• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
Ahoj maminky Vím, že už tady podobná témata jsou, ale všechny už jsou rozpovídaná a já bych si moc ráda povídala s maminkami, které mají narozené miminka právě v tomto období minulý rok najdou se takové?
17. zář 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se jedna hlásí :grinning: Malá je také narozena ve znamení vah.
17. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiež mam chlapčeka v tomto termíne sa narodil 11.10.09. :slight_smile:
18. zář 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak vás vítám.
18. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile:, tiez sa pridavavame:wink:.
19. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pia22 taky Tě vítám.
19. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 dakujem:slight_smile: Dufam, ze nas tu bude co najviac.
19. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pia22 taky doufám, ale zatím to tak nevypadá. A co jste dělali přes víkend?
19. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky malá je 27.9.2009 :slight_smile:
19. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 předpokládám,že když jsi založila toto téma,tak víš jaké váhy jsou :slight_smile: já nejsem moc hvězdářka :grinning: ,tak holky povídejte,jaký budou ti naši prcci :slight_smile: já doufám,že Juli váhavá nebude,já jsem rak a jsem se vším hned hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by si se mnou chudátko užila :sweat_smile:
19. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se taky přidám. Příští týden budeme slavit 1. rok. (28.10.),
Zrovna jsem hledala informace o autosedačkách. Potřebuju do druhého auta, tak jsem rozhodlá pro 9-36 kg, ale pořád váhám nad Recarem a Römerem. Poradíte?
A taky už víte jaký dárek k 1. narozeninám?
19. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď si to čtu po sobě znovu a už to musím opravit - malý je 28.9.., takže taky "váhy" :dizzy_face:
19. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka ahojky my máme romer s isofixem a je fakt super :wink: jinak nás čeká o víkendu taky oslava :slight_smile: dárek jsme po dlouhým vybírání vybrali tento http://www.ihracka.cz/detail.php?zbozi=1543453 už je i doma a super,držím se zuby nehty ,abych to malé nedala dřív :grinning:
19. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka jo ale my máme romer 9-18kg :wink: malá je docela prcek,takže ta větší kategorie není nic pro nás :wink: tu koupíme později a tuto snad zdědí jednou druhej prcek :wink:
19. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiež by som chcela ohľadom toho darčeka :confounded: ,poradte aj mne niečo,síce mame oslavu az o tri týždne ale uz si tiez začínam zháňať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec - díky za odpověď. My máme taky Römer duo plus (9-18kg), ale do druhého auta se kterým jezdím jen po městě a jen krátké tratě bych chtěla 9-36 kg (hlavně z fin. důvodů). Já jsem z toho Römera trochu rozpačitá - malý se mi tam špatně zapíná, nejvíc mi vadí, že je hodně krátký ten spodní pás, do kterého se zapínají pásy jdoucí přes ramena (popis není moje silná stránka). Budu muset jít do obchodu to vyzkoušet. :unamused:
A taky zvažujeme jako dárek odrážedlo, ale konkrétní jsme ještě nevybrali. To vaše je super, ukážu manželovi.
19. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHoj holky,

@cervenec já nejsem taky žádná kartářka, hvězdářka a nic podobného, ale když už si u toho tak jsem si četla něco o váhách a jsem teda zvedavá jaký náš malý v budoucnu bude. Zatím si myslím, že je asi brzy na nějaké závěry, tak uvidíme.
pokud jde o ty dárečky tak taky pořát nevím.Je pravda, že jsem se zrovna v pátek taky dívala na nějaké to odrážedlo My máme na vymyšlení ještě měsíc, ale to rychle uteče.
20. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky. My uz mame odrazadlo od krsnych, inak by sme ho tiez asi kupili. My sme malemu zatial kupili Lego Duplo, plast. kocky, nocnik, zvuk. hracky a nafuk. kreslielko Macko Pu. Este mu chcem kupit babiku, v obchodaku jednu chytil do ruk a nechcel pustit, tak sa po nejakej babätkovskej poobzeram. Inak keby som mala vyberat podla toho, co maleho najviac bavi, tak by dostal dialkove od TV, mobil a plnu flasku a nic by mu ku stastiu nechybalo. Typicky chlap:wink:
20. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme zas maniaci na myš od pc,tiež manžel navrhol mu to kúpiť :grinning: ale iste by to ho dlho nebavilo keby to mal v rukách :grinning:
20. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: nám dnes vykukl druhej zoubek :slight_smile: jo jo teprve druhý :grinning: ale za to jdeme jinak než všichni,pozdě rostou a ještě máme pravou horní jedničku a dvojku :grinning: ty dva vedle už lezou taky,takže Juli je tááák protivná,že jsem ráda,že jsem ráda :confounded:
20. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka no je fakt,že to mohli udělat o kousek delší,ale já si prostě popotáhnu ty popruhy přes ramena a když to zapnu,tak je zase utáhnu podle potřeby :wink:
20. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tím dárkem, ještě jsem objednávala saně s ohrádkou a ještě musím koupit fusak na zimu,a možná pískoviště,ale to uvidím,kolik se Juli sejde penízků,všem jsem řekla,at dají penízky a za ně pak koupíme ty věci,takhle by dostala tunu kravin :sweat_smile: oslava nás čeká v sobotu,sečetla jsem to na 30 hostů,jsme kapánek velká famílie :grinning: já se teda na tu oslavu přifařím taky,měla jsem už v létě 30 a vůbec se mi nechtělo dělat tak dvě velký oslavy :unamused: a navíc bude Juli v centru dění a já budu zapomenutá,to mi vyhovuje :wink:
20. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok jéé tak to by se nám kapánek prodražilo,Juli jde po mým notasu jak po uzeným :grinning: a miluje lézt do myčky,nejraději se špinavým nádobím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se hlásím do vašich řad holky,
mám Sofinku 18.10.a jsem moc ráda za začátek nové debaty.Do té staré jsem se vůbec nechytla-snad vás zde budu stíhat :wink:
No k našim VÁŽKÁM..jsou to velicí smíšci a dobráci,všechny problémy v rodině usmíří a velice citlivá.Jedině po dobrém-po zlém vůbec.Májí rády klid a pohodu-takže žádné hádky :zipper_mouth: ..Jsou trošku lenošné tak nemají rády těžšké a špinavé sporty.Budou se vyjímat v modě a nových trendech :sweat_smile: ..A spousta jiných zajimavých vecí..tak uvidíme co nám připravý ty naše sluníčka..
Též mám teprve te´d vyrostl 2.zoubek a malá se stavěla na hlavu,ale tím,že vůbec nemohla spinkat a byla ospalá a nešlo jí to.Ale naštěstí vždy jen jeden den a druhý den už byl klid.Zatím nechodíme jen se stavíme a lezeme úplně všude..Malá je šikulka už umíme paci-paci,pápá,kočička-čč čč,pes baf,ták jsem veliká a říká tááák,ukazuje si na oko a na nos,dělá čertíka,táta,máma,vařila myšička kašičku,prosím-prosím.no spousty nových vecí a v podstatě vše během 14 dnů-moc si to užívám!A co umíte vy?rády se přiučíme co dál učit :wink: Jediný s čím máme dodnes problém je,že má malá pořád slabá zádíčka a Dr.nám ještě nedovolila sedět-jiné dětičky už to mají krásně pevné v 9.měsících :cry: ..ale všechno potřebuje svůj čas a snad vás brzy dohoníme...hezký večer a budu se snažit držet s váma krok :sweat_smile: ..chodím jen každý večer
20. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marzzana ahojky :slight_smile: jo tak naše Juli je smíšek fakt od narození, řechtá se na všechny :wink: malá zatím taky nechodí sama,ale pořád chce za ruce,takže momentálně mám pocit,že je hrozný období,protože nic kromě ní nestíhám :sweat_smile: jinak umí kromě kočičky to co Sofinka,jen máma z ní nedostanu ani za nic,ale táta umí od půl roku,taky to do ní manžel od narození hustil :grinning: ještě umí říkat kde je? a odpoví si tady :slight_smile: a včera po manželovi opakovala,když řekl ježiš :grinning: a je hrozně zatížená na pejsky a starší děti,zejména pěkný blondatý klučíky kolem 10 let :grinning: dnes jsem ji poprvé pustila na pískoviště,ale tím pádem jsme skončili se strojením :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byla tam spokojená,akorát na závěr si hodila písek do očí a mazaly jsme dom :unamused:
20. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, my máme Martínka, stejně starého jako Sofinka, 18.10., smíšek je pouze v přítomnosti lidí, co zná, cizích se nebojí, ale zachovává svůj poker face :grinning:. My zase měli slabé bříško, takže od 6.měsíce vojtujeme, opravdu to pomohlo a teď už běhá s chodítkem o106 (máme to aktivní, které tlačí před sebou, ne tu starou hrůzu, v které jakoby sedí). Oslovuje mě i manžela, když volá, tak dokonce i skloňuje - MAMI, vrním u toho blahem :dizzy_face: . Ale zase paci paci ani náhodou :rolling_eyes:
20. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my už beháme riadne,asi mesiac Ervinko chodil tiež len za ruku,a tiež som mala pocit že nič nestíham,ale zo dna na deň sa pustil sam,a teraz je to bezva,aj ked sme vonka na ihrisku len si tam pobehuje a už nemám starosti,vie toho tiež hodne povedať,a najviac sa mu ľúbia zvieratka,na všetko povie ha ako na psička,ale už vie ako robí mačička,a vie tancovať aj spievať,tiež ukáže kde je srdiečko a očka na autíčko povie brm,tiež tak ťapušky a pa-pa, a podá ručičku ako chlap keď niekto príde :grinning: na pieskovisku sme už tiež raz boli,a jedine čo ho bavilo tak jest piesok,tak teraz to obchádzame veľkým oblúkom :grinning: no bavi ho ako chlapa že tatrovka a traktoryk čo ma starší syn na pedále,toho sa chytí keď sme vonka a tak beha.
učím ho rôzne zvieratka s knižky,a tak som dnes našla v hračkárstve tiež farmu so zvieratkami,čo každé vydáva aj zvuky,to som mu odložila na narodeniny,ešte som mu vyhladla veľký drevený vláčik,tiež ma očaril,tak mu to ešte kúpim neskor,no uvidím čo mi ešte padne do oka :stuck_out_tongue_closed_eyes: odražadlo je dobra vec,len my už to mame po staršom synovi,tak len zháňam také drobnosti ...
20. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marzzana diki, pekne to vypadá s našimi ratolesťami, môj tiež je taký ohromný smejko,co napríklad starší taký nebol :slight_smile:
20. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nas nieco take ako pise @wheela, doma zivy smejko, ale akonahle sa objavi neznama tvar tak nahodi bezvyraz a len sedi, cuci a kuka:slight_smile: Takze v okoli ma povest flegmatickeho vegetaka, ale my doma vieme svoje
:wink:
21. zář 2010 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak náš malý když vytahuju plenku říká eee, taky chodí kolem nábytku, řehtá se na každého. Je to prostě pohodové dítko. Máme čtyři zoubky a taťka včera našel další dva :slight_smile: . Chtěli bychom chodit na nějaké cvičení s malým, ale nevím. Bydlíme na vesnici a to dojíždění je docela o hubu, protože auto má přítel a ten s ním jezdí do práce. Máte s cvičením někteerá zkušenosti?

@wheela, vítám Tě tady

@marzzana I Tebe vítám
21. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wheela jé tak to je krásné,že známe někoho ve stejný den :grinning: ..No všechny dětičky nem§žou být stejný to je jasný,ale musím říct,že já mám doma taky velikýho smíška a jem za to moc ráda.Rozdává úsměvy na všechny strany a je kouzelná :grinning: ale příjde mi,že ti chlapečci to prostě takhle mají,nebo ne?znám taky 2 malý mimunka klučíky a taky to mají tak jak vy...
21. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 29
Tvůj příspěvek