• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
Aj ja Vám chcem všetkým popriať krásne Vianoce hlavne zdravie, pokoj a lásku a tiež všetko dobré do nového roku. :sweat_smile:
23. pro 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa pripájam aj tiež chcem zaželať krásne svatky a pokoj a lásku:slight_smile:))) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: a nech si to naše deťúrence užijú!!!!
24. pro 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. pro 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jaké jste měly Vánoce? U nás super. Malá dostala tolik věci, že si můžeme otevřít snad i mateřské centrum. Musím jí ty hračky probrat a ať to nemusím potom půl hodiny večer uklízet. Ale nejvíc si to užila, trhala papír a koukala co se pod ním objevuje, no prostě úžasné.
27. pro 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli líp si to nemohla napsat :slight_smile: naši malou nejvíc bavil ten papír a jeho trhání. hračky jsem jí den před Štědrým dnem vytřídila s tím, že dostane spoustu nových tak ať toho máme míň, ale dostala toho tolik, že to uklízení už mě pěkně štve, navíc to máme v obýváku, protože máme jen byt 2+1 takže by to chtěla už ten domek :slight_smile:. Ale byla to sranda :slight_smile:
28. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, aj u nás to bolo na štedrý večer podobné :grinning: malý nemal chybu keď začal vyberať darčeky spod stromčeka a driapať papier - to bola pre neho tiež najlepšia zábava a pre nás tiež :slight_smile: . No nevedel čo skôr toľko tiež toho mal ani nevedel s čím sa má skôr hrať :slight_smile: . Fakt to bol zážitok sledovať čo robí a aký je nadšený z toho všetkého. Trošku sme sa aj obávali čo bude robiť so stromčekom ale vôbec si ho nevšíma a našťastie ho nestrháva čoho sme sa obávali najviac. Teraz sme inak dáky choručký, malý ma soplíky, kašle a do toho aj zúbky ďalšie idú tak je uplakaný a mrzutý. Dúfam,že nám lieky od lekárky pomôžu a malému to rýchlo prejde - chudiatenko moje malé utrápené. :cry:
30. pro 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ak mate zaujem este o jednu "vahu" tak vam predstavujem nasu Lianku :slight_smile: narodila sa 17.10. 2009 :slight_smile:
30. pro 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69
Prajem skore uzdravenie. My sme tiez chore....7 dni nas trapili horucky, kasel, soplik, nechcela nam jest, pit, takze sa to odrazilo aj na jej vahe :( takze vianoce neboli podla mojich predstav, ale aj tak sme si ich nakoniec uzili a to ocakavane "trhanie papierov" prislo :slight_smile:)) to je asi pre vsetky deti najzaujimavejsie :slight_smile:))) pred 2 dnami sme nastastie dostali antibiotika a asi to zabera, tak dufam ze aspon novy rok oslavime zdravi :slight_smile:
co by sme ale dali za to, keby sme mohli celu chorobu preniest na seba nie?
30. pro 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuschka7 ahoj Vitaj!! no nie je to celkom tak s tými chorobami je to zle keď je male choré ale ešte horšie keď si chorá sama a máš sa starať o svoje dieťatko:slight_smile: no nie je to ľahke a ešte sa bojíš že ho nakazíš,ja som to zažila teraz cez svatky:slight_smile:
30. pro 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A inač VELA šTASTIA V NOVOM ROKU DRÁHE MAMIčKY!!!! :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
nECH DETIčKY NAS POSLUCHAJU A MY BY SME MALI POSLUCHAT NAŠICH PARTNEROV:slight_smile:)))
30. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok tak to mas pravdu, ale na druhej strane, predsa vydrzime viac ako nase deticky :slight_smile: a ja ked som videla moju malu, ako nevladze chodit, nechce papat a pit, dala by som vsetko za to, aby som bola chora radsej ja...ved snad by manzel pomohol :D
a my tiez prajeme stastny novy rok :slight_smile:)
1. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už sme na tom našťastie lepšie, malý sa z toho dostal celkom rýchlo čo sme veľmi radi, lebo tie dva dni keď to bolo najhoršie stáli za to chudiatenko naše malé. Ale už je fajn - už vymýšľa huncútstva :grinning: . Tiež chceme všetkým popriať všetko dobré do toho nového roka - nech nám tento rok prinesie len zdravie, šťastie, veľa lásky , pohody a radosti z tých naších malých ratolestí :D
2. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, tak máme za sebou první prohlídku u zubaře a proběhlo to vcelku v pohodě. Zoubky pěkně rostou, jsou kvalitní..... tak to je moc fajn!
4. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Všechno nej v novém roce :slight_smile:
4. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vánoce byly fajn,jen jako vždy byly náročný skloubit všechny návštěvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá byla spokojená,nejoblíbenější hračka je Brunda z včelích medvídků :wink: a já jsem byla asi taky hodná,dostala jsem vysavač robota :slight_smile: je to super věc,malou ted nechávám at si drobí kde chce :grinning:
4. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli tak gratuluju k první kontrole :wink: já si nedokážu předtsvavit,že by tam malá otevřela pusu :grinning: já bych se měla objednat a nemůžu se dokopat :sweat_smile: chtěla bych vzít malou sebou.
4. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám dotaz - už jste byli na 4 hexe?my ne a dnes jsem otevřela očkovací průkaz a tam jsem se dočetla,že se na ni má jít 6 měsíců po 3 dávce což je u nás v roku :unamused: dnes jsme měli jit na zarděnky atd,ale objednala jsem ji navíc i proti neštovicím a přes vánoce jim nepřišla ,tak jdeme až po půlce ledna :unamused: jsem docela naštvaná,protože jsem nachcípaná a byla jsem štastná ,že to malá ustála a ted budeme zase čekat :confounded:
4. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo ted říkali v Sama doma,že od řijna je zrušený očkování na tbc :fearful: prý čas ukáže,jestli je to správný rozhodnutí :sweat_smile: spíš bych řekla,že šetří a časem to bude placený očkování :angry:
4. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec no naštěstí to dopadlo dobře. Já že mi doktor řekl, že děti mají jít na první kontrolu k zubaři v roce, tak jsem nás objednala všechny vespolek. A malá dobrý, ale já mám další dva termíny na opravu plomb atd. Tak se děsím. Já ty zubaře nenávidím! A tu hexu taky ještě nemáme, ale ani to nehlídám, protože máme dost precizního a puntičkářského doktora a ten to hlídá na dny přesně za nás a vždy volá 14 dní dopředu.
4. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec my jsme dostali poslední hexu ve 14.měsících, ale původně jsme ji měli dostat až v 18.měsících takže máte ještě čas :slight_smile: naše malá od té doby co měla zánět středního ucha tak u paní doktorky začne hystericky brečet jen otevřem dveře do ordinace tak aby ji ušetřili tak jí to píchli spolu se synflorixem a nemusíme tam už chodit. teď jen půjdem na ten priorix v 15.měsících.
@simonceli včera jsem nás zrovna objednávala k zubaři a přemýšlela jsem jestli mám objednat i malou, ale tak snad mi ji vezmou stejně pojede s náma. jen nevím jestli otevře pusu :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 neotevře stejně jako moje, pak začne plakat a to potom půjde dovnitř vidět. U nás to byla snad jen sekundová prohlídka. Ale i tak jsem klidná. A byla jsem uvědoměná, že nemáme používat zubní pastu do doby, než ji bude umět plivat. Stejně ji nepoužíváme. :wink:
4. led 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli aha no tak to asi u nás proběhne stejně, my brečíme u všech doktorů, malá je asi alergická na bílý plášť :slight_smile: tak uvidíme, pak napíšu jak jsme dopadli. pastu nám doktorka říkala začít nejdřív používat v 18.měsících, ale radši počkám až ji bude umět vyplivnout.
5. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby!!!! ja som sa bola pytat sestričku u nasej zubárke a ona že je to ešte skoro už keď bude vedieť spolupracovať tak potom nám spravia prehliadku :frowning2: ale zatial žiadny problém nemáme tak stejne je to jedno.. a potom keď čistíte zuby, tak len prázdnou kefkou? ja tam dám ale úplne kušček deckej pasty,aj tak mi starší syn to zvykne jest upne bežne:slight_smile:)) a tiež musím skontrolovať očkovací preukaz netuším kedy mame ist na očkovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec a ten vysávač je primá :stuck_out_tongue_closed_eyes: až ti závidím. a naozaj poriadne to povysava ?
5. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 dej pak vědět... .@lesonok ty jo... no jako já jsem taky jako malá jedla zubní pastu, ale i tak ikdyž je to dětská pasta, tak je to přece jenom chemie a já to malé začnu dávat až prostě bude umět vyflusávat ven. :wink:
6. led 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!! objavila som 2 stoličky u malého,a to ani som nevšimla že kedy sa prerezávali :grinning:
6. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
@lesonok gratulace k zoubkům

tak jsme včera objednali golfky. Malá nám už vyrostla ze sporťáku. Tak se na ně nejvíc těším.
7. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok to bych chtěla taky zažít, my prožíváme těžce každý zoubek, teplota, rýma, kašel, teď zrovna už druhý týden soplíme, prořezala se nám 3 nahoře a máme hrozně nateklé dásna dole i nahoře tak se tlačí asi víc zoubků najednou.
@simonceli a jaké jste pořídili golfky, já jsem kupovala loni Chicco Multiway, hlavně na cestu vlakem, jinak máme Mutsy, ale ten je pro mě do vlaku moc těžký :slight_smile:
7. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejin81 od britaxe B- mobile model 2011
7. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@simonceli tak uvidím,ale řev určo bude :sweat_smile: jinak co jste měli za sporták?,já tam malou dám v pohodě :wink: golfky mám taky,ale je to katastrofa,nedokážu si předtsavit,že bych s nima měla jezdit furt a ve sněhu to podle mě je pěkná makačka :unamused:
@dzejn81 no myslím si ,že to fakt bude v těch 18 měsících,moje dr to hlídá taky,jen jsem si přečetla příručku a zmatek byl na světě :grinning:
@lesonok já si ho taky závidím :grinning: vysaje perfektně,jen ne koberce,ale dole máme všude plovoučku,takže ideální :wink: vleze nám i pod gauč,takže už netahám z pod něj zaprášený hračky :grinning: já zase závidím stoličky,my máme ted nějak od zubů pauzu :wink:
8. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek