• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
@damanka malá na polštáři nespí a ani se jí ho nechystám zatím dávat :wink:
8. říj 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli tak takhle to vypadá ted u nás :sweat_smile: jen už papá,ale v noci stále řev,jsem grogy :confounded:
8. říj 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec dakujeme:wink:
8. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka a drobček nech Vám robí veľkú radosť :slight_smile:
8. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka ahojte!! trocha mi trvalo kým som to preložila:slight_smile:)))) no my mame taký úplne tenučký vankúšik,ale malému to nejak jedno či spi naň alebo nie,keď si ho dám do našej postele tak tam spi bez neho :slight_smile:
ja tak rozmýšľam,žeby som kúpila nejake vitamíny malému na imunitu,teraz keď ho už nebudem kojiť,asi by sa zišlo niečo na toto obdobie cez zimu...
8. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@pia22 gratulace od nás

včera jsme se vrátili ze závodů, byla tam super atmosféra. Malá jela na 4 kolce a vetřela se k závodníkům do sidecary. Vždycky se k nim natahovala a dělala uuuu uuu uuu. Dokud si ji nevzali. No jo no, motokrosová holka. Akorát RAdek si naatrhl zádový křížový sval a teď chudák se nemůže ani hnout.
10. říj 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky!! dnes už aj my mame sviatok!!!!
dnes ráno keď sme sa zobudili s detmi v manželskej posteli tak starší syn sa pýtal či dnes Ervinko už ma rok,som povedala že áno a on na to : ale hlavu ma takisto velku ako včera (že nepodrástol za noc) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak do teraz sa nad tým smejeme
11. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok dětičky jsou úžasný, vždycky koukám co se v těch jejich hlavičkách zrodí.........
přejeme vše nej............ Ervinkovi k narozeninám hodně štěstíčka a zdravíčka!!!!!!!!!!!!!!

U nás teď nastal strašný mazec, holky jsou nastydnutý a tak kašlou a teče jim z nosu a jsem ve znamení řevu a odsávání z nosu a tak nic jinýho nestíhám. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. říj 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok přejeme Ervinkovi všechno nej :dizzy_face: a ta hláška je fakt super :grinning:
11. říj 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok aj my sa pripájame a prajeme drobčekovi všetko len to najlepšie :slight_smile: nech vám robí veľkú radosť :wink:
11. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem !!!!!! sa tešim že nám sa vydarila parádna oslava ,foto vyložím za chvíľu!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu sú!!!!!!!!!! už sa možeme pochvalit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2010 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska se mi šampiónka narodila.... tfuj ten čas letí to není ani možný. Pamatuju si to jako kdyby to bylo včera. Ve 4 jsme jeli do porodnice s pocitem planého poplachu a ve 21.53 se nám narodila.
13. říj 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli tak ste nás dobehli!!!! všetko najlepšie prajeme malej holčičke!!!! nech je zdravá a spokojná a nech poslúcha rodičov!!!! je hezka!!!!
13. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@simonceli Přejeme Karolínce všechno nej k 1 narozeninkám :slight_smile: to je dnešní den vzpomínací,že? :wink: tak to jsi taky strávila v porodce hodně času :unamused: my jsme tam přijeli v půl 7 ráno a večer v 20.52 byla na světě,ale bylo to dlouhý,příště pojedu na poslední chvilu :grinning:
13. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok parádní dort,co malý dotkl se ho?a jak mu zesvětlali vlásky :slight_smile:
13. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera nám koněčně vykukl další zub,takže dnešní noc byla parádní :slight_smile: jídlo až v půl 6 ráno a vstávačka v půl 8 :slight_smile: jen tak dál Juli :grinning:
13. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec
@lesonok děkujeme za přáníčka
@cervenec jééé já to napsala blbě.... my dojeli do porodnice v 16h... já ji měla za chvilinku odrozenou
13. říj 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli tak to rudnu závistí :grinning: :wink:
13. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli tiež sa pripájame a prajeme malej princezničke všetko len to najlepšie - nech Vám pekne rastie do krásy, je zdravučká a robí Vám veľkú radosť :wink:
13. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli inak krásne fotky, malinká je náááádherná :slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vkladám sem aj ja konečne dáke fotky z našej oslavy :slight_smile: nášmu drobcovi sa hneď pri prvých fotkách podarilo zaboriť ručičku do torty a kus z nej odtrhnúť :D Asi najviac radosti mal náš drobec z el. autíčka ktoré dostal - ako vidíte ten jeho úsmev stál za to :grinning:
13. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak babenky, ktoré hlavne máte zatial len jedno dieťatko...chcem sa len tak spýtať - kedy asi plánujete ďalšie? :wink:
My sme tak plánovali, že by sme chceli sa pokúsiť o druhé dieťatko, keď bude mať náš malý dva roky. No ale to sme si len plánovali... :sweat_smile: A kedže mi to tento mesiac meškalo, čo ma dosť zaskočilo - tak som si spravila v pondelok testík -
a čo nevidím?! :confounded: dve čiaročky ...som tehotnáááá :slight_smile: . Aj keď sa priznám - mala som trochu zmiešané pocity, lebo sa mi to zdalo dosť skoro a absolútne som na to nebola pripravená...no ale ako sa povie- človek mieni a Pán Boh mení :slight_smile:
Ale sme šťastní - proste to tak má asi byť a tak to aj berieme. Ktovie čo by bolo neskôr - veď rôčky nám bežia ako voda.
Asi nás to aj preto zaskočilo, že pri prvom dieťatku sa nám nedarilo hoc sme sa snažili , dokonca som lieky brala - no a teraz sa nám to podarilo ani nevieme ako :slight_smile: , kedže sme sa o babatko nepokúšali :wink: Ale tak to býva. Tak snáď to budem dobre znášať a hlavne zvládať popri drobcovi - ešte, že bývame zatiaľ u naších ešte - je to veľká pomoc a opora.
13. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 jeeej je to užasne!!! neskutočne sa teším s vami!! a samozrejme moje gratulácii :slight_smile:
13. říj 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec ano tortička bola pekná aj chutná,malý cely den kukal do chladničky a hovoril brm- brm :grinning:

14. říj 2010 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

@mimi69 děkujeme za přání, hezké fotky. My teď druhé děťátko neplánujeme, chceme mít tzv. dva jedináčka prostě si každé dítě naplno užít. Takže nejdřív tak za 6 let. Ale možná zůstaneme jen u jednoho.

Jo a kdyby jste to chtěly vědět, tak od roku 2012 by ženy, které budou nastupovat na rodičovskou dovolenou nebudou dostávat peníze, respektive budou, ale jen ty nemajetné rodiny, které mají společný příjem nižší jak 16000.
14. říj 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli sice o den později, ale taky se dodatečně přidáváme k přání Karolince všeho nej a nej........!!!!!!!!!!
Holky vůbec nestíhám od včera mají obě holčičky penicilin a je to mazec, tak ani nevím co nakonec bude z oslavičky.
Teklo jim z nosu a měly kašel a nakonec se to dostalo i na průdušky a jedna má zvětšený uzliny. Je to strašný, když ty malinký tělíčka se otřásají při kašli a není jim pomoci a dostat do nich penicilin a sirup na kašel je docela nadlidský výkon. Dneska jsem měla penicilin všude na sobě já a holky v puse neměly vůbec nic.
@mimi69 jé fotečky jsou krásný a dárečky taky a malý je šikovný jak hezky sedí v autíčku,
a jinak velká gratulace a je to úžasný jak se zadařilo, bude to asi pěkný fofr, ale zvládnout se dá všechno :wink:
14. říj 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok Ďakujeme krásne :wink:
14. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusice veľmi pekne ďakujeme :slight_smile: ...a určite to nejak zvládneme. Iní to zvládli, tak hádam to zvládneme aj my . Napríklad moja svokra mala troch synov a všetkých po roku, bola na nich viac menej sama a zvládla to - tak my to musíme zvládnuť
14. říj 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 jééé moc gratuluju k těhu :dizzy_face: se příznám,že já na to nejsem ještě absolutně připravená, v létě jsem měla střevní chřipku a dokonce jsem si koupila i test a byla to taková úleva,když tam byla jen jedna / :sweat_smile: druhý bych chtěla tak nějak až budou Juli 3 :wink: a fotečky jsou super :slight_smile:
14. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek