• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Užívateľky z Gbelov, pripojte sa

14. října 2010 
Kde ste schovane ukazte sa nech si troska pokecame co je noveho v Gbeloch.Tak sa niekto ozvite. :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joj asi ve gbeloch nemaju internet,alebo maju vypnutu elekrtinu.No co uz :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :fearful:
25. dub 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

ja mam v gbeloch bratranca Vlada - ma zenu Simonu z gbelov :wink:
poznas ich?
15. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Zuzitka to by si mi musela napisat ako sa volala za slobodna mozna ju budem pozznat :slight_smile:
2. črc 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
husarova :wink:
2. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
... a vlasy ma dlhe az po zadok :sunglasses:
2. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj zuzitka a nepracovala v Gbeloch tam v krajcirstve? Ked to je ona tak je teraz tehotna a mozno uz aj na materskej.Ja uz som tam dlho nebola.Nehnevaj sa ze ti odpisujem tak neskoro ale vobec som nemala cas. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, je to ona!!!!!!!!!!! :grinning:
termin porodu ma 21 augusta :slight_smile:

poznas ju osobne?
22. črc 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ano ja sem snou pracova v tom krajcirstve nez som isla na matersku.Ona robila na vedlajsej dielni a obcas sem robila aj na jej dielni.A este aj k tomu ma v adamove chatu je to nasa suseda.Nevis nahodou ci bude mat dievca,alebo chlapca? Ked snou budes tak ju pozdravuj od Hanky z prace ona bude vediet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
rexika .... tak ta Simona ma chlapceka Tomaska :wink: narodila sa 11 augusta ... na moje meninky :dizzy_face: :dizzy_face:

pod do temy Skalica :wink:
31. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky.Som na tejto stránke prvý krát.V Gbeloch bývam niečo cez dva roky a moc ľudí tu nepoznám,akurát pár z ulice.Malý má 3,5 roka a chodí do škôlky,no a keďže som po materskej a bez práce,tak sa doma nudím :frowning2: .No proste žienka domáca.Ak budem online a niektorá z Gbiel tiež,rada pokecám.Zatiaľ pá.Sylvia
28. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja byvam v Petrovej Vsi ked tak napis IP
28. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, aj ja som z Gbelov.. Som rada, ze tu je niekto z Gbelov a okolia.. :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá tiež som rada,že tu sú nejaké tie Gbelanky...aj ja som z Gbiel...
10. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrahy ahoj ja som tiez zo zahoria zo šaština.čakam tretie neplanovane babo a mam s toho trochu depku.mozem sa spytat ake je to mat tri deti ?da sa to v dnesnej dobe zvladnut?
13. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palloma511 ahoj no nie je to vzdy lahke ani ja som neplanovala tretie ale zvladnut sa to urcite da ak sa vies trosku obracat dieta nepotrebuje naj veci ako clovek myslel pri prvom a uz zhana len tie najlepsie vychytavky a nekupuje kazdu ,, volovinu,, ktoru aj tak potrebovat nebude co sa tyka oblecka mozno nieco mas, nieco dostanes nieco kupis a este su tu super bazariky aspon mne sa osvedcili a aj som vela veci tak predala.a potom je to skorej vec naucit sa opäť zorganizovať čas a všetko prispôsobovať babetku ja som sa pri dvoch detoh dala na vodicak a teraz pri tretom na vysku a uz som nastupila aj do prace :wink: zavolali ma späť tak som išla.
14. říj 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no si šikovna a dakujem za povzbudenie:slight_smile:
14. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek