• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Holky jak se dívám tak jsem opravdu jen poslední co čeka pořad :frowning2:
19. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, tak snad se uz na vas taky brzy usmeje stesticko, moc vam to preju, je to silene :frowning2:
19. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, taky se určitě dočkáš :wink: Držím palce :dizzy_face:
Jináč velmi neoficiálně (zatím) u nás už se čeká druhé...
19. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru????????? :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
se tu snad jede už druhý kolo???
Tak to já pojedu až asi v nějakým osmým :D
19. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo neboj, určitě to jednou přijde a ty budeš supermáma :wink:

Mataharyy tak to gratuluju a tiše závidím. Já bych to druhý kolo taky brala. :wink:
19. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak říkám, zatím nic není 100% ale... :dizzy_face: Tak uvidíme :slight_smile:
20. črc 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásíme se už jsme doma :slight_smile:
20. črc 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co tu nového?
4. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHoj holky, tak co, jak se všechny máte?
Péťo jak jste na tom, šetříte, šetříte?
A co malá Linda, jakpak ta se má?
23. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my se máme výborně, jen malá moc nechce spinkat v noci. Párkrát už se nám to povedlo, ale pořád nic moc.

Co Verunka?
23. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak u nás nic jen máme konečně hotou pergolu :grinning: a jinak jo jo šetříme na podzim chci jít ještě na laparoskopii a uvidíme co najdou jiného a jinak Marcelce gratuluji k mimisku tak jsem zde opravdu posledníček nejposlednější ale jednou se snad už zadaří :cry:
23. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo nová pergola jo, máte nafoceno? Neboj určitě se dočkáš. Za chvilku se pustíme do druhého kola, tak když ještě nebudeš těhulka, tak to spolu tady zase rozjedem jo :wink: :grinning:
23. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo už se chcete pouštět do druhýho kola nebo o tom jen mluvte? :slight_smile:
Já to teď teda taky řikám, že bych chtěla bejt zas těhotná, ale až to naše škvrně začne lézt a dělat trochu bordel, tak si to asi rozmyslim :slight_smile:
23. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já až za rok nové bud touto dobou se začít asi snažit :grinning:
24. srp 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Veru s emá fajn pořád bojujeme s jídlem, ale bohžel je to svazané s těma srečníma vadama tak jíst pořádně mi už asi nikdy nebude, hlavní je že pomalu přibiráme a nestojíme na váze. ŠEstého nás čeká zase špitál , ale snad jen na tři dny :unamused:
24. srp 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak přeju ať se má Verunka co nejlíp a ať vás po těch špitálech moc netrápěj.
24. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja to vidím tak že opět budete vechny podruhé těhu a ja nic včera jsem ukazovala chlapovi že jsme posledníček tady v této diskuzi tak byl stoho taky smutny ale co ted v sobotu kolaudace s lidma s Petové práce a v zaří pout a pak ještě jedna kolaudace s pojena s narozeninama já 11.11 budu mít 30 a můj 14.9 33let tak to oslavíme ted a pak hned po dalších krámech se vrhnem na laparku a pak hned na IVF pokud bude potřeba tak se už nemůžu dočkat doufám že už konečně budu pod stromečkem těhulka bo už 4 roky si marně nic jiného nepřeji tolik jako být těhulka a nebo už mít mimisko v naruči a zatím pořad nic tak opět doufám :frowning2:
24. srp 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pergola je v albu mrkněte se :wink:
24. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcelko my se nijak nechráníme, ale já zatím ani nemenstruuju :unamused:

Pé´to nech toho jo :angry: , někdo být poslední musí, stejně jako musí být někdo první. A teď je prostě řada na tobě a my tě nebudeme předbíhat :wink:
25. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dneska jsem vážila Michálka a má šest kilo :confused: Po kom je to dítě tak hubený :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice to říkáš ted ale najednou budeš těhulka a zase budeš první :grinning: tak proto to říkám a mam pravdu hold budu možna čekat cely život a nedočkám se tak hold to je příroda nechce abych byla matkou prostě to dá některé která to hodí na sníh v tašce nebo jen tak položí tot vše ale ja která bych udělaL PRO SVÉ DÍTĚ COKOLIV HOLD BŮH DÁVA JEN TĚM CO NEPOTŘEBUJI NEBO NECHEOU VŠAK TAKY VÍŠ JAK JSI BYLA ZOUFALA A JA JSEM HOLD POŘAD ZOUFAMA SNAŽILKA už stím ni neudělam jsem HYSTERKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak super váha to je šikula ten váš malinky:_))

ale jinak mam kočičku Anni to je moje miminko a dneska ranno jsem našla na rohošce krtka loví aji krtky:_))šikula moje milovana a ještě dneska jsem ji vytahla takové velké klíště až jsem si myslela že není možné aby bylo tak veliké fuj ale má ho venku :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

25. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na každého jednou řada dojde :wink:
25. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice No tak to docela závidim, že ještě nemáš menstruaci. To bych taky brala. Moje jedna kamarádka to dostala hned po šestinedělí a druhá po půl roce, to je fakt strašně rozdílný u každý.

@petra123 Včera v noci malá nemohla spinkat, tak jsme v noci dřepákovali u koníka a koukala jsem na tvoje album a úplně mě to rozbrečelo. Vzpomněla jsem si jaký to bylo, když i my jsme se snažili a jak najednou jsme na to zapomněli teď když máme Linďulku. Že jsme každej den nemysleli na nic jinýho než na to, že strašně moc chceme miminko a byli jsme z toho nešťastný...a pak ty chvilky radosti, že půjdem na IUI... Prostě mi tě bylo líto...vim, že lítost je na nic, že nechceš aby tě někdo litoval, ale je mi prostě líto, že jsi v takovýhle situaci, že se zatim tomu miminku k vám ještě nezachtělo, že ten svět je tak nespravedlivej. Možná to zní jako fráze to co jsem napsala, ale věř, že tě chápu. Protože pochopit to může jen ten, kdo to zažil a i když nám to v porovnání s vámi netrvalo tak dlouho - "jen" rok a půl - tak ty pocity jsou stejný. Přála bych ti, abys taky mohla držet už toho svýho drobečka v náručí.
25. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Marcel díky moc je to pěkné co jsi napsala ale co hold musím čekat nic jiného mi nezbývá pořad doufám že po laparoskopii se vše obrátí a vše bude v pořadku a nevezmou mi vejcovody a hned se pak povede jako mnoha holkám tady když zase ne tak v listopadu IVF jak našetříme no uvidíme ale pořad ještě pořad doufám že příroda a bůh se smiluje a konečně to vyjde ted třeba tento cyklus ale to si myslím pořad už 4 roky:frowning2:
25. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marsi kamoška kojila víc jak rok a dostala ji myslím po 13 měsících po porodu prvního syna :grinning: to by se mi taky líbilo :grinning:
25. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak dneska jsem se ulila z práce máme hodně naddělané tak jsem využila navštěvu rehabcentra u nas vě městě zeptala se sestry jak a co na mojžíšku tak jsem šla na gyndu pokecala s Dr řekl mi že mam super hlen že máme s chlapem dát tulení a aji zítra a napsal mi žadanku na mojžíšku a příští pátek do CARu jesli bude volno a domluvit se na IVF nebo laparku uvidíme ale pořad doufám a bonus dneska jsem udělala něco pro zdraví a šla jsem s kamoškou na bazen a budem chodit častěji ale super jsem si rozmasirovala zada jak jsem byla stuhla a doufám že to pomůže k mimisku
3. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 To je dobře udělat si radost a trochu se protáhnout :slight_smile:
Já jsem si dneska taky dala do těla. Dali jsme si s Linduškou svižným tempem prochajdu 5 km do města.
3. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Tak to je štreka ja to mam do města 2,5km tak to budou jednou procházky :slight_smile:
3. zář 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to s tim kočárkem strašně utíká. Mě dřív přišla strašná dálka jít jenom do krámu a teď jsem tam za 10-15minut a ani nemrknu :slight_smile:
3. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek