• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
@janulabj tak malá ,když jdou zoubky,tak nejí nebo špatně spí,naštěstí nikdy současně :wink: jinak musím zatukat žádný teploty,soplíky atd :wink: chci se zeptat,malá má horní jedničky,strašně daleko od sebe,je jak hrošík :grinning: má totiž hrozně velkej ten zobáček dásně mezi zubama,mamina mě straší,že jí to budou muset ucvaknout,jsem jí nadala,že je to blbost a furt na to myslím :unamused: nevíte jestli je to možný?
23. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj naš má daleko od seba,a fest....a nahodou dnes sa ma aj dalšia znama pytala na to isté.....takže nemate ten problem len vy,ved su to len mliečne zubky.
23. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj chúďa malé, ten si toho vytrpí pre zúbky :frowning2: a druhý krát to bude keď pôjdu von :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je hrozné :confounded: ..tak držíme palečky pri očákoch :wink:
23. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved toto,stale to trva tak 2 tyždne,najskor som s nim aj k Dr.chodila,no teraz to už poznam,a trapime sa doma .....nespí nič,lebo mu nejde dychat,odsavame,vrackame,plačeme,nosime sa na rukach a tato to nesie najhoršie,nevie mu pomoct,je nazlostený,nevyspatý.....ale mne to neva to nevyspanie,ved kto vie či ešte budem mat dalšie babo.

ked som tu nebola,riešili ste darčeky? no dajte tipy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec my máme tiež jednotky ďaleko od seba, ale ako budu zúbky postupne rásť tak sa aj budu postupne pomaly posúvať a medzierka sa bude zmenšovať, ale píše janulabj sú to mliečaky... :wink: Zuzanka to mala tiež a teraz má krásne zúbky... :slight_smile: a medzera žiadna.. :wink:
23. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj no já ted všem prckům čučím na zuby :grinning: a díru mají uplně všechny,ale nám by se tam vlezl další zub neli dva :sweat_smile: když se zasměje,tak se musím smát,ale možná to má taky po mně,na jedné fotce v roce se taky směju a mám zuby jak noty na buben :grinning: snad se nějak pošoupnou jak vyrostou další :wink:
23. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj měla jsi u Oliverka problémy nebo nechcete druhý?Jirka spí vedle,takže tomu je jedno jak spíme nebo nespíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@babu9 no nějak to dopadne :wink:
23. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj ja som v Tescu natrafila na takú korytnačku po ktorej sa búcha kladivkom po tvaroch a keď trafíš ten správny tvar tak korytnačke vyskočí hlava...malý totiž veľmi rád po všetko búcha :grinning:, a určite budú sánky :slight_smile:...tie čo sme mali tatino s malou už "pokrstili" :grinning:
23. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj mala si nejaké problémy pri Oliverkovi, alebo máte dilemu nad druhým :unamused:
23. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mate niektora toho hovoriaceho psika FP? je dost drahy a neviem či to neni ešte skoro ....tu stojí 39,9O eur.naš rad montuje
:grinning: :- :grinning: D
no otehotniet bol jeden problem,tehotenstvo v podstate stravene od 4.tyžna bud v nemocke alebo v leže na posteli,ani do obchodu ani nikam, potom preeklampsia,lieky na tlak čo 6 hodin,cisarsky,opuch(otok)mozgu......zatial ned druhym nepremyšlam,tiež ešte byvame u našich,musime poriešit byvanie,priznam sa,aj sa bojim tehotenstva.my sme žili 7 rokov v čechach,ale v tehu sme sa stahovali domov na SK,stale som zamestnana v čr...uvidime.
23. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k Vánocům malé máme od fisher price takový zvířátko co hraje a zpívá, pak kouli s kačenkou,panenky,františka z kouzelné školky,koupím ještě nějaký oblečení a ještě přemýšlím nad tímhle http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/podle-znacky/smoby/vkladacka-domecek-cotoons ale asi na to prdím,od rodiny dostane hraček tunu :confounded: jinak když se mě někdo ptal co malé,tak jsem říkala,že nějaký uklízecí prostředky,už ted má svou hadru na prach a pomáhá :grinning: a naši pro ni mají včelího medvídka co hraje dvě písničky,ty má ráda :wink:
23. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj tak to sis teda užila :frowning2: věřím,že se ti do toho ani nechce :frowning2: toho pejska jsem viděla u kamarádky a přiznám se,že mi to příjde předražený :sweat_smile: zase takovej zázrak mi to nepřišlo,v tom odkazu ,který jsem házela ho mají tuším do 900 :wink:
23. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
od fp mamá tento telefon a malá si s ním hodně hraje,jen se přiznám,že meldovat do tak malých prcků angličtinu mi příjde přehnaný :confounded: zpívá to samo i česky :wink: http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/podle-znacky/fisher-price/mluvici-tahaci-telefon-cjaj-fisher-price-t1632

tak ho mají za 800 :wink: http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/podle-znacky/fisher-price/mluvici-pejsek-cjaj-fisher-price-t5204
23. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved toto,mne to pride vela ....teda zatial,možno neskor....kupim isto nejake lego,taky set pre lekara,to musi mat :slight_smile: zvieratka domace,lebo už napodobnuje zvuky,u babky ma už nakupny vozik,a viac neviem,ved on to ešte tak nevníma,na druhy rok to už bude iné
23. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj problém je v tom,že narozeniny mají daleko a přes rok jen tak kupovat takový hračky se mi teda nechce :sweat_smile: takže klidně ho kup a malý na to doroste :wink: myslím si,že i Juli by se líbil,ale má smůlu :grinning: jo a od našich dostane ještě pískoviště :wink:
23. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu zaklapnout žrouta času a asi jdu spat :wink: dobrou :slight_smile:
23. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj tak to ti nezávidím a chápem, že na to druhé sa neženieš...ja som síce nemala žiadne problémy a tiež som mala dilemu kedy druhé, stále sme to odkladali a teraz to prišlo akosi samo, že chceme a vekový rozdiel nejak neriešim, bambulka mi perfektne pomôže, drobček ju ide zjesť keď príde zo školy a len na nej visí kým ho nevystíska, je to super :grinning:
keď to má prísť tak to príde, žena to vycíti, že je ten správny čas :slight_smile: to mi ver :slight_smile: u mňa to bolo také intenzívne, že som bola rozhodnutá, že polovičku aj "znásilním" :grinning: :grinning: :grinning: ja chcem a chcem a chcem :grinning:
23. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja už na to len tak vidím cez čiaročku, dnes som bola darovať trošku krvičky ...doplnila som tekutiny :grinning: a idem tiež do ríši snov :wink: dobrú :slight_smile:
23. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrúúúú baby :slight_smile:
23. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj jej tak ste toho vela vydržali...
a co sa tyka toho mlieka tak ja si osobne myslím že žiadna umelina nevie nahradiť to čo príroda dala,a navyše, čo robili dakedy keď prášky neexistovali... staršiemu tiež som od roka dávala normálne kravské mlieko a žiadny problém,a keď som mojej mame rozprávala že mlieko sa neodporúča do troch rokov tak bola v miernom šoku,skratka nechápala :grinning:
23. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
len tue dnešne mlieka maju daleko od toho čo priroda dala......a niekedy davali kravske,preto je tolko alergii na bielkovinu kravskeho mlieka,prejavuje sa to až v neskoršom veku.......ale ber to tak,že ja som fakt proti.....v umelom je vyvaženy pomer mineralov,vitaminov,stopove prvky,bifido...atd....
ale každa maminka vie,čo je pre jeho dieta najlepšie. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj tiež si to myslím :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=dVaZZRo0LN8
len tak pekná pesnička očarila ma dnes večer:slight_smile:
23. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
inač teraz mame tak zauživane že ideme spat o siedmej večer,tym pádom mam cely večer pre seba ale ráno o piatej :grinning: dávaj had s posteli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no veselo
23. lis 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj budem rada,ak poradis.nemam velmi cas citat ostatne odpovede.maly je velmi zivy :slight_smile: tiez som pocula co to o kravskom mlieku
24. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 my sme uz skusali nutrilon ked som mu robila krupicovu kasu a bolo to ok. no neviem ci mu uz mam zacat davat.kojim 2x za cely den aj vratane noci a neviem kolko mi maly stiahne.lebo ked ma kusne uz mu nedam.co robit aby ma nekusal?poradte
24. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec velky betar znamena v mojom preklade velky nezbednik alebo ze je to zive dietatko :slight_smile:
24. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anicka077 ak nevieš koľko ti vypije mliečka, tak na um zistíš tak, že mu dáš napr. 150 alebo 200 a buď ti to vypije alebo nechá a budeš priblížme vedieť koľko toho vypije.... :wink:
24. lis 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulabj máš v tom pravdu, že dnešné mlieka už niesu to čo boli, všade sa šetrí aj vo výrobe :cry:
@lesonok ak malému nerobí kravské mliečko žiadne problémy tak fajn :slight_smile: tak nech to len tak ostane :wink:
24. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 ano, je to pravda, ani ja nemám rada mlieko z obchodu,mame tu farmu v susednej dedine a zvyknem kupovať tam ja som sama strašne na mlieko, tvaroh,syr a podobne :wink: neviem si predstaviť život bez mliečnych výrobkov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tiež to hryzenie bradaviek neviem vyriešiť,a tiež je to dôvod prečo chcem skončiť s kojením :slight_smile:
24. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tie z obchodu aspon prešli akou takou kontrolou....ako si možeš byt ista či krava od ktorej je mlieko není chora,nema nejaky zapal,pre mna nepredstavitelne davat a ešte neprevarene mieko,aspon prevarit ked už.neberte to zle ale toto ja budem obhajovat stale,to že ludia vravia že neboli alergie,teraz naša a staršia generacia v neskoršom veku ziskava alergie,boli stale ,len si to nevedeli vysvetlit,nazvat to alergiou.
ja mlieko nepijem,ani tvaroh...vela rokov,a nič mi nechyba.
24. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek