• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
autor
:sweat_smile:
2. kvě 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen že já tu s tím zápasím, mám co dělat, abych se tu zorientovala, napsala příspěvek atd., natož tak rychle pracovat s tabulkou. Jsi rychlík :slight_smile:
2. kvě 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vždyť vidíš, že už tu otravuju 2 roky, tak jsem se něčemu naučila
2. kvě 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad se taky naučím.... Tak a co teď? Koukám že nových květnových snažilek tu moc není?
2. kvě 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moc ne, a těch pár co tu je, tak tady zrovna nejsou, ale květen teprve začíná, tak nás na konci třeba bude víc
2. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný. A jak ty to snažení prožíváš? Bereš nějaké vitamíny apod.? Nevim, jestli jsi to tu už teda nepsala.... Já jsem tomu teda zcela propadla .... splašili se mi hormony a prožívám to velice :grinning:
2. kvě 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky dneska volno zítra do práce i v neděli ale za chvíli to zkočí bud budu těhu nebo mě z nynější práce rychle pustí do nové práce a budu dělat jen na 3 směny a víkendy volné huráááá :slight_smile: držte mi palce,ale více bych brala kdyby to vyšlo už ted tak jsme s mojim ti nejštasnější rodiče na světě :grinning: :astonished:

Jinak díky spagatice za tu tabulku konečně někde budu napsana a budem se navzajem hlídat :grinning:

Doufám že jsem ti poslala vše kdyby něco ozvi se hned a napišu ti zpět co budeš potřebovat :wink:
2. kvě 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagatice:krasna tabulka povedla se ti super doufám že se rozrostem :slight_smile:
2. kvě 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petra 123: No děkuji, já taky doufám, že nás bude víc, ale aby jsme se potom do té tabulky vešly :grinning:
anastazka: já to začínám prožívat, vitamínky beru, ale snažit jsme se ještě nezačali, v neděli jsem dobrala HA, teď mám MS, a ve středu hurá na to :slight_smile: mám to jako dárek k narozkám :grinning:
2. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagatice:tak to ti vyjde neboj ja zavahala jak jsem vysadila ale jk jsem jednou napsala už to vyšlo a ted čekam že to už nedostanu doufám :slight_smile: 12.5 :slight_smile:
2. kvě 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo určitě to vyjde brzo :slight_smile:
2. kvě 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak třeba už jsi těhu viď
2. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky beru vit., beru Babyplan, snažit jsme se začali včera :grinning:
spagatice: tak to si dáš pěknej dárek :grinning:
petra123: tak to budem toho 12.5. držet palce :wink:
2. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já dobírám ještě CEM-M pro ženy a Bebyplan už mám taky doma :grinning:
2. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem chtěla taky napsat jak doberu kyselinu listovou tak koupím babyplan od calibrum no uvidíme a možna jsem kozy mam už nějaké citlive v podbřišku měboli ale nedavam si moc naději spíše to nechávam osudu jak dopadnu ale jak jsem tady napsala doufám že brzy budu těhule jakoi vy :slight_smile:

Jinak mam i album na modrém konikovi tak semůžete mrknout budem stavět baračet tak už tam mam nějaké fotečky pozemku :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava modré střeše :grinning:
2. kvě 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petra: koukla jsem na střechu, pěkné... přeju při stavbě domu pevné nervy, my taky stavěli, vloni, ještě není úplně hotovo, ale bydlíme... a nervy jsou to pořád.
Holky musím končit, tak se mějte, já se zase ozvu...ahoj
2. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo krásný, úplně ti ten budoucí domeček závidím, my jsme taky v domečku, ale ve starém, tak opravujem a opravujem :sweat_smile:
jinak já mám taky album na střeše i na beremese
2. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojjjjjjjjjj
2. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagatice, anastazka holky díky,za podporu ale jsou to nervy hlavně s papíry :frowning2: ale příští tyden už děláme šopu na nařadí a hlvně at tam můžem travit víkendy v létě už se moc těším příští tyden tam kluci chatku stlučou a v sobotu škvaříme vaječinu :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím tvé album jsem už viděla super kuchyn moc se mi líbí :slight_smile: až to budte mít hotové tak to bude super :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju, tak já mažu za manžílkem do postýlky na hokej, měj se hezky dobrou
2. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu už haji tak dobrou noc a naši to maji vyhrané neboj a v neděli zase tak pá možna se večer zítra ukažu tak pá,pá :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si dneska dělala test a nic . Ms mám dostat dneska tak uvidíme :unamused:
3. kvě 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj misicko, uvidíš, že se to povede.
3. kvě 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně , že jednou s eto povede, když já bych chtěla , ale všechno hned :grinning:
3. kvě 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to znám, ale třeba ten test blbne a jsi těhotná už teď, já se nemůžu dočkat středy, až už začnem :slight_smile:
3. kvě 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No testem to asi nebude, dělala jsem si včera jeden a dneska a oba dopadli stejně, takže je to fakt malá pravděpodobnost no , ale co budeme se snažit dál :slight_smile:
3. kvě 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chci se zeptat jestli používá někdo z vás ovu.testy
3. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ratatooy, já ne
3. kvě 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek