Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
sonisek
16. led 2013
Ahoj holky, přeji vám krásný nový rok a snad bude vše v pořádku u vás 🙂
U nás to celkem jde, samá práce jsem..Tomík celkem ok, s tátou se vídá v pohodě. V unoru jedu na soud, tak snad uz to bude posledni tecka, uvidime...Chlapa zatim nemam, nebo teda napul asi 😃 Ale je to takove prapodivne...jsem vlastne rok pryc a je to takova pohodicka jen s malym, nemusim se starat o chlapa 😃 Ale jelikoz se ex uz narodilo druhe dite, tak jsem mela chvili depky....no nic 😃
mataharyy
17. led 2013
@sonisek Tak budu držet palce, ať ti to s tím chlapem vyjde i na tu druhou půlku 😉 😃
spagaticeautor
8. dub 2013
@mataharyy Tak já tady čekám na zprávy a nakonec se dočtu, že už to máš za sebou 😃 , gratuluju k prckovi 😉
mataharyy
8. dub 2013
@spagatice Jo, jo už bez mála dva týdny máme doma dalšího kluka 😃
misicka455
9. dub 2013
@mataharyy gratulka 🙂)
mataharyy
9. dub 2013
@misicka455 Děkujeme x-)
sonisek
9. črc 2013
ahooooooooooooooooooooooj
misicka455
10. črc 2013
Ahoj 🙂)))
sonisek
10. črc 2013
jak se mááátéééé? 😃 Jsem tu předevčírem pročítala diskuzi v době těhotenství atd...joo, vzpomínky 🙂 U mě jinak celkem vš ok...doufám, že už taky najdu zas nějakýho chlapce 😃
mataharyy
22. črc 2013
@sonisek Ahoj 🙂
U nás dobrý, vše při starém, jen jsem už týden teta 😃
spagaticeautor
11. srp 2013
Ahoj, já jsem se vrátila o 13 měsíců dřív do práce 🙂 , takže už 14 dní jsem v pracovním procesu a užívám si to 😉
sonisek
21. srp 2013
Romčo, si užíváš to, být v práci? Ty jsi teda 😃 Já se zas těším, až zas půjdu někdy na mateřskou 😃
spagaticeautor
21. srp 2013
@sonisek Kdo by si to po 4 letech doma neužíval 😃

Začni psát odpověď...

Odešli