• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
@radusice jo jo začíná být celý tatínek, pořád něco kramuje, líta z jednoho místa na druhé, takovej malej raubíř.
5. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
5. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj gratulujeme Oliverkovi k prvním narozeninkám :dizzy_face: má super páčo :grinning:
5. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 děkujeme :wink:
5. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok to věřím,že ti chybí mamina :frowning2: a je jasný,že tchyně ji nenahradí :unamused:
5. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dnes byli na očkování,malá opět řvala jak tur jen jak jsme vlezli k sestře :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám,že ji to někdy přejde :sweat_smile:
5. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec no u nás je to počas očkovanie rovnaké, teda neplačeme hneď pri sestričke ale len čo zbadá malý lekára tak spustí. Dokonca minule sa nám stala aj malá nehoda - malý začal plakať až ho začalo z toho napínať a lekár mu ešte pozeral drievkom do pusy a to už malý nevydržal a totálne sa mi tam povracal :stuck_out_tongue_closed_eyes: - chudiatenko moje, bolo mi to aj nepríjemné :confounded: no ale čo už - stáva sa. Ja som bola tiež celá od zvratkov tak si viete predstaviť tú vôňu -našťastie sme šli domov autom :grinning:
5. říj 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v pondělí jsme byli na očkování a v poradně. Malá má 9160g a 72cm a jinak chudina plakala hrozně, až Radkovi málem taky naskočily slzy do očí.

@lesonok jinak teda chápu jak se cítíš bez maminky. Mě umřela před 5 roky a tchýně taky pomáhá, ale bydlí 40km od nás a prostě je to tchýně a ne mamka.
6. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano:slight_smile:,
@simonceli aku metodu uspavania si to spominala? Nemozem to tu najst.
6. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 estvillova metoda, je o tom myslím tady i diskuze
6. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer,babizny!!!! som sa chcela opýtať,keďže som dobre dopadla u zubárky,hehe, kedy sa tak chystáte s maličkými na prvú prehliadku u zubára? či ste už aj boli ukázať vaši perličky :grinning:
6. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
@lesonok my se chystáme v lednu..... si myslím, že to stačí.
7. říj 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte - dnes je náš výnimočný deň - takto presne pred rokom som sa ešte trápila na pôrodnej sále :frowning2: a večer o 20,10 prišiel na svet náš Nikolasko :slight_smile: . Takže dnes máme 1 rôčik. Je to až nepochopiteľné ako ten čas len rýchlo letí a ako nám tie detičky naše rýchlo rastú pred očami. Toto sú fotečky nášho drobca - len tak pre porovnanie keď sa narodil mal len 2570 g a teraz má 9,8 kg :D
7. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 prajeme Nikolaskovi všetko len to naj...naj...naj...k jednemu ročku :slight_smile: je krásny ....a hlavne zdravičko :slight_smile:
7. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj jeeej ďakujeme krááááásne :D
7. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 my se taky přidáváme a přejeme jen to nej a nej...... Nikolaskovi k dnešním narozkám ať krásně roste a dělá vám jen radost!!!!!! A jaká bude oslavička a co dárečky? Nás to čeká příští neděli a zatím jsem trošku bezradná.

@lesonok no my sice už nějaký zoubky máme a určitě půjdeme až na jaře a hlavně budu muset sehnat nějakou zubařku :frowning2: , protože ta co chodím já nebere děti
7. říj 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 přejeme všechno nej nej nej..... hezké fotečky
7. říj 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli ďakujeme krásne :D
7. říj 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

@mimi69 přejeme Nikolaskovi taky všechno nej k prvním narozeninkám :dizzy_face:
7. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my se k zubaři tak brzo nechystáme,nám teprve lezou :wink: ke konci roku mám jít já,tak se svojí zubařky zeptám:slight_smile:
7. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 aj my sa pridávame a prajeme všetko krásne do života zlatučkému Nikolaskovi !!!!! :slight_smile:
7. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:,
@mimi69 vsetko najlepsie k Vasmu velkemu dnu:slight_smile: Mas krasnuckeho chlapceka.

@simonceli dakujem za link:wink: K zubarovi sa chystame, len sa musim dovolat manzelovej zubarke, dufam, ze ho zoberie. Inak, vcera sme objavili 8. zubok, tak dufam, ze zavola aj ostatne :slight_smile:
7. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Ďakujeme veľmi pekne :wink:
7. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok Ďakujeme - no je to naše zlatíčko aj keď občas šibal ,ale veď to k deťom patrí no nie ? :grinning:
7. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 Ďakujeme :sweat_smile:
7. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 není za co

nám se teď tlačí už stoličky a to je teda fakt mazec.... malá je protivná, uplakaná, hooodně špatně spí a málo papá. Nám vždycky lezly zuby úplně v pohodě, tak toto mě docela zmáhá.

jinak dobré ráno všem
8. říj 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, taky všem dětem krásné první narozeniny, ať mají hodné rodiče! :grinning: :grinning:
Jinak tento týden jsem byla se staršíma klukama u zubaře a už se ptali i po tom nejmenším. Příště jdeme v dubnu a mám vzít i Filipa. No nevím, jak tam usedí a na zuby si bez řevu nenechá sáhnout. Doufám, že za 1/2 roku to bude lepší.
Jinak jsem se chtěla zeptat - spí už děti na polštáři? nebo stále jen na matraci? Náš malý už má polštář, usíná mnohem raději na něm.
8. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile:, tak dnesnym dnom sa aj my pripajame k oslavencom:wink:
8. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 přejeme všechno nej :dizzy_face:
8. říj 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek