• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
autor
Tak to já tedy intenzivní snažení přenechávám vám všem. Mě už to stačilo :grinning:
3. srp 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice copak třetí nebude :slight_smile: ?
4. srp 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misicka455 Jo Miško a pak čtvrtý a pátý :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice teda ty si troufáš :slight_smile:
5. srp 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jak žijete?
Našemu Víťulkovi jsou už tři týdny :confused: . Teď jsou oba s Michálkem nemocní a manžel taky, tak máme doma veselo :sweat_smile: .

Péťo co nového u vás?
Soni a u vás? Nechtěl by Tomík sourozence, nebo už se těšíš do práce?
Marcelko je mi líto, co se stalo. Přeju vám, ať se brzo zase zadaří a ať dojdete až do zdárného konce :wink: .
Mataharyy a jak vy bojujete? Malému už bude půl roku viď :confused: , hrozně to letí :slight_smile:
24. zář 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice Ahojky, děkuju. Je to teď blbý, ale věřim, že to bude zas dobrý. Ještě že máme doma tu naší prďolku, asi to beru trochu líp než kdyby se to stalo poprvý.
24. zář 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcelkap Jo člověk nemá už tolik času o všem přemýšlet, když má doma ty raubíře viď. A teď je to hodně čerstvý, ale určitě bude zase dobře :wink:
24. zář 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
tak u nas snažení jo dá se ,chlap se trápí že nečekame mimi a ja začala chodit do školy na nastavbu podnikaní tak plna hlava učení a stejnak nic neumím.
@spagatice gratuluji k Vitečkovi ani nevím že se narodil:slight_smile:omlouvám se.
JInak u mě nic nového.
26. zář 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petra123 Ty jo Pé´to to jsi tedy frajerka, že jsi se pustila ještě do studia :wink: . Já jsem tak ráda, že mám ty školy za sebou :sweat_smile: . No jo taky jsem tam tvrdla celkem 18 let :sweat_smile: :grinning:
A netrapte se, život je prostě svině no. Dneska jsem se dozvěděla, že sestřenice, která konečně ve svých 34 letech otěhotněla a je v 10 týdnu půjde na potrat, protože miminko nemá srdíčko :cry: . No a ještě jednu věc jsem se dozvěděla a to je mnohem větší hrůza. Když jsem ležela v porodnici, tak tam se mnou byla jedna holka (27 let, prvorodička). Měla špatné jaterní testy a byla ve 37 tt. Tak jí vyvolávali porod. Začali o den dřív než u mě a porodila o den později, než já (3.9.). Porod měla hodně těžký, malou museli vytáhnout kleštěma :pensive: . Malá na tom nebyla moc dobře, hrozně zežloutla. Asi za čtyři dny ji převezli do Ústecké nemocnice s podezřením na infekci na srdci. 15.9. ta holka psala mojí známé, že už jsou z nejhoršího venku, že jen musí vyčistit malé krev od těch všech léků apod. No a 16.9. holčička zemřela :cry: :cry: :cry: Stejně staré miminko jako náš Víťulka.
26. zář 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice jj jak píšeš život je sviňě a s holčičkou je mi to moc líto :frowning2: a s tovoji sestřenicí to je neštěstí :frowning2:
29. zář 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice to děs :pensive: Jak jsme teď byli v praze na pohřbu, tak kamarádce se narodil chlapeček, v těhu vše v pohodě a šest hodin po porodu zemřel na srdeční vadu, tak to byl takovej tejden :unamused:

No a z veselejšího soudku, válčíme jak se dá, ještě mám HA na čtyři měsíce a pak asi půjdem na třetí :grinning: , když už mohlo bejt a nedopadlo to tak začneme raději dřív :sunglasses: V pátek jsme byli na kardiologii s mladým, bylo mu přesně půl roku, kdy má mít dvojnásobek porodní váhy, tak jsme se s doktorem zasmáli že už má kilo nadváhu :grinning:

Jináč moc gratuluji k Vítkovi a omlouvám se za opoždění, ale nějak se tu nezjevuji, když je venku tak pěkně :sunglasses:
3. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice Ježiš to je hrozný s tou holčičkou. To si fakt nedokážu představit. To je nesrovnatelně horší než potratit v 10.týdnu - jako švagrová i já :unamused: Mě utěšuje to, že jsem mladá a že si zvládneme udělat ještě spoustu dětí klidně :slight_smile:

@mataharyy Ježiš to je hrozný, s těma miminkama...a pak jak do 12.týdne se nemá řikat o těhotenství, že to je rizikový, můžeš potratit...a ono se může stát cokoliv kdykoliv. I když se miminko narodí. To je fakt něco strašnýho potom ale.
Jé, tak pěkný rozhodnutí pořídit si dalšího prcka :slight_smile: My jsme to říkali zrovna o víkendu...chceme taky 3 a vzhledem k tomu, co se teď stalo, tak jsem řekla, že třetí budu mít radši rok od druhýho než nemít vůbec.
3. říj 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tři děti jo :confused: , to jste frajerky :wink:
3. říj 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice V dnešní době spíš blázni :grinning: Ale já prostě CHCI! :grinning: Asi si musim vykompenzovat to, že jsem jedináček.
3. říj 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap tak já chci čtyři, manžel se na to moc netváří (zatím :grinning: ), ale minule pod vlivem alkoholu byl i přístupen debatě, tak uvidíme. Tak, tak raději brzo než vůbec, u nás to bylo takové že malej neměl ani čtyři měsíce a // tak dva dny jsme z toho byli v háji, pak jsme se začli těšit no a za tři dny bylo po radosti, tak jsme si to obrečela, ale naštěstí to bylo tak že mě minula nemocnice, tak nad tím zpětně ani nijak nepřemýšlím... Ale to s tou kamarádkou bylo fakt krutý, zvlášť když jsem tam byla s tím miminem, jenže jsme jeli na pohřeb strýčka, tak to bylo fakt na pytel týden... Jenže to je to že ona se strašně dlouho snažila, pak se těšila a pak toto, a navíc je už (ne stará), ale starší je jí tuším kolem 45, tak se bojí že to znovu už neklapne a bylo to fakt hrozný, to nikomu nepřeju zažít :cry:
3. říj 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice počkej přejde poporodní hůů a taky začneš dumat :grinning:
@marcelkap tak co si teda kompenzuji já? Mám čtyři sourozence, plus dva vyvdaný a teď další čtyři potencionálně vyženěný :grinning:
3. říj 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy NO já bych taky klidně i ty 4, ale zatím zůstáváme u tří :slight_smile:
On asi v první chvíli je to šok, že bys byla těhotná, když malýmu byly jen 4 měsíce, ale pak ti to bylo líto, viď? Takže jsi potratila samovolně? Buď ráda, žes do nemocnice nemusela.
3. říj 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Tak u tebe je to třeba zase naopak - že jsi na tolik dětí zvyklá a chceš to taky :slight_smile:
3. říj 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Líto mi to bylo, jeden den jsem si to obrečela a pak to dál neřešila, bylo to tak rychl za sebou že jsem se nestihla adaptovat pořádně ani na jednu situaci, tak v tom byla výhody a navíc to bylo ve velmi ranném stádiu, tak díky tomu jsem se vyhla té nemocnici, za což jsem vděčná, to by asi bylo podstatně horší, jak na psychiku, tak na to ostatní...
No těžko říct, já vyrůstala se dvěma sourozencema, další sestra se narodila když mi bylo sedmnáct a ta poslední je o osm měsíců starší než (její synovec) Adrián, takže s těma už jsem dá se říct nevyrůstala, když jsem se v šestnácti odstěhovala :grinning: Ale já vždycky chtěla hodně dětí, a kdyby situace byla jiná a bankovní účet podstatně tučnější, tak by nebyl důvod váhat, ale v téhle situaci je to hodně o tom co se dá zvládnout finančně... :frowning2: Ale tři je "špatnej" počet, vždy je pakt dva na jednoho... když jsou čtyři, tak je to vyrovnanější (to je můj argument, zatím moc neuspěl :grinning: )
3. říj 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Když máš doma jednoho prcka, je to mnohem jednodušší se s tim vyrovnat.
No argument zajímavej. Joo, taky bych chtěla zázračně zbohatnout, postavit velkej dům a mít tam těch dětí aspoň 5 :grinning:
3. říj 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap No tak zázraky na počkání, nemožné do tří dnů... :grinning: Tak dům máme, jen teda patří ještě dvacet osm let bance :grinning: No však uvidíme co bude až na to přijde, teď máme doma dvě někdy v únoru vysadím HA a pak děj se co děj, snad to klapne a vše bude v pohodě a jestli bude i čtvrtý, na to je ještě dost času, na přemýšlení a počítání :sunglasses:
3. říj 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy No tak já bych v tom únoru mohla taky začít těhotnět, ale s druhým :slight_smile: Jo, na to čtvrtý fakt času dost.
3. říj 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap No tak uvidíš :slight_smile:
4. říj 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky , vy jste dobrý tři a více dětí :astonished: :astonished: To já hodně zvažovala jestly vůbec jít do druhého :confused:
4. říj 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy a co bylo máte se srdíčkem, že chodíte na kardio?
4. říj 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap je mi líto co se stalo, ale tím ti asi nepomžu to řiká každej co :unamused: Tak hlavu vzhůru , přiště to výjde. Já jsme si tím prošla před Veru a časem zapomeneš :wink:
4. říj 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 Díky :slight_smile: Já myslim, že když se to stane před prvním dítětem, tak je to horší, takhle nemám tolik času na to myslet.
4. říj 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap jj to je asi fatk, přece jen doma jedno dítko máš tak se snaději zapominá :wink:
4. říj 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 Tak já měla vrozenej defekt síňového septa, takže hlavně asi proto nás hnali na kardio, ale malej má nějakej šelest, ale po porodě byl OK, takže je to nejspíš jen změnama, že to prý bývá u malejch dětí časté tak uvidíme co a jestli vůbec z toho něco bude, byli jsme teď v pátek a na další kontrolu jdem až v roce, takže to není naštěstí nic vážného a jak u vás válčíte se srdcem? už pohoda?
4. říj 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek