• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
jinak holky se tu přes víkend neukážu, zítra jedeme do Sliače na mini dovču,hrozně se těším :slight_smile: mějte se krásně :slight_smile:
14. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusice ježinkote,tak se hlavně brzo vyzdravte :wink: malá zatím mívala jen rýmu,jen jednou začínala kašlat a to jsem s ní hned mazala k dr a po sirupu to hned přešlo,ale věřím,že je to hrozný :frowning2: posíláme holkám pusinku :wink: a oslava se posune,však co :wink:
14. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec ďakujem si zlatá, no ako som už písala, veru som to ani ja nečakala a ver mi ,že som na to nebola vôbec pripravená a fakt ma to zaskočilo :fearful: Ale manžel aj rodičia ma podržali - lebo priznám sa, že som zrazu mala dáky strach ako to zvládnem a aj som si trošku poplakala ...Ale z ich pomocou to bude fajn a už sa tešíme :slight_smile: . Našťastie zatiaľ nemám nevoľnosti, akurát mi začalo chutiť viac sladké jedlá :grinning: Tak snáď mi to tak aj vydrží...
15. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 však iste budeš mat aj výhodu a nakoniec budeš šťastná že to všetko tak dopadlo :slight_smile: ja to poznám,tiež prve dieťa nemala som naplavované ale teraz sa na to pozerám úplne inak ako vtedy a som neskutočne šťastná že ho mam!!! no a je to super že tak ta podporili tvoji najbližšie a hlavne manžel,nemáš sa čo trápiť len sa teš,a určite to zvládnite všetci spoločne :slight_smile: prajem veľa sil a hlavne zdravíčka !!!!!!!!
15. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec až ti závidím s tou mini dovolenkou tiež by som si dopriala :grinning: hádam aj my niečo vymyslime keď príde manžel z norska :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok ďakujem krásne za povzbudivé slová - si zlatá :slight_smile:
17. říj 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,jsem zpět,bylo to úžasný :slight_smile: hodím pár fotek :wink:
17. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 to zmáknete a zvlášt ,když bydlíte s vašima :wink: kamoška se ted bude stěhovat k jejich než postaví domek a já jí závidím,že bude mít nonstop hlídání pro malýho :grinning: ale to je asi jediná výhoda :sweat_smile: :wink:
17. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec vypadá to užasne!!!! taketo niečo dobre padne :slight_smile: ale by som šla na jeden dien bez deti :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok však chlapi říkali,že holky budou příště u babiček :grinning:
17. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mi sme tiež váhy, tak som rada, že som našla aj takúto tému :slight_smile: ešte som nestihla si prečítať všetky vaše príspevky ale určite tam je kopec vašich zážitkov za ten jeden nádherný rôčik čo naše deťúrence prežili :slight_smile: už za pár dni 19.10.2010 máme aj mi jeden rôčik :grinning: všetkým detičkám prajeme všetko naj :grinning:
17. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec super fotečky, ste pekná rodinka :slight_smile: - tak niečo také by som veru aj ja brala - taký relax víkend :sunglasses: by dobre padol. No teraz som dáka poprechladaná tak sa liečim, dúfam, že malého to obíde ...
18. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 tak vitaj!!! určite sa pripoj aj popíš že ako to mate vy!!
18. říj 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, takže prvé bábo bolo neplánované a náhodné ale som rada, že ju mám je to neskutočne šikovná holka :slight_smile: bola naše náročné dieťa, nevedela som čo to je spánok :cry: , čo to je pravidelná strava :cry: preto myšlienka nad druhým bola zavrhnutá .... ako roky plynuli tak som sa rozhodla aj pre druhé, prehováranie polovičku trošku trvalo ale nakoniec sa to podarilo :grinning: a 19.10.2009 o 14.30 hodine sa narodil náš krásny drobček :slight_smile: moje srdiečko :slight_smile:
Dosť ľudí ma odhováralo, že medzi deťmi je veľký vekový rozdiel, ale ja osobne si to neviem vynachváliť, Zuzanka bola dosť náročné dieťa a vyžadovala si strašne veľa pozornosti, keby som mala hneď ešte jedno také bábo " na duracelky" :grinning: , tak by som bola vyšťavená ako citrón :confounded: . Momentálne je v takom veku, že už je viac menej samostatná jednotka má svoje záujmy, krúžky a ja sa znovu môžem naplno venovať nášmu drobčekovi. toľko o nás :slight_smile:

Ako som tak čítala, v posledné týždne len samé oslavy :slight_smile: a tie tortičky nádherné....mi sme tiež už oslavovali, hurááá..no v predstihu lebo babynka docestovala z východu len na víkend :frowning2: takže máme to už za sebou :slight_smile:
18. říj 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 a kolko je ten rozdel? zas más dobre ze más kocku staršiu ze isto ti aj pomôže keď niečo :slight_smile: tak hod nejake foto z oslavy!!!
18. říj 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už máme po oslavě. Akorát náš tatínek jaksi zapoměl fotit., ale naštěstí Radkova sestra něco vytvořila. Dort se mi povedl a je mňam. Malá dostala kupu dárků, hodně si to užila a hlavně všechno musela ochutnat. Bylo to fajn a taky je fajn, že už je to za náma.
18. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,
tak jsem se ozvala v této diskusi jako první a pak jsem ji přes veškerou snahu nemohla najít :frowning2: No, teď jsem na ni náhodně narazila, tak jestli se můžu přidat, tak jsem občas nakouknu :wink:
Zkusím postupně přečíst, co jste tu zatím za tu dlouhou dobu prodiskutovali :grinning:
18. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak tak ,aj my sme mali oslavu včera...bolo super.....pridavam par foto aj ja :slight_smile: inak Oliver ešte sám nechodí,len okolo nabytku,postele a tak.....mame 6 zubkov,a isto dalšie na ceste,lebo noci su hrozné,len sa kočikujeme,a aj sopliky mame ,ale to pri každom zube tak....2 tyždne choroba stale pred zubom.
18. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj je teda riadny frajer a ta kravata ja odpadnem:slight_smile:
18. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok rozdiel medzi deťúrencami je necelých 13 rokov a naozaj som spokojná, Zuzanka mi pomôže, zahrá sa s ním, prebalí, nakŕmi a rozblázni :grinning: , potom ho dávam dokopy :slight_smile: ale neskutočne jeden druhého majú radi a na malom je to vidieť, keď dôjde zo školy ale z vonku tak sa musia najprv vystískať a potom je všetko ok...

Oslava bola super mali sme aj kámoša z baráku, ktorý bude oslavovať prvý rôčik 19.12. ....je to správna dvojka :slight_smile:
18. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky, vobec nestiham ale vidim, ze tu mame same super novinky:slight_smile:
@mimi69 blahozelam! Juj mam taku radost. Hlavne budte obaja s drobcek zdravucky. Vsetkym velkym oslavencom vsetko najlepsie:wink: My uz mame oslavu tiez za sebou, maly ju chudatko celu preplakal, asi chytil odo mna alergiu na svokra, len co sa nanho pozrel tak bol k neutiseniu. Usmievat sa zacal, az ked svokrovci odisli, len skoda, ze uz bol vecer. Mame za sebou aj rocnu prehliadku, tak konecne nas vyradili z neurolog., urolog. a rizikovej ambulancie, to bol pre nas ten naj darcek k narodeninam. A medzitym sme zhanali fusak, zimne topanky a kociar ma zimu a zimne oblecenie, len ja si akosi nestiham nic kupit.

@babu9 vitaj:slight_smile: Tu velku kocku ti teda zavidim:wink: Aj byvala spoluziacka ma uz taku 13 rocnu a potom prcka a nevie si vynachvalit.
19. říj 2010 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babeky, chcem sa opýtať, či aj vaše deťúrence mali problémy pri prerezávaní zúbkov ?...pri malej som ani nevedela kedy jej vyliezli ale dorbček mal skoro tri týždne soplíky, k tomu sa sa nám pridružili zapálené očká :cry: to tak bude pri každom zúbku.... :cry: no hrúúúza :fearful:
19. říj 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 ahoj,no Oliver je nenormalne chorý pri každom zube,to znamena 2 tyždne sople,kašel,zly je ako čertik,a noci preplakane prekočikovane,ako som pisala......nechodim k dr. nič mu nedavam,už to poznám,no občas dam Viburcol-čipky,homeo guličky nejak nezaberajú. už teraz sa bojim čo bude ak pojdu očné zuby...........ešte aj nurofen v noci niekedy dam,ked už ho nijak raz nemožem utíšit.takže u nas tak hrozne.
19. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj a čo si dávala na kašel, drobček je stále zahlienený a akosi mu to nechce prejsť :frowning2:
19. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 všetko možné,Stodal-ten je tiež homeo,ale dobrý myslím,Sinupret je mukolitikum,Solvolan je ako mucosolvan alebo ambrobene pre dospelych,aj Trifed som skušala......
ale len na kašel davam stodal,nemože nijak uškodit,čisto prirodny je.ale vela mamičiek chvali Sinupret,ten aj na hlieny a tieto 2 su volnopredajné.tak skus.a nech pomože.
19. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 jeeeej, a všetko naj naj k dnešnemu velkemu dnu janikovi prajeme..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez prajeme všetko najlepšie k dnešným narodeninám ,nech drobček raste zdravučký na radosť rodičom:slight_smile: a ja tiež používam stodal po každom a vždy mi zobral,tak som spokojná a to aj zo starším synom :grinning:
19. říj 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj ďakujeme :slight_smile:
vyskúšali sme aj stodal, aj solmukol 100, Bronchipret ale akosi nám to neustupuje :frowning2: ale dúfam, že keď skončia soplíky tak aj kašel :slight_smile:
19. říj 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok ďakujeme :grinning:
19. říj 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 ďakujem, tešíme sa z toho :slight_smile: aj keď nás to dosť prekvapilo a zaskočilo - ale je to super a zatiaľ to znášam nadmieru dobre -žiadne nevoľnosti, dúfam,že mi to tak aj vydrží. Chystám sa ísť tento týždeň na gyndu tak uvidíme čo nové nám pán doktor povie :wink: . A ozaj kde ste kupovali zimné topánočky? Ty si zo ZA že? My sa chystáme tiež ísť pozháňať dáke a oporučili mi predajňu Žirafka v ZA. Vraj super výber pre naších drobcov. A inak aj náš malý bol na oslave mrzutý, ani sa mu veľmi fotiť nechcelo a začal sa usmievať až keď sme vyšli von a vytiahli sme darček - el.autíčko - tak to bolo radosti :grinning: .
19. říj 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek