• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
@simonceli kočiarik je super naozaj je nádherný :grinning: a Karolínke sa páči :wink: lebo ako vidím sedká sa jej tam pohodlne :grinning:
12. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lesonok no tak to ti teda záááávidíííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: nám sa akosi nechce celú noc spinkať :frowning2: budíme sa niekedy 2-3 krát a niekedy len raz to je však úspech :sweat_smile: ..niekedy sa zobudí okolo druhej a začne si kecať :grinning: a trvá to niekedy aj polhoďky kým znovu zaspinkáme ..
12. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@babu9 Kája je v něj maximálně spokojená... moc mi v kočárku nechtěla sedět, ale dneska jsme byli v hatích a seděla krásně a koukala a necukala sebou a neházela jak to dělala v jiných kočárech. Takže spokojené dítě je pro mě rozhodující. A dobře se s ním i jezdí.
12. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,nejak nam je tu mrtvo, kde ste babenky a co mate nove?
22. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás sa blíži 30 u manžela,tak poradte mi nejaký poriadny darček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lesonok já kupovala tandemový seskok
23. únor 2011 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@simonceli to je paráda o tom zas snívam ja:slight_smile:))))
23. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lesonok tak to já bych nedala, jen návštěva u zubaře je pro mě těžkej adrenalin.....
24. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky zdravím vás po dlouhé době, ale zjišťuju že se tu velice nic neděje :slight_smile: no už je lepší počasí tak jsme radši všichni venku, že jo? :slight_smile:
@simonceli mám na tebe prosbu, všimla jsem si,že máš v profilu okres Olomouc, neznáš prosím tě v Olomouci opravnu kočárků, mělo by se to jmenovat EVA-baby někde u kina metropol či jak se to jmenuje. praskla mi plastová slída na kočárku a pán mi slíbil,že to vymění ať to pošlu poštou, ale radši jsem si říkala,že se nejdřív poptám jestli to není nějaký podvodník ať nepříjdu o celou boudu :frowning2:
2. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@dzejn81 jo tam je jedna prodejna a zároveň opravna kočárků. Když jsem tam byla koukat po fusaku na kočárky, tak byl moc ochotnej a hodnej. Ale jako jinak nevim.
2. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ok tak díky moc, já to stejně musím poslat, protože mi to nechtějí uznat na reklamaci. :frowning2: hezký večer holky
2. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lesonok tak ten tandemový zoskok by bol naozaj super..ale ani ja by som sa nato asi nedala...kámoška svojmu darovala jazdu na formule...takže záleží počom tvojej polovičke srdiečko pisťí. :grinning:
5. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ináč babenky ako sa máte...mi sa zatiaľ držíme ..zatiaľ nás obchádzajú choroby :wink: /klop,klop,klop/ a dúfam, že to tak aj ostane... :grinning:
...a na nočníček ake už máte pokroky...nám sa akosi nechce ...nočník je náš triedny nepriateľ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi na nočníku vydržíme sedět třeba i hodinu, ale malá se nevyčurá ani nevykaká, stoupne si a vyčurá se na koberec :slight_smile: takže u nás je pokrok jen v tom,že na něm už sedíme a neječíme, ale kdy se vyčuráme to je zatím ve hvězdách :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavně mám problém vystihnout kdy ji na ten nočník posadit, už se těším na léto, to bude lítat bez plínky a já aspoň zjistím kdy tak přibližně čurá. zkouším to průběžně celý den, ale ani ráno, ani před spaním, po spaní, odpoledne, večer, nic!!! myslím si,že to radši zadrží než by se tam vyčurala :slight_smile:
5. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak to u nás nočník absolutně nehrozí teď, tak jak na mě malá krásně seděla a sem tam se vyčůrala, tak teď je to nepřítel, takže u nás to jistí léto na chatě bez plínky. Nutit ji nebudu.
5. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no my sme tiez nie kamarátime s nočníkom, maximum na čo sa zmôže tak sa posadí na chvilku oblečený a tiež ho nenútim,príde čas a sa naučí, starší mi tiež chodil rovno na záchod tak to velmi ani neriešim :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2011 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: doufám,že se máte i s prckama dobře :slight_smile: my jsme tak nějak byly furt obě nachcípaný,ted už snad bude klid :wink: jinak s nočníkem se jdu pochlubit :grinning: malá si sama začala říkat o čurání :slight_smile: samo ne pokaždé ,ale aspon 3x za den si začne stahovat punčošky a vyčurá se a uplně miluje velkej záchod :grinning: uvidíme jestli ji to vydrží,ale bez plinky chodit zatim nemůže,pak máme loužičky :grinning: jo a máme za sebou očkování zarděnek atd a to byl teda humus :angry: tak hnusný očkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá měla teploty a navíc se brutálně osypala,trvalo měsíc než jí to zmizelo :confounded: na konci března jdeme pro změnu na hexu,vůbec se mi nechce :frowning2: jinak v kočáru už nechce být ani za nic,takže šlape vedle kočáru pešky,kolena má samou modřinu,boty odraný jak svina :sweat_smile: a že je jak čuně to je jen bonus :grinning:
6. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsme dneska konečně pořídily s malou jarní bundičky a botičky. V zimních bagančatech se mi začala dosti potit.A co vy? už pořizujete jarní oblečky?
10. bře 2011 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@simonceli hmm,taky se na to chystám,ale zatím jsem nikde nezahlídla nic co by mě zaujalo :sweat_smile: máme dost věcí po neteři,ale všechno je tak nalítačku :grinning: kde jsi nakupovala?když jsem se dívala,tak jak se přeskakuje podzim,tak se přeskakuje i jaro :angry: všude byli krátký rukávy :fearful:
10. bře 2011 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec já jsem nakoupila bundíčky dvě a svetýrek v bazárku co mám kousek za barákem. A botičky jsem koupila v prodejně s dětskými botičkami jmenuje se to u medvídka a paní má nejkvalitnější atestované dětské botičky. Jsou to superfit boty. Jsou hrozně lehounké, odolné a nekvalitnější. Stály 960kč. Tu jsou fotky. Jako je pravda, že v obchodech jsou smaé krátké. Dnes jsem šla i do dětské terranovy a tam mají už letní kolekci nebo na teplé jaro, ale ten přechod zima - jaro nic. Ten svetr je tak na lítačku, nechtěl se mi sundávat z ramínka z pod bundičky. A ta chlupatá bunda je next je teplejší a ta druhá je plátěná.
10. bře 2011 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@simonceli Super věcičky :slight_smile: ty ceny bot jsou maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem se dívala na návleky na boty na odrážedlo,protože by mě trefil šlak,kdyby je okopala :grinning: já spíš nevím jakou mám koupit velikost :sweat_smile: ted začíná nosit papučky 22,tak nevím jestli na ven větší nebo stejný :confused: už se vidím jak za chvilku kupuju další,protože jí budou malý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec papučky jsou jinak číslovaný jak botičky. Podle toho se nedá řídit. Já chodím do toho obchodu u nás a paní jen se jí stačí kouknout na nohu malé v botičce a ví jakou velikost má a jakou by potřebovala dalších botiček. Odborně odzkouší, přeměří a nemusím řešit jakou velikost vzít. Včera mi říkala, že je hodně důležité u dětské boty ji mít přes kotník a tvrdou patu, která když ji ve švu zmáčkneš, tak se nesmí prohnout. A od velikosti 23 musejí mít tvarovanou vnitřní stélku a každá dětská bota má být o 1,5cm větší než je nožička, protože jak dětská noha pracuje a rozpíná se, tak potřebuje ten 1,5cm, aby se správně vyvijela a vlastně i díky tomu 1,5cm ti botičky vydrží 4 měsíce cca. Tak třeba ti to pomůže při výběru :wink:
Mě jako zase nevadí dát tolik peněz za botičky pro malou. Aspoň vím, že má pořádné boty a neničím jí tím do budoucna záda a klouby, což je taky díky plochým nohám ze špatných botiček. Takže klidně koupím ještě jedny takové na odrážedlo. Ale ty co máme teď jsou jedny z nejdražších.....
11. bře 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se ozývám po delší době, tak jsme si prošli celá rodina různými nemocemi, ale už je líp.
Co se týká jarních věcí, tak je velká výhoda mít starší sourozence, prohrábnu zásoby a většinou něco najdu a ještě dědíme po kamarádčiném chlapečkovi. Teď sháním bundu pro prostředního, to je manekýn, to musím do sportu. :confounded:
@simonceli Já to dělá přesně jako ty - oblečení klidně z bazárku, sekáče nebo po někom, ale boty pořádné. U nás ve Zlíně jsou dva specializované obchody s dětskou obuví, jeden prodává boty DPK - ty se vyrábí kousek od Zlína a jsou pro děti super a druhý obchod má i vebové stránky (www.detskeboty.cz) a tam mají opravdu velký výběr.
14. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@simonceli naozaj krásne botičky :wink:
20. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ja tiež nakupujem vecičky aj pre malého aj pre slečnu cez bazarík a môžem povedať, že zatiaľ som bola maxi :grinning: spokojná....u nás nie je veľa obchodov s detskými vecičkami takže žiadny extra výber :frowning2:
20. bře 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec ahojky tak ako píše simonceli je potrebné kupovať vždy o niečo večšie než je nožička.....ja malému momentálne kupujem 22 ...ale aj botičky sú rozdielné záleží od výrobcu....keď tak zmeraj malej nožičku a potom vnútornú dĺžku topánočky :wink:
20. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!!!
@simonceli vecičky vypadajú fakt skvele :slight_smile: ja tiež mam takú chlpatú bundičku od next pre drobca:slight_smile: je velmi dobra!!! a tak tiež suhlasim že topánočky musia byt velmi kvalitne,tiež dám na tom zaležat!!!! ale u nas tiež nie su take to super obchodiky ako spominaš,to musi byt super !!!!!!!! ked sa da na niekoho spolahnut vo výbere topanoček:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja tiež už kupujem 23,hoci papuče mame 22:slight_smile:
21. bře 2011 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@babu9
@lesonok děkuji za pochvalu věciček..... jo je to skvělé když mi někdo odborně poradí s botičkama.... :wink:
22. bře 2011 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky potřebuju poradit, naše malá mi začala v noci špatně spát. Dneska nespala od půlnoci do 4,30 a já už jsem úplně bezradná, nepomáhá nic, ani si jí nevšímat, ani mléko nepomůže, vypije ho a řádí dál. Pak jí natřu dásna kdyby to byly náhodou zuby a taky nic, pak si cucne čaju a taky nic. Chvíli brečí, chvíli volá mami mami, chvíli dělá paci,paci, vyjmenuje všechny slova co umí a tak se to střídá i třeba ty čtyři hodiny v kuse. Už fakt nevím jak na ni, nepomáhá po dobrém ani po zlém. A hlavně už to trvá delší dobu tak sem si říkala,že se s váma poradím. Když rozsvítím tak ona je vysmátá a vypadá totálně vyspaná bez potřeby dalšího spánku, no prostě děs. Dneska už si dokonce rozepla pyžamo a začala si hrát s úplně pročuranou plenkou tak sem ji přebalila, zapla pyžamo a začalo to její vykládání znovu!
1. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@dzejn81 Ahojky :slight_smile: teda tak to je mazec :sweat_smile: nerostou ji stoličky?i když to by asi nebyla vysmátá:-P malé zase lezou i stoličky i dvojky a je to jak,kdyby mi někdo vyměnil děcko :fearful:přes den je protivná a vzteklá jak čert,do půlnoci spí dobře,pak umí poplakávat,ale jak najdu cucek,tak usne.A v kolik ti chodí malá spát?co ji zkusit dát později :wink: věřím,že je to na nervy :frowning2:
1. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek