• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
@babu9 chápu správně že kiahne jsou neštovice??? chudáček malý doufám, že už je mu líp. my jsme opět nachlazení, jedna jízda na saních a malá dnes do rána chytla rýmu. noc byla příšerná, teďka spí a já relaxuju u pc a vybírám poslední vánoční dárky.
@simonceli prosím tě jak si to dokázala? naše malá si na nočník nechce ani sednout, šíleně řve jenom jí sundám plenku a chci ji tam posadit. poraď mi prosím jak na to?
7. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 nejdřív jsem jí tam dávala oblečenou, potom na chvilku se sundanýmy tepláčkama, ale s plínkou a potom bez plínky, ale vždycky jsem jí nějak zabavila. Někdy dostala i flašku s mlíkem a tu na nočníku vyžahla. Jako kolikrát se mi taky stalo, že jsem jí sundala z nočníku a než jsem jí dala plínku, tak se mi vyčurala na koberec :grinning: a dneska sjem jí hned jak se zvbudila posadila na nočník a nakrmila jí na něm pribiňáčkem a v průběhu toho se vyčůrala. Jako asi to není nejlepší, že jí na nočníku, ale účel to splnilo.
7. pro 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby!!! my sme sa vrátili,boli sme cez víkend v Ba :slight_smile: taká dobra zmena nie je zla!!!! :grinning: no a hneď po víkende manžel išiel do Norska,tak sme sami :frowning2: ale aspon sme užili aj trochu snežika a bola aj sánkovačka aj guľovačka :grinning:
@simonceli je to zlate ,skúsim aj ja začať s tým že dám ho na nočník oblečeného:slight_smile:))) možno že sa mu to aspoň trochu bude pačiť,pretože o nočnike nechce ani počuť!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok vyzkoušej, třeba to půjde
8. pro 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to zkusím, ale počítám s tím, že to bude ještě velký boj!!! :slight_smile: Každopádně díky za radu.
8. pro 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 pak se pochlub jak jste dopadly
10. pro 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!!!! tak už mate všetko nakúpené,podriadene, napečené???? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ja náladu na Vianoce vôbec nemám...
11. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... tak já taky nemám vůbec náladu vánoc. Cukroví nepeču, mám zakázané, protože dostáváme každý rok hromadu od Radkové mamky, dárky nakoupené jsou, uklizené ještě nemám a ani mě to nějak netíží. Takže nálada nic moc.
12. pro 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli určitě pak napíšu. jinak se cítím naprosto přesně jak píšeš jenom s tím rozdílem, že mě štve že nemám ani napečené ani uklizené. jenže když vidím jak uklidím a malá to do 10 minut všechno rozhází a mám po úklidu tak komu by se do něčeho chtělo. :slight_smile: říkám si že snad tento týden už se k něčemu dokopu, ale uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
12. pro 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: já jsem vánoční náladu decela měla,ale včera mě začalo bolet v krku a to jsem vždycky nervní ,aby to nechytla malá,takže asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak o uklídu ani nemluvím,malá udělá takovou spoušt,že snad ani nemá smysl se snažit :grinning: pekla jsem minulý týden s mamkou,teda ona udělala těsta a já jsem pekla,zatímco hlídala Juli,protože ta nenechá udělat nikoho nic,už jsem z ní na nervy :sweat_smile: dárky mám všechny,dnes večer dobalím zbytek,pak nakoupit jídlo a hurá chaos může začít :grinning: už i na Silvestra jsme domluvení,vloni jsme začali tradici,.že se u některých kamarádů slezem i s dětma už dopo,uvaříme společně oběd atd,tak letos to bude u nás,tak uvidíme jak nás dítka nechají relaxovat :grinning: ale těším se,večer by jsme měli jít k nám do sklepa,budou tam dea men,ti co vyhráli československo má talent,jsou to kamarádi bráchovýho kamoša,tak se na ně asi půjdem podívat,hlavně já :grinning: :grinning: :grinning: ale asi budou oblečení :grinning: no nic malá spí,tak jdu uklidit ten mega bordel v koupelně,bohužel už se naučila otevírat šuplíky s pojezdama,cuká s tím tak dlouho až se jí to povede,takže je to maso :unamused: mějte se krásně,papa :slight_smile:
13. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli tak už 3 den sedíme na nočníku a bez řevu, sice oblečení, ale i to je úspěch :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@cervenec to máte super tradici na Silvestra, to bych taky brala. to bude srandy kopec :slight_smile: jo a s tím otvíráním šuplíků to znám, naštěstí manžel přišel na super nápad a vrazil za ručky těch šuplíků takovou velkou vařechu takže malá nemá šanci je otevřít :slight_smile: teď máme jiný problém, malá už začala lítat jak čert, vyleze na sedačku v obýváku a skáče a už měla i pád dolů, ale nepomáhá ani když jí člověk dá po zadku, ještě se řehtá :slight_smile: tak oči musíme mít všude :slight_smile:
14. pro 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 super....nějak se začít musí
14. pro 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě posazování na nočník ani nezkouším, začnu s tím až na jaře. U starších kluků se osvědčilo, když měli zhruba rok a 3/4 tak do týdne byli bez plíny i na noc. :grinning: Nebudu nic uspěchávat. Malý teď jak vidí nočník tak řekne "aa", a pádí pryč. Ale kamarádka má holčičku a ta byla bez plíny do roku a 1/4, holky jsou prostě šikovnější.
U nás na vánoční uklid není ani čas, uklízím průběžně (zběžně). Peču pouze perníčky (a ty už mám), protože ostatní cukroví také dostanu a hlavně já jsem moc mlsná a letos jsem přibrala už před Vánocema :frowning2: , tak si to musím (opravdu musím) zakázat.
Dárky už zhruba mám všechny, ještě je zabalit. A na svátky se letos těším moc, protože doufám, že manžel, který se v poslední době vyskytuje doma pouze ve večerních hodinách totálně vyčerpaný a nemluvící, bude s námi v klidu přes den doma. Už jsem tady psala, že se začal věnovat politice - bohužel vyhráli volby, tak mu k jeho náročné práci přibyla i "politická kariéra". Pořád doufám, že bude lípˇ, že se to nějak stabilizuje.
14. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak malá je na nočníku už od léta a hned byla uspěšná,ráno tam pravidelně sedí a kaká,přes den se přiznám,že ji tam dávám málo,.jsem líná :sweat_smile: ale sedne si v pohodě,jen se naučila vstávat,takže mi ráno semtam uteče s pokakaným zadkem :grinning:
14. pro 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka Jirka se dostal do zastupitelstva,zrovna dnes byl na zasedání,dostal deštník,aspon k něčemu to je :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 hmm tak jsem to zakřikla s tím Silvestrem, jedna kamoška je v práci,takže nepřijedou :unamused: šla hned po mateřské do práce a malou dala do jeslí a honí karieru :grinning: malá je furt nemocná,v práci ji to taky štve, už jsem ji říkala at se na to vykašle a je doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: nedá si říct :grinning:
14. pro 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!! ake šikulky mate doma!!! my sme tiež mali dnes desivý pád síce nebola to vyška ale rovno na drevené kocky celom,ma tam všetko otlačené na cele :slight_smile: no čo už s tým a dnes som kukala na syna kamarátky že tiež je sama modrina čo sa dobije na tvar a toto nám stalo rovno potom...
a čo je to deštník?
14. pro 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@lesonok tak hlavně,že je malej v pořádku,u nás je nespočet pádů,ale malá se konečně naučila slézt z postele gauče atd,tak mám radost :slight_smile: deštník je to co máš při dešti nad hlavou :grinning: já nevím jak se to řekne po slovensky :grinning: přeju hezký víkend,papa
17. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky, konečne som sa odtrhla od toho nekonečného kolotoča :stuck_out_tongue_closed_eyes: a som tu znova, tak ako čítam darčeky už máte, super konečne už aj ja :wink: ale baliť budem až večer (neviem kedy :frowning2:) aby to bambulka nevidela a hlavne aby nepočula, že sa s niečim šuchoce :slight_smile:. Poriadok vôbec neriešim, nakoľko je to úúúúplne nieriešiteľné :grinning: :grinning: u nás doma, len tak zbežne to upraceme a jeto. Na sviatky sme doma a potom ideme na chalupu a prídeme až po novo roku, takže ako taký poriadok na vianoce bude ato stačí no nie :wink: veď jarné upratovanie ešte nieje :grinning: :grinning:

@dzejn81 áno sú to kiahne, ale po kontrole podľa vyjadrenia doktorky to vraj neboli kiajne, že ich bolo málo :unamused: ja neviem :cry: niekto povie, že aj keď je ich málo, že sú to kiahne. Tak uvidíme do budúcna či to boli kiahne alebo nie.

My s nočníkom sme síce kamaráti, vieme, že sa tam kaká a ciká, posadíme sa oblečený, ale keď sa vyzlečieme posedíme tak polminútky a fukoty preč :grinning:

Holky ako bude riešiť vianočný stromček aby to tie naše malé ratolesi nezhodili :unamused:
17. pro 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera sme sa boli prvý krát sa sánkovať a drobček bol z toho úplne hotový. Sánkovač mala úspech :grinning:
17. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!!!! ten stromček aj mna trápi
17. pro 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz vraj su moderne tie čo sa daju na strom hore nohami,toto by bolo aj pre nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ránko,musím sa s vami podeliť o fakt dobru kvalitnú hudbu!!!! http://www.youtube.com/watch?v=dVaZZRo0LN8&feature=related na nej teraz fičí cely svet :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my jsme stromeček vyřešili tak, že máme asi metrový v květináči a ten dáme do rohu do obýváku na takový malý stolek a budeme doufat, že ho malá nezhodí :slight_smile:. Byt už mám vyzdobený, jak jsem tu psala minule tak sem se opravdu k tomu úklidu tento týden dokopala a zítra začínám péct. Dneska jsem byla na zumba party, úžasná záležitost, ale jsem dobitá jak pes :slight_smile: :slight_smile: takže padám do postele. Dobrou :slight_smile:
18. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 ahoj zumbu tiež zbožňujem!!! jedine miesto kde viem relaxovať pri všetkých tých to povinnostiach!!! ked už máš podriadene tak je to super, vždy pred tým tiež som mala totálne vyprataný dom ale teraz mam dvoch krpcov a nikto mi s nými nepomôže,tak to neide,som sa rozhodla že upracem len tak zbežná, ani okna tento rok neidem umývať ...
19. pro 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: stromek bude a normálně na svým místě,uvidíme jak to dopadne,každopádně jsme koupili lepší stojan a menší stromek než vloni :wink: uvidíme jak to dopadne :grinning: spíš řeším,jestli ho zdobit před malou nebo v noci a ráno aby měla překvápko,ale mně to hrozně trvá a celou noc se mi s tím teda trávit nechce :unamused:
19. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec tak to my se s přítelem na stromek vrhneme 23. prosince večer jak malá usne. Aby měla překvapení a šok co je to nového doma.....
20. pro 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, přeji vám všem nádherné Vánoce a šťastný Nový Rok. :slight_smile:
23. pro 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju Vám krásné vánoční svátky plné klidu, pohody a radosti. A taky bohatého Ježíška :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: taky vám přeju krásný vánoce a vše nej v novém roce :slight_smile:
23. pro 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek