• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Petro, hlavně nezoufej předem to ti nepomůže. Hlavu vzhůru a směle kupředu :wink:
21. lis 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc jen aby to konečně vyšlo pač fakt tady zůstanu jediná bez mimiska :frowning2: holky ja chci trochu toho štěstíčka konečně aspon jednooo prosím bože proč jááá jsem asi moc chytra pač jak se dívam poslední dobou na maminy s kočarky tak buď to neumí napočítat do 5 nebo jsou to trosky a ja jsme normal a nic prostě nic 33 měsíců niic :frowning2:
22. lis 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 No je fakt že ještě když jsem bydleli v Praze a viděla jsem maminu tak v osmém měsíci jak pálila jednu od druhé, nebo hlku s kočárkem co se sotva držela na nohou... bylo mi dost zle :astonished: Ale tím se nesmíš trápit, to by jsi se zbláznila :wink: A neboj taky se zadaří hlavně nezoufat a dopředu nestresovat :slight_smile:
22. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Maty ale tobě je 22 a mě 30 u mě zoufalství je na místě jsem prostě nezoufalejší a nejneštasnější holka pod sluncem ale je hlavní že tobě se povedlo :wink:
22. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 tobě se taky povede, neboj :slight_smile: A kvůli věku se netrap, moje máma má z "druhé várky" dvě děti jedné ségře je pět, druhé bylo v září dva... No a teď jsem se dozvěděla že naše sousedka (je jí 43) je taky těhu :wink: Takže jak říkám nezoufat
22. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petra123 Já ti rozumím. Nejhorší na tom je ta nejistota, dokud člověk to dítě nemá, tak neví, jestli ho vůbec někdy bude mít a to mě na tom všem vadilo nejvíc. A taky člověk přemýšlí jinak, když už jedno mimčo má. Před Michálkem jsem byla nešťastná. Říkala jsem si proč to tak nejde, co když se to vůbec nepovede. No a teď si říkám, chtěla bych ještě jedno miminko, ale když se to nepovede, tak to nebude konec světa, mám Michálka. Ale musíš pořád věřit, že se to povede. Třeba fakt potřebujete jen to IVF, a když jdete v únoru, tak je docela dost možný, že za rok budeš touhle dobou na sále rodit svoje miminko, nebo třeba dvě :wink: Nepřestávej věřit tomu, že jednou se to povede, protože se to musí povést. :wink:
22. lis 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice
@mataharyy jj holky díky moc kéž bych měla v naruči už svoje mimisko ale jak jste napsaly nestracet naději je to jediné co mě drží nad vodou ale zoufalství je moje druhé jméno :frowning2: jo věřím že to jednou vyjde ale bojím se že možna v jiném životě a ne v tomto :frowning2:
23. lis 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 nesmíš na to kukat tak černě, mě když tehdy řekl doktor že nikdy nebudu mít vlastní děti tak jsem z toho byla v háji a když mi manžel řek a co tak si nějaké adoptujem, tak jsem to přestala tak nějak řešit a koukni dítko je :wink: Ono nic není tak horké a když vás čeká to IVF, tak ještě není nic ztracené... a kdo ví třeba se tak upneš k tomu IVF že se do té doby zadaří :wink:
23. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je taky pravda, já jsem se upnula k IVF a najednou byl Michálek v bříšku :slight_smile:
23. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím že psychika je v tomto případě strašá potvora... :wink:
23. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťi e nám rodí co když už mimča máme_? Ale fakt jak holky píšou někdy byvá jen problém v hlavě a ten je kolikrát horší než nějaký problém zdravotnický. Takýe začít myslet pozitivně a pak to musí jedině pozitivně dopadnout. Budem držet palečky.
24. lis 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu tak tedy příští rok budu myslet jen na to že to prostě musí vyjít a není boha ja nechci být pořad tady poslední :frowning2: ja už chci taky miminko :astonished: ale chran bůh že to nevyjde tak už nevím co bude ale jak říkate myslet pozitivně :wink:
24. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj myslet pozitivně a začni ted hned
24. lis 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby se vám chtělo kliknout na ten odkaz a dát hlas budu ráda , chtěla bych nějakou hračku pro vEru

http://www.zabody.cz/?u=2-400

díky
28. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Krásného Mikuláše všem a nazmrzněte u nás teploměr ukazuje mínus 10 :astonished:
5. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné vánoce a štastný nový rok
22. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oslavíme Silvestra,
jak se sluší, patří.
Napijem se, nacpeme se
klidně za dva, za tři.
Druhý den je Nový rok,
uděláme správný krok,
když si dáme předsevzetí
- býti šťastný celý rok.
PF 2011
31. pro 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:)

Jak se vede??

Koukám, že bude další přírůstek :D
27. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Romi nás předběhla, al ejá tedy zatím ani druhí neplánuji min rok :grinning:
27. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Holky
ale za chvilku tu bude určitě další, viď Péťo
27. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, gratulace veliká :slight_smile:
27. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice íš něco co mi nevíme ?
28. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško no jasně, Péťo určitě v únoru taky otěhotní :wink:
28. led 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak u nás situace je taková že malého přemlouvám že má ještě čas a musí vydržet alespoň do konce února, ale moc se mu nechce :sweat_smile:

@petra123 Neboj, pak už budou mít všichni okolo "velké" děti a tobě budeme závidět miminko :wink: A letošek to jistí :slight_smile:
28. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak vidím že opět se to tu rozrůsta je jak vám zavidím že vám to jde samo ani nevíte jak :frowning2: ale ja už stimuluji jmám dlouhy protokol a doufám modlím se at to vyjde konečně aspon jedno dítko at mam ale at se konečně zadaří bo už fakt nevím kde jsme defektní :frowning2:
4. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy No jo ale nejhorší je že už mě to čekaní nebaví :frowning2: je to dlouho leze mi to na mozek mam strach jesli to nevyjde že mě jednou chlap kopne do řiti že jsme jalova a najde si jinou která mu dítě dá bez toho co ted musím zažívat já je mi 30 a nic prostě nic jsme neschopna mít dítě a nechápu proč všichni mají jen ja ne :frowning2: nechci mít dítě ve 40 chci si to malé užít a ne že budu mít 60 a moje dítě bude mít zbídou 20 let :frowning2: mam stoho uplně deprese ale ted doufám že se to změní a konečně mi bůh dá aspon jedno dítko zdraví a moje víc nechci už v životě :frowning2:
4. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 Nezoufej :wink: Chápu že je to na palici a to okolní množení moc na náladě nepřidá, ale neboj zdaleka nejsi jediná a většina se k mimču dopracuje :wink: A jak jsem psala letošek je zlomovej a jistí to... Hlavně věřit a nestresuj, chlap tě neopustí a vůbec takové blbosti nad nima nedumej to už ti vůbec nepomůže. Hlavu vzhůru a vytrvat, budu na tebe myslet a držet palce ať se velmi brzo dočkáš :wink:
5. únor 2011 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 kdy valíte na ivf? Budumoc moc držet palečky .
5. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy jj jen doufám a modlím se i když mi to nejde:slight_smile:)bo nejsem věřící ale prosím boha at se už nademnou slituje :frowning2: aspon jedno dítko at mi dá ty už čekaš druhé jak ja ti tiše a vám všem holkám zavidím že máte už dítka u sebe nebo pod srdíčkem :frowning2:

Miško do konce měsíce unora bych měla vědět jesli jsme těhu nebo ne
5. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 Do konce měsíce, tak to budu moc držet palce :slight_smile: a řekli vám v čem je zádrhel, nebo je to "bez příčiny". Hlavně nezoufej, vše se v dobré obrátí, uvidíš :wink:
5. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek