• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
@babu9 krásne fotečky - ešte krajšie detičky :slight_smile: ste nádherná rodinka. Inak aj ja mám mladšiu sestru a rozdiel medzi nami je 12 rokov :slight_smile:
19. říj 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 Všetko najlepšie prajeme aj my drobčekovi - nech je zdravučký, krásnučky a robí Vám všetkým veľkú radosť :slight_smile:
19. říj 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babenky, chcem sa spýtať - koľko krát za deň dávate ešte mliečko vaším drobcom? A používate stále sušené mliečka - Nutrilon alebo sunar, beba? Alebo už ste začali dávať aj obyčajné kravské mliečko?
19. říj 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 ďakujeme :slight_smile: a držíme palečky, aby všetko dobre dopadlo a boli ste všetci zdravučký ...ak máš okolo seba tých správnych ľudí :slight_smile: dá sa zvládnuť aj nemožné :grinning:
19. říj 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 mi sme ešte na Nutrilone, používali sme Nutrilon H.A., nakoľko máme v rodine alergikov :frowning2: pomaly prechádzam na klasický Nutrilon, a ostanem asi až do dvoch rokov.....malému to neublíži a snáď predídeme nejakým alergiám :slight_smile: nakoľko dcérka je alergička a astmatička a jej som dávala od roka už kravské mliečko lebo tie sušené nechcela......je to však individuálne niekomu neublíži a niekomu áno tak je to na rozhodnutí :unamused:...mám kamarátku, ktorá kojila až do 3 rokov :sweat_smile: a ako náhle prešla na kravské mliečko mali dostal alergiu na mliečko....
19. říj 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi blbý nápad lézt do rozběhnuté diskuze :sunglasses:

Tak jen pro zajímavost něco o dětech narozených ve znamení Vah:
Pro Váhy jsou nejdůležitější harmonické a vyrovnané vztahy v rodině. Pocit jistoty, rodinného zázemí a lásky je živnou půdou jejich růstu. Jsou velmi citlivé a vnímavé na jakékoli napětí, roztržky a násilí. Jejich velkou touhou je být milován a chválen. Problém jim dělá rozhodování a rázný postoj. Těžko dokážou říci ´´ne´´. Mají rády pořádek, pěkné oblečení, plyšové hračky a dobré kamarádské vztahy. Aby dosáhly svého, dovedou být skvělými diplomaty. Hravost a tvořivost jim otevírá cestu k vlastnímu rozvoji. Přezíravost, hrubost a citový chlad však snadno zašlapou jejich sebevědomí. Jejich někdy až příliš křehká vnitřní vahadla či rodičovský nezájem je vedou k náladovosti, uzavřenosti a citové nevyváženosti.

Tak to je ode mě vše a už odtud padám pryč :wink:
19. říj 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 Ďakujem za pekné a hlavne pravdivé slová :slight_smile:
19. říj 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
@babu9 vítám tě mezi náma a přejeme Janíkovi všechno nej :dizzy_face:
19. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska24.9. my zase tak zaběhnutý nejsme,klidně se přidej :wink:
19. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 já ještě kojím,takže večer před spaním, 1 x v noci a ráno po probuzení :wink: kravský mlíko plnotučný používám od roku jen na vaření- puding,krupice a dnes poprvé sladká rýža :wink:
19. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 malá začínal kašlat jen jednou a hned jsem nasadila sirup prospan a zabral hned.doporučila jsem ho i kamarádce a zabral jim taky,tak ho zkus :wink: je to bylinkový :wink:
19. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 my taky víme o každým zoubku,ale soplíky naštěstí nemáme,ale ted už spí pár nocí hezky,jen dva poslední podvečery je uřvaná,začne jen tak a řve a řve :sweat_smile: tak se asi klube další,taky to ta příroda mohla vymyslet tak ,aby je to nebolelo :grinning:
19. říj 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fotečky jsou všechny úžasný :dizzy_face:
19. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no nechci se vychloubat, ale musím se s váma podělit o to, jak mám úžasného muže. S malou začal chodit 2x týdně jen tak relaxovat do aquaparku a jednou týdně na cvičení rodičů s dětmi. Tak mám čas i sama na sebe a na pátek zařídil hlídání ( z toho jsem teda dost nervózní ) a jdeme spolu ven. No prostě dneska koukám jako blázen.
@babu9 vítej
19. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec ďakujem :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 ja tiež davam umele mlieko,a ani nehodlam v blizkej dobe prejst na kravske,do 2 rokov určite umele,ked nie do 3 ako sa doporučuje....dieta ročné,nema šancu stravit kravske riedene a neviem ake mlieko,a ani nehovorim o alergii na neho.tot moj nazor......
@simonceli tak to maš super....a to manžel nechodi do prace? ja svojho vidim až k večeru,vikendy tiež pracuje často,a dovolenku si tento rok vobec ešte nevybral,ešte sme nemali cely den spolu :frowning2: ale vam to prajem :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli ďakujem :slight_smile: no to teda máš úžasného manžela, môj je teraz na materskej :grinning: / dal sa nato bez prehovárania/ lebo mamina musela ísť pracovať :frowning2: ....dá sa povedať, že ako maminka na materskej to zvláda super :grinning: :grinning: :grinning: drobček občas dá neho pozor... xi xi xi.... ešte, že tatino má toho drobčeka :wink:
19. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec je ten sirupček dostať aj u nás?
19. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj on podniká, tak prý hodinu cvičení v pracovní době zvládne s malou. Oni se totiž většinou vidí, když ráno vstává do práce a pak večer na koupání. Tak si řekl prý dost. No do aquaparku chodí až po 17h. Takže pak malou doveze domů spící a přendáváme ji jen do postýlky. Jinak si za ním musíme chodit na firmu. Na dovolenou nemůžem, protože zaměstnanci by snad nevěděli, co mají dělat mi připadne. Ale naštěstí víkendy má volný a to jsme spolu. Sice většinou na závodech, kde se hodně chystá a tak, ale jsme spolu.
@babu9 tak to má manžel štěstí, že je tak pěkně hlídanej. :slight_smile:
20. říj 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli tak to maš skveleho manžela,ako píšeš,aj ked tie velmi vyťaženého....je super že si na malu najde čas....
@babu9 jej že na materskej tato,tiež parada,moj to vraví,že by ostal,ale ja by som tolko čo on nezarobila ani nahodou,takže si pekne ostanem ja doma ...ale ja som sa na to tešila,tak si uživame,vstavania do prace o 5 rano mam dost :grinning: :grinning: :grinning: teraz spím o hodku dlhšie.
20. říj 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj jo jo jsem ráda. Kolikrát říká, že mě nepotřebují, že to všechno zvlánou sami. Ale to já zas ne ne. S malou si to doma užívám.
20. říj 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano dievcata, @mimi69 topanocky som kupila v Povazskej, obcas tam chodime na nakup, v ZA ten obchodik ako pises nepoznam. UM pije drobec 4-5x/24 hod., cca 900 ml denne, ma hrozne rad mliecko vypil by aj hektoliter, ale vymenila som mu 3 davky za prikrmy, tak to teraz vychadza takto:wink: V noci pyta 1-2x.
20. říj 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj maly mlieko pije len rano a večer po 180 ml,inak vobec,ale snažim sa mu davat denne jogurt,nech ma viac mliečnych vecí.....v noci nepije vobec.a cez den už normal prikrmy...obed,olovrant,večera ...
20. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 môj drobček pije a papá ako vrabček :slight_smile: zob sem zob tam :grinning: takže mliečko pije pred každým spinkaním o 10.00 hoďke 120ml a 16.00 hoďke 120ml večer kaša zo 160ml /spapáme ako kedy :frowning2: a potom asi okolo 04.00 hoďke sa dotlačíme 160 ml mliečkom a spinkáme až do 08.00 :grinning: a medzi tým raňajky obed a ovocíčko...

ešte sa mi do neho nepodarilo dosť viacej mliečka, keď si povie dosť :angry: tak dosť :angry: a ja sa môžem aj rozkrájať :rolling_eyes:
20. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
môj manžílek je výsluhový dôchodca, takže bohužiaľ :frowning2: si nemôžeme dovoliť aby sme boli doma obaja :cry: ale čas v práci si môžem naplánovať tak a prispôsobiť tak, že pracujem 2-3 dni a 2-3 dni som doma, takže si ma užijú obaja :grinning: a ja oboch :grinning: :grinning:
20. říj 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá pije mlíčko 2x denně a to ráno ke snídani 240ml a večer 250ml před spaním, jinak už jí normálně. Někdyho dostane i na oběd, když se mi nechce vařit a vůbec jí to nevadí. Taky by ho mohla pít pořád. Jinak teda miluje kozí sýr. kupuju jí přímo na bio kozí farmě vždycky čerstvý bochníček a ten váží tak 200-300g a sní ho na posezení.
20. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já vůbec, ale vůbec nestíhám, holky mají ještě dneska poslední dávky penicilinu a rýma a kašel jsou snad na chvilku pryč. Odsávání byl věčný boj a dostat do nich penicilin a mucosolvan na kašel taky.
Pořád někde lítáme po doktorech, Adélka má ještě k tomu na krku nějaký ekzém a kožařka nám předepisuje pořád nějaký mastičky a moc nezabírají, naštěstí jí to chudinku nesvědí, ale vůbec to nevypadá hezky a strašně se to zvětšuje z malinkýho flíčku už to má po celým krku.
A aby toho nebylo málo, když jsme měli o víkendu oba dny oslavičky tak nám v sobotu ráno Amálka spadla a tekla jí krev z nosu a jelo se na pohotovost. Naštěstí v pořádku, ale má chudinka odřenou celou pusinku a nos.
.....taky přeje všem dětičkám, kterým jsem to nestihla popřát vše nej a nej k narozeninám, hodně zdravíčka, štěstíčka a hodný rodiče :wink:

jo a holky pořád mají ještě 2x denně Bebu a občas s ní zapíjí i oběd a svačinku.
teď doufám, že to bude lepší a zase budu tady častěji mějte se zatím krásně
jo a fotky z oslaviček jsem zatím taky v tom fofru ještě nestáhla do počítače tak dodám později
20. říj 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli syreček jej dávaš len tak čistý alebo to dávaš s chlebíkom , rohlíčkom alebo....? :slight_smile:
20. říj 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 dostává k tomu i rohlík s máslem, ale ten zůstane nedotčenej. Nebo ho hodí psům. A sýr je v ní během snad 2 minut
20. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@simonceli to je super, Jirka teda na to nemá čas :unamused: jsem ráda,když si na malou udělá hodinku čas navečer,to ji pak koupe a já to dole uvádím to původního stavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted snad jak začne zima,tak snad bude mít trochu volněji :wink: ale zase jim začaly zápasy ,hraje hokej,takže 2 x týdně ,1 sauna a posilovna.no není jak chlapům :grinning:
20. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek