• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V květnu 2012 budeme tři

13. listopadu 2011 
@bureska jakto že sama? :confused: čekáš miminko sama, nebo to je příteli jedno? jo Michal se mi taky líbí, no ale i Matyáš, však uvidíme, je to celkem jedno, stejně si myslím, že to bude holka :grinning: :wink:
12. lis 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek Manzel od nas odesel za jinou....a nestara se ani o mne, ani o prcka. Tak pokud mas vnitrni pocit ze to bude holka, tak treba jo :slight_smile: Pokud bys chtela spis holcicku, tak moc preju aby to tak fakt bylo. Ja si ale taky myslim ze cekam klucika, takova intuice.
12. lis 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska no já mám právě intuici s tou holčičkou, ale jestli to není spíš tak, že si to přejeme :slight_smile: tak to je mi líto že budeš na miminko sama. A to bylo neplánované? a máš aspoň někoho, kdo by ti pak s mimčem pomohl? rodiče?
chodíš do práce nebo jsi na nemocenské?
12. lis 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek no ono to je vetsinou jinak nez jak si prejeme :slight_smile: Diky :slight_smile: Miminko bylo planovany, dokonce sme se o nej snazili rok. A az se to povedlo, tak si soubezne s mym tehotenskym testem sbalil veci s tim ze se stehuje k nove pritelkyni. Jo nasi mi pomahaji jak muzou...ja doufam, ze jednou potkam nekoho, kdo nas oba bude mit rad, ale zatim nikoho nehledam. Jeste jsem se z toho nevzpamatovala. Do prace jeste chodim, chtela bych tak do konce roku nebo jeste v lednu. Ty uz jsi na nemocenske nebo taky jeste v prac. procesu?
12. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska tak to je teda hnusný. Plánuje s tebou dítě a pak odejde! :rolling_eyes: my se snažili dva roky, rok vůbec nic, pak jsem sice otěhu, ale v 9tt jsem potratila (letos v lednu) mimi odpovídalo tak na 6tt. :( no a pak se povedlo v září, tak doufám, že to zvládneme a že se nám mimi narodí a zdravé. Tak to je dobře, že máš aspoň rodiče. Určitě někoho potkáš v budoucnu a bude rád za tebe i miminko :slight_smile: Já taky chodím do práce, uvidíme jak to půjde, v nehorším bych se pak domluvila, že bych pracovala z domu. Do práce dojíždím 25km. A naštěstí sezona je skoro u konce, nejvíc práce je tak květen - prosinec, pak to už je nic moc, takže by se obešli v práci i beze mě přes zimu :slight_smile: a kde pracuješ? já v účetní kanceláři.
12. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek No to je, ublizuje mi, je toho o moc vic co dela, snazim se byt v klidu, ale nejde to vzdy. Nastesti se nevidame ani si nevolame. Je z neho jinej clovek. Nasi jsou skveli, podporujou me a na vnouce se tesi. Ja ted chlapy popravde nechci ani videt :slight_smile:
My sme se snazili rok a povedlo se az po nasazeni clostylbegytu a duphastonu.
Tak to me mrzi cim sis musela projit, ale ted to bude vse v poradku a v kvetnu budes drandit s kocarkem :slight_smile:
Ja delam taky dal od domova, dojizdim 20 km autem, tak nevim, jak to zvladnu v zime. Pracuju jako sekretarka.
12. lis 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska pracuješ někde mimo Olomouc? no uplně chápu, jak se cítíš, toto fakt nikdy nepochopím :angry: :rolling_eyes: ten malý brouček ti to pak určitě vynahradí :slight_smile:
12. lis 2011 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek ja pracuju v Senici na Hane. No je mi smutno, ze me nema kdo obejmout a pohladit brisko, ale jeho zpet nechci, na to mi hrozne ublizuje, porad vpodstate. Doufam ze mi to mimco vynahradi :slight_smile:
Kde pracujes ty?
12. lis 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska v Olomouci ve Chválkovicích. No uvidíš, nevím jak to u Vás je, ale třeba se mu to rozleží v hlavě, a když ne, tak takový chlap ti za to nestojí, bude jiný, a snad lepší. :slight_smile:
12. lis 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska a ty žiješ u rodičů?
12. lis 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek No on chce rozvod a ja po tom vsem co mi rekl a udelal uz ani nemam zajem o takovyho cloveka. Treba jednou bude lip, ikdyz ted se mi tomu blbe veri :pensive: Ja bydlim doma u sebe v byte, ale jsem i casto u nasich. Ty byvas s pritelem nekde v Olomouci?
12. lis 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska ne ne, bydlíme v RD ve Střeni, je to kousek za Náklem jestli znáš. V Olomouci jsme bydleli spolu v malém bytě asi 4,5roku, dokud jsme nekopili RD a trochu ho nedali dohromady aby se tu dalo bydlet. No a už tu bydlíme 2roky. :slight_smile:
12. lis 2011 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek Jo trosku to tam znam, nekdy se tam jezdivam projet na kole. Tak to mate supr, takovej domecek. Ja bydlim na Novych Sadech
12. lis 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska jo je to fajn mít zahradu, a tak :slight_smile:
13. lis 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek