• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V květnu 2012 budeme tři

13. listopadu 2011 
Ahoj, ráda se seznámím s maminkami se stejným termínem :dizzy_face:
12. říj 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 ahoj, tak pokud to bude vše ok, tak taky budeme mít mimíse v květnu :slight_smile:
23. říj 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek Moc gratuluji, já jdu v úterý na ULT ve 13 tt a zbožně doufám, že bude vše OK!!!
23. říj 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 jee tak to bude u vás na začátku května, co? u nás až na konci. já jsem teprve 9tt, 15.11. jdu taky na ten screening v 12tt, tak snad bude vše ok. :slight_smile:
23. říj 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek Jojo doktor mě nějak posouval o pár dní dozadu, takže pokud bude vše Ok tak termín by měl stanovit na tom ultrazvuku, ale počítala jsem to nějak na začátek května:slight_smile:Teď mi přijde že to je nekonečná doba!!!!
23. říj 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 jo to jo, ale ty jsi aspoň za tím kritickým 12tt :slight_smile: já už jsem o jedno miminko v lednu přišla, tak teď doufám,že se to už povede. Odkud jsi? a kolik ti je?
23. říj 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já už mám taky něco za sebou, takže doufám že teď už bude všechno v pořádku.Sice končim 12 tt ale čekám co řekne doktor, hlavně aby bylo vše Ok!!Do toho úterka se asi zbláznim, pořád na to musim myslet.Je mi 27 a jsem z Jižních Čech:slight_smile:
23. říj 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás,
omlouvám se, že vstupuji do diskuse, ale napadlo mne, zda by vás někoho nezajímal ultrazvuk navíc. Totiž, jsem gynekoložka z Prahy a ráda bych si udělala nějaké UZ zkoušky, na které potřebuji udělat docela hodně vyšetření. Pokud byste některá měla zájem o UZ vyšetření navíc, kde bych vám nahrála nějaké to foto miminka na flash disk, ozvěte se mi, prosím, na email: Elanorka na seznamu českém. Ambulance je v Praze na Sidlišti Dědina a jsem tam každý čtvrtek.

Mějte se hezky a držím palce ať těhotenství co nejpříjemnější!
Katka
24. říj 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek Ahoj tak hlásím nové zprávy, vše OK, dopadlo to dobře tak jsem si oddychla:slight_smile:Co ty jak je?
25. říj 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 no tak vidíš, to je fajn :slight_smile: já nic moc :( po antibiotikách jsem se osypala, tak mi napsala jiné, a nějaké silnější, tak se bojím, aby to nemělo nějaký vliv na mimčo. :unamused:
27. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek Neboj kamarádka to taky takhle měla a to je ještě brala úplně na začátku, kdy to vlastně ještě nevěděla a dopadlo vše dobře!To bude v pořádku!!!
29. říj 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, budu prodávat oblečení na chlapečka - květnové mimi,tak kdyby jste měla některá zájem...? :wink:
30. říj 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja mam termin taky v kvetnu a jsem z Olomouce
8. lis 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ahoj, já bydlím kousek od Olomouce :slight_smile: a jestli to vyjde, tak TP na konci května :wink:
9. lis 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 tak jak se cítíš? :slight_smile: já jsem furt hrozně unavená....
9. lis 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek tak to je supr, uz jsem myslela ze tu zadna tehulka Olomoucanda neni :slight_smile: Ja mam zatim termin 6. kvetna, ale jeste nevim jak podle ultrazvuku. Uz jsi byla na 1.screemingu? Ja asi pred 14 dny. Nastesti vse dopadlo dobre. Jinak drzim pesti at je taky vse v poradku!
10. lis 2011 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky:slight_smile: u mě už snad lepší ale zvracení stále přetrvává!Už si nepaamtuju den, kdyjsem aspoň 3 x nezvracela:slight_smile:ale snad je vše OK, za 14 dní jsem na velký utz
10. lis 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska já mám dle utz termín 30.5. na screening jdu v úterý, docela se bojím, protože jsem v těhu měla antibiotika :( zjistili mi slabé protilátky na boreliozu, tak mi je nasadili, tak uvidíme. Jakto že nevíš jak na ultrazvuku, dyť screening je ultrazvuk + krev :slight_smile:
10. lis 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 určitě je vše ok :slight_smile: mě je taky na zvracení a zle mi bývá po celý den, ale naštěstí nezvracím. :slight_smile:
10. lis 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek kam jdes na screeming? K Polakovi nebo do fakultky? Ja jsem byla ve fakultce a byla jsem spokojena. Je to tam prijemny prostredi, ani jsem si nepripadala jak ve FN. S tema antibiotikama bych se nebala, urcite ti dali takovy ktery miminku neuskodi :wink: . No to sice jo, ale nevim jak to, ale podle ultrazvuku mi jeste moje doktorka nerekla kdy mam termin, zatim jen podle posledni MS. Jdu na kontrolu na konci listopadu a to uz by mi mela rict. Taky doufam ze uz bude poznat jestli je tam klucik nebo holcicka :slight_smile:
11. lis 2011 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska já jdu do fakultky, mě se nikdo neptal jestli chci jít k někomu jinému, prostě mi to vypsal a bylo. :slight_smile: No jo, ale na těch antibiotikách bylo, že se mají používat v těhu jen ve velmi závažných případech :( no uvidíme, stejně to nijak neovlivním.
Mě řekl dr. že mi do průkazky napsal jen datum dle MS, a že dle UTZ mi to tam vepíšou právě na tom screeningu, tak nevím :slight_smile: A na tom screeningu ti neřekli, že třeba vidí, že by to byl na 70% chlapeček, nebo tak? kolegyni řekli, že kluk, a opravdu to tak bylo, ale v tom 12tt na to samozřejmě nedá se brát zřetel. Ve 20tt to už ale budem vědět, možná i dřív :wink: Ty si byla v jeden den na krev i na ten screening? kdy ti řekli výsledky?
11. lis 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Neboj, to bude v pohode, urcite nejsi prvni ani posledni kdo ty antibiotika bral...V te fakultce jsou hodni, je to tam prijemny prostredi. Ja byla na UTZ u nejake cizinky, ale moje doktorka mi pak rikala, ze je pres to odbornik a ze tady zije asi 30 let.
Mne teda vysledky prisly k doktorce az po tom, co jsem tam byla na kontrole, tak je mozny ze termin dle UTZ mi napise priste. Na screemingu mi nerekli co tam vidi, ale doktorka porad rikala ON. I ja mam pocit ze by to mohl byt kluk. Tak se jeste necham prekvapit.
Ja sem byla na tom screemingu 27.10. a v jeden den mi brali krev a delali UTZ, behem toho UTZ mi sestra vzala krev, ani jsem to nezaregistrovala jak jsem sledovala obrazovku :slight_smile: A vyslekdy mi moje gynekolozka volala myslim ve stredu dalsi tyden.
11. lis 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska aha, takže cca týden, to asi bude stejný, taky asi pošlou výsledky mému dr. no a k němu jdu další týden, tak třeba už výsledky bude mít :slight_smile: a co bys radši? nebo je ti pohlaví uplně jedno? :slight_smile:
11. lis 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek oni mi teda jeste rekli, ze mam byt do pul 4 toho dne co jsem tam byla na telefonou a ze kdyby ty vysledky byly spatne, tak se mi ozvou sami. Tak myslim, ze nejak predbezne to vyhodnocujou uz ten den a pak asi ty podrobnejsi vysledky trvaji dyl, nevim. Je fakt ze ja jsem tam byla predtim statnim svatkem, tak jestli to posilali az pak po vikendu a k doktorce to prislo za dva dny, tezko rict. Hlavne pak mej u sebe telefon do odpoledne, kdyby nahodou volali. Ale verim ze nebudou.
Ja bych radsi kluka, ale vpodstate mi to je jedno :slight_smile: Co by jsi chtela spis ty? :slight_smile:
12. lis 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska mě je to taky jedno, ale asi víc holčičku :slight_smile:
12. lis 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek tak to mame naopak :slight_smile: Uz mas vybrana jmena? Ja mam par co se mi libi
12. lis 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska mám tři, Barbora, Michal a Matyáš, ale příteli se Matyáš nelíbí, tak nevím, a ty? :slight_smile:
12. lis 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina05 ahoj ja sem do diskuze nechodim ale take budu mit chlapecka v kvetnu a par oblecku by se mi i seslo:slight_smile:
12. lis 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Ja mam na kluka vybrane Jachym, hrozne se mi to uz dlouhou dobu libi. A na holcicku bud Katerina nebo Tatiana.
Tak co misto Matyase dat Matej?
12. lis 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska to se mi nelíbí a on chce prostě Michala :wink: Katku má můj brácha :slight_smile: a ještě Vaška.
12. lis 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Ja si vybiram jmeno sama, takze se nemusim nikoho ptat na jeho nazro :slight_smile: Michal je ale pekny jmeno.
12. lis 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek