• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
@cervenec je to na nervy, dneska už jsem byla totálně vyčerpaná, do toho mě bolí v krku a spustila se mi rýma takže paráda. chodí spát kolem osmé a někdy než usne je i devět, půl desáté. přes den spí přes oběd kolem dvou hodin. uvidím co bude dneska dala jsem jí místo obyč.sunaru na noc mlíčko s kaší tak uvidíme. taky si říkám, že kdyby to byly zuby tak brečí a nedělá takové blbiny. zítra napíšu jak to dneska probíhalo. a tobě držím pěsti ať malé zoubky brzo vyrostou a máte klid :slight_smile:
1. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 tak dej vědět :wink: malá se budí kolem druhé odpo a pak jde taky kolem osmé,ale přiznám se,že měla období,kdy jsem se trápila s jejím usínáním a prostě jsem zjistila,že ji musím nechat at si řekne,kdy chce jít spinkat :sweat_smile: takže kolem 7 se koupe,jde se dolů na mlíko,a pak se jí prostě ptám,jestli nechce jít spinkat a ona až chce tak udělá tátovi a hračkám pápá a jdeme :grinning: řeknu 3 pohádky a je po ní :wink: pokud odpo spí dýl,tak se ji i spaní posune,ale někdy taky ne,prostě to nechávám na ní a funguje to :slight_smile: zkus dát Martinku později,klidně kolem té 9,je mi jasný,že chceš mít večer klid,ale lepší vydržet do 9,půl 10 než nespat v noci :slight_smile: dobrou noc :slight_smile:
1. dub 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska v noci super, sice se budila a kňourala, ale nic strašného, jedla až v 6 ráno. takže super! ale čím to bylo to teda nevím, uvidíme dneska, snad jí to už vydrží! papa
2. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevydrželo :frowning2: dnes v noci opět horor :frowning2: a to šla spát později. holky co vymýšlíte dětem na večeři a dáváte jim před spaním pořád mléko? kamarádka mi říkala,že malé už mléko na noc nedává a že se jí budí daleko míň než dřív. tak nevím? :frowning2:
4. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, tak po dlhej dobe som tu zase. Musím sa pochváliť že som sa už pekne zaguľatila :sweat_smile: - no veď som už v 31 tt a pomaly ale isto sa zase blíži deň pôrodu z čoho mám trošku obavy :confounded: predsa len už viem do čoho idem. No ale snáď to nejak zvládneme a všetko prebehne v poriadku.
6. dub 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@mimi69 tý jo už 31 týden,to je hrozný jak to letí :sweat_smile: no já už se psychicky připravuju na fázi otěhotnování :grinning: na konci roku by jsme do toho měli zase jit,ale moc se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je fakt,že už bych si to dokázala představit,takže pokrok tu je :grinning: a teda až se ti prcek narodí,tak bude malej tak starý jak ted Juli a přiznám se,že ta ted má tak hrozný vztekací období,že bych to asi nedala :unamused: držím ti pěsti :sunglasses: :wink:
6. dub 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 hmm a nebo pokud jsou to zuby,tak dej před spaním panadol,já jsem to tak i párkrát udělala,protože už jsem potřebovala klid :sweat_smile: jinak malá má mlíko ráno a večer před spaním,věčeři má kolem 18hod a to jí dávám polívku.večeře byla vždycky o ničem a polívku si dá kdykoliv,takže na oběd jí dávám jen hlavní chod ( pokud měla polívku a pak druhý,tak druhý už jen porýpala) a polívku večer a vyhovuje to tak oběma :slight_smile:
6. dub 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 ahoj , tak malinká vám nedá spinkať v noci? No to vám veľmi nezávidím. Neviem čo by som Ti poradila, my napr. s nočným spánkom nemáme absolútne žiadný problém. Náš malý v noci spáva super, čo som veeeeľmi rada. Chodíme spávať niekedy už o siedmej - pol osmej večer, vtedy už je mrzutý a chce ísť spinkať - takže spapká mliečko a bez problémov zaspí a spí až do rána do tej 7,00 h - občas sa preberie ale to ho prebalím a spí ďalej. Tak neviem od čoho to závisí, ale on je také živé striebro - cez deň má energie na rozdávanie /veď nám aj dá zabrať :grinning:/ a v noci si to potom musí dobiť v spánku :slight_smile: .
Inak veľa času trávime vonku keď je teraz už celkom fajn aj podvečer predtým kým ide spinkať ho ešte zoberieme aspoň na chvíľu von - /keď je teraz dlhšie svetlo/ a to ho dosť unaví. Tak treba len skúšať, ono každé dieťatko je iné...možno to príde až časom a maličká si nájde ten svoj spiací režím - držíme vám palce. :wink:
6. dub 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec no veru, ten čas neskutočne rýchlo letí - popri malom si to tehotenstvo nejak nestíham ani vychutnávať tak ako to bolo pri prvom tehotenstve. No náš Niki, je tiež šibal a tiež sa vie už pekne hnevať, keď nie je niečo podľa jeho vôle a hlavne je neúnavný a stále ma v sebe toľko energie, že človek až nechápe kde sa to v ňom berie a že by mi mohol aj nadeliť z tej jeho energie. Lebo ja by som ju teraz obzvlášť potrebovala :slight_smile:. Tiež som sama zvedavá ako to všetko budeme zvládať keď príde maličké na svet, no ale budeme to musieť nejak zvládnuť aj keď to bude určite dosť náročné.
Ďakujem krásne za povzbudenie . :wink:
6. dub 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 není zač,máš můj obdiv,pak musíš podávat info jak to jde :wink: malá byla ještě před 14 dny zlatá a pak bylo očkování a další zub a včechno je jinak ,mám pocit,že ji někdo vyměnil,jsem z ní fakt na nervy :frowning2: ted je konečně hezky a ona dělá venku takový scény,že se každej otáčí,že ani nemám chut s ní chodit ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes to bylo kapánek lepší,tak uvidíme co přinese zítřek :grinning:
6. dub 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za podporu i rady. Už jsme problém vyřešili. V pondělí jsem sledovala sama doma a přišla na to proč mi malá v noci nespí, byla jednoduše přespaná. Teď ji ráno budím kolem 7, pak jde spát kolem 11 a spí tak 2 hoďky a večer jdem spát kolem osmé. A spí naprosto celou noc, vůbec se nebudí, je to tak už třetí den. V životě by mě nenapadlo,že může být tohle ten důvod proč se budí, ale zatím to vypadá,že je to opravdu ono. :slight_smile:
@mimi69 no toto utíká, za chvilku už tu drobek bude s váma, já taky přemýšlím nad druhým mimi nebo jestli se vrátit třeba na rok dva do práce a pak teprve další mimi. každopádně ti držím pěsti ať vše proběhne bez problémů.
@cervenec nám teď lezou tři špičáky současně a já jenom čučím jak je malá v klidu, nekňourá, nebrečí, nemá teplotu přestože všechny předchozí zuby jsme prožívali katastrofálně. zázraky se dějou :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
@dzejn81 Tak super a v kolik ráno vstávala?malá mi včera nešla vůbec spat,ale dala jsem ji do kočáru,když bylo tak krásně,takže jsem si to zavinila sama,šla spat normálně v 8 večer a nepoznala jsem na ní nějakou extra unavu,dnes už je v postýlce :grinning: já jsem totiž byla vyřízená,když si nepospala :grinning: jinak ty nálady jsou snad trochu lepší nebo si spíš zvykám já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak já určo do práce nepůjdu na to nemám roky a určo už by se mi pak ani nechtělo,ségra dopadla tak,že má mezi dětma 10 letej rozdíl,prostě se nemohla dokopat :grinning: a já se teda nedivím,když si zvykneš,že už je dítko samostatný a máš se vrhat do druhýho,to radši sfouknu při jednom :wink: příští pátek mám jít na dámskou jízdu a s kamoškou jsme se bavily co budem pit :grinning: tak jsem ji říkala,že já teda nijak moc pit nebudu,že musím druhej den fungovat,že si počkáme a ona mi říká a do kdy,když plánujem druhý.jsme to spočítali,že tak za deset let už by jsme si mohly dovolit i kocovinu :grinning:
8. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 ale to letí :wink: ani sa nenazdáš a už to budeš mať znovu za sebou :grinning: ...tak držím palečky
9. dub 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky :slight_smile: tak po dlhej dobe som tu zas....my tiež spinkáme podľa počasia :wink: striedavo oblačno :grinning: ...zatiaľ máme len osem zúbkov ostátným sa akosi nechce :frowning2: síce už to máme ponalievané ale ako si stále nič ....tak dúfam, že nepôjdu všetky naraz :confounded:
..nu musíme sa pochváliť, už chodíme pomaly na nočníček...Janík povie kaka :grinning: a mamina švihaj nech ma stihneš vyzliecť a posadiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:...a to su potom fukoty :sweat_smile:..len aby so to stihla :grinning:
9. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
momentálne mám chorú tu staršiu tak si trošku užívam aj drobčeka :slight_smile: ..kam sa pohnem tak ide so mnou :wink: stráži si ma aby som mu náhodou neodišla do robotky :grinning:
9. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 tak držím palečky nech vám to už vydrží :wink:
9. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec jasné, budem sa snažiť podávať info o priebehu aj keď sa mi sem až tak často teraz nepodarí dostať ale posnažím sa. U nás je to so zúbkami našťastie v pohode, zatiaľ nám vyšli všetky bez problémov, dokonca o niektorých som ani nevedela, že už sú vonku :grinning: . A náš drobec sa vie pekne hnevať keď je vonku a chceme ho zobrať už dnu - tak to sú kriky na dvore :D :slight_smile: .
9. dub 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 Ďakujem krásne - verím že bude všetko ok, aj keď trošku sa obávam, ale to je asi pred pôrodom normálne. Inak aj ten únik radioaktiv z toho Japonska ma dosť desí - snáď na to nebudú niekedy doplácať naše detičky :frowning2: .
9. dub 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 ďakujeeeeem :D veru, veru už aby bolo po tom :D
9. dub 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 no to dúfam, že to nebude mať dopad na naše deťúrence :unamused: ale pravdu nepovie nik kadial prešiel nejaký oblak bordelu až časom sa bude zisťovať keď bude zvýšená nejaká chorobnosť z čoho to môže byť :angry: ale to bude už neskoro...
9. dub 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 no veď práve, pravdy sa človek nedočká - musíme len dúfať a veriť že to bude dobré, nič iné nám ani nezostáva ... :frowning2:
9. dub 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po dlouhé době zdravím. Máme to teď nacvakané, závody a tak. No jsme furt pryč. Malá je zlatá. Konečně si upravila spaní a spinká jednou denně od 11 do 14h. Tak je to super.
@mimi69 teda tobě ty týdny letí neuvěřitelně rychle :astonished:
11. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak už jsme opět ve starých kolejích a opět v noci nespíme. do toho už třetí týden rýma + malé teče z jednoho očička takže zítra jdeme navštívit paní doktorku a aby toho nebylo málo tak dneska havarovala tak,že jí tekla z pusy krev. asi si zkousla ret :frowning2: no prostě když se daří tak se daří!
11. dub 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli ahojky aj my tak spinkáme :grinning: tuším si takto vekovo deťúrence upravili čas narovnako :grinning:
12. dub 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 chúďatko malé :cry: tak ako píšeš keď sa darí tak sa darí :cry: ...tak nech skoro zdarvučké :slight_smile:
12. dub 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíme sa pochváliť už cikáme a kakáme na kačenku :slight_smile: ..tak máme pomenovaný nočníček., už to nieje náš triedny nepriateľ. :grinning: ...občas však máme nehodu, keď maminka málo schová vrabčeka do nočníčka a ocikáme si aj tepláčky :grinning:..tak potom Janík pove baba..čiže bak bak a musíme prezliekať :slight_smile: .
12. dub 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 no teda vy jste šikovní u nás je nočník náš nepřítel :slight_smile: ale počkáme do léta a uvidíme, nechám ji lítat bez plínky a ona si určitě zvykne. nočník, ale vytahujeme každý den několikrát a zkoušíme, abychom na něho nezpomněli :slight_smile:
jinak noc byla opět nic moc, přes den spala 40 minut a teď už spinká, hodně kašle takže čekám,že i dnešní noc bude špatná. zítra jdeme k dr a uvidíme co nám řekne. sirupy jako mucosolvan, hedelix apod. už nám nezabírají. holky poraďte ještě něco jiného a hlavně učinného???
12. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 no my pred dvoma týždňami tiež sme nechceli ísť na nočník ale neviem ako si to prišlo :slight_smile: my máme nočníček vedľa postielky, vedel , že sa tam ciká a kaka ...tak som sa každý deň pýtala či ideme na "kačenku" až jedného krásného dňa :grinning: blo že ÁNO a potom to už išlo ...asi prišla ta správna chvíľka :wink:...u malej sme to tiež riešili až cez leto... :slight_smile: tak držíme palečky....
a u doktorky ste ako dopadli? ste choručké?...pre také malé drobce neviem sama čo je vhodné od kašľa, nakoľko malá nebola chorá keď bola malá a u drobčeka sme zatiaľ užívali len jeden sirup momentálne neviem ako sa volá ale zabral.....keď tak skús spraviť vlhko v byte alebo v miestnosti kde je malá, možno, že to pomôže... :wink:
13. dub 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli :D presne tak, ani to nestíham sledovať a vychutnávať si v tom každodennom behu :D popri našom drobcovi.
13. dub 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@simonceli malá spavala ještě 2 x denně?Juli už spí jednou asi od roku,ted mi ale vstává později,tudíž chodí i později spat,ale zase se radši ráno vyspím a přežiju to večer :grinning:

@babu9 malá měla v tom období taky asi 14 dní,kdy si sama říkala na nočník nebo záchod,ale pak šmitec,i když ted už zase semtam řekne,problém je spíš v tom,že jsem pohodlná já,protože jakmile jde na hrnec,tak pak je boj dat ji plinku :sweat_smile: tak přeju at je to u vás na delší čas :wink:

@dzejn81 ježiš chudátko,taky máme pády na pusu až do krve :frowning2: vlastně pokud hlídá tatínek tak je na 99% nějakej úraz :sweat_smile: no na ten kašel my bereme sirup prospan,ten malé zabírá,ale kamaradčin malej ted kašlal dlouho,bral kde co a stejně mu to sedlo na průdušky,takže už má atb,ale on na to trpí :unamused:

jinak my jsme dnes byly poprvé u zubařky,řev už v čekárně :sweat_smile: ,takže stejně zuby neukázala,svezly jsme se 2 x na křesle,pokecala s dr a jely dom :grinning: malá tak řve i u dětské,už ted se děsím,že v červnu má jit na přeočkování žloutenky :frowning2: jako ,že řve u dětské budiž,protože je zatím docela zdravá,tak tam chodíme jen ,když se očkuje,tak to má s tím spojený,ale dnes už se sekla v čekárně a to nemohla tušit ani co se bude nebo nebude dít :sweat_smile: jo ach
13. dub 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek