Váhy 2009

Ahoj maminky Vím, že už tady podobná témata jsou, ale všechny už jsou rozpovídaná a já bych si moc ráda povídala s maminkami, které mají narozené miminka právě v tomto období minulý rok najdou se takové?
babu9
28. říj 2010
ja som sa ulakomila ešte v lani na krásnu kombinézu pre drobca a asi nám už bude malá 😞 nuž musím sa poobzerať po niečom novom aby bol fešák ako holky 🙂 😃
lesonok
28. říj 2010
no ahojte!!! uz je to všetko za nami a zase nám slnko sa usmieva🙂))
@simonceli kombinezka je fakt úžasná,aj na chlapca by som takú objednala🙂))))
lesonok
28. říj 2010
my mame po staršom bračekovi a celkom dobru akurát som ju dnes zo skrine vybrala🙂) a čo topánky ake idete kupovať?? tiez sa neviem rozhodnut🙂
lesonok
28. říj 2010
to sme dnes užívali pekný jesenný den!!!!
damanka
28. říj 2010
@lesonok To je dobře, že už je líp.
My jsme se byli včera konečně fotit v ateliéru, starší kluci mají prázdniny, tak byl čas. No ale nevím, co z těch fotek bude, malý tam pořád pobíhal, ani neuseděl na místě, tak jsme ho posadili do vaničky a to chvilku vydržel. Ale úplně jsem se zpotila, jen jsem ho chytala, aby něco neshodil. A pak jsem ho doma ostříhala, hned vypadá dospěleji. 🙂
lesonok
29. říj 2010
tiez mame termín na fotenie 3 novembra,a sa teším ze konečne budeme cela rodinka pekne pohromade na foto:))) ale viem si predstaviť co to odnáša s takým drobcom...
pia22
29. říj 2010
Ahojte dievcata🙂, my sme maleho v atelieri fotili pred 2 tyzdnami, par som ich hodila do albumu😉 Su to len take portretovky, tie este ideme dat upravit, ale chceli by sme dat spravit este par v novembri, nieco k Vianociam a ak sa podari, tak z toho spravime vyber a mame darcek starym rodicom na Vianoce 🙂
cervenec
29. říj 2010
Ahojky holky 🙂 fotečky super 🙂 já si malou fotím tak nějak sama , ale ted už je 9 z 10 fotek rozmazaných 😃 je to maso něco vyfotit,na Vánoce mám taky něco v plánu,včera jsem koupila malé santa čepičku,tak musím něco vymyslet a nafotit to 😉 i vloni všichni dostali fotku v rámečku,letos ji dostanou v obálce at si ji vymění za novou 😃
@lesonok tak vidíš už je dobře 😉 na chvilku 😃 😉 my máme ted dobrý období,naštěstí míváme zároven ty stavy ,že se nemusíme 😃 jinak malé lezou spodní zuby,takže je protivná i přes den,ted ji má tchýne,tak jsem uklízela a ted už jen čekám,kdy dorazí 😉 ale musela jsem utéct,aby mě neviděla,když si ji brala ,už totiž plače ,když já nebo Jirka odcházíme :-|
cervenec
29. říj 2010
@lesonok zímní botky máme od peddy,ale ještě jí jke nedávám,jsou s kožíškem a venku ještě nechodí,takže čekám až bude tapat sama, v chození se zasekla,chce jen za ruce,tak bude asi posera po mně 😃
mimi69
29. říj 2010
@lesonok krásna fotečka - maminka aj drobček žiaria šťastím a tak to má byť 🙂
lesonok
29. říj 2010
@mimi69 ďakujem!! určite vyložím aj ďalšie z tej sérii 😉 !!
pia22
30. říj 2010
Nam domace fotenie velmi nejde, drobec nevydrzi sekundu v pokoji, zato v atelieri sedel ako prilepeny🙂
cervenec
31. říj 2010
ahojky, hlásím 5 zoubek,konečně spodní 😉 a taky hodím video,dnes se Juli rozchodila,tak snad už jí to vydrží 🙂
simonceli
1. lis 2010
@cervenec to je super že chodíte a gratuluji k zoubku. Malá už by strašně ráda sama capkala, ale ještě jí to nejde, takže furt chodíme za ruky a to je něco na moje záda, takové blbé, ale i tak pěkné období.
cervenec
1. lis 2010
@simonceli děkujeme, neboj to půjde hopem 😉 malá ještě před týdnem chodila za jednu ruku roztřepaně a ted už chodí sama 😉 ale pořád mě tahá za ruku nebo za nohu,dnes byl furt řev,protože jsem jí říkala,at jde sama a to se jí nelíbí :-p
simonceli
1. lis 2010
@cervenec ten řev znám.... když s ní němůžu chodit, nebo mě už z toho bolí v zádech a dovolím si sní nechodit, tak nadává a huláká.... Zatím teda Kája chodí ještě za obě ruce, za jednu jí to nejde.
mimi69
2. lis 2010
@cervenec no super malinka vám už začala chodiť - gratulujeme . Je zlatulinká 🙂 . Inak aj ja veľmi túžim po dcérke - kiež by to tentokrát bola dcérka, mali by sme obrovskú radosť, ale pravdaže, sa budeme veľmi tešiť aj keď to bude chlapček - hlavne nech je babatko zdravučké.
simonceli
4. lis 2010
@mimi69 zkus třeba ti to výjde. Mě i sestrám to tak vyšlo přesně. A holkám co znám taky.
mimi69
4. lis 2010
@simonceli poznám to a už som to aj skúšala, podľa tohto to bude zase chlapec 😃, pri prvom mi to tiež vyšlo - tak uvidíme či to víde aj tentokrát. Aj keď mohlo by sa to aj mýliť. 🙂 A bolo by to dievčatko - to by bolo super. No uvidíme ...
Inak nie vždy to ale vychádza, som pozerala aj ohlasy ktoré na tento kalendár písali mamičky na tejto stránke, a vychádzalo to tak 50 na 50 %, aj moja známa teraz čaká babatko a podľa kalendára by mala mať dievčatko - ale bude to chlapček 😃. A čo ostatné babenky, ako to vychádza Vám ?
lesonok
4. lis 2010
mne to tiež vyšlo na chlapov podla toho ale tiež by som sa neradila kalendármi,tiež poznám vela žien čo im to neplatilo tak si myslím že v mojom prípade to je len náhoda🙂 my sme to mali vyrátané na dievčatko v druhom prípade,podla jedného známeho,ale nevyšlo nám to mame chlapca🙂 tak už tomu neverím🙂))
inač strašne sa mi páčia vecičky od topolino!!!! stále len niečo vyzerám na internete pre mojich chlapčekov🙂))
babu9
4. lis 2010
@cervenec to je šikula 🙂 😃
babu9
4. lis 2010
Ahojte babenky, ako čítam tak nám to tu už začína všetko behať 😃 😃 mi už tiež beháme úplne sami..... ale sú tie naše deťúrence šikovné 😃
babu9
4. lis 2010
@mimi69 držím palečky aby to bolo dievčatko 😃 nám to akosi vyšlo, polovička prvé chcel dievčatko tak ho má a druhé chcel chlapca tak ho má...ako prišlo tak išlo :-N ...nikdy som nič nepočítala, proste asi si to tak želal, že sa mu to aj podarilo 😃 😃 😃
babu9
4. lis 2010
chcem sa opýtať aké máte skúsenosti s fotením v ateliéri, mám z toho trošku obavu či to drobček zvládne :-| ale veľmi rada by som mala nejaké fotečky z ateliéru ....
simonceli
5. lis 2010
@babu9 byla jsem fotit malou když měla 8 měsíců a bylo to celkem v klidu, ale trvalo to jen 45 minut a i to na ni bylo dost. Teď nevim jak by to zvládla. Už neposedí na jendom místě a hlavně jí všechno zajímá. Takže těžko říct.
damanka
5. lis 2010
@babu9 U nás bylo focení v ateliéru poměrně náročné, dokud malého držel brácha, tak to šlo, ale když jsem chtěla, aby měl i samostatnou fotku, tak to byl velký problém. Nejlépe posadit dítě do autíčka nebo na odrážedlo, to snad chvilku vydrží. Ono i hodně záleží na fotografovi, jak dokáže dítě zaujmout a hlavně ho chvíli nechat si vše kolem prohlídnout. My jsme hodně spěchali, bráchové frflali,ale já byla jsem ráda, že se mnou ještě šli. 🙂 Fotky už mám doma a vypadají super, až se divím.
@mimi69 Já jsem taky chtěla moc a moc holčičku, myslím, že jsem pro to i dost udělala 😎 a nikdy to nevyšlo. Při třetím těhotenství, když se potvrdil kluk, tak jsem i brečela. Ale teď jsem tak šťastná, že ho mám. Je ze všech nejveselejší, pořád se usmívá.
mimi69
7. lis 2010
@damanka no to je najdôležitejšie, hlavne že je dieťatko zdravučké a veselé, to je to najkrajšie. Budme radi proste, že máme to čo máme ...o týchto veciach my príliš nerozhoduje ,tak berieme čo príde hlavne nech je všetko v poriadku.
Nie všetky sny sa človeku splnia, ale už to že máme krásne zdravé detičky to už je splnený sen pre každú maminu 🙂
dzejn81
7. lis 2010
Ahoj holky mohla bych se k vám přidat? Já mám holčičku narozenou ve znamení Vah přesně 13.10.2009. Upřímně doufám, že nebude "váhavá" i když já sama jsem hodně nerozhodná a to jsem ryba 🙂
babu9
7. lis 2010
@dzejn81 ahoj jasne, že sa môžeš pridať 🙂 ...tak ťa tu vítam medzi nami babami 😃 😃 😃...vidím, že už aj vy máte prvý rôčik za sebou, tak všetko naaaaj a aby ste boli zdravučký.... 😃

Začni psát odpověď...

Odešli