• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Já taky ne, říkala jsem si že to zkusíme zatím jen tak přírodně a až by to dlouho nešlo tak bych počítala ovu atd...
3. kvě 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak děkuji za odpověd a jakdlouho se snažíte
3. kvě 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my teprve za týden začínáme :grinning:
3. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vám přeji hodně štěstí at jste na tom líp než mi ostatní tady.
3. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakto, vy už se snažíte delší dobu? :frowning2:
3. kvě 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás je to taky zatím chvilka snažíme se první měsíc :slight_smile:
3. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ratatooy držím pěstičky aby se vám to taky už zadařilo :wink:
3. kvě 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já jsem do tohoto téma tak nakoukla.mi se snažíme skoro rok ale k doktorovi se mi ještě s tím nechce.mezi tim rokem snažení máme za sebou jedno mimod.těh,tak si říkám že když to šlo tak to musí jít znovu
3. kvě 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně určo to půjde :slight_smile:
3. kvě 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Určitě se to brzo povede.
3. kvě 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný jaká je to věda počít mimčo :astonished:
3. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem si vždycky naivně myslela, že to jde lehce, bála jsem se, abych neotěhotněla, když zapomenu jeden prášek a vůbec jsem netušila, že je naopak problém vůbec otěhotnět :frowning2:
3. kvě 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to je přesný :grinning:
3. kvě 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brýýý večer, tak jak všechny trávíte sobotní večer? My se vrátili od rodičů a užíváme si večera s mužíčkem doma, v klidu :grinning:
3. kvě 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sonisku já ho taky trávím v klídku s přítelem.
3. kvě 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, my právě včera dost makali, tak jsme takový trochu K.O. Jsme se koukali na Trapasy na "jedničce" a teď ještě dokoukávám Podvraťáky a mužíček je u druhého PC a hraje si :slight_smile:
3. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máte dva PC? My taky. Já zase dneska umývala okna a trochu se učila. V úterý mám zápočet z Angliny tak jsem zvědavá jak to dopadne.
3. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, máme dva, nejdřív jsme měli stolní a pak jsme si ještě pořídili noťase, je to docela dobrý, že můžem být každý u jednoho, ale.... :slight_smile: Tak ať zápočet dopadne O.K. :grinning:
3. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky doufám, že dopadne. Spíš se horím dalších zkoušek. Snad tö zase dopadne
3. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my jsme si včera s manželem na večer ugrilovali masíčko a taky si udělali pěkný večer.

Dneska jsou u nás hody tak zajdeme mrknout na průvod a koupit si cukrovou vatu :slight_smile:
4. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera jsem to měla dostat takže už mám jeden den zpoždění :slight_smile: , ale zatím z toho nic nenavozuju :slight_smile:
4. kvě 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré dopoledne, tak grilovačku bych taky brala :slight_smile: My akorát dosnídali, koukáme na Křečka :grinning:, a pak budu poklízet a připravovat oběd.
4. kvě 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska jsem už vzhůru od sedmi, takže za chvilku budu dělat obídek, dneska asi bude špenát :slight_smile:
4. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si od našich přivezli plno vepřovýho, tak udělám řízky :slight_smile: Já jsem vzhůru taky tak nějak od sedmi, ale...Venku je tááák krásně, jsem byla jen v sámošce a už bych venku zůstala :slight_smile:
4. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je taky moc pěkně, plánovali jsem Zoo, ale když jsou u nás hody tak to možná ještě přehodnotíme :slight_smile:
4. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé zoo, tam by mohlo být fajn :slight_smile: My snad se půjdme projet na kole...
4. kvě 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě uvidme :slight_smile:
4. kvě 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu k vám? Já jsem přestala brát prášky v půlce března. Nastartoval se vám normálně cyklus? Já teda zatím nefunguju úplně správně...jako třeba tenhle měsíc jsem neměla vůbec ovulaci. Piju bylinkový čaj, ale zatim to nepomohlo.
5. kvě 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tino, jen se přidej, aspoň nás bude víc...mně MS hned po vysazení přišla normálně, jako vždy, ale pak po tom měsíci, kdy jsem HA nebrala, tak se zpozdila o týden...aspoň že přišla sama...tak jsem zvědavá, jak přijde v půlce května, jestli teda vůbec dorazí :grinning:
5. kvě 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem zase tu. :slight_smile:
Tino, vítám tě, přidáš se k nám do tabulky? Máme nějaké novinky? Třeba nějaké těhulky?
Já jsem se těšila, že se začnem snažit na moje narozeniny ve středu, ale vypadá to, že když už neberu prášky, tak budu mít MS delší dobu, normálně už to v pondělí vypadalo na útlum a teď :confused: jak kdyby chtěla trvat ještě měsíc, hrůza :rolling_eyes:
5. kvě 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek