadila HA, v dubnu čistila, tak a teď to mimčo 🙂
spagaticeautor
2. kvě 2008
no výborně, to jsi naše holka 😉
přidáme tě do tabulky?
anastazka
2. kvě 2008
tak třeba jo, jsem z okr. Benešov, doma už máme kluka, tak by jsme radši hočičku, ale je to jedno.Věk 32 :-S Nad jmény jsme zatím moc nepřemýšleli...
spagaticeautor
2. kvě 2008
hotovo
anastazka
2. kvě 2008
😃 to je fofr