• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
malá minulou noc celou prokašlala :frowning2: navíc ucpanej nos,takže děs běs :unamused: přes den docela dobrý a odpo se i rýma nějak zastavila :fearful: ale sirup jí dávám,ve středu máme jet na hory,tak snad pojedem :sweat_smile:
8. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec měli jsme casualplay S6 a už je jí krátkej.....
8. led 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli hmm kamoška měla stejnej problém,taky ho měnili :wink:
8. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec naštěstí to je něco mezi sporťákem a golfkama.... ale teď už stejně není žádnej sníh, tak je to vcelku jedno.
9. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, taaaaaak konečen po dlhom odmlčaní som tu :slight_smile: Aj ja Vám prajem všetko dobré v tomto Novom rôčku, veľa zdravie lebo je vzácne a všetko ostatné príde aj samo :slight_smile:
9. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme sviatkovali na chalupe, máme ju pri Martine, bolo tam supééér :grinning: sneh, sánkovačka......drobček bol z toho úplne paff :wink: zbožňuje sneh :grinning:
9. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok ahoj, ja som tiež bola u zubárky s dcérkou a pýtala som sa na drobčeka či máme prísť na prehliadku a bolo mi povedané, že ešte nie :unamused: ale zase kolega mi povedal, má o mesiac staršiu dcérku, že vraj je ročná prehliadka povinná zo zákona..tak teda neviem :unamused:
9. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec ahojky, mi ideme teraz 11.1. na 4očkovanie, dúfam, že to zvládneme ľavou zadnou :grinning:
9. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 no tiež tomu celkom nerozumiem s tým zubárom,aj som sa presne na to pýtala či nie je to povinne,a bolo mi povedané že nie,a tiež mam kamošky čo máju prehliadky s ročnými detičkami za sebou:slight_smile:
10. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak my sme včera boli na 15 mesačnu poradnu, mame 12 kil, 82 cm, a 12 zubkov...očkovali nas do ručky, zvladol to super.ešte sme riešili aj pipika, nejde nam stiahnut predkožka, ale vraj na to je ešte čas.
a ohladom zubkov, aj ja som sa pytala zubarky, bolo mi povedane, že až okolo 2 -3 rokov, že nie je povinna do roka, tak neviem....a ešte stejne nemame všetky zubky.

jaaj ešte som tu nebola v novom roku...tak žienky všetko naj :slight_smile:
11. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vás taky všechny zdravím v novém roce a přeji nám všem zdraví a radost v novém roce. :grinning:

@simonceli Ty golfky vypadají super, já chci si už taky pořídit golfáče a preferuju jen "jedno" kolečko, žádné dvojité.
Můj favorit je bugaboo bee, ale vzhledem k ceně pouze ojetinu nebo nový peg perego si.

A k těm zubům, tak nám pediatrička přímo doporučila trochu pasty na kartáček a čistit, často na to zapomínám, tak teď aspoň nemám výčitky. Starší kluci jedli tabletky s fluorem, tak jsem si při roční prohlídce o ně řekla a bylo mi řečeno, že teď už se to nepředepisuje, že se mají čistit zuby s kouskem pasty, tak nevím :frowning2:
11. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem se chtěla zeptat - přibraly jste přes Vánoce? Já tradičně ano! Tak teď zase trochu hubnu, hlavně omezuju sladké. Já jsem přibrala už v listopadu, jak jsem přestala kojit a přes Vánoce jsem to ještě dorazila, tak 5 kg chci dát dolů (kilo už se mi podařilo). Byla bych na váze, jak jsem byla před otěhotněním a to bych byla docela spokojená.
Vložím fotku, co jsem posílala jako PF, nevím proč, ale všichni se tváří vážně.
11. led 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak dnes sme boli na očkovaní a zvládol to super, vážime 10,85 kg, 82 cm a máme 8 zúbkov a ďalšia prehliadka nás čaká až za rok :grinning: a dúfam, že tam ani skôr nepôjdeme :slight_smile:
11. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka no ja som tiež asi pribrala nejaké to kilečko, váha je môj triedny nepriateľ :grinning: , pre istotu ju obchádzam zďaleka :grinning: :grinning: ale robím inštruktorku vo fitku na kolách, tak tam to dám na správnu mieru :slight_smile:
chalanou máš krásnych :wink:
11. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka já jsem taky chtěla bez dvojitých kol..... jsme věčně v terénu, tak se vidím, jak jsem někde na závodech zaseklá o drn skrz dvojité kolečka..... a je super skladný.... nejvíc se na něj těším... měla bych ho mít do konce měsíce... kéž by to už tu bylo
11. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj ahojte!! ten pipik sa nám tiež velmi neide,a popri tom staršiemu to išlo perfektne. tak už som si predstavovala že pôjdeme na tu operáciu,ale ma ubezpečili že je to ešte ok :slight_smile: tak uvidíme
@damanka ako sa ti podobajú a hlavne tie oči!!!! fešáci!!!!! domáci miláčikovia:slight_smile: s kilami tiez chcem zabojovať do leta,tam ideme do Ruska tak musím dobre vyzerať:slight_smile:
11. led 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám ta předkožka taky nejde přetáhnout, ale doktorka říkala, že je zatím čas. Nejstarší syn s ní byl na zákroku - je to v celkové narkóze, na sále byl asi 20 min., já jsem čekala před operačním sálem. V nemocnici byl asi tři dny, byl tehdy ve druhé třídě. Měla jsem z toho strach, jak to bude vypadat, ale není to vůbec poznat. Oni tu kůžičku jen naříznou, nic neobřezávají. Když byl malý, tak mu to přetahovat šlo, ale potom - nevím jak, to prostě nešlo, tak to zatím raději malému ani moc nezkouším.

@simonceli Až přijdou golfky, tak napiš, jak jsi s něma spokojená. Já plánuju jejich pořízení až na jaro, ale už se pomalu dívám, co by se mi nejvíc líbilo.

Včera jsme byli v ZOO, malý byl úplně u vytržení. Zvířata jsou většinou zazimovaná, tak jsme si je mohli prohlédnout pěkně zblízka v pavilonech. Naši favoriti jsou tučňáci, opice a žirafy. Nejraději má sovu, tu jsme bohužel neviděli, tu nám někam schovali. :slight_smile:
16. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka určitě dám vědět, se na ně těšim jak malé dítě.....
16. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, no teraz to už ide spravit ta predkožka myslím aj sondou, ani sa neuspáva, a hned sa ide domov, len chvilku vraj štipka pri čuraní.....to stejne rozhodne lekár podla toho ako velmi je prirastená, či tam nie su nejake zrasty, tie sa robia pri zapaloch. ja som myslela že už teraz pojdeme, ale hej, ešte je skoro....nam nejde vobec pretiahnut potvora jedna :slight_smile:
och a ako ste pisali o chudnutí, tiež by som potrebovala...ale ked ja taaak rada sladkosti, a nie a nie sa nejako odhodlat na dietku.
16. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem byla poprvé s malým ve cvičení. Měla jsem z toho trochu strach, protože je docela divoký a pořád pobíhá, ale příjemně mne překvapil. Docela jsme to zvládli, básničky jsou stále stejné jako byly před deseti lety, jen ty maminky jsou nějaké mladší :grinning: :grinning:
A cestou ze cvičení jsem zažila šok - na trolejbusové zastávce stála velmi udržovaná mladá paní a vedle ní poskakovala malá holčička, ta upadla a začala plakat. Ta paní (její matka) nehla ani brvou, malá se sama postavila a pořád plakala, pak se jí chtěla chytit a ona jí jen řekla "nešahej na mně", malá byla špinavá i v obličeji, dnes u nás sněží a je lehce na nulou. Znovu se jí chtěla chytit a ona zase "co jsem ti říkala, nešahej na mně" a poodstoupila od ní. Té holčičky mi bylo upřímně líto. :frowning2:
24. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí

@damanka Ahoj, tak toto ja asi takéto matky nikdy nepochopím...Ona snáď namiesto srdca mala len studený kameň, lebo inak by sa takto chovať nedokázala.
Aby sa matka chovala takto odmerane k vlastnému dieťaťu :frowning2: ...Čo je to potom za človeka !!! Náhodou by sa ušpinila a čo potom...!!! No je to smutné, ale aj také matky sú na svete - len chudiatka tie ich detičky - tie ľutujem naozaj. :cry:
24. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme nemocní už druhej týden. Rýma kašel, sem tam teplota. PAdli jsme celá rodina. Snad se z toho brzo dostanem.
@damanaka no tak to nechápu..... ja malou furt otlapkávám a když spadne tak kní letim, jestli jí něco není. Takou matku bych nakopala. To spíš přítel mi říká v některých situacích,a ť jí nechám, že se toho tolik nestalo, že pak bude uplakánek, ale to já prostě nezvládám. Vždycky ve mě hrkne. Ježíš moje holčička, spadla, má bolístku, něco se jí stalo....
25. led 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka no ja ako sa poznám by som ten paničke určite niečo povedala, ja sa v takej situácii neviem udržať....keď také niečo vidím tak ma ide roztrhnúť od zlosti :angry:
27. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli tak nech ste skoro zdravučký :wink: my sa zatial držíme ...klop,klop,klop :slight_smile:
27. led 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera u nás napadol sniežik tak konečne drobček bol znovu vo svojom živle :grinning:...sánky a kopec :grinning:
.....už tretí deň spinkáme nekľudne :frowning2: asi znovu sa nám derie nejaký ten zúbok :unamused:
27. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska mi dorazil golfáč na firmu! Se na něj nejvíc těším...... odpoledne si ho jdu rozbalit. Už se nemůžu dočkat.
1. únor 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,vela sme nezmeškali ako pozerám:slight_smile: nejak som v poslednom čase nevedela dostat sa k pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no naši novinky: už sa nekojime, bolo to už katastrofálne, celu noc mi vesiel na prsníku, ráno som úplne bola rozbitá a ešte aj cez den keď bol nahnevaný alebo smutný tak hneď ku mne na prsník, tak to vyzeralo: manželsa na neho vadil a on skočil ku mne do naručia a na prsník, a akoby nič neplatilo. tak som vymyslela že som natrela prsník krenom,viem tvrdo,ale inak som s ným nevedela poradiť,ukrutne mu chutilo,tak mi nič ine nezostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: boli sme pripravení do bojovej pozícii, tak chudáčik po prvej skúške hneď chytil flašku a pre istotu odišiel odo mna čo najďalej :grinning: prvá bitka bola vyhrata, treba bolo len pokračovať. v noci to bolo horšie, malému síce už stačilo len ovoniat prsník a už vedel že je to zle,ale pomrnkával vkuse, vtedy som mala velmi zlý pocit akoby som bola fakt zla matka ked nedam mu to čo chce no zvládli sme to všetci traja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a už je to tyžden, len že do toho na prišli ešte aj očne zúbky tak to bola kalamita: horúčky, malý nič nechcel odhryznut len všetko cmulal ,takze ani nič poriadne nezjedol,len jogurty a este vyvar.mal strašne zapalene všetky dasenka, teraz je už lepšie a to ešte stále tie zuby neidú vykuknúť...
a ešte musíme sa pochvalit : prvý krát prespal noc nie doma a bez nás, a dopadlo to dobre, čomu som nesmierne rada ,pretože mala som pocit že je na mna neskutočne naviazaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to dobrý pocit ked človek sa troška odreaguje!!!!!!!!
1. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli Tak jaký je kočárek? Jsi spokojená? Já jsem se ještě nerozhodla, zatím jsem objednala autosedačku do druhého auta, ať to pořád nemusím přehazovat. Tak teď musím chvilku počkat, aby manžel neměl pocit, že moc utrácím. :grinning:
@lesonok Gratuluju k nekojení, já si to úplně užívám. Když si chci něco dát k jídlu, nemusím přemýšlet, jestli je to vhodné nebo ne. Teď jsem doma vyhrabala čaj na hubnutí (koupil si manžel) a už si ho vařím, ale nic moc. Mám od Nového roku necelé 2kg dole, jde to pomalu, ale já to až tak moc nepřeháním. Jsem ráda, že to jde alespoň tak.
My jsme doma nemocní, první onemocněl prostřední syn, pak nejstarší, nejmladší má zatím "jen" rýmu. Já jsem včera večer taky nebyla OK, ale ráno je to vždycky lepší - co mi zbývá, tři děcka doma, tak se musím starat. :wink:
Dnes mně potěšilo počasí, po týdnu je konečně nad nulou a teď dokonce vysvitlo sluníčko. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka kočárek je luxusní, jsem víc než maximálně spokojená
3. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka áno velmi sa mi paci, a hlavne v noci uz je klud,ervinko pochopil ze budiť sa neoplatí keď ti dajú len fiašku s čajikom:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pre istotu spi v jednom kuse od siedmej do rana do siedmej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja si môžem dovoliť aj tu nejakú žurku raz za čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek