• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
petra123 petra123 ahojky holky tak dneska poprvé na mojžíšce probrli jsme všechno včertně mého zdravotního stavu a vypada to že se do toho pustíme z vervou a holky ted cvičit a cvičit bo říkala že moje svaly by chtěli trochu více protahnout tak ted na nějakou chvíli IVF posuneme a uvidíme na prosinec bych to viděla a nebo na leden chci abych byla v pohodě a jak říka že se mi ani moc nediví že jsem uplně upjata
Jinak dneska jsme se dozvěděla že moje menstruace a ovulace by neměla jít pomalu citět co se tyče bolestí při dane chvíli tak říkala že se toho zbavíme a že bych měla mít pak MS a ovulku bez zbytečnych boletí tak uvidíme je to super fyzioterapeuka je stejně stara jako ja tak si rozumíme super
Tak ted aby to přineslo ovoce

a ve čtvrtek mobilizace kostrče to bude masakr :sweat_smile:
4. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co jaká byla mojža? Taky jsme na ní chtěla chodit už jsme byla i obědnaná, ale nakonec to nevyšlo.
13. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 jj je to super srovnala mi kostrč při mém překvapení se to děla jinak než jsem si myslela ale jinak doma cvičím poctivě ale ted jsem nemocna ale na pár cviků si na chvíli lehnu a zacvičím. :slight_smile:
13. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tk to je super snad to přinese požadované ovoce :wink:
13. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Petro, tak snad M. přinese nějaké ovoce a budeš v pohodě a pak přijde mimi :slight_smile:

Jak se tu jinak máte? :slight_smile:

15. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonisek už by mohlo bo vy už za chvíli budete zadělavat a rodit druhé a ja se pořad budu snažit o to jedno jsme tady doopravdy posledníček z 08 masakr :frowning2: tak by mohla mojžíška něco přínest ale ted ležím jak svi.. hov..na gauči a lečím se jsme nachcipana měla jsem 3 dny nahradní volno a lečím se antibiotiky tak ted asi opět dojde menzes jako vždycky a aby toho n ebylo málo tak příští měsíc prohloubí moji depku 30 narozeniny hold si opět řeknu jedno jsi jalová kráva a život jde dál to je fak deprese :grinning:
15. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to s druhím nebude tak horké ještě chvilku času :grinning:
15. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se o druhé budem snažit za rok a víc...
15. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonisek až za tak dlouho? pročpak ?
15. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla tak další rok v létě :wink:
15. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
_Jako začít se snažit.
15. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, další rok v létě se začít snažit? Nebo už porodit? :D
Já chci jít do práce, dát si oddych a pak znova :slight_smile:
15. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snažit se kdyby rodit tak to bych už měla pomalu co dělat :grinning:
15. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už je nějakej ten pátek dosnaženo :dizzy_face: a spíš čekáme, hlavně jak se spolu sourozenci popasují :slight_smile:
Tak budu držet palce ať ta mojžíšovka zabere a je ti fajn :wink:
15. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dát si oddych od dítěte jít do práce a pak si dat oddych od práce a mít repeté jo ? :grinning: A už ti ho vezmou ve školce nebo tak ?
15. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy jé tak to super moc moc gratuluji :slight_smile:
15. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už by jsi pomalu na to rození měla zpoždění :sunglasses:
15. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co jde to?

My máme po kontrole na kardiu a dopadla dobře tak snad i nasledné nám budou přinášet jen samé dobré zprávy :slight_smile:
28. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 tak to je paráda, moc vám to přejem po tom co jste už překonali, máte hádám to špatné vybrané a teď už jen samé dobré věci do život, však si to ta vaše bojovnice pořádně zaslouží :dizzy_face:
28. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jak se vám daří?
@sonisek Soni ještě pořád nezkoušíte bratříčka, nebo sestřičku?
@petra123 Péťo a co ty, mojžíška je dobrá, pomáhá ti? Já jsem se k tobě zase přidala, mrcha už došla, takže se snažíme na novo, uvidíme kolik let to bude trvat tentokrát :unamused: . Ale dřív jak ty těhotný být nesmím, takže honem, honem, ať můžeme mít sestřičku nebo bratříčka :wink:
@misicka455 A co holky, už je ti Miško líp? Četla jsem, že Verunka se snaží chodit, to je sranda viď, Michálek si taky hraje na horolezce :grinning:
@mataharyy A jak se má těhulka? Už víte jestli to bude holčička, nebo chlapeček?
21. lis 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Veru se snažíá chodit je to sranda, ale sranda už nejsou ty pády :grinning:
21. lis 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice mám se výborně, až na některé neduhy, jako záda v háji a tak :grinning: Jo víme ve čtvrtek jsme byli na 3D a potvrdilo se to co říkal doktor už na kotrole, je to kluk jak buk a i ukazoval a netrefit se je nemožné, takže dumám jak zařídit chlapečkovskej pokojík, kterej se chystáme tvořit na jaře. Adrián má teda jasno "auto!!" :grinning:
21. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak velká gratulace k chlapákovi :slight_smile:
21. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicko děkujem :slight_smile: A co u vás? vše v pohodě, koukala jsem na FB jak je malá velkáá, už :dizzy_face:
21. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo roste mi před očima :grinning: Tuk tuk teď máme zatím dobré období :wink:
21. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, moc na vás myslíme :slight_smile:
21. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že Peťá má novou fotku v profilu moc pěknou :slight_smile:
21. lis 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice jj mojžíška v pohodě jen to trochu zanedbavám ale opět se do toho musím vrhnout jesli vše půjde jak má tak v unoru IVF konečně tak se už začínam bát jak to dopadne bo jak chodím na jedno téma tak asi 30 bab otěhotnělo 6:frowning2:tak se bojím tak ted tam moc nechodím at se tím moc nezabývam ale snažíme se pořad normalně ted jsme opět dostala ms tak žadný uspěch no nevím včem může být už kuwa problém fakt už nevím????
21. lis 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 Miško jo mám ale nic moc samofotitelka :grinning:
21. lis 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti do žadného tématu nechoď nemysli na to a ono to příjde to IVF určitě výjde prostě musí .
21. lis 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek