• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
@mataharyy mam neprůchodny jeden vejcovod a druhy je stěží průchodny chlap v pohodě. :frowning2: a díky za držení palečků
6. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 No i to je dobré, že víte kde je zádrhel první krůček :wink: Navíc teď jen plna elánu, třeba se do konce měsíce dovíš že jsi těhu a bude po zármutku :wink:
6. únor 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy jj kéž by :frowning2:
6. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to celej únor budu držet palečky :wink:
7. únor 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauyk holky tak dneska je pro mě smutny den vše špatně posouvam se na další měsíc bo špatně jsme reagovala na synarel spíše vůbec syranel by měl utlumit vaječníky ale on vůbec nezabral tak produkoval folikuly měla jsme tam jedno 12mm tak zase nic dostala jsme prašky abych dostala kramy přesně jak mam tak a další měsíc prí zkusíme krátky protokol tak uvidíme :frowning2: jsme smutna sklamana a je mi do breku hold ja opravdu štěsí nemam :frowning2: :frowning2:

@misicka455 až v březnu můžeš držet :frowning2:
7. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak budu dret v březnu a to už půjde samo :wink:
7. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra123 dobré ránko holky

Tak dneska jsme začala stimulovat na krátký protokol dneska už mam vztřik do nosíku Syranel a zítra to začína rano fostimon a večer puregon.Jsem zvědava jak to dopadne dneska jsme volala do Caru na objednaní na krev na infekce s chlapem.Jinak co se tyče menzes opět teskně hoří niagara
25. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 Tak držím všechny čtyři :dizzy_face:
25. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 taky držíme packy :wink:
25. únor 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petra123 Péťo ty jo, tak už je to tady, přeju ti, ať tvoje tělo hezky funguje, ať dojde k oplodňování, a´t bublinky hezky rostou, ať se udrží a ať se ti na konci roku narodí alespoň dvojčátka :dizzy_face:
25. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 Peťo, myslíme na vás, ať to dopadne co nejlíp, budeme očekávat pozitivní zprávy.

@spagatice A jak se cítí naše těhulka? :slight_smile:
25. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcelkap Marcelko momentálně to jde :wink: , neni mi až tak špatně, před pár dny to bylo fakt hnusný, měla jsem blbou náladu, bylo špatně, do toho Mišák zlobil. Ale co, už je líp :wink: Akorát začínám mít trochu strach, ve čtvrtek jdu konečně znovu na kontrolu, tak jsem zvědavá, co se dozvím. Byla jsem u doktorky zatím jen jednou :sweat_smile:
25. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice Tak ať je na kontrole všechno v pořádku a ať Míša moc nezlobí.
26. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
@marcelkap Díky, kontrola dopadla dobře, akorát mám nižší PAPP-A, tak uvidíme, jak dopadnou trpl testy.
@petra123 A jak vy pokračujete?
10. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak první IVF nevyšlo ted hned jdeme na KET tak budu doufat pokud to nevyjde tak to balím a seru na to hold nemam štěstí a asi mi není dáno mít děti 6 let marně bojuji at mam dítě a nic prostě nemam štěstí:frowning2:
27. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petra123 Péťo tak to je tedy fakt smůla :frowning2: :angry: . Kamarádka jde zítra na odběr vajíček na třetí IVF, které zřejmě proběhne s dárcem.
A KET je vložení mrazáčků do dělohy??

Jo a jinak jsem chtěla napsat, že triply dopadli negativně, tak snad bude prcek zdravý. Patnáctého jdeme na 3D ultrazvuk, tak možná už budeme vědět, co čekáme :dizzy_face:

@mataharyy A jak si vedeš ty? Vymazala jsi z profilu, že jsi těhotná, tak ani nevím, jaký jseš týden :wink:
27. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice jéé tak to moc gratuluji že vše je v naprostém pořadku jen tak dál.A nestraš 3ivf to bych na to neměla už ted jsme před krachem :frowning2: ted to musí vyjít jinak mě trefí mam strach že jsme fakt vadna a neschopna otěhotnět jsme uplně na nic. :frowning2: jak vše zavidím že to vyjde bud normalně nebo IUI nebo IVF a ja pořad nic furt nic 6 let čekam jak idiot na zazrak a nic :frowning2: už mě to sere ani vlasně nevím proč jsme potom na tom světě n nic :frowning2:

JJ KET je z mražačku
27. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice Gratuluji k triplům :wink: Já už jsem 40+2 zítra jdu na kontrolu a mám nástup na vyvolání :confounded: takže skáču metr dvacet :rolling_eyes:
@petra123 Je tak to mě moc mrzí :frowning2: A budu moc držet palce ať klapne :wink:
27. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petra123 Péťo rozhodně nejsi na nic, ani jedna tu nejsme jen proto, aby jsme rodily děti přeci. Všechny se musíme naučit žít život samy za sebe. Jenom proto, že mám dítě, neznamená, že za dvacet let nebudu sama. Mě tahle představa hrozně děsí. Na druhou stranu stále myslím na to, že se k dítěti nesmím upínat. Moje máma se na nás upnula hrozně. Teď se cítí dost sama, nemá žádné kamarádky, žádné zájmy. A to je hrozný. Vůbec si nedokáže život užívat. Tak k čemu to je, že měla 3 děti, o které se x let starala a te´d se cítí sama a na odpis?
Já věřím, že vám se to jednou povede :wink:, přeci jenom ještě nějaký čas máš. Ale ty peníze za ivf, to je fakt hrůza :frowning2:. Na čem ztroskotalo to IVF? Neudrželi se? Kolik jste si jich nechali dát?

@mataharyy Ty jo, tak to už jsi dost :slight_smile:, to vyvolání ti nezávidím, mě začli vyvolávat ve čtvrtek a malej se narodil ve středu :unamused:. No ale nějak ven musí, tak držím palce :slight_smile:
27. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice Jo na to se "těším" já ho přemlouvám vším možným už od pátku a nic, tak chci vidět jak pochoděj doktoři, prostě se mu ven nechce a mám dojem že ani tableta ho neukecá :grinning: Ale co už ono to nějak bude, navíc se těším tím že jsem otevřená víc než když jsem odjížděla do porodnice s prvním, tak třeba to bude rychlovka :sunglasses:
27. bře 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mataharyy Ahoj, moc gratuluju k chlapečkovi :slight_smile:
4. dub 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy jé já taky moc moc gratuluji
4. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkujeme :slight_smile:
4. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co taky nejaké novinky?
16. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak kde se flákáte :slight_smile: . Jak se máte, co děláte?
25. črc 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každého asi něco zaměstnavá tak není přes prázniny čas :grinning:
26. črc 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my intenzivně pracujeme na druhým prckovi :slight_smile:
1. srp 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my se intenzivně a trochu doufám že ne konečně marně pořad snažíme a prcka a doufám že to konečně vyjde :frowning2: jinak doufám že ty @spagatice budeš mít pohodovy porod a @marcelkap a vám se brzy zadaří ne jako nám :wink:
1. srp 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petra123 Péťo děkuju :wink: , už bych to chtěla mít za sebou. Já na vás každou chvíli myslím, aby si k vám to miminko cestu našlo. Možná je ještě brzo to řešit, ale nepřemýšleli jste o adopci?
@marcelkap Tak to vás baví ne, takové intenzivní snažení :grinning: .
1. srp 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my si uživáme s Veru prázdniny :wink: A třeba se časem taky přidám do intenzivníhi snažení :grinning:
2. srp 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek