• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
@mataharyy jj valčíme se srdcem , jak to byvá jednou je líp jednou hůř , ale zatím se držíme doufám, že nám to vydrží co nejdéle než bude potřeba operace.
4. říj 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 tak držím palce ať máte klid :wink:
4. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady jsem nebyla ani nepamatuju. Asi tím, že na Koníka už nějak moc nechodím a hlavně chodím do práce na dvanáctky, ve volnu jsem doma s malým, takže pořád něco...O druhé jsme se snažili, ale teď jsme zase přestali kvůli práci, ale už by se nám zase hodilo čekat další, takže uvidíme, co vůbec bude.

Novým miminkům gratuluji k přírůstkům. Mišičce gratulko k těhu. Peti, co u vás, jak to jde? Dobré zprávy budou?

My byli minulý týden na operaci s pupeční kýlou a malej to zvládl na jedničku. Měla jsem z toho strach, ale bylo to naštěstí v pohodě.
17. říj 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonisek ahojky tak u nas nic pořad čekám na zazrak:frowning2:
@misicka455 miško ty jsi těhu gratuluji super :slight_smile:
18. říj 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 Gratuluji :dizzy_face:
@sonisek fí ha ty už pracuješ a rovnou dvanáctky...
U nás je domluveno, někdy po novém roce jdem zkoušet třetí, tak uvidíme :grinning:
19. říj 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru, vy jste blázni :D
19. říj 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonisek a to chci čtyři, jen tam už to není tak jisté z druhé strany :grinning:
20. říj 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
13. lis 2011 ve 14:08 • misicka455
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
13. lis 2011 ve 22:59 • misicka455
Všm pěkného ježucha a vánoční svátky .
25. pro 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkného silvestra a šťastný Nový rok
31. pro 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jak se vám vede? U nás dobrý, prostě blázinec :slight_smile:
4. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak tady se letos vůbec nic neděje, ozvěte se, jak žijete a co je nového :slight_smile:
@misicka455
@mataharyy
@sonisek
@petra123
23. črc 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice Ahoj, no u nás se děje kde co, v sobotu se zase ze Slovenska stěhujeme do Prahy, takže je veselo a nevím kde mám hlavu :sweat_smile:
23. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mataharyy Jak to, to je docela dálka ne :slight_smile: , vy už jste v Praze bydleli? A těhotná ještě nejsi?
23. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice No v Praze jsme bydleli, na Slovensko jsme se stěhovali před tři a půl rokem, no a teď jdeme zase zpět, jen je komické že to víme ani ne týden a v sobotu odjíždíme :grinning:
23. črc 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky u nás klasika :slight_smile:)) Ondrášek je hodné miminko, ale strašně nás trápí koliky :frowning2:(( už jsem vyzkoušela snad všechny mlíka na trhu a nic nepomáhá tak jen vydržet a časem se to zlepší , ale už je to na moje nervy.
24. črc 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mataharyy Tak to je tedy trošku víc narychlo :confused: :grinning: , jak se to dá zvládnout a ještě s dětmi?

@misicka455 Miško, moc dobře vím, o čem mluvíš. Já jsem to naštěstí mohla trošku ovlivnit díky kojení, ale stejně často brečel. No a ještě teď se večer občas s brekem probudí. :unamused:
25. črc 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice Jo, je to fofr a s dětmi... Ani mi nemluv, mám hlavu jak pátrací balón, nervy v kýblu a už se těším až budu sedět ve vlaku a všechno bude jedno :grinning:
25. črc 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravím a jak jsem na Konovi dlouho nebyla, tak ani nevím, že Mišička má už druhé, tak dodatečně gratuluju a snad už bude u vás vše ok - teď jsem si četla tvé album, mazec :( Hlavně, ať jsou dětičky zdravé!!

No já nevím, co víte, nevíte...Ale od Vánoc bydlím s Tomíkem u našich u Plzně, manželos si našel jinou se kterou bydlí v našem bývalém bytě a čekaj spolu díte :( Ani nejsme ještě rozvedení.
Já dělala v Praze v KFC, ale naštěstí mi přesunuli do Plzně,t akjsem byla ráda a teď už dělám shift manažera - takže jsem vedoucí směny plus produkt manažer - takže mám na starost veškeré objednávky masa, zeleniny, a všeho no :slight_smile:
Malý se tady dostal do školky, takže od září už jde :slight_smile: Na jednu stranu je to pořád pro mě psycho, ale zase tady je u našich dobře - v baráku, zahrada, bazén, svatej klid :slight_smile: Do Plzně to mám hodinu autobusem, nebo tak 45 minut autem. Co je taky pokrok, že už jezdím autem, dřív jsem se docela bála, ale teď musím do práce občas autem jet, takže jezdím přes Plzeň jak fík :slight_smile:
No během toho půl roku jsem měla dva přítele, vždy na dva měsíce, ale prostě to po čase nebylo to pravé ořechové - spíš mi pak přišel na mysli manžel a prostě jsem psychicky byla v prdeli.
Malý je teď s tátou u babičky a já mám volný víkend, takže vegetím a užívám si klídku, ale už se těšěím až maelj zítra zase přijede :slight_smile:
No tak se mějte a napište, jak se máte :slight_smile:
4. srp 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sonisek No Soni to si děláš srandu ne :confused: . To je mi líto. Já čumím jak puk, to jsem vůbec netušila. Vy jste vždycky vypadali podle fotek jako dokonalá rodinka :confused: . Ti chlapi jsou fakt neskuteční :rolling_eyes: Ještě že máš tak skvělý rodiče :wink: . A neboj chlap určitě taky časem přijde, možná je ještě moc brzy, ale chápu, že by se nějaký hodil už te´d :slight_smile:
4. srp 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice No tak víš, co, já to nikde nerozebírala a jak sem na Koníka už moc nechodím, tak jsem to neměla potřebu ventilovat...a na facebooku už vůbec ne :D :DAle když jste sem zase psaly, tak jsem si řikala, že taky napíšu :D
No holt se stalo, to je život...někdy jsem ráda, že s ním nejsem, ale na druhou stranu mi přijde, že i když je blb, tak prostě se mu žádnej jinej nevyrovná...tak v červenci bycho měli 5 let od svatby, no nestalo se...a byli bychom spolu 6 let a to toho člověka znáš, zvyklá jsi na něj a teď tohle...no zvláštní no...a to jsme se minulý rok touhle dobou snažili o druhé, když to 4 měsíce nevycházelo, takjsme se na to vyprdli, že kdyžtak bude dítě dýl...tvl, ještě že jsem neotěhotněla, tonevim co by bylo...on mi řekl, že samozřejmě by byl se mnou, ale kvůli dětem? Jako kvůli dětem nemá cenu s tím chlapem být...teda pokud je opora v rodičích atd. To nikdy nebude nikdo spokojený a šťastný. Martin si malého bere jak může, teď je bez práce, takže tak nějak no...i tchýně si malého bere na chalupu, měla dovču, byl tam týden, teda byl týden u táty a pak týden u babi, takže jsme měli vegáč a pak jsem se na něj už těšila.
7. srp 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

no já jsem dlouho nenakukovala a teď tedy taky čučím jak puk :astonished: @sonisek no jo nejhorší je naučit na někoho jiného, jak se říká zvyk je železná košile... Ale neboj, však on se objeví ten pravej, hlavně neztrácet optimismus :wink:

Jináč u nás je taky pár změn, prodáváme dům na Slovensku, přestěhovali jsme se od mé matky, pač to fakt nešlo, no a polovině března čekáme třetího kluka, tak je veselo :grinning:
25. lis 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mataharyy Ahoj, gratuluju k těhotenství :slight_smile: , třetího kluka, tak to bude i to čtvrté ne? :slight_smile: Kdy máš vůbec narozené první dva? Nějak si to nepamatuju :sweat_smile:
25. lis 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spagatice No manžel se na čtvrté netváří, tedy přesněji řečeno je kategoricky proti :grinning: :grinning: První dva, no jeden je začátkem dubna, dva roky na to koncem března druhý, no a po dvou letech v březnu třetí. Jsem asi plodná jen jednou za dva roky v létě :grinning: :grinning:
25. lis 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky, všem vám přejeme krásné Vánoce, šťastný rok 2013,
@mataharyy tobě hodné děti a pohodový porod :slight_smile:
@sonisek tobě nějakého hodného chlapa, který bude mít rád tebe i Tomáška :wink:
@misicka455 tobě také hodné děti a hlavně zdraví pro Verunku :wink:
@petra123 a tobě to miminko :dizzy_face:
25. pro 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spagatice děkuji moc tobě taky hlavně zdravíčko v rodině ě hlavně pohodu u mě to jednou možna vyjde:frowning2:

Holky jinak všem taky krasny Nový rok 2013 :slight_smile:
26. pro 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spagatice @sonisek @misicka455 @petra123 Holky jdu na skok popřát klidný závěr tohoto roku a šťastný start do toho dalšího, ať se vaše přání splní a ať jste všechny šťastné a spokojené.

Prostě a jednoduše, v roce 2013 ať vás potká jen to nejlepší :wink:
31. pro 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky všem přeji taky krásný ten Nový rok 2013.
1. led 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek