• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
@babu9 to nevím ,jestli se ten sirup dá koupit i na Sk :unamused:
20. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusice tak hlavně ,že je malá v pořádku a oslava se taky vydařila :slight_smile:
20. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak malá poslední dva dny vzla na milost ovoce,tak doufám,že jí to vydrží :wink:
20. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky @cervenec no mi to nemusíš vykládat jaký to je, když chlap aktivně sportuje. Přes víkend závody, 2x do týdne trénink minimálně a do toho 2x týdně sauna a bazén. A vzimě je přece zimní příprava, takže snowboard, běžky a speciální trénink no a přece sauna a bazén. Fakt se ti chlapi mají nejlíp :grinning:
21. říj 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano:slight_smile:, teda dievcata vy mate doma inych sportovcov.
21. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 no jsem i za to ráda, než aby se mi flákal s klukama po hospodách a nebo kynul u televize. Na druhou stranu mě ale štve, že věčně není doma. Ale jsem ráda, že sportuje. On je hrozně hyperaktivní. Nevydrží dlouho nic nedělat Jak mu něco je a víc jak 3 dny nemůže nic dělat, tak je strašně protivnej.
21. říj 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!!! ja zas mam smutne obdobie,asi sme s manželom vchádzame do prvej manželskej krízy... veľmi ma sklamal :unamused:
21. říj 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno @lesonok to mě mrzí. Zkus na tom hledat jen samá pozitiva a vypusť to z hlavy. Já to tak dělám, když mě Radek zklame. A pak dojde z prosíkem. Řeknu, co se mi nelíbilo, co mě mrzí a nějak to vyříkáme.
22. říj 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok Já mám krizi už asi rok. Malý se narodil (manžel chtěl třetí dítě víc než já) a on se začal věnovat politice. :confounded: Teď po volbách je to ještě horší. Vůbec není doma a když náhodou je, tak jen telefonuje nebo mailuje.
Já jsem na vše sama, to ještě zvládám, ale mrzí mně, že ho malý téměř nevidí.
22. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@lesonok
@damanka to je mi líto,že máte s chapama problémy :unamused: no my máme taky semtam dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhůř bylo,když jsme stavěli barák,to bylo maso,nebýt vdaná,tak zdrhnu :grinning: ono to asi jinak nejde než že nás ti chlapi prostě serou :sweat_smile: ale já tvrdím,že každej chlap má něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemá smysl hledat nějakýho,kterej je ideální :grinning:
22. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé a zapoměla jsem se pochlubit,že Juli dnes začala chodit :dizzy_face: teda ne ještě uplně,ale pustí se a ujde 5 6 krůčků :slight_smile: je to super :dizzy_face:
22. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec ahoj v tom isto máš pravdu ze ideálny neexistuje, zatiaľ sa nenarodil :grinning: no čo uz musíme to nejak vydržať :slight_smile: len na to pozrite že aká je zložitá rola ženy,ona sa musí starať o všetko,o pohodu v dome, o deti ,cely chod domácnosti,a ešte po tom všetkom musí byt aj vynaliezavá v postele,a to keď chlap sa začne nudiť hneď ide inde,nie je to hrúza????
22. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok no to máš pravdu...... si říkám, že někdy bych chtěla být chlap.
Ale třeba Radek dokáže potěšit. Na dnešek zařídil hlídáni a byli jsme v kině a zítra jdeme s malou do dětskýho centra blbnout. Ale taky máme doma kolikrát dusno. Bez oho to nejde.
22. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok to ma mrzí :frowning2: ale ono to občas v každom vzťahu škrípe :confounded: niekedy mi to tak pripadá, že si tie naše polovičky ani neuvedomujú čo majú doma :slight_smile: aké poklady :grinning: niekedy si to predstavujú ako Hurvínek válku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...neboj všetko chce čas, občas niečo vydiskutovať a dohodnúť sa na kompromise, držíme palečky :grinning:
22. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec to je šikulka :slight_smile: my už tiež beháme :grinning: :grinning: občas sa nám nôžky zapletú, nasleduje pád...postavíme..oklepeme a ideme ďalej :grinning:
22. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!! no to ja mam za šťastie v poslednom čase,malý mi je soplikavy a navyše dnes tak špatne spadol... :frowning2:
23. říj 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok to bude dobrý... všechno zlé je pro něco dobré....
23. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok ahoj moja, ako spadol nejak nešťastne? my sme včera tiež spadli s kľúčamy v ruka a mali sme ich vyrazené na líci a čielku, no čo už .... rozbehol sa ako veľká voda a nožičky nám akosi nestíhali :cry:
24. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastastei mu nic nie je len par modrin,ale spadol skor stastne nez nestastne,zo schodov...
24. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
@lesonok jé tak chudátko,hlavně ,že je to ok :wink: malá spadla minulý týden opět na pusu a kousla se do rtu,takže z kapek krve byla cestička až do koupelny :confounded: ale už se jí to jednou stalo,takže jsem byla statečná :grinning: i Juli :slight_smile: jinak nám dnes zacinkal 4 zub,tak snad budou noci lepší,ty poslední byly na prd :unamused:
25. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky :slight_smile: už bežkáme úplne sami :grinning:
25. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte náhodou v jakém obchodě se prodávají kombinézy topolino? Na netu nemůžu sehnat tu ci by se nám líbila v naší veliksoti. Klidně i výletem by jsme pro ni zajeli na slovensko :slight_smile:

@babu9 gratulace k chůzi
@cervenec gratulace k zubu
26. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec no to je super, že už bežkáte - inak aj náš drobec už behá asi mesiac :slight_smile: ale pravdaže sa to ešte nezaobíde bez pádov a niekedy aj plaču. Už som rozmýšľala že mu asi kupim aj dáku ochrannú prilbu na hlavičku :sweat_smile: , lebo on ide niekedy hlava nehlava...a každú chvíľu si udrie hlavku :frowning2: .
26. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, no tady už je to samý chodec :grinning: malá dnes zase spadla,když lezla,zase se kousla a tekla krev :unamused: jsem se ptala Jirky,jestli se prodávají mini chrániče na zuby co nosí na hokej :sweat_smile: ona letí jak střela,zapomene ruku a už je to :frowning2:
@simonceli taky jsem se na ni dívala na mimibazaru,v obchodě jsem je nikde neviděla :frowning2: nakonec jsem ji chtěla vydražit na mimiaukci,ale vyšplhalo se to vysoko,tak jsem vydražila jinou a ta má přijít zítra tak uvidím co to bude :sweat_smile:
26. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec jakou jsi vydražila? Mě se nakonec paní ozvala, že jednu ještě má. Tak jsem ráda. Ale jinak na aukru je jedna, ale ta je o 300 dražší něž na mimibazaru. Docela jsem začala uvažovat o tom, že bych i topolino dělala.
26. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli není od topolina,ani nevím co je to za značku :wink: je nošená :wink: ale vypadala dobře :slight_smile: a ty věci od topolina se mi taky moc líbí,ale nikdo v mým okolí je nemá,tak jsem se ještě neodhodlala si něco objednat :sweat_smile: takže jestli do toho půjdeš,tak jsem první zákazník :grinning: a jakou velikost jsi objednala?a který typ?oni to mají kapánek jinak číslovaný,takže ted máme 80, je dlouhá od ramene po nohavici 72cm a takovou má topolino délku tušímaž u 86 :wink:
26. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tohle je ta vydražená kombinéza :wink: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6138950
26. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec tak tuhle jsme koupili http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38342495&tab=0 a velikost 86. To je značka z německa a vcelku dobrá. Mají pěkné věcičky. No budu zkoušet se ptát, co a jak a nějak kdyžtak domlouvat s dodavatelem nebo tak. Uvidíme.
26. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli ďakujeme :slight_smile: ta kombinézka je super Karolínka v nej bude ako modelka :wink:
28. říj 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec a Julinka ako cukríček :slight_smile: len spapať :grinning:
28. říj 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek