• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
malá mišička Verunka je tady, už to víím :grinning:

Míšo, moc moc gratulujeme :slight_smile:
4. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a má 3.780 g a 48 cm, takže je pěkňoučká. Jen by mě zajímalo co to srdíčko :unamused: , snad je vše OK :wink:
4. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišičko napíšu to i tady velikanské gratulace super míry malinké a ted už at vám nosí jen radost :slight_smile:
4. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to byla rychlost. Hlavně aby bylo s malinkou všechno v pořádku.
Míšo, moc gratuluju a přeju ať je ta vaše holčička zdravá.
6. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky Verunku už prý museli převézt z Brna do Prahy do Motola, budou se radit o operaci. Držte ji palce.
6. led 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Míša mi včera psala a chudinky teda :frowning2: Snad to budou mít všechno za sebou a budou moci být spolu doma...

Romčo, co ty? Jak je?
7. led 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Soni zítra večer mi naskočí 40tt :confused: , tvrdne mi břicho, pobolívá, malej už se tam nemůže vejít, dnes mě několikrát projela spodkem bodavá bolest, spodek mám nateklý, ale jinak je mi fajn :grinning:
7. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spagi tak kdyby něco tak drž se mamino jasné a dej pak hned vědět :slight_smile: to nebude mít dlouhého trvání a jsi v porodnici :grinning:

Jinak Mišce moc držím palečky pozdravuj ji jesli si budete psát a malinka je krásna a at se nebojí je v dobrych rukou a za chvíli ji mají doma v postílce moc ji to přeji co si vytrpěla tak není možné :wink:

holky ma po noční tak jdu hají stavím se pak odpo a jinak opět mrcvha stavkuje tak jsem naštvana těhu nejsem ale chci už jít a IUI tak proto aby už přišla konečně tak držte palce :grinning: jdu hají tak pá
8. led 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vůbec nejsem v kontaktu s Miškou, jen vám sem dávám zprávy, co se dovím tady na koníkovi, ale už se tady píše, že prý je Verunka po operaci a v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, taky vždycky pátrám na Koníkovi, jestil někde něco není :grinning:
9. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po pořádku. Vpondělí ráno jsme tedy vyjely směr porodka stím, že prostě jdeme na indukci. Přijaly nás vyšetřily a udělaly monitor , kterej jako na potvoru nebyl moc dobrej.Odvezly nás na pokoj a ještě jsme čekaly na utz aby jsme věděly jak malá leží a jakej je tedy odhad váhy. Po utz mi doktor řekl, že odhad je tři a půl kila, al e že to může být i víc a že by mi radil i díky tomu, že nejsme otočený ten císař , že by to pro nás bylo pro obě nebezpečný tak řikám, že jasan že tedy cisař .Tak jsme se domluvyli na odpo jelikož jsme ráno jedla a , že to bude jen lokální umrtvení.Odvezly mě na pokoj ,kde bylse mnou i manžel a čekalo se. Postupně mě sestra hodila ,obvazovat nohy,holit atd....Jenže pak mě z hladu díky cukrovce začalo být zle tak jsme dostala kapačku s inzulínem a glukózou.Pak nás nacévkovaly to byl hnus.O půl 12 násodvezly na sál, manžela nechaly koukat za skleněnýma dveřima. Pak to začalo píchnout epidurál, podařilo se až na potřetí jelikož jsem se strašně bála a celá se strašně třepala.Nasadit masku na dychání atd..... PAk jsem cítila všude po tělě teplo a zkoušely zda něco cítím ,došel doktor a začalo se. Anesteoložka byla super, držela mě za ruku a říkala každej postup co dr. dělala. Vše bylo bez bolesti až na to když malou vytahovaly tak to bylo jako kdyby zě mě vytahovaly vnitřnosti. PAk jsem jen slyšela, jak brečí a někam jí odnášely z dálky bylo slyšet nějakého doktora, že je krasná a veliká a že krásně sama dychá. PAk mi jí nějak doktorka donesla abych se mrkla dala jsme jí pusu a už jí nesly pryč.PAk mě převážely na ARo a jen jsme od manžela slyšela jako by zdálky , že je moc krasná :slight_smile: A zavřely se dveře a já zůstala ůplně sama. Napojily mě na ruzné kapačky hadičky atd.... a já ai na chvilku usnula. Když jsme se vzbudila tak jsme se pořád ptala kde je a nikdo mi to nedokázal říct až o půl sedmé večer přišly z dětského, že jí hnedka po porodu odvezly do dětské nemocnice. Ale jak to sní vypadá nikdo nic nevěděl. Jen mi daly nějaké tel. číslo a že si tam zítra mám zavolat. Noc byla hrozná vůbec jsme nespalapořád jsme cítila, že mě malá kope pak se mi zdálo o té operaci no hrůza :unamused: Druhej den za mnu přišel manžel a že jede do té nemocnice pak mi zavolá co a jak. Tak jí dělaly utz toho srdíčka a musí se to sledovat. Doneslnějaké fotky a já si pořádně ani neuvědomila, že to dítě na té fotce je moje :frowning2: Ve středu jsme i tam volala já a , že malou převaží do PRahy do Motole a že tam se rozhodne co a dál. Pak už to mělo rychlí spád, v praze jí vyšetřily a zjistily , že není na co čekat a ve čtvrtek nám berušku operrovaly.Tu nejhorší vadu nám odstranily, kvůli tomu srdíčku nemohla pořádně dýchat tlačilo jí to na plíce a ještě se jí neprokrvovalspoe tělíčka. Operace dopadla dobře jen zjistily , že máme nedomykavost chlopně, ale to že počkají , že se to někdy spraví samo a že to něńí vada hrožující život. V pátek ji měly odpojovat od přistrojů, ale bohužel našly ve stolici krev takže s té operace dostala nějaký zánět do střívek.Takže jí nasadily antibitotika, má žilně magnézko na prokrvení, výživu dostavá jen nitrožilně bay y střívka si odpočinula a je uchována ve spánku aby naprala sílu.Odpojovat by jí měly v neděly nebo v pondělí podle toho zda tá krev ještě bude nebo. Mě pustily včera musela jsme je sice ukecávat, ale jsem moc ráda , že jsem doma v klidu.Za beruškou pojedeme v úterý jelikož dokud je na těch přistrojích tak tamnikoho nepustí.TEd si za chvilku budeme volat jak zvládla noc a zda nejsou nějaké komplikace.
Holky je to šilený já pořádjen řvu,mlíko zatím nemám sice se snažím každý tři hodiny stimulovat a každej řiká, že se to ještě rozjede, ale nevím už nemám nějak sílu. Včera jsem došla domů a byla jsme sama . Postýlka prázdná nikde nikdo neřval.Připadla jsem si fakt jako propuštěná po operaci tak jsme to zase ořvala, řvu i teď když vám toto píšu. :unamused: Když to bude vše v pořádku tak by nám měly princeznu za 14 dní pustit.

Tak teď jsme volaly do prahy stav nezměně což je taky dobře za celou noc krev ve stolici nebyla a odpo jí čekají nějaké vyšetření tak máme zase volat večer po osmé.
9. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, já normálně brečím :cry: :cry: :cry:
Musí to být pro tebe hrozně těžké, i pro manžela...Hlavně se drž a mysli na to, že malá bude v pořádku a budete jí mít určitě brzy doma, a pak si budete užívat společného života. Je dobře, že jí takhle rovnou operovali a na nic se nečekalo :frowning2:
Drž se kočko, moc na tebe myslím!
9. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak ve čtvrtek nastupuju na vyvolání, myslete na nás, ať to máme rychle za sebou :wink:

Péťo tak jak, už ta mrcha přišla :angry:

Marcelko a jak je tobě? Nějaké těhu nevolnosti?

Soni malému už bude rok viď, toto letí, koukala jsem na ty vaše fotky, je moc hezký a celý táta :grinning:
11. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malou odpojilyod přistrojů a už sama dychá.My zatím nikam nejedem je pořád na jip a tam nikohonepustí :pensive: A ke všemu se mi udělala krevní sraženina v břichu takže jím prášky a musím mít klid na lůžku :confounded:
12. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, ty už jdeš zítra na vyvolávačku? Jéjda...Míša nás bude informovat, nebo jakpak se to dozvíme? :grinning:
13. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně, ať to máš brzo za sebou a moc tě tam netrápí...kde budeš rodit?

Míšo, super že malá už sama dýchá :slight_smile: Víte cca, kdy si jí budete moci vzít domů?
13. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Romča má dneska svůj den tak držím palečky. Má na mě tel. tak bude dávat info :wink:

Soni doufám, že přiští týden by mohla být už snáma dom, zítra bychom tam chtěly jet už teď jsem nervozní :wink:
14. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak psala Romča , že zatím jí vzaly jen nějaké odběry udělaly utz malej má odhad 3300g a že tedy leží na gynekologii, že na porodním se rodí o sto šest a nemaj místo. Myslí, že to bude na dlouho. Tak snad jí nebudou dlouho trápit :wink:
14. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Spa dostala kapky a injekci a nic takže pro dnešek končí.
14. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romču Miško moc pozdravuj a že přejí dobry porod :wink:

A miško u tebe super zprávičky tak super za chvíli budeš mít malinkou doma :wink:
14. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jí napíšu a budu jí pozdravovat :wink:
14. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, myslím na vás, aby Verunka byla v pořádku a mlěi jste jí brzo doma. A Romča ať to má rychle za sebou.
My jsme dneska byli na utz, tak máme novou fotečku, všechny testy jsou v pořádku, downův syndrom vyloučen. Začínáme druhej trimestr, tak doufám, že mi konečně přestane být špatně :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak co ta Romča, ještě malého nemá u sebe?

A Míšo, co u váš, už jste byli za malou? A kdy jí budete mít doma?

Marcel, tak super, že je vše ok a čekáte zdravé miminko. Necháte si říct pohlaví, nebo se necháte překvapit?
16. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni: Necháme si říct co to bude, jsme zvědaví a chceme to vědět :slight_smile:
Dneska se kamarádce narodila Elen, tak mám radost. A v pátek se manželovo kolegyni narodila Veronika...tak další Verunka :slight_smile:
17. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Romča prý nic a Míša je s malou v Praze a min. do pátku tam ještě budou, ale že je to na budku, jsou daleko od domova, žádný návštěvy :frowning2:
Tak snad to tam holky zvládnou a brzo je pustí domů.
18. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak jsem vás našla :slight_smile:
Misi, to je smutný že to máte takhle komplikované, ale neboj vše bude určitě v pořádku a zachvíli už si budeš užívat každodení radosti, noční vstávání, krmení aj. :wink: Držím palce.
A co to vyvolávání porodu, to jí tam ještě držej a nic? Chůdě :unamused:
20. led 2010 v 01:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co ta Romča??
26. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Míša s malou??
27. led 2010 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romča je kvůli žloutence ještě v porododce i když možná jí už pustily :wink:

Ahojky holky, jen chci pozdravit a říct , že jsme doma :wink: Musíme se aklimatizovat , pak napíšu víc :wink: Taky krmíme po hodině a půl takže je to vyčerpavajicí ,malá nejí a když něco sní většinou to jde ven. Je to začarovaný kruh :frowning2:
27. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek