• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
jo a konečně mi říká máma,jsemse dočkala :grinning: říkala mi káko(přezdívka)naní a tatí :grinning:
13. dub 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, @mimi69 to věřím, ale tak za chvilku si budete užívat další mimi
@cervenec spala no ještě nedávno 2x denně. Teď když spí tak okolo těch 3 hodin přes poldne, tak jde spát až večer, ale když spí jen od 10,30 do 12 tak ještě odpoledne okolo 16h spí.
14. dub 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec vy ste už boli u zubárky? ...ja som sa tiež pýtala našej, že kedy máme prísť, keď som tam bola so staršou a povedala mi, že stačí až v troch rokoch tak neviem:frowning2:, nakoľko som už počula, že treba ísť k zubárke už v prvom roku..
16. dub 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 jj moje zubařka říkala,že jde spíš o to zvykání dětí na zubaře a prostředí :wink: o nějaké prohlídce ani nemůže být řeč :grinning: v létě to máme zkusit znovu :wink:
18. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 taky jsme s malou byli u zubaře a v létě jdeme také znovu u nás je to teda dané zákonem, že musíš pravidelně co půl roku od 1. narozenin chodit s dítětem k zubaři.
19. dub 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babenky ..ako sa máte po sviatkoch :wink: ...Janík bol šibač ako má byť :wink: vyšibal maminku a celé ženské osadenstvo v rodinke .....vyšibal si nejaké to vajíčko a nejakú tu korunku :grinning:...a za pár rokov možno aj opicu :grinning: :grinning: :grinning:
..sviatkovali sme na chalupe no a poviem vám bolo tam super..slniečko krásne svietilo, tatino Janíkovi urobil pieskovisko tak sme nič iné nerobili len sedeli v pieskoviku a robili bábovečky... :grinning:
26. dub 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste všetci :slight_smile: je tu ako si ticho :frowning2:
1. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak u nás Velikonoce super,malá kupodivu neplakala,ale jen jsme se obě seředily do řady a vystrčily zadečky :grinning: potom jsme jeli ke kamarádů,,mají dva retrívry a kočku,tak Juli byla nadšená.Miluje zvířata,ale i na ulici by se vrhla na kdejakýho psa,takže na to musím dávat bacha :unamused: rostou jí spodní stoličky,ale už i spí,takže snad bude klidek,chystáme se ji přestěhovat do jejího pokojíčku,ale mám obavy,že pak budu spat já tam :grinning: ,přeci jen se ještě někdy budí na cucek,tak uvidíme jak to bude :wink:
3. kvě 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
až dnes mě napadlo posadit ji ke stolečku a nechat ji malovat,tak jsem ji rovnou natočila a vyzpovídala :grinning: hodím vám odkaz,tak očekávám jak jsme na tom ve srovnání s vašima raráškama :wink: nejvíc jsem se nasmála,když jsem ji to video pustila,v té chvíli to bylo stereo,protože to opakovala i naživo :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=I5AZIk8gg3s
3. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervenec jej ta je ale šikula jazýček nás začína poslúchať :wink: to bude ukecaná baba :grinning:.... tá ovečka je najlepšia :grinning: ...už aj pekne drží ceruzočky nášmu malému sa veľmi nechce on je radšej keď maminka maľuje a on len naviguje no proste chlap :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás se už taky rozmotává jazýček. Kreslí po všem co může, naštěstí po věcech které jdou umýt zatím.... to prostě nejde uhlídat.
10. kvě 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde ste všetci???? my uz čoskoro cestujeme do Ruska!!! Teda malý Ervinko bude Velky cestovateľ:slight_smile:)) este že neideme tým vlakom 4 dni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz davate detickam aj plastelinu od playdoh? pretoze my sa stym perfektne vyhrame :stuck_out_tongue_closed_eyes: mame k tomu aj kopu naradia a tak sa prehra aj sam dost dlho,no je to velmi vdacna a kreativna hracka
:slight_smile:
13. kvě 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 ahoj a koho čakate,dievčatko ci chlapčeka uz viete? a meno? neboj nič druhe uz popri prvom vyraste ani nevieš ako,uz sa spolu budu hrat a budeš mat viac času aj na seba :wink:
13. kvě 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok ahojky a nedáva ti to do úst?
15. kvě 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok ahoj, no na klasickom sone v 30tt mi lekárka povedala ,že by to malo byť dievčatko, z čoho som sa veeeeeľmi potešila, ale neviem či sa mám na to až tak veľmi spoliehať. Nakoľko som na 4d sone nebola a to klasické môže byť niekedy klamlivé :wink: . Tak som to radšej ani nikomu doma ani nikde nehovorila, na 100% to budeme vedieť až keď príde dieťatko na svet. Čo sa týka mena pre dievčatko máme vybraté dve medzi ktorými sa ešte rozhodujeme - Nina , Romanka. A čo sa chlapčenského týka, tak v tom sa nejak stále nevieme dohodnúť a dáke vybrať - mne sa celkom páči aj Adamko. Tak fakt ešte neviem, asi sa zase budeme s manželom dohadovať až na ceste do pôrodnice :grinning: .
Dnes som bola prvý krát v nemocnici na monitore a priznám sa ,že ma chytali rôzne pocity strachu z toho, že už onedlho tam budem a čaká ma pôrod -mám z toho trochu strach, no ale to má asi každá žena.... :frowning2: Predsa len to nie je nič príjemné...No už aby to bolo za nami ...Držkajte nám palce :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@simonceli u nás se naštěstí zatím maluje jen na papír :sunglasses:
@lesonok jedete na návštěvu?jak dlouho trvá cesta?tak at ji kluci dobře zvládnou :slight_smile: s tou plastelínou to zkusím,ale uvidím,jestli ji Juli nebude chtít sněst :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@mimi69 budu na tebe moc myslet a držet palce :slight_smile: ,věřím,že myšlenka na porod tě netěší,ale nějak to ven jít musí :grinning: horší je,že už víme do čeho jdeme :sweat_smile: a mně se moc líbí jméno Nina :dizzy_face: hlasuju za ni :wink:
16. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimi69 ahoj tak to byva vzdy ten strach z porodu prejde az tesne pred prichodom dietatka na svet:slight_smile: ale tiez ti drzim palce a mozem ubespecit ze to druhe pojde rychlejsie ako prve:slight_smile:))) Ninka sa mi tiez paci viac!!!!
@cervenec idem ku rodičom na 3 mesiace,teraz budeme letet 4 hodinky,ale ked sme isli vlakom tak to bolo az 4 dni:slight_smile:))
@babu9 vies co nie nebere tiez sa cudujem,ale robia to spolu zo surodencom a asi ho len sleduje a opakuje tak nejak to pochopil ze to do ust nepatri :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zabavi sa s tym a paci sa mi to ze to aj vyvyja motoriku fantaziu a kadeco:slight_smile:
18. kvě 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec ďakujem krásne si zlatá :slight_smile: , a asi to dievčenské meno bude predsa len nakoniec ta Nina - aj manželovi sa páči viac :grinning: . Tak ešte aby to bolo naozaj to dievčatko ako mi bolo na sone povedané. Ale pre istotu si musíme vybrať aj tak aj chlapčenské a s tým budeme mať vačší problém :unamused: vybrať dáke aby sa nám obom páčilo.Tak uvidíme.
18. kvě 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok ďakujem za povzbudivé slová :wink: , nejak to už zvládneme a tiež verím a dúfam, že nakoľko som rodila nedávno,že to pôjde tentokrát o čosi lepšie. :sweat_smile: Tak uvidíme :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte včera mal drobček letecký deň a akosi sa nám neuhla hračka a máme monokel pod očkom :frowning2: ani som o tom nevedela ...ja som bola v práci a až dnes polovička v telefóne spustila, že čo sa stalo ...no mylslela som, že skolabujem...nechaj chlapov osamote a hneď je pohroma :confounded: ani neviem aké to má lebo aj dnes som v robote až do 19. a keď dojdem domov možno už bude spinkať :frowning2:
@mimi69 tak držím palečky už sa ti to kráti budem na teba myslieť nech ti všetko dobre dopadne :slight_smile: :wink:
20. kvě 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@lesonok no tak to bude dlouhááá dovolená :wink: určo se těšíš za mamkou :slight_smile:

@mimi69 no snad to ta holčička bude,i když kamarádce říkali celý těhotenství,že to bude kluk a pak mi přišla sms,že Simonka je na světě :grinning:
@babu9 jéé chudátko :frowning2: u nás to bylo včera podobný,jen malou srazil vchodovýma dveřma můj chlap :confounded: šel pryč,tak mu šla mávat,jenže něco zapoměl,letěl jak střelenej,rozrazil dveře a malá letěla :frowning2: plakala šíleně,ale nic nebylo vidět až po 5 minutách jsem jí odhrnula vlásky z čela a tam měla takovou modrou guču,že jsme se hned i pohádali :sweat_smile: za chvilku už zase skákala na gauči,takže dobrý :wink: pak jsem jí ještě našla odranou ruku :unamused: dnes už tam má parádní modřinu :sweat_smile: děs běs,bylo mi uplně blbě :frowning2:
21. kvě 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
......tak a už máme krásne tiene ale pod očkom :grinning:.......ale poviem vám, ten môj sa len osprvedlňoval, že to bola len chvílka, že mu išil spraviť čajík a keby vedel čo sa stane tak od neho neodíde ...... a preto mi nič v ten večer nepovedal, lebo bol úplne hotový až mu bolo zle keď sa to stalo a ani nemal odvahu mi to povedať lebo vedel, že by som bola veľmi nahnevaná ...vedel, že ke´d mi to povie na druhý deň tak to do večera v robote rozdýcham :grinning:
@cervenec tak nech aj vám sa to krásne zahojí :slight_smile:
@mimi69 ďakujem:slight_smile:
23. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 Ďakujem krásne, veru už to môže prísť každým dňom. CHodím teraz každé 3 dni na monitory , kedže mám už menej plodovej vody, tak ma musia teraz častejšie sledovať. No hlavne nech je všetko v poriadku.
25. kvě 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec no veď práve, preto si nechávam rezervu-že to ešte nie je isté to dievčatko. No uvidíme-ale som véééééélmi zvedava- už sa neviem dočkať :grinning:
25. kvě 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 moooc přejeme ať je vše v pořádku a je to krásná zdravá holčička.
29. kvě 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli Ďakujeme krásne, veľmi by nás to potešilo keby to bolo to vytúžené dievčatko :slight_smile: , ale nech je len hlavne zdravučké .
2. čer 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,mame hned niekolko noviniek,jednak sme uz v rusku 2 a pol tyzdne a este na ceste sem nas chytili kiahne najskor starsi bol chory ale nejak mu to pekne a rychlo preslo,ani nemal toho vela,tak som bolo rada a bol pokoj na nejaky cas,pred par dnami to chytilo drobca a je na tom horsie ako starsi je cely vysypany a teploty ma stale, tazko mu to ide dole,no a dobra stranka toho je ze nas maly sikovny Ervicko sa stal pytat na zachod uz dva dni nema vobec plenku a pekne sa pyta a aj v noci,z coho sice v noci skoro nespime ale som rada ze tak rychlo my na to prisli,popri tom stadiu nocnika sme uplne vynechali:slight_smile:))
8. čer 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok ahojky tak nech vám tie kiahne čím skôr prejdú ale aspoň to už budete mať za sebou :wink: no a inač gratulujem :slight_smile: nám sa tiež už darí pýtať sa na nočníček ale cikať akosi nestíhame ....keď povie cika tak už to je v plienke :confounded: ale leto to istí..... :grinning:
10. čer 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tak sa idem pochváliť - 11.6. prišla na svet naša malá princeznička Ninka - vážila 3180g a mala 50cm. :slight_smile: Je úžasná a máme z nej obrovskúúúúúúú radosť :grinning: :sweat_smile:
18. čer 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek