• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
ja som sa ulakomila ešte v lani na krásnu kombinézu pre drobca a asi nám už bude malá :frowning2: nuž musím sa poobzerať po niečom novom aby bol fešák ako holky :slight_smile: :grinning:
28. říj 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojte!!! uz je to všetko za nami a zase nám slnko sa usmieva:slight_smile:))
@simonceli kombinezka je fakt úžasná,aj na chlapca by som takú objednala:slight_smile:))))
28. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame po staršom bračekovi a celkom dobru akurát som ju dnes zo skrine vybrala:slight_smile:) a čo topánky ake idete kupovať?? tiez sa neviem rozhodnut:slight_smile:
28. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sme dnes užívali pekný jesenný den!!!!
28. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok To je dobře, že už je líp.
My jsme se byli včera konečně fotit v ateliéru, starší kluci mají prázdniny, tak byl čas. No ale nevím, co z těch fotek bude, malý tam pořád pobíhal, ani neuseděl na místě, tak jsme ho posadili do vaničky a to chvilku vydržel. Ale úplně jsem se zpotila, jen jsem ho chytala, aby něco neshodil. A pak jsem ho doma ostříhala, hned vypadá dospěleji. :slight_smile:
28. říj 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez mame termín na fotenie 3 novembra,a sa teším ze konečne budeme cela rodinka pekne pohromade na foto:slight_smile:)) ale viem si predstaviť co to odnáša s takým drobcom...
29. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata:slight_smile:, my sme maleho v atelieri fotili pred 2 tyzdnami, par som ich hodila do albumu:wink: Su to len take portretovky, tie este ideme dat upravit, ale chceli by sme dat spravit este par v novembri, nieco k Vianociam a ak sa podari, tak z toho spravime vyber a mame darcek starym rodicom na Vianoce :slight_smile:
29. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: fotečky super :slight_smile: já si malou fotím tak nějak sama , ale ted už je 9 z 10 fotek rozmazaných :grinning: je to maso něco vyfotit,na Vánoce mám taky něco v plánu,včera jsem koupila malé santa čepičku,tak musím něco vymyslet a nafotit to :wink: i vloni všichni dostali fotku v rámečku,letos ji dostanou v obálce at si ji vymění za novou :grinning:
@lesonok tak vidíš už je dobře :wink: na chvilku :grinning: :wink: my máme ted dobrý období,naštěstí míváme zároven ty stavy ,že se nemusíme :grinning: jinak malé lezou spodní zuby,takže je protivná i přes den,ted ji má tchýne,tak jsem uklízela a ted už jen čekám,kdy dorazí :wink: ale musela jsem utéct,aby mě neviděla,když si ji brala ,už totiž plače ,když já nebo Jirka odcházíme :unamused:
29. říj 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok zímní botky máme od peddy,ale ještě jí jke nedávám,jsou s kožíškem a venku ještě nechodí,takže čekám až bude tapat sama, v chození se zasekla,chce jen za ruce,tak bude asi posera po mně :grinning:
29. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok krásna fotečka - maminka aj drobček žiaria šťastím a tak to má byť :slight_smile:
29. říj 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 ďakujem!! určite vyložím aj ďalšie z tej sérii :wink: !!
29. říj 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam domace fotenie velmi nejde, drobec nevydrzi sekundu v pokoji, zato v atelieri sedel ako prilepeny:slight_smile:
30. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hlásím 5 zoubek,konečně spodní :wink: a taky hodím video,dnes se Juli rozchodila,tak snad už jí to vydrží :slight_smile:
31. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec to je super že chodíte a gratuluji k zoubku. Malá už by strašně ráda sama capkala, ale ještě jí to nejde, takže furt chodíme za ruky a to je něco na moje záda, takové blbé, ale i tak pěkné období.
1. lis 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli děkujeme, neboj to půjde hopem :wink: malá ještě před týdnem chodila za jednu ruku roztřepaně a ted už chodí sama :wink: ale pořád mě tahá za ruku nebo za nohu,dnes byl furt řev,protože jsem jí říkala,at jde sama a to se jí nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec ten řev znám.... když s ní němůžu chodit, nebo mě už z toho bolí v zádech a dovolím si sní nechodit, tak nadává a huláká.... Zatím teda Kája chodí ještě za obě ruce, za jednu jí to nejde.
1. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec no super malinka vám už začala chodiť - gratulujeme . Je zlatulinká :slight_smile: . Inak aj ja veľmi túžim po dcérke - kiež by to tentokrát bola dcérka, mali by sme obrovskú radosť, ale pravdaže, sa budeme veľmi tešiť aj keď to bude chlapček - hlavne nech je babatko zdravučké.
2. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 zkus třeba ti to výjde. Mě i sestrám to tak vyšlo přesně. A holkám co znám taky.
4. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli poznám to a už som to aj skúšala, podľa tohto to bude zase chlapec :D, pri prvom mi to tiež vyšlo - tak uvidíme či to víde aj tentokrát. Aj keď mohlo by sa to aj mýliť. :slight_smile: A bolo by to dievčatko - to by bolo super. No uvidíme ...
Inak nie vždy to ale vychádza, som pozerala aj ohlasy ktoré na tento kalendár písali mamičky na tejto stránke, a vychádzalo to tak 50 na 50 %, aj moja známa teraz čaká babatko a podľa kalendára by mala mať dievčatko - ale bude to chlapček :D. A čo ostatné babenky, ako to vychádza Vám ?
4. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to tiež vyšlo na chlapov podla toho ale tiež by som sa neradila kalendármi,tiež poznám vela žien čo im to neplatilo tak si myslím že v mojom prípade to je len náhoda:slight_smile: my sme to mali vyrátané na dievčatko v druhom prípade,podla jedného známeho,ale nevyšlo nám to mame chlapca:slight_smile: tak už tomu neverím:slight_smile:))
inač strašne sa mi páčia vecičky od topolino!!!! stále len niečo vyzerám na internete pre mojich chlapčekov:slight_smile:))
4. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec to je šikula :slight_smile: :grinning:
4. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky, ako čítam tak nám to tu už začína všetko behať :grinning: :grinning: mi už tiež beháme úplne sami..... ale sú tie naše deťúrence šikovné :grinning:
4. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 držím palečky aby to bolo dievčatko :grinning: nám to akosi vyšlo, polovička prvé chcel dievčatko tak ho má a druhé chcel chlapca tak ho má...ako prišlo tak išlo :sweat_smile: ...nikdy som nič nepočítala, proste asi si to tak želal, že sa mu to aj podarilo :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcem sa opýtať aké máte skúsenosti s fotením v ateliéri, mám z toho trošku obavu či to drobček zvládne :unamused: ale veľmi rada by som mala nejaké fotečky z ateliéru ....
4. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 byla jsem fotit malou když měla 8 měsíců a bylo to celkem v klidu, ale trvalo to jen 45 minut a i to na ni bylo dost. Teď nevim jak by to zvládla. Už neposedí na jendom místě a hlavně jí všechno zajímá. Takže těžko říct.
5. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 U nás bylo focení v ateliéru poměrně náročné, dokud malého držel brácha, tak to šlo, ale když jsem chtěla, aby měl i samostatnou fotku, tak to byl velký problém. Nejlépe posadit dítě do autíčka nebo na odrážedlo, to snad chvilku vydrží. Ono i hodně záleží na fotografovi, jak dokáže dítě zaujmout a hlavně ho chvíli nechat si vše kolem prohlídnout. My jsme hodně spěchali, bráchové frflali,ale já byla jsem ráda, že se mnou ještě šli. :slight_smile: Fotky už mám doma a vypadají super, až se divím.
@mimi69 Já jsem taky chtěla moc a moc holčičku, myslím, že jsem pro to i dost udělala :sunglasses: a nikdy to nevyšlo. Při třetím těhotenství, když se potvrdil kluk, tak jsem i brečela. Ale teď jsem tak šťastná, že ho mám. Je ze všech nejveselejší, pořád se usmívá.
5. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka no to je najdôležitejšie, hlavne že je dieťatko zdravučké a veselé, to je to najkrajšie. Budme radi proste, že máme to čo máme ...o týchto veciach my príliš nerozhoduje ,tak berieme čo príde hlavne nech je všetko v poriadku.
Nie všetky sny sa človeku splnia, ale už to že máme krásne zdravé detičky to už je splnený sen pre každú maminu :slight_smile:
7. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mohla bych se k vám přidat? Já mám holčičku narozenou ve znamení Vah přesně 13.10.2009. Upřímně doufám, že nebude "váhavá" i když já sama jsem hodně nerozhodná a to jsem ryba :slight_smile:
7. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 ahoj jasne, že sa môžeš pridať :slight_smile: ...tak ťa tu vítam medzi nami babami :grinning: :grinning: :grinning:...vidím, že už aj vy máte prvý rôčik za sebou, tak všetko naaaaj a aby ste boli zdravučký.... :grinning:
7. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek