• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Ahojky holky, tak si nás tam nakonec nenechaly , ale dojely jsme pozdě a už nebyl čas ani chut něco psát Tak jsme podstoupily veškerá vyšetření a verdikt zatím žádnej, jsem z toho strašně smutná jelikož chování některých doktorů nebere mezí a i když je někdo kapacita tak by měl být i lidskej. Jde o to , že Veřča by potřebovala novou chlopeň, ten doktor udělal utz a jak skončil tak se na VErču podíval jako na největší chudinku a ještě dodal, no je to hrozný , ještě že nevíš o co jde. A já řikám co stím budou dělat a on , že toho tam má jak nasetýho jako těch různejch vad a defektů a že se jim do toho prostředí nechce operovat a že vlastně neví co stím No nakonec snáma pak mluvila nějaká doktork a říkala, že je to špatný, ale zatím né až tak akutní a , že nás pošlou domů a budou se na nějaké radě radit, jelikož výměna u tak malého mimča je fakt hodně naročná a ke všemu ani taková malá chlopen se nedělá, takže to vypadá, že budou vyčkávat co to nejvíc půjde Takže já ted budu každej den vyhlížet poštaju jestly nám nenese dopis z
M otola co snama bude dál :angry:
13. dub 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, to musí být hrozný tohle čekání, neřeknou vám nějakej závěr, nic nevíš, jenom čekáš.Snad se rychle poraděj a tu chlopeň malý budou moct dát.
Na jednu stranu doktor měl pravdu s tim, že je dobře že Verunka neví o co jde. Pomůžou jí, bude v pořádku a pak nebude o ničem ani vědět.
Tak se držte a ať se vám ozvou co nejdřív.
13. dub 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona sice nic neví, ale my jo :frowning2:
13. dub 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak co došla nakonec mrcha?
17. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jak se všechny máte?

S Miškou jsme v kontaktu :wink: .

Soni, ty asi pořád keškuješ viď :grinning: .

Péťo četla jsem, že vy šetříte. Hlavně, že už se ví, kde je problém. Brzo určitě penízky našetříte a pak už to bude rychlovka. Známá dva roky nemohla otěhotnět, doktorka to neřešila, před dvěma měsíci změnila doktora a před týdnem už byla na IVF, teď čeká na //. Už se nemůžu dočkat, až budeš těhule, budeš určitě supr máma :slight_smile:

A co Marcelka, ta určitě odpočítává a těší se na princeznu viď :wink:

Nám už z toho malého miminka vyrostlo pěkný kvítko :wink: . Ale je to moje zlatíčko.
11. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romi,
přesně jak píšeš, já odpočívám a těšíme se na miminko :slight_smile: Všechno v pořádku, zatim žádný komplikace, užívám si jak můžu.
12. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , tak taky nakukuji a koukám Marcelka , že už se ti to kvapem bliží :wink:

U nás je to tak střídavě oblačno když jsme doma tak je to paráda Verunka je sluníčko :wink: no a když jsme v nem. tak je to naprd :unamused:
Za 14 dní nás čeká zase velká operace a už ted mám bobky, ale my to zase zvládnem :wink:
16. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško, určitě to všechno zvládnete, máte holku statečnou a šikovnou :wink: Budem držet palce a myslet na vás :wink:
16. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak jsem dopadla jako hubkař tak nakonec opravdu ta posldení hold se mi štěstíčko nepřeje už si pomalu zvykám že nemam štěstí tak hold ve 30 bych na to měla být už zvykla že?JInajo šetříme nedopadlo to jako před 4 lety na HSG kdy průchodnost ukazková a ted??nic prostě hrůza levy tak trošinku prí a pravý vůbec :frowning2: jsem stoho hodně špatna ale co se sá dělat hold nic našetřit a doufat že to vyjde na poprvé jinak nevím co dělat dál :frowning2: ale co je to málo oproti tomu co zažíva Miška s malinkou varunkou psala jsem ji at to všechno vydrží a přeji at je to poslední naročná operace a už s odechnete a konečně si s malou užijete klidku:slight_smile:)Miško držte se držím všechny palečky :wink:
21. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko to je mi líto, ale to ti asi řiká každej co :unamused: Tak snad našetřite a výjde to konečně :wink: Budu držet palečky.

Nám se to krátí za týden touto dobou už budeme vědět jak se operace podařila , jsem celkem naprášky, ale nějak to musím zvládnout. Díky , že na nás myslíte :wink:
21. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško díky za podporu a neboj dopadne to dobře a jak jsem napasala pak si budte jen užívet neboj ale držet pALečky budem určitě neboj všechny :wink:
22. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to spolihám, že na Verču bude každej myslet tak bude tak silná, že ju nic neporazí :wink:
23. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak operace se odkladá máme horečku :frowning2:
27. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
miško tak to mi je líto ale jsem jako tvá malá zalehla jsem o víkendu s horečkou a ted kašel a ryma :frowning2:
30. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad ten přiští termín konečně výjde :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak nejprve všem co nám držely palečky moc moc děkuji a prosím mačkejte dál ještě není vyhráno, ale první souboj Verča zvládla dobře. Byly to strašný celí dva dny plný bezmoci, vzteku slz a čekání a čekání a ted je to taky divný jsme doma a Veru nikde
Ve středu ráno jsme vyjely směr Praha cesta byla docela v pohodě jen v Praze šilená kolona askoro hodinová cesta přes Prahu no hrůza slunko už pálilo a VErča se vzbudila a řvala a řvala. No nic méně v nemocnici jsme byly něco po desáté a začlo kolečko vyšetřování. Chudinka byla po cestě celá propocená ke všemu ani pořádně nejedla a do toho měření, vážení, ekg, braní krve , echo, rtg no hrůza, ale byla staršně hodná všichni jí strašně moc chválily. Nejhorší bylo čekat na pokoj dostaly jsme ho až ve 4 hodiny odpo takže jsme do té doby byly nachodbě malá už protivná chtěla spát tak střídavě spala na mě a na manželovi. První šok přišel na echu kdy doktor řekl, že nálezy se mu nelibí že jsou horší než minule a že se ještě domluví covůbec budou Verči dělat. Další konzultace s lékařkou nebyla o nic povzbudivá když mi asi 3 x zoopakovala , že tento zákrok je hodně těžký a že Verča má ty těžší srdeční vady, ale nic měně nám bude držet palce.Ve čtyři teda hurá byly jsme na pokoji sice klid nebyl , ale aspoň jsme nemusely stát pořád na chodbě. Večer přišlo první rozčarování výsledky z moči byly pozitivní na Leukocyty bílé krvynky takže s emusí udělat odběr znova chudina už měla pipku pěkně červenou , ale pořád byla moc statečná.Noc stala za prd Verča tedy usnula kolem půl 9 nešlo jí tam zabrat a ještě kluk 10 měsíců vedle na postýlce asi byl zvyklej chodit spáti později než mi tak dělala docela vyrvál¨. Já jsme tedy moc nespala možná nervy nebo nevim, ale pořád jsem se budila a chdila k postýlce pozorovat Verču taky nervozní, že nemáme tu dychací podložku. V pět poslední mlíčko, ale Verunka nechtěla bumbat tak musela být sondováná sestřička nevěřila svím vlastním očím jen se vztekala při zavadění a při tom když jí tam střikala čajík a mlíčko tak jen odevzadaně ležela. No holt prdelka už je zvyklá Další pokus o moč se podařil a když přišla sestra tak jsme se jí patala a prý je vše negativní tak jsem si odechla , ale v zapětí došla doktorka stím že tam nález je a že jesště pojedem na sono ledvin Tak jsme jely ty naštěstí v pořádku tak že nás na tu operaci vezmou. V 11 hod došel doktor co bude Verču operovat a to byl další šok, podrobně nám pospal co jí chou dělat a zase nezapoměl jak vážná tá operace je a že ať počitáme stím že jak ůspěšnost tak i přežití činí jen 50% V tu chvíli jsme jen řvala a řvala.Ve 12 hod nás přišly premedikovat dát léky na ukliděnní a , že do půl hodinky půjdeme na sál. Jenže nic se nedělo léky začaly působit a Verča byla jak na nějaké uklidnujicí droze jen pořád něco mlela byla tak sladká jen sjem ji pořád s manželem dlachnily Jenže pak nastal zlom a léky co mají uklidnovat začaly působit naopak a to bylo něco hysterickej pláč kterej nešel uklidnit ani když se nosila ani v kočárku a to celé asi půl hodiny. V jednu konečně tedy , že jedem . Dovezly jsme ji na sál kde nějaká sestřička na tu naši sestřičku spustila co tu chceme at se obrátime zpět na oddělení, že raní operaci mají s komplikacemi zase na sále a neví na jak dlouho. To bylo šilené takže zpět na oddělení. Verča naštěstí usnula tak byl na chvilku klid. Pak se nám přišly omluvit , že si ze sálem nerozuměly , že oni volaly že nás vezmou že to srdělo že tu operaci odloží a sestra to pochopila , že máme jet. Další hodina čekaní a druhej pokus se něco po druhé jelo znovu. Tentokrát došla sestra se zelenou hadrou do které vzala Verunku jen jsme viděla ty vypleštěné očička jakoby říkaly mami pomoc.Poslední pusa na čelíčko a zpátky z prazdným kočárem Zbalily jsme si věci a valily ven na vzduch. Pak jsme se rozhodly jed do prahy byly jsme v obchodáku u anděla a nakupovaly Verunce oblečení kočička má super šatky z HM pak super klobouček z CA atd.....Operace měla kočit někdy kolem osmé takže v sedm jsme byly už zase před operačním sálem abychom to neprošvihly., Bylo to šilené čekání, hypnotizování dveří.Jsem nachodila snad nejvíc km jen jsme se modlila a pořád opakovala , že to bude v pořádku. V devět hodin vyjelo prazdné lehátko z Jipu a jelo na operařní sál tak jsem si říkala to je určtě pro Verunku takové velké jak pro dospělého a na něm bude ležet takové malé tělíčko. Ale super, že jed postel to znamená , že VErunka žije. A taky že jo za další ani né pul hodiyn vyjelo z operačního lehátko a na němspicí tělíčko naší malé vypadala krásně i přes všechny hadičky co jí čučely z nosu pusy všude vypadala krásně spinkala a nic jí nebolelo. Doktor jí dýchal ručně po cestě a já jen koukal na tu malou hlavičku co koukala z lehátka. Pak sní zajely na pokoj. Jeden doktor vyšel asi za 5 min a že doktor o nás ví a že nám pak příjde říc, ale že musí říct že to byla nad očekavaní krásná operace. Doktor dorazil až za dlouho kolem desaté . Zoopakoval, že operace byla bez komplikací, ale že musely vyměnit celou jednu chlopěn takže má Verrunka umělou chloěn a ještě udělat asi 4 zákroky . Je v umělém spáku a chudinka ještě má otevřený hrudníšek prý se to tak dělá. No a co je ted nejhalvnější hlavně žádné pooperační komplikace a že jich může být, ale já věřím že nebude. Plicní hypertenze se o něco zlepšila , ale pořád je 3x vyší než u zdravého dítěte , ale prý má velkou šanci bud sama a nebo s podporou léku aby se jí to spravilo a dalším řešením nechtěl mluvit. Pak ještě má trochu problém s rytmem srdíčka takže bud se to taky samo upraví a nebo budem muset být voperován kardistumulátor. No je to šilený ,ale my pořád doufáme že to bude v pořádku a jedině co tam tedy budeme muset brát léky na ředění krve , ale to se zvládne. TEd jsme doma , malá je v umělém spánku a voláme si raní stav byl stabilizovaný a bez komplikací další telefonát večer
2. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo. Tyjo, úplně se mi chtělo brečet, když jsem to četla. Musí to být něco hroznýho tohle prožívat, nejde si to ani představit.
Strašně moc gratuluju že to vše probíhá v pořádku a bude určitě i dál.
Přeju vám ať je Verunka statečná a ty taky, držte se.
3. črc 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už dycháme sami supr je to zlatíčko ted bude rozhodujicích 24 hod aby plíce nevynechávaly , ale věřím že to bude v pořádku :wink:
3. črc 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunka je moc šikovná, určitě to zvládne. Držíme vám pěsti.
3. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to vypadá že budeme spolu až na středu , ale to už se nějak vydrží a budou nás přesouvat podle místa takže kdyby nebylo moc přijmů tak bychom mohly už na lužkové a když nějaké příjmy budou tak tedy ještě na jip. Kočičku už nesondují jí si sama , ale jen 50ml asi bych za to měla být ráda a já jsem mysela si , že po operraci to bude stím jídlem lepší a ono to je na stejno:frowning2: no hlavně, že nemáme žádnou krev ve stolici jak minule a prý jídlo hezky toleruje. Tak doufám, že za ní v tu středu pojedeme a třeba se tam někde uvidíme. Nám říkaly, že přes svátky jí přesouvat nechcou i když by už mohly, ale že to mic rádi nedělají nějaké stěhovaní přes ty svátky.
5. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jsem to překopčila celí nebojte s niký se tam vidět nechci :grinning: :grinning:
5. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško šilenééé ale neboj jak jsem napsala mala je bojovníček a vše dopadne na jedničk a ty s chlapem můžeš být na ni hrdá :wink: držím palčky i nadále.

Marcelko ty ještě tyden a mimi na světě ty se máš holky ja už chci taky ale asi vítr machale :grinning: ale co mam auto konenč ětatinek mi daroval felicii kombi tak drte palečky dlouho jsem neřídila tak začatky budou těžší ale musím to dát už nechci chodit pěšky tak se mi splnil sen aspon jeden :grinning:
5. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
@petra123 Péťo nové autíčko jo :wink: , ty se máš. Neboj, začneš jezdit a půjde to samo.
@marcelkap Marcelko ty se drž, myslím na tebe, ať máš porod rychlí a s krásným koncem :dizzy_face:
6. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No fuj, já jsem prase :grinning: samozřejmě rychlýýýýýýýý porod
6. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme grilovat na obídek snad nezmoknem a pak jdu dobalit věci a zítra za VErčou :slight_smile:
6. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, že na mě myslíte :slight_smile:

Míšo, ať je zítra všechno v pořádku s malou.
6. črc 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jen jdu pozdravit v týdnu nás převezly do nemocnice do Brna abychom v praze nezavazely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dneska jsem to tedy využila a jela si domů přebalit věci a manžel je s Veru v nemocnici. Musím říct ač neuvěřitelně, že Verunka je fakt silná holčina a nechápu po kom to má, jelikož se z tak těžké operace krásně vylízala a dneska 15 dní po operaci by na ni člověk nepoznal , že má něco se srdíčkem. Směje se , povídá si spívá je to prostě moje malí sluníčko. No malí jak se dala do kupy tak mě asi sní naše jídla jsou někde kolem 150ml a i párkrát dala 200ml což u ní nejsem vůbec zvyklá a ejhle už máme za dva týdny půl kilo nahoře a jde to ná ní už pěkně znát. JEn škoda, že musíme být pořád v nemocnici a ke všemu ještě tady v Brně na jipu když v Praze jsme mohly být už na normální standartním pokoji a mít volný pohyb tak tady to prostě nejde :unamused: My ted čekáme až nám nastaví dobré dávkování léku na ředění krve kvůli té umělé chlopní a prý to prostě nějaký čas trvá.
Takže je to o tom, že jeden den zvíší dávku druhej udělají odběry a tak to jde pořád dokola až dosáhnou nějaké hladiny aby nás mohly pustit , ale prý je to na dlouho tak uvidíme jak nás tam budou dlouho ještě držet mě to tam už neba ,žádné soukromí spím jinde než Verča a tá strašná nude je strašně unavujicí.Jediné plus , že manžel chodí pravidelně na náštěvy. Tak já valím s našema na oběd pak dát sprchu hodinku snad vytuhnu a pak valím za těma míma smíškama snadvalčí dobře :wink:
17. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
@marcelka p tak prvně Marcelko moooooooooooooooooooc gratuluju k holčičce. Je nádherná a kolik má vlásků :dizzy_face: . Když jsem si četla tvůj popis porodu, tak mi normálně vyhrkly slzy :slight_smile: Malé přeju hodně zdraví a štěstí do života a tobě a manželovi gratuluju :wink:

@misicka455 A Miško Verunka je zlatíčko šikovný, mám z vás ohromnou radost :wink:
17. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelkko gratuluji k holčičce super a hlavně at vám nosí jen radost :slight_smile:

Miško malá je hrdinka super mam velikou radost že ted je vše dobré a za chvíli ji máte doma :wink:
18. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že jsem tu nebyla a prošvihla jsem porod Marcelky...ještě jednou moc gratuluji k Lindušce.
19. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek